Zpět na všechny soutěže


10. Mistrovství České republiky dorostu a juniorek v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 16.10. 2022
Místo konání: Dolní Břežany
Informace o soutěži:

Všichni nominovaní sportovci mají prostřednictvím své organizace povinnost se přihlásit nebo omluvit ve stanoveném termínu.

Soutěžící nemusí startovat ve váhové kategorii, ve které jsou nominovaní.

Kategorie juniorek byla přesunuta na neděli 16. 10. 2022

Videozáznam:

Dorostenky(Ženy)
# Jméno Narozen/a Oddíl Nom. výkon VT Stav
Ž -47 kg
1 Nikola Tomšová 2007 TJ Svitavy 235.5 kg MVT
Nominován
Ž -52 kg
1 Julie Pomajbíková 2006 Powerlifting Hodonín 202.5 kg II
Nominován
2 Nella Kašpárková 2006 Doplnejch powerlifting 190 kg II
Nominován
Ž -57 kg
1 Michaela Pustková 2004 Iron Warriors 225 kg II
Nominován
Ž -63 kg
1 Aneta Hochsteigerová 2005 Sportovní klub LiftThink 270 kg I
Nominován
2 Monika Brandeiská 2005 B Strong Powerlifting Team 257.5 kg I
Nominován
3 Ludmila Kutilová 2004 POWERLIFTING DK 245 kg I
Nominován
4 Tereza Fišerová 2004 Doplnejch powerlifting 197.5 kg III
Nominován
Ž -69 kg
1 Svatava Hanykýřová 2004 Doplnejch powerlifting 375 kg MVT
Nominován
2 Amelie Valentová 2004 Doplnejch powerlifting 325 kg MVT
Nominován
3 Veronika Cyrany 2005 Fitness Life Liberec 307.5 kg I
Nominován
4 Štěpánka Radová 2006 Fitness Staňkov 302.5 kg I
Nominován
5 Kristýna Brožková 2004 Doplnejch powerlifting 265 kg I
Nominován
Ž -76 kg
1 Daniela Fadrná 2006 TJ Sokol Vranovice 335.5 kg MVT
Nominován
2 Kateřina Bláhová 2005 TJ Sokol Vejprnice 325 kg I
Nominován
3 Rosalie Velemanová 2004 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 290 kg I
Nominován
4 Lucie Hrušková 2006 SK Olympia Zlín 247.5 kg II
Nominován
5 Barbora Richterová 2005 SK Olympia Zlín 202.5 kg III
Nominován
Ž -84 kg
1 Markéta Vrabcová 2004 SK Olympia Zlín 350 kg MVT
Nominován
Ž +84 kg
1 Nikola Nábělková 2006 SK Olympia Zlín 285 kg II
Nominován
Juniorky(Ženy)
# Jméno Narozen/a Oddíl Nom. výkon VT Stav
Ž -47 kg
1 Viktorie Slavíková 2002 Doplnejch powerlifting 245.5 kg I
Nominován
Ž -52 kg
1 Šárka Fibingrová 2001 Iron Warriors 355 kg EVT
Nominován
2 Denisa Turková 2003 TJ Viktorie Bohumín 275 kg MVT
Nominován
3 Valentýna Štáchová 2003 Doplnejch powerlifting 272.5 kg MVT
Omluven
4 Viktorie Hromková 2003 Powerlifting Hodonín 252.5 kg I
Nominován
5 Adéla Holičová 2002 TJ Sokol Pohořelice 215 kg II
Nominován
Ž -57 kg
1 Veronika Pasičná 1999 Doplnejch powerlifting 357.5 kg EVT
Nominován
2 Michaela Filová 1999 PWL VISION NUTRITION 327.5 kg EVT
Nominován
3 Anna Pilská 1999 Powerlifting School 325 kg MVT
Nominován
4 Eliška Ročárková 2001 Powerlifting TJJM Chodov 320 kg MVT
Přihlášen
5 Kateřina Šupíková 1999 Sportovní klub ZLOBR 310 kg MVT
Nominován
6 Adriana Holubová 2001 Sportovní klub ZLOBR 307.5 kg MVT
Nominován
7 Anna Marková 2003 Sportovní klub ZLOBR 287.5 kg MVT
Nominován
8 Marie Averbuch 2003 Doplnejch powerlifting 262.5 kg I
Nominován
9 Eliška Hamrlová 1999 TJ Lokomotiva Krnov 230 kg II
Nominován
Ž -63 kg
1 Dominika Jansová 2001 POWERLIFTING DK 394 kg EVT
Nominován
2 Sandra Kučerová 2000 Iron Warriors 382.5 kg EVT
Nominován
3 Barbora Švaňová 2003 TJ SŠTaS Karviná 380 kg EVT
Nominován
4 Adéla Pivoňková 2002 B Strong Powerlifting Team 330 kg MVT
Nominován
5 Kristýna Bedleková 2000 POWERLIFTING DK 297.5 kg I
Nominován
6 Eva Solovyjová 2001 PWL VISION NUTRITION 275 kg I
Nominován
7 Terezie Uhříková 2002 ASK Blansko 257.5 kg II
Nominován
8 Barbara Zounarová 2000 Sportovní klub LiftThink 232.5 kg II
Nominován
Ž -69 kg
1 Valerie Velemanová 1999 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 403 kg EVT
Nominován
2 Jessica Medwell 2001 Doplnejch powerlifting 375 kg MVT
Nominován
3 Lucie Peterová 2000 TJ TZ Prosport Rakovník 367.5 kg MVT
Nominován
4 Zuzana Kupcová 1999 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 367.5 kg MVT
Nominován
5 Sára Kopřivová 2002 B Strong Powerlifting Team 360 kg MVT
Nominován
6 Anna Šebíková 1999 Iron Warriors 350 kg MVT
Nominován
7 Mariana Franková 2002 TJ SŠTaS Karviná 327.5 kg I
Nominován
8 Lucie Charvátová 2001 Powerlifting School 312.5 kg I
Nominován
9 Michaela Freiova 2000 Doplnejch powerlifting 305 kg I
Nominován
10 Dominika Pokorná 2001 POWERLIFTING DK 300 kg I
Nominován
11 Anna Komárková 2003 Sportovní klub ZLOBR 277.5 kg II
Nominován
12 Mariana Tkačenko 2001 Doplnejch powerlifting 267.5 kg II
Nominován
Ž -76 kg
1 Veronika Šigutová 2002 B Strong Powerlifting Team 405 kg EVT
Nominován
2 Tereza Loosová 2000 Iron Warriors 392.5 kg MVT
Nominován
3 Lucie Daňková 2000 SK Olympia Zlín 390 kg MVT
Nominován
4 Zuzana Jarošová 1999 TJ Sokol Nymburk 350 kg I
Nominován
Ž -84 kg
1 Eliška Trnková 2000 TJ Sokol Vejprnice 405 kg MVT
Nominován
2 Barbora Slavíková 2002 Powerlifting Hodonín 335 kg I
Nominován
3 Veronika Zemková 2002 SK MATES GYM Bolatice 322.5 kg I
Přihlášen
4 Klára Jandová 2000 B Strong Powerlifting Team 262.5 kg III
Nominován
Dorostenci(Muži)
# Jméno Narozen/a Oddíl Nom. výkon VT Stav
M -59 kg
1 Simon Barčiš 2004 TJ SŠTaS Karviná 325 kg II
Nominován
2 Matěj Tlustý 2008 Doplnejch powerlifting 267.5 kg III
Nominován
M -66 kg
1 Matyáš Gruszka 2004 TJ SŠTaS Karviná 457.5 kg I
Nominován
2 Jan Gazur 2004 TJ SŠTaS Karviná 452.5 kg I
Nominován
3 Daniel Agel 2004 TJ SŠTaS Karviná 385 kg II
Nominován
4 Dominik Široký 2004 TJ Sokol Vejprnice 350 kg III
Nominován
5 Kamil Bedrníček 2005 Doplnejch powerlifting 310 kg III
Nominován
M -74 kg
1 Adam Pšikal 2004 Doplnejch powerlifting 487.5 kg I
Nominován
2 Jan Zábranský 2004 Doplnejch powerlifting 475 kg I
Nominován
3 Šimon Jurdič 2006 Doplnejch powerlifting 465 kg I
Nominován
4 Jáchym Kubín 2007 Fitness Life Liberec 460 kg I
Nominován
5 Jakub Szyrocki 2007 TJ SŠTaS Karviná 447.5 kg II
Nominován
6 Samuel King 2006 Colbert club SSK Vítkovice 435 kg II
Nominován
7 Jiří Dammer 2004 TJ Sokol Vejprnice 370 kg III
Nominován
8 Stanislav Krček 2005 SK Olympia Zlín 360 kg III
Nominován
9 David Valenta 2004 SK Olympia Zlín 360 kg III
Nominován
10 Adam Macenauer 2006 TJ Lokomotiva Krnov 335 kg III
Nominován
M -83 kg
1 Viktor Hubáček 2004 Sporting APIS Praha 625 kg MVT
Nominován
2 Šimon Falta 2004 TJ KRALUPY 577.5 kg MVT
Přihlášen
3 Erik Němec 2005 Powerlifting Jihlava 552.5 kg I
Nominován
4 Tomáš Sladký 2004 TJ Sokol Vejprnice 517.5 kg I
Nominován
5 Petr Gerber 2004 Fitness Staňkov 512.5 kg I
Nominován
6 Tomáš Grmolec 2004 Powerlifting Hodonín 507.5 kg I
Nominován
7 Vít Špidla 2004 B Strong Powerlifting Team 505 kg I
Nominován
8 Filip Šavel 2005 Sporting APIS Praha 505 kg I
Nominován
9 Adam Preis 2005 POWERLIFTING DK 495 kg I
Nominován
10 Ondřej Zemánek 2005 Sporting APIS Praha 485 kg II
Nominován
11 Štěpán Ticháček 2005 TJ Lokomotiva Krnov 467.5 kg II
Nominován
12 Bohuslav Zákoucký 2005 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 450 kg II
Nominován
13 Juraj Vranovský 2005 SKST Litvínov 445 kg II
Nominován
14 Adam Kotačka 2006 TJ Sokol Vranovice 442.5 kg II
Nominován
15 Radim Slabý 2004 Powerlifting Hodonín 440 kg II
Nominován
16 Arnošt Veselý 2004 Doplnejch powerlifting 437.5 kg II
Nominován
17 Lukáš Bejda 2004 TJ Spartak Pelhřimov 430 kg II
Nominován
18 Daniel Adámek 2005 TJ Svitavy 427.5 kg II
Nominován
19 Kvido Karvay 2005 TJ Lokomotiva Krnov 415 kg III
Nominován
20 Jan Pilař 2006 Sportovní klub ZLOBR 400 kg III
Nominován
21 Jakub Braun 2006 Powerlifting TJJM Chodov 395 kg III
Přihlášen
22 František Jabůrek 2007 Sporting APIS Praha 385 kg III
Nominován
23 Lubomír Medo 2004 TJ Sokol Rosice 380 kg III
Nominován
24 Marek Foral 2004 TJ Sokol Rosice 355 kg III
Nominován
M -93 kg
1 Adam Zatloukal 2005 B Strong Powerlifting Team 587.5 kg I
Nominován
2 Dominik Maťátko 2004 Powerlifting Hodonín 577.5 kg I
Nominován
3 Tomáš Janák 2005 Spal strength gym 560 kg I
Nominován
4 Daniel Skoček 2005 B Strong Powerlifting Team 557.5 kg I
Nominován
5 Jakub Čermák 2006 Sportovní klub ZLOBR 522.5 kg II
Nominován
6 Denis Švancara 2004 ASK Blansko 517.5 kg II
Nominován
7 Milan Cedzo 2005 TJ Svitavy 515 kg II
Nominován
8 Michal Kříž 2004 B Strong Powerlifting Team 480 kg II
Nominován
9 Daniel Vespalec 2004 TJ Sokol Rosice 465 kg II
Nominován
10 Lukáš Pipek 2004 TJ Sokol Pohořelice 455 kg II
Nominován
11 David Pavlenko 2005 SK Olympia Zlín 447.5 kg II
Nominován
12 Jiří Studeník 2004 TJ Sokol Vejprnice 445 kg II
Nominován
M -105 kg
1 Jakub Blažíček 2005 Doplnejch powerlifting 527.5 kg II
Nominován
2 Dušan Mátta 2005 Fitness Ring 500 kg II
Přihlášen
3 Jan Dychtl 2005 Sportovní klub ZLOBR 447.5 kg III
Nominován
4 Lukáš Alois Neidl 2005 Sporting APIS Praha 447.5 kg III
Nominován
5 Vincenc Čečatka 2004 PWL VISION NUTRITION 445 kg III
Nominován
M -120 kg
1 Štěpán Knap 2004 Powerlifting Hodonín 707.5 kg MVT
Nominován
2 Matyáš Hanák 2004 B Strong Powerlifting Team 542.5 kg II
Nominován
3 Pavel Daněk 2004 Sportovní klub ZLOBR 537.5 kg II
Nominován
M +120 kg
1 Vítek Lorenc 2005 Fitness Staňkov 635 kg I
Nominován