Zpět na všechny soutěže


5. Otevřené mistrovství České republiky mužů a žen v klasickém benčpresu

Pohlaví: Společné
Od-do: 30.11. 2019
Místo konání: Jindřichův Hradec

Personál:



Miroslav Vacek Delegát
Jan Filo Hlavní rozhodčí
Jana Špinglová Postranní rozhodčí
Vilém Štifter Postranní rozhodčí
Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Oddílové výsledky
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Nikol Barkociová 1997 / 28 / 51.3 TJ Sokol Lanžhot 50.0 55.0 60.0 55.0 1. 55.0 69.28 VT2
2. Václava Zodererová 1961 / 29 / 51 TJ Sokol Žižkov 47.5 50.0 52.5 52.5 2. 52.5 66.43 VT2
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Jiřina Raisová 1993 / 6 / 55.1 TJ TZ Prosport Rakovník 60.0 65.0 67.5 67.5 1. 67.5 80.43 VT1
2. Michaela Filová 1999 / 35 / 56.9 PWL VISION NUTRITION 60.0 62.5 65.0 65.0 2. 65.0 75.53 VT1
3. Iveta Hodysová 1989 / 51 / 55.6 KST Příbram 50.0 55.0 60.0 55.0 3. 55.0 65.08 VT2
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Lenka Strolená 1984 / 1 / 62 TJ Spartak Chodov 77.5 80.0 82.5 82.5 1. 82.5 89.69 MVT
2. Hana Ježková 1974 / 53 / 62.4 KST Příbram 55.0 60.0 62.5 60.0 2. 60.0 64.91 VT2
3. Adéla Nejedlá 1999 / 59 / 62.7 Doplnejch powerlifting 52.5 57.5 60.0 57.5 3. 57.5 61.98 VT2
4. Kateřina Šupíková 1999 / 61 / 60.9 Sportovní klub ZLOBR 47.5 50.0 52.5 52.5 4. 52.5 57.86 VT3
5. Martina Krejčiříková 1987 / 41 / 61.9 Doplnejch powerlifting 47.5 50.0 50.0 47.5 5. 47.5 51.70 VT3
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Johana Vančurová 1995 / 66 / 68.8 Sportovní klub ZLOBR 67.5 72.5 75.0 75.0 1. 75.0 75.52 VT1
2. Markéta Tieslová 1988 / 49 / 66.1 TJ TZ Prosport Rakovník 65.0 70.0 72.5 70.0 2. 70.0 72.53 VT2
3. Eva Macíková 1994 / 15 / 67.8 Powerlifting Brno 52.5 57.5 60.0 60.0 3. 60.0 61.04 VT3
Ženy +72 kg - sloučená Ženy +72 kg - sloučená
1. Hana Takáčová 1954 / 10 / 83.7 TJ Sokol Nymburk 80.0 90.0 92.5 92.5 1. 92.5 82.63 VT1
2. Veronika Břízová 1989 / 23 / 84.4 ARENA Pavly Kladivové 72.5 77.5 82.5 77.5 2. 77.5 68.94 VT2
3. Alena Krčmářová 1975 / 55 / 77 TJ Sokol Nymburk 55.0 57.5 60.0 60.0 3. 60.0 56.12 VT3
0. Petra Švadlenková 1992 / 9 / 76.6 Sportovní klub ZLOBR 55.0 55.0 55.0 0 - - -
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Zdeněk Stuchlík 1974 / 25 / 65.4 Colbert club SSK Vítkovice 110.0 120.0 125.0 125.0 1. 125.0 98.89 VT2
2. Tomáš Ježek 1960 / 2 / 65.2 KST Příbram 110.0 120.0 125.0 120.0 2. 120.0 95.18 VT2
3. Jiří Volfel 1980 / 18 / 65.6 TJ Sokol Praha Vršovice 102.5 105.0 107.5 105.0 3. 105.0 82.86 VT3
M -74 kg M -74 kg
1. Štěpán Vondráček 1973 / 20 / 73.7 KST Příbram 125.0 130.0 132.5 130.0 1. 130.0 93.78 VT2
2. Martin Hait 1994 / 5 / 70.6 Sportovní klub ZLOBR 110.0 117.5 125.0 117.5 2. 117.5 87.48 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Čestmír Wolf 1959 / 60 / 82 Colbert club SSK Vítkovice 157.5 167.5 R176.0 167.5 1. 167.5 112.63 VT1
2. Jakub Novák 1981 / 38 / 82.3 TJ KRALUPY 160.0 167.5 172.5 167.5 2. 167.5 112.38 VT1
3. František Kružík 1992 / 72 / 82.7 Powerlifting Jihlava 167.5 172.5 172.5 167.5 3. 167.5 112.04 VT1
4. Milan Zeman 1995 / 26 / 80.1 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 155.0 160.0 167.5 160.0 4. 160.0 109.15 VT1
5. Jan Hamr 1984 / 56 / 81.9 SK Fitness Gym Olomouc 155.0 160.0 162.5 160.0 5. 160.0 107.66 VT1
6. Martin Urban 1991 / 52 / 79.7 TJ Bystřice pod Hostýnem 140.0 150.0 157.5 150.0 6. 150.0 102.64 VT2
7. Petr Kopecký 1993 / 22 / 79.1 TJ Svitavy 140.0 147.5 147.5 147.5 7. 147.5 101.42 VT2
8. Vojtěch Kopecký 1998 / 42 / 82.5 TJ Svitavy 130.0 135.0 140.0 135.0 8. 135.0 90.44 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Jakub Sedláček 1988 / 37 / 89 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 205.0 212.5 220.0 212.5 1. 212.5 136.45 EVT
2. Jiří Kati 1965 / 44 / 92.1 Colbert club SSK Vítkovice 175.0 182.5 187.5 187.5 2. 187.5 118.33 MVT
3. Jiří Nový 1991 / 27 / 88.2 TJ Sokol Praha Vršovice 165.0 172.5 177.5 172.5 3. 172.5 111.28 VT1
4. Zdeněk Tuháček 1986 / 36 / 90.6 TJ KRALUPY 165.0 172.5 175.0 165.0 4. 165.0 104.99 VT2
5. Vratislav Moudr 1977 / 67 / 92.6 Powerlifting Jihlava 152.5 160.0 165.0 165.0 5. 165.0 103.87 VT2
6. Martin Tichý 1988 / 33 / 90 Doplnejch powerlifting 155.0 162.5 167.5 162.5 6. 162.5 103.74 VT2
7. Dominik Hruška 1995 / 48 / 90.4 Colbert club SSK Vítkovice 155.0 162.5 170.0 162.5 7. 162.5 103.51 VT2
8. Vladimír Nebola 1970 / 8 / 87.1 TJ Spartak Letohrad 150.0 155.0 155.0 155.0 8. 155.0 100.67 VT2
9. Matěj Keizlar 1995 / 71 / 93 TJ KRALUPY 150.0 155.0 162.5 155.0 9. 155.0 97.37 VT2
10. Miroslav Buberle 1989 / 54 / 92.5 SKST Litvínov 140.0 145.0 145.0 140.0 10. 140.0 88.17 VT3
11. Lukáš Rosenkranz 1989 / 64 / 92.1 SKST Litvínov 122.5 127.5 127.5 122.5 11. 122.5 77.31 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Vladislav Havrlík 1980 / 46 / 96.7 KST Příbram 190.0 195.0 200.0 200.0 1. 200.0 123.44 MVT
2. Martin Grygarčík 1984 / 40 / 102.6 Colbert club SSK Vítkovice 195.0 200.0 200.0 195.0 2. 195.0 117.51 MVT
3. Pavel Krejča 1995 / 39 / 103.5 TJ Spartak Chodov 170.0 175.0 180.0 180.0 3. 180.0 108.11 VT1
4. JIří Psota 1962 / 16 / 104.4 Sporting APIS Praha 152.5 157.5 162.5 162.5 4. 162.5 97.31 VT2
5. Michal Tarbaj 1984 / 43 / 102.1 TJ Sokol Vítkovice 130.0 150.0 155.0 155.0 5. 155.0 93.57 VT2
6. Ladislav Chaloupka 1982 / 45 / 103.4 TJ Viktorie Bohumín 150.0 155.0 160.0 155.0 6. 155.0 93.14 VT2
7. Roman Salaba 1993 / 57 / 98.3 TJ TZ Prosport Rakovník 145.0 152.5 157.5 152.5 7. 152.5 93.47 VT2
8. Marek Pojezný 1994 / 13 / 105 Doplnejch powerlifting 140.0 150.0 150.0 150.0 8. 150.0 89.64 VT2
9. Petr Haničinec 1990 / 31 / 103.3 Powerlifting Brno 130.0 140.0 145.0 145.0 9. 145.0 87.16 VT3
10. Jan Pěnkava 1958 / 4 / 101.2 KST Příbram 125.0 130.0 130.0 125.0 10. 125.0 75.71 VT3
0. David Kocourek 1993 / 24 / 98.4 ARENA Pavly Kladivové 125.0 - - 0 - - -
M -120 kg M -120 kg
1. Pavol Demčák 1977 / 32 / 118.4 TJ Sokol Nymburk 207.5 217.5 R230.5 217.5 1. 217.5 125.45 EVT
2. Miroslav Slovák 1970 / 62 / 117.4 TJ Sokol Nymburk 180.0 190.0 200.0 200.0 2. 200.0 115.60 MVT
3. Václav Brousek 1982 / 14 / 118.2 TJ Sokol Vejprnice 185.0 195.0 200.0 195.0 3. 195.0 112.51 VT1
4. Martin Veselý 1989 / 19 / 118.6 KST Příbram 165.0 175.0 180.0 175.0 4. 175.0 100.89 VT2
5. Roman Svatoň 1988 / 65 / 106.7 Sportovní klub ZLOBR 170.0 175.0 175.0 170.0 5. 170.0 101.03 VT2
6. Jiří Krčmář 1962 / 11 / 111.3 TJ Sokol Nymburk 150.0 160.0 - 160.0 6. 160.0 93.82 VT2
7. Ivo Fojtík 1985 / 70 / 115.4 TJ Sokol Lanžhot 140.0 145.0 150.0 150.0 7. 150.0 87.08 VT3
M +120 kg M +120 kg
1. Marián Přibyl 1972 / 30 / 153.1 TJ TZ Prosport Rakovník 210.0 215.0 217.5 217.5 1. 217.5 119.99 MVT
2. Milan Selinger 1984 / 21 / 124.3 Powerlifting Jihlava 200.0 212.5 215.0 212.5 2. 212.5 121.23 MVT
3. Marek Novák 1997 / 69 / 148.6 TJ Olympia Zlín 185.0 192.5 200.0 200.0 3. 200.0 110.80 VT1
4. Filip Stránský 1986 / 7 / 126.1 Powerlifting School 180.0 190.0 197.5 190.0 4. 190.0 108.07 VT1
5. Jan Vítek 1971 / 12 / 151.2 Powerlifting School 175.0 185.0 195.0 185.0 5. 185.0 102.25 VT2
6. David Kubica 1988 / 58 / 139.2 Doplnejch powerlifting 160.0 167.5 172.5 167.5 6. 167.5 93.68 VT2
7. Lukáš Doubek 1979 / 50 / 136.7 TJ Sokol Nymburk 135.0 145.0 155.0 145.0 7. 145.0 81.33 VT3
8. Milan Mrázek 1958 / 3 / 124.9 TJ Sokol Lanžhot 135.0 140.0 - 140.0 8. 140.0 79.79 VT3

Absolutní pořadí

Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
1. Lenka Strolená 1984 / 1 / 62 TJ Spartak Chodov 77.5 80.0 82.5 82.5 1. 82.5 89.69 MVT
2. Hana Takáčová 1954 / 10 / 83.7 TJ Sokol Nymburk 80.0 90.0 92.5 92.5 1. 92.5 82.63 VT1
3. Jiřina Raisová 1993 / 6 / 55.1 TJ TZ Prosport Rakovník 60.0 65.0 67.5 67.5 1. 67.5 80.43 VT1
4. Michaela Filová 1999 / 35 / 56.9 PWL VISION NUTRITION 60.0 62.5 65.0 65.0 2. 65.0 75.53 VT1
5. Johana Vančurová 1995 / 66 / 68.8 Sportovní klub ZLOBR 67.5 72.5 75.0 75.0 1. 75.0 75.52 VT1
6. Markéta Tieslová 1988 / 49 / 66.1 TJ TZ Prosport Rakovník 65.0 70.0 72.5 70.0 2. 70.0 72.53 VT2
7. Nikol Barkociová 1997 / 28 / 51.3 TJ Sokol Lanžhot 50.0 55.0 60.0 55.0 1. 55.0 69.28 VT2
8. Veronika Břízová 1989 / 23 / 84.4 ARENA Pavly Kladivové 72.5 77.5 82.5 77.5 2. 77.5 68.94 VT2
9. Václava Zodererová 1961 / 29 / 51 TJ Sokol Žižkov 47.5 50.0 52.5 52.5 2. 52.5 66.43 VT2
10. Iveta Hodysová 1989 / 51 / 55.6 KST Příbram 50.0 55.0 60.0 55.0 3. 55.0 65.08 VT2
11. Hana Ježková 1974 / 53 / 62.4 KST Příbram 55.0 60.0 62.5 60.0 2. 60.0 64.91 VT2
12. Adéla Nejedlá 1999 / 59 / 62.7 Doplnejch powerlifting 52.5 57.5 60.0 57.5 3. 57.5 61.98 VT2
13. Eva Macíková 1994 / 15 / 67.8 Powerlifting Brno 52.5 57.5 60.0 60.0 3. 60.0 61.04 VT3
14. Kateřina Šupíková 1999 / 61 / 60.9 Sportovní klub ZLOBR 47.5 50.0 52.5 52.5 4. 52.5 57.86 VT3
15. Alena Krčmářová 1975 / 55 / 77 TJ Sokol Nymburk 55.0 57.5 60.0 60.0 3. 60.0 56.12 VT3
16. Martina Krejčiříková 1987 / 41 / 61.9 Doplnejch powerlifting 47.5 50.0 50.0 47.5 5. 47.5 51.70 VT3
- Petra Švadlenková 1992 / 9 / 76.6 Sportovní klub ZLOBR 55.0 55.0 55.0 0 - - -
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
1. Jakub Sedláček 1988 / 37 / 89 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 205.0 212.5 220.0 212.5 1. 212.5 136.45 EVT
2. Pavol Demčák 1977 / 32 / 118.4 TJ Sokol Nymburk 207.5 217.5 230.5 217.5 1. 217.5 125.45 EVT
3. Vladislav Havrlík 1980 / 46 / 96.7 KST Příbram 190.0 195.0 200.0 200.0 1. 200.0 123.44 MVT
4. Milan Selinger 1984 / 21 / 124.3 Powerlifting Jihlava 200.0 212.5 215.0 212.5 2. 212.5 121.23 MVT
5. Marián Přibyl 1972 / 30 / 153.1 TJ TZ Prosport Rakovník 210.0 215.0 217.5 217.5 1. 217.5 119.99 MVT
6. Jiří Kati 1965 / 44 / 92.1 Colbert club SSK Vítkovice 175.0 182.5 187.5 187.5 2. 187.5 118.33 MVT
7. Martin Grygarčík 1984 / 40 / 102.6 Colbert club SSK Vítkovice 195.0 200.0 200.0 195.0 2. 195.0 117.51 MVT
8. Miroslav Slovák 1970 / 62 / 117.4 TJ Sokol Nymburk 180.0 190.0 200.0 200.0 2. 200.0 115.60 MVT
9. Čestmír Wolf 1959 / 60 / 82 Colbert club SSK Vítkovice 157.5 167.5 176.0 167.5 1. 167.5 112.63 VT1
10. Václav Brousek 1982 / 14 / 118.2 TJ Sokol Vejprnice 185.0 195.0 200.0 195.0 3. 195.0 112.51 VT1
11. Jakub Novák 1981 / 38 / 82.3 TJ KRALUPY 160.0 167.5 172.5 167.5 2. 167.5 112.38 VT1
12. František Kružík 1992 / 72 / 82.7 Powerlifting Jihlava 167.5 172.5 172.5 167.5 3. 167.5 112.04 VT1
13. Jiří Nový 1991 / 27 / 88.2 TJ Sokol Praha Vršovice 165.0 172.5 177.5 172.5 3. 172.5 111.28 VT1
14. Marek Novák 1997 / 69 / 148.6 TJ Olympia Zlín 185.0 192.5 200.0 200.0 3. 200.0 110.80 VT1
15. Milan Zeman 1995 / 26 / 80.1 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 155.0 160.0 167.5 160.0 4. 160.0 109.15 VT1
16. Pavel Krejča 1995 / 39 / 103.5 TJ Spartak Chodov 170.0 175.0 180.0 180.0 3. 180.0 108.11 VT1
17. Filip Stránský 1986 / 7 / 126.1 Powerlifting School 180.0 190.0 197.5 190.0 4. 190.0 108.07 VT1
18. Jan Hamr 1984 / 56 / 81.9 SK Fitness Gym Olomouc 155.0 160.0 162.5 160.0 5. 160.0 107.66 VT1
19. Zdeněk Tuháček 1986 / 36 / 90.6 TJ KRALUPY 165.0 172.5 175.0 165.0 4. 165.0 104.99 VT2
20. Vratislav Moudr 1977 / 67 / 92.6 Powerlifting Jihlava 152.5 160.0 165.0 165.0 5. 165.0 103.87 VT2
21. Martin Tichý 1988 / 33 / 90 Doplnejch powerlifting 155.0 162.5 167.5 162.5 6. 162.5 103.74 VT2
22. Dominik Hruška 1995 / 48 / 90.4 Colbert club SSK Vítkovice 155.0 162.5 170.0 162.5 7. 162.5 103.51 VT2
23. Martin Urban 1991 / 52 / 79.7 TJ Bystřice pod Hostýnem 140.0 150.0 157.5 150.0 6. 150.0 102.64 VT2
24. Jan Vítek 1971 / 12 / 151.2 Powerlifting School 175.0 185.0 195.0 185.0 5. 185.0 102.25 VT2
25. Petr Kopecký 1993 / 22 / 79.1 TJ Svitavy 140.0 147.5 147.5 147.5 7. 147.5 101.42 VT2
26. Roman Svatoň 1988 / 65 / 106.7 Sportovní klub ZLOBR 170.0 175.0 175.0 170.0 5. 170.0 101.03 VT2
27. Martin Veselý 1989 / 19 / 118.6 KST Příbram 165.0 175.0 180.0 175.0 4. 175.0 100.89 VT2
28. Vladimír Nebola 1970 / 8 / 87.1 TJ Spartak Letohrad 150.0 155.0 155.0 155.0 8. 155.0 100.67 VT2
29. Zdeněk Stuchlík 1974 / 25 / 65.4 Colbert club SSK Vítkovice 110.0 120.0 125.0 125.0 1. 125.0 98.89 VT2
30. Matěj Keizlar 1995 / 71 / 93 TJ KRALUPY 150.0 155.0 162.5 155.0 9. 155.0 97.37 VT2
31. JIří Psota 1962 / 16 / 104.4 Sporting APIS Praha 152.5 157.5 162.5 162.5 4. 162.5 97.31 VT2
32. Tomáš Ježek 1960 / 2 / 65.2 KST Příbram 110.0 120.0 125.0 120.0 2. 120.0 95.18 VT2
33. Jiří Krčmář 1962 / 11 / 111.3 TJ Sokol Nymburk 150.0 160.0 - 160.0 6. 160.0 93.82 VT2
34. Štěpán Vondráček 1973 / 20 / 73.7 KST Příbram 125.0 130.0 132.5 130.0 1. 130.0 93.78 VT2
35. David Kubica 1988 / 58 / 139.2 Doplnejch powerlifting 160.0 167.5 172.5 167.5 6. 167.5 93.68 VT2
36. Michal Tarbaj 1984 / 43 / 102.1 TJ Sokol Vítkovice 130.0 150.0 155.0 155.0 5. 155.0 93.57 VT2
37. Roman Salaba 1993 / 57 / 98.3 TJ TZ Prosport Rakovník 145.0 152.5 157.5 152.5 7. 152.5 93.47 VT2
38. Ladislav Chaloupka 1982 / 45 / 103.4 TJ Viktorie Bohumín 150.0 155.0 160.0 155.0 6. 155.0 93.14 VT2
39. Vojtěch Kopecký 1998 / 42 / 82.5 TJ Svitavy 130.0 135.0 140.0 135.0 8. 135.0 90.44 VT2
40. Marek Pojezný 1994 / 13 / 105 Doplnejch powerlifting 140.0 150.0 150.0 150.0 8. 150.0 89.64 VT2
41. Miroslav Buberle 1989 / 54 / 92.5 SKST Litvínov 140.0 145.0 145.0 140.0 10. 140.0 88.17 VT3
42. Martin Hait 1994 / 5 / 70.6 Sportovní klub ZLOBR 110.0 117.5 125.0 117.5 2. 117.5 87.48 VT3
43. Petr Haničinec 1990 / 31 / 103.3 Powerlifting Brno 130.0 140.0 145.0 145.0 9. 145.0 87.16 VT3
44. Ivo Fojtík 1985 / 70 / 115.4 TJ Sokol Lanžhot 140.0 145.0 150.0 150.0 7. 150.0 87.08 VT3
45. Jiří Volfel 1980 / 18 / 65.6 TJ Sokol Praha Vršovice 102.5 105.0 107.5 105.0 3. 105.0 82.86 VT3
46. Lukáš Doubek 1979 / 50 / 136.7 TJ Sokol Nymburk 135.0 145.0 155.0 145.0 7. 145.0 81.33 VT3
47. Milan Mrázek 1958 / 3 / 124.9 TJ Sokol Lanžhot 135.0 140.0 - 140.0 8. 140.0 79.79 VT3
48. Lukáš Rosenkranz 1989 / 64 / 92.1 SKST Litvínov 122.5 127.5 127.5 122.5 11. 122.5 77.31 VT3
49. Jan Pěnkava 1958 / 4 / 101.2 KST Příbram 125.0 130.0 130.0 125.0 10. 125.0 75.71 VT3
- David Kocourek 1993 / 24 / 98.4 ARENA Pavly Kladivové 125.0 - - 0 - - -

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. KST Příbram 865.0 618.99 50 [12, 12, 9, 9, 8]
2. Colbert club SSK Vítkovice 837.5 550.87 46 [12, 12, 9, 9, 4]
3. TJ Sokol Nymburk 875.0 554.95 46 [12, 12, 9, 8, 5]
4. TJ TZ Prosport Rakovník 507.5 366.42 37 [12, 12, 9, 4]
5. Sportovní klub ZLOBR 415.0 321.89 34 [12, 9, 7, 6]
6. Doplnejch powerlifting 585.0 400.74 27 [8, 6, 5, 5, 3]
7. Powerlifting Jihlava 545.0 337.14 23 [9, 8, 6]
8. TJ Spartak Chodov 262.5 197.80 20 [12, 8]
9. TJ Sokol Lanžhot 345.0 236.15 19 [12, 4, 3]
10. TJ KRALUPY 487.5 314.74 18 [9, 7, 2]
11. TJ Sokol Praha Vršovice 277.5 194.14 16 [8, 8]
12. Powerlifting School 375.0 210.32 13 [7, 6]
13. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 212.5 136.45 12 [12]
14. Powerlifting Brno 205.0 148.20 10 [8, 2]
15. PWL VISION NUTRITION 65.0 75.53 9 [9]
16. ARENA Pavly Kladivové 77.5 68.94 9 [9]
17. TJ Sokol Žižkov 52.5 66.43 9 [9]
18. TJ Sokol Vejprnice 195.0 112.51 8 [8]
19. TJ Olympia Zlín 200.0 110.80 8 [8]
20. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 160.0 109.15 7 [7]
21. Sporting APIS Praha 162.5 97.31 7 [7]
22. TJ Svitavy 282.5 191.86 7 [4, 3]
23. SK Fitness Gym Olomouc 160.0 107.66 6 [6]
24. TJ Sokol Vítkovice 155.0 93.57 6 [6]
25. TJ Bystřice pod Hostýnem 150.0 102.64 5 [5]
26. TJ Viktorie Bohumín 155.0 93.14 5 [5]
27. TJ Spartak Letohrad 155.0 100.67 3 [3]
28. SKST Litvínov 262.5 165.48 2 [1, 1]