Zpět na všechny soutěže


11. Pohár starosty města Zbýšov dorostu v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 14.12. 2019
Místo konání: Zastávka

Personál:



Ivan Karpíšek Delegát
Petr Lahoda Hlavní rozhodčí
Marek Pokorný Postranní rozhodčí
Kryštof Veber Postranní rozhodčí
Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž - 63 kg - sloučená Ž - 63 kg - sloučená
1. Šárka Fibingrová 2001 / 26 / 50.3 Iron Warriors 107.5 112.5 115.0 107.5 1. 57.5 R60.0 R62.5 60.0 1. 105.0 110.0 115.0 115.0 1. R282.5 361.26 MVT
2. Eliška Ročárková 2001 / 23 / 60.4 Powerlifting TJJM Chodov 95.0 102.5 107.5 102.5 2. 47.5 50.0 52.5 50.0 2. 102.5 110.0 120.0 110.0 2. 262.5 291.16 VT1
ž +63 kg - sloučená ž +63 kg - sloučená
1. Karolína Křivánková 2001 / 31 / 68.2 TJ Svitavy 110.0 115.0 120.0 120.0 2. 62.5 67.5 67.5 62.5 1. 120.0 127.5 135.0 135.0 1. 317.5 321.66 MVT
2. Lucie Charvátová 2001 / 17 / 68.6 TJ Spartak Pelhřimov 110.0 120.0 R130.5 130.5 1. 52.5 57.5 60.0 57.5 2. 100.0 117.5 127.5 127.5 2. 315.5 318.34 VT1
3. Simona Škáchová 2002 / 13 / 81.5 Fitness Staňkov 100.0 100.0 107.5 107.5 3. 50.0 52.5 55.0 52.5 3. 110.0 115.0 120.0 115.0 3. 275.0 249.10 VT2
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -66 kg sloučená M -66 kg sloučená
1. Jan Široký 2003 / 9 / 49.7 Fitness Staňkov 142.5 142.5 R152.5 152.5 1. 85.0 R95.5 R100.0 100.0 1. 90.0 105.0 117.5 105.0 2. 357.5 368.19 VT1
2. Daniel Lukš 2004 / 39 / 64.9 TJ Sokol Pohořelice 130.0 140.0 142.5 130.0 2. 70.0 75.0 80.0 80.0 2. 160.0 - - 160.0 1. 370.0 294.59 VT2
M -74 kg M -74 kg
1. David Lacina 2003 / 16 / 73.8 TJ Sokol Pohořelice 170.0 180.0 180.0 180.0 1. 100.0 107.5 110.0 110.0 2. 210.0 222.5 230.0 222.5 1. 512.5 369.36 VT1
2. Petr Thiel 2001 / 5 / 72.8 Powerlifting Brno 150.0 160.0 172.5 172.5 2. 115.0 120.0 120.0 115.0 1. 160.0 172.5 180.0 172.5 4. 460.0 334.79 VT1
3. Jan Mayer 2002 / 28 / 71.3 Doplnejch powerlifting 150.0 157.5 157.5 157.5 4. 80.0 85.0 85.0 80.0 6. 185.0 200.0 212.5 200.0 2. 437.5 323.31 VT2
4. Petr Novák 2001 / 1 / 68.2 Colbert club SSK Vítkovice 150.0 155.0 162.5 155.0 5. 95.0 102.5 105.0 102.5 3. 155.0 165.0 192.5 165.0 5. 422.5 323.09 VT2
5. Tomáš Fryček 2002 / 40 / 71.9 TJ Sokol Vejprnice 150.0 150.0 160.0 150.0 6. 80.0 85.0 87.5 85.0 5. 160.0 180.0 205.0 180.0 3. 415.0 304.82 VT2
6. Jiří Patočka 2003 / 18 / 71.3 TJ Sokol Pohořelice 160.0 170.0 177.5 170.0 3. 90.0 97.5 100.0 97.5 4. 130.0 140.0 150.0 140.0 6. 407.5 301.14 VT2
7. Marek Foral 2004 / 33 / 71.8 TJ Sokol Rosice 100.0 110.0 122.5 122.5 7. 60.0 60.0 70.0 70.0 8. 100.0 115.0 130.0 130.0 7. 322.5 237.10 VT3
8. Lubomír Medo 2004 / 22 / 70.1 TJ Sokol Rosice 90.0 100.0 112.5 100.0 8. 60.0 67.5 75.0 75.0 7. 100.0 115.0 130.0 115.0 8. 290.0 217.09
M -83 kg M -83 kg
1. Jakub Pelikán 2001 / 6 / 81.1 TJ Spartak Pelhřimov 235.0 242.5 R245.5 235.0 2. 140.0 R150.5 R153.5 153.5 1. 240.0 252.5 257.5 257.5 1. 646.0 437.28 MVT
2. Karel Rada 2001 / 35 / 81.5 Fitness Staňkov 235.0 242.5 R245.5 242.5 1. 132.5 137.5 137.5 137.5 2. 245.0 257.5 R268.0 257.5 2. 637.5 430.25 MVT
3. Adam Vala 2003 / 21 / 81.3 TJ TZ Prosport Rakovník 190.0 200.0 205.0 200.0 3. 115.0 120.0 122.5 122.5 3. 210.0 217.5 - 217.5 3. 540.0 364.99 VT1
4. Robert Sporka 2001 / 36 / 74.6 TJ Sokol Vejprnice 170.0 182.5 182.5 170.0 4. 112.5 115.0 - 115.0 4. 170.0 190.0 - 170.0 4. 455.0 325.42 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Adam Kubový 2001 / 2 / 88.6 Colbert club SSK Vítkovice 180.0 190.0 200.0 200.0 1. 110.0 115.0 120.0 115.0 2. 240.0 260.0 270.0 270.0 1. 585.0 376.51 VT1
2. Karel Petráš 2001 / 11 / 89.3 Fitness Staňkov 180.0 190.0 200.0 200.0 2. 105.0 115.0 117.5 115.0 3. 200.0 217.5 230.0 230.0 5. 545.0 349.35 VT1
3. Lukáš Wasserbauer 2001 / 34 / 85.1 TJ Olympia Zlín 190.0 195.0 200.0 195.0 3. 115.0 125.0 130.0 130.0 1. 200.0 210.0 217.5 217.5 6. 542.5 356.91 VT1
4. Jakub Marek 2002 / 32 / 87.9 Doplnejch powerlifting 185.0 200.0 200.0 185.0 4. 97.5 97.5 105.0 105.0 6. 230.0 245.0 255.0 245.0 2. 535.0 345.77 VT1
5. Martin Kochrda 2002 / 25 / 89.2 Doplnejch powerlifting 180.0 200.0 200.0 180.0 6. 100.0 107.5 112.5 112.5 4. 220.0 230.0 247.5 230.0 4. 522.5 335.08 VT2
6. Tomáš Vidourek 2002 / 15 / 89.2 ASK Blansko 180.0 195.0 200.0 180.0 5. 100.0 107.5 107.5 100.0 7. 230.0 240.0 245.0 240.0 3. 520.0 333.48 VT2
7. David Vích 2002 / 37 / 92.3 B Strong Powerlifting Team 160.0 172.5 180.0 180.0 7. 87.5 90.0 97.5 97.5 8. 180.0 192.5 202.5 202.5 7. 480.0 302.64 VT2
8. Jiří Veverka 2001 / 8 / 90.5 Powerlifting Jihlava 110.0 120.0 125.0 125.0 10. 100.0 107.5 112.5 112.5 5. 150.0 160.0 172.5 172.5 10. 410.0 261.01 VT3
9. Jakub Zoicas 2002 / 20 / 89.9 TJ Svitavy 137.5 150.0 157.5 150.0 8. 75.0 82.5 85.0 82.5 9. 160.0 175.0 182.5 175.0 9. 407.5 260.31 VT3
10. Jiří Vychodil 2001 / 30 / 85.8 TJ Svitavy 115.0 130.0 140.0 140.0 9. 80.0 85.0 85.0 80.0 10. 150.0 165.0 180.0 180.0 8. 400.0 261.96 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Josef Sladký 2001 / 27 / 98.7 TJ Sokol Vejprnice 170.0 182.5 182.5 182.5 5. 125.0 132.5 - 132.5 1. 220.0 240.0 247.5 247.5 1. 562.5 344.14 VT1
2. Jonáš Starý 2001 / 14 / 95.9 Doplnejch powerlifting 190.0 200.0 207.5 207.5 2. 110.0 117.5 117.5 110.0 5. 225.0 232.5 242.5 242.5 2. 560.0 346.86 VT1
3. Štěpán Küschner 2001 / 4 / 102.9 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 210.0 215.0 215.0 1. 115.0 120.0 125.0 125.0 2. 200.0 210.0 220.0 220.0 4. 560.0 337.06 VT1
4. Šimon Král 2002 / 7 / 101.8 TJ Sokol Vejprnice 170.0 180.0 185.0 185.0 4. 107.5 115.0 120.0 120.0 3. 200.0 222.5 227.5 227.5 3. 532.5 321.84 VT2
5. Tomáš Janda 2001 / 24 / 99.8 Fitness Staňkov 160.0 167.5 175.0 175.0 6. 85.0 92.5 92.5 85.0 6. 190.0 200.0 205.0 200.0 5. 460.0 280.19 VT3
6. Rostislav Killar 2003 / 19 / 96.4 Powerlifting Jihlava 120.0 130.0 142.5 142.5 7. 50.0 60.0 67.5 60.0 7. 130.0 145.0 157.5 157.5 6. 360.0 222.48
0. Marek Jiřík 2001 / 10 / 96.8 ARENA Pavly Kladivové 180.0 190.0 200.0 200.0 3. 117.5 125.0 125.0 117.5 4. 195.0 215.0 215.0 0 - - -
M -120 kg M -120 kg
1. Michal Zejda 2002 / 38 / 108 Doplnejch powerlifting 180.0 187.5 187.5 187.5 1. 110.0 117.5 117.5 110.0 1. 190.0 200.0 205.0 205.0 1. 502.5 297.43 VT2

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Šárka Fibingrová 2001 / 26 / 50.3 Iron Warriors 107.5 112.5 115.0 107.5 1. 57.5 60.0 62.5 60.0 1. 105.0 110.0 115.0 115.0 1. 282.5 361.26 MVT
2. Karolína Křivánková 2001 / 31 / 68.2 TJ Svitavy 110.0 115.0 120.0 120.0 2. 62.5 67.5 67.5 62.5 1. 120.0 127.5 135.0 135.0 1. 317.5 321.66 MVT
3. Lucie Charvátová 2001 / 17 / 68.6 TJ Spartak Pelhřimov 110.0 120.0 130.5 130.5 1. 52.5 57.5 60.0 57.5 2. 100.0 117.5 127.5 127.5 2. 315.5 318.34 VT1
4. Eliška Ročárková 2001 / 23 / 60.4 Powerlifting TJJM Chodov 95.0 102.5 107.5 102.5 2. 47.5 50.0 52.5 50.0 2. 102.5 110.0 120.0 110.0 2. 262.5 291.16 VT1
5. Simona Škáchová 2002 / 13 / 81.5 Fitness Staňkov 100.0 100.0 107.5 107.5 3. 50.0 52.5 55.0 52.5 3. 110.0 115.0 120.0 115.0 3. 275.0 249.10 VT2
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jakub Pelikán 2001 / 6 / 81.1 TJ Spartak Pelhřimov 235.0 242.5 245.5 235.0 2. 140.0 150.5 153.5 153.5 1. 240.0 252.5 257.5 257.5 1. 646.0 437.28 MVT
2. Karel Rada 2001 / 35 / 81.5 Fitness Staňkov 235.0 242.5 245.5 242.5 1. 132.5 137.5 137.5 137.5 2. 245.0 257.5 268.0 257.5 2. 637.5 430.25 MVT
3. Adam Kubový 2001 / 2 / 88.6 Colbert club SSK Vítkovice 180.0 190.0 200.0 200.0 1. 110.0 115.0 120.0 115.0 2. 240.0 260.0 270.0 270.0 1. 585.0 376.51 VT1
4. David Lacina 2003 / 16 / 73.8 TJ Sokol Pohořelice 170.0 180.0 180.0 180.0 1. 100.0 107.5 110.0 110.0 2. 210.0 222.5 230.0 222.5 1. 512.5 369.36 VT1
5. Jan Široký 2003 / 9 / 49.7 Fitness Staňkov 142.5 142.5 152.5 152.5 1. 85.0 95.5 100.0 100.0 1. 90.0 105.0 117.5 105.0 2. 357.5 368.19 VT1
6. Adam Vala 2003 / 21 / 81.3 TJ TZ Prosport Rakovník 190.0 200.0 205.0 200.0 3. 115.0 120.0 122.5 122.5 3. 210.0 217.5 - 217.5 3. 540.0 364.99 VT1
7. Lukáš Wasserbauer 2001 / 34 / 85.1 TJ Olympia Zlín 190.0 195.0 200.0 195.0 3. 115.0 125.0 130.0 130.0 1. 200.0 210.0 217.5 217.5 6. 542.5 356.91 VT1
8. Karel Petráš 2001 / 11 / 89.3 Fitness Staňkov 180.0 190.0 200.0 200.0 2. 105.0 115.0 117.5 115.0 3. 200.0 217.5 230.0 230.0 5. 545.0 349.35 VT1
9. Jonáš Starý 2001 / 14 / 95.9 Doplnejch powerlifting 190.0 200.0 207.5 207.5 2. 110.0 117.5 117.5 110.0 5. 225.0 232.5 242.5 242.5 2. 560.0 346.86 VT1
10. Jakub Marek 2002 / 32 / 87.9 Doplnejch powerlifting 185.0 200.0 200.0 185.0 4. 97.5 97.5 105.0 105.0 6. 230.0 245.0 255.0 245.0 2. 535.0 345.77 VT1
11. Josef Sladký 2001 / 27 / 98.7 TJ Sokol Vejprnice 170.0 182.5 182.5 182.5 5. 125.0 132.5 - 132.5 1. 220.0 240.0 247.5 247.5 1. 562.5 344.14 VT1
12. Štěpán Küschner 2001 / 4 / 102.9 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 210.0 215.0 215.0 1. 115.0 120.0 125.0 125.0 2. 200.0 210.0 220.0 220.0 4. 560.0 337.06 VT1
13. Martin Kochrda 2002 / 25 / 89.2 Doplnejch powerlifting 180.0 200.0 200.0 180.0 6. 100.0 107.5 112.5 112.5 4. 220.0 230.0 247.5 230.0 4. 522.5 335.08 VT2
14. Petr Thiel 2001 / 5 / 72.8 Powerlifting Brno 150.0 160.0 172.5 172.5 2. 115.0 120.0 120.0 115.0 1. 160.0 172.5 180.0 172.5 4. 460.0 334.79 VT1
15. Tomáš Vidourek 2002 / 15 / 89.2 ASK Blansko 180.0 195.0 200.0 180.0 5. 100.0 107.5 107.5 100.0 7. 230.0 240.0 245.0 240.0 3. 520.0 333.48 VT2
16. Robert Sporka 2001 / 36 / 74.6 TJ Sokol Vejprnice 170.0 182.5 182.5 170.0 4. 112.5 115.0 - 115.0 4. 170.0 190.0 - 170.0 4. 455.0 325.42 VT2
17. Jan Mayer 2002 / 28 / 71.3 Doplnejch powerlifting 150.0 157.5 157.5 157.5 4. 80.0 85.0 85.0 80.0 6. 185.0 200.0 212.5 200.0 2. 437.5 323.31 VT2
18. Petr Novák 2001 / 1 / 68.2 Colbert club SSK Vítkovice 150.0 155.0 162.5 155.0 5. 95.0 102.5 105.0 102.5 3. 155.0 165.0 192.5 165.0 5. 422.5 323.09 VT2
19. Šimon Král 2002 / 7 / 101.8 TJ Sokol Vejprnice 170.0 180.0 185.0 185.0 4. 107.5 115.0 120.0 120.0 3. 200.0 222.5 227.5 227.5 3. 532.5 321.84 VT2
20. Tomáš Fryček 2002 / 40 / 71.9 TJ Sokol Vejprnice 150.0 150.0 160.0 150.0 6. 80.0 85.0 87.5 85.0 5. 160.0 180.0 205.0 180.0 3. 415.0 304.82 VT2
21. David Vích 2002 / 37 / 92.3 B Strong Powerlifting Team 160.0 172.5 180.0 180.0 7. 87.5 90.0 97.5 97.5 8. 180.0 192.5 202.5 202.5 7. 480.0 302.64 VT2
22. Jiří Patočka 2003 / 18 / 71.3 TJ Sokol Pohořelice 160.0 170.0 177.5 170.0 3. 90.0 97.5 100.0 97.5 4. 130.0 140.0 150.0 140.0 6. 407.5 301.14 VT2
23. Michal Zejda 2002 / 38 / 108 Doplnejch powerlifting 180.0 187.5 187.5 187.5 1. 110.0 117.5 117.5 110.0 1. 190.0 200.0 205.0 205.0 1. 502.5 297.43 VT2
24. Daniel Lukš 2004 / 39 / 64.9 TJ Sokol Pohořelice 130.0 140.0 142.5 130.0 2. 70.0 75.0 80.0 80.0 2. 160.0 - - 160.0 1. 370.0 294.59 VT2
25. Tomáš Janda 2001 / 24 / 99.8 Fitness Staňkov 160.0 167.5 175.0 175.0 6. 85.0 92.5 92.5 85.0 6. 190.0 200.0 205.0 200.0 5. 460.0 280.19 VT3
26. Jiří Vychodil 2001 / 30 / 85.8 TJ Svitavy 115.0 130.0 140.0 140.0 9. 80.0 85.0 85.0 80.0 10. 150.0 165.0 180.0 180.0 8. 400.0 261.96 VT3
27. Jiří Veverka 2001 / 8 / 90.5 Powerlifting Jihlava 110.0 120.0 125.0 125.0 10. 100.0 107.5 112.5 112.5 5. 150.0 160.0 172.5 172.5 10. 410.0 261.01 VT3
28. Jakub Zoicas 2002 / 20 / 89.9 TJ Svitavy 137.5 150.0 157.5 150.0 8. 75.0 82.5 85.0 82.5 9. 160.0 175.0 182.5 175.0 9. 407.5 260.31 VT3
29. Marek Foral 2004 / 33 / 71.8 TJ Sokol Rosice 100.0 110.0 122.5 122.5 7. 60.0 60.0 70.0 70.0 8. 100.0 115.0 130.0 130.0 7. 322.5 237.10 VT3
30. Rostislav Killar 2003 / 19 / 96.4 Powerlifting Jihlava 120.0 130.0 142.5 142.5 7. 50.0 60.0 67.5 60.0 7. 130.0 145.0 157.5 157.5 6. 360.0 222.48
31. Lubomír Medo 2004 / 22 / 70.1 TJ Sokol Rosice 90.0 100.0 112.5 100.0 8. 60.0 67.5 75.0 75.0 7. 100.0 115.0 130.0 115.0 8. 290.0 217.09
- Marek Jiřík 2001 / 10 / 96.8 ARENA Pavly Kladivové 180.0 190.0 200.0 200.0 3. 117.5 125.0 125.0 117.5 4. 195.0 215.0 215.0 0 - - -

Oddílové výsledky

Dorostenky
# Oddíl Total Wilks Body
1. Iron Warriors 282.5 361.26 12 [12]
2. TJ Svitavy 317.5 321.66 12 [12]
3. TJ Spartak Pelhřimov 315.5 318.34 9 [9]
4. Powerlifting TJJM Chodov 262.5 291.16 9 [9]
5. Fitness Staňkov 275.0 249.10 8 [8]
Dorostenci
# Oddíl Total Wilks Body
1. Doplnejch powerlifting 2 557.5 1 648.45 42 [12, 9, 8, 7, 6]
2. Fitness Staňkov 2 000.0 1 427.98 36 [12, 9, 9, 6]
3. TJ Sokol Vejprnice 1 965.0 1 296.22 32 [12, 7, 7, 6]
4. Colbert club SSK Vítkovice 1 567.5 1 036.66 27 [12, 8, 7]
5. TJ Sokol Pohořelice 1 290.0 965.09 26 [12, 9, 5]
6. TJ Spartak Pelhřimov 646.0 437.28 12 [12]
7. Powerlifting Brno 460.0 334.79 9 [9]
8. Powerlifting Jihlava 770.0 483.49 8 [5, 3]
9. TJ TZ Prosport Rakovník 540.0 364.99 8 [8]
10. TJ Olympia Zlín 542.5 356.91 8 [8]
11. TJ Sokol Rosice 612.5 454.19 7 [4, 3]
12. ASK Blansko 520.0 333.48 5 [5]
13. B Strong Powerlifting Team 480.0 302.64 4 [4]
14. TJ Svitavy 807.5 522.27 3 [2, 1]
15. ARENA Pavly Kladivové 0.0 0.00 0
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. Fitness Staňkov 2 275.0 1 677.08 44 [12, 9, 9, 8, 6]
2. Doplnejch powerlifting 2 557.5 1 648.45 42 [12, 9, 8, 7, 6]
3. TJ Sokol Vejprnice 1 965.0 1 296.22 32 [12, 7, 7, 6]
4. Colbert club SSK Vítkovice 1 567.5 1 036.66 27 [12, 8, 7]
5. TJ Sokol Pohořelice 1 290.0 965.09 26 [12, 9, 5]
6. TJ Spartak Pelhřimov 961.5 755.62 21 [12, 9]
7. TJ Svitavy 1 125.0 843.93 15 [12, 2, 1]
8. Iron Warriors 282.5 361.26 12 [12]
9. Powerlifting Brno 460.0 334.79 9 [9]
10. Powerlifting TJJM Chodov 262.5 291.16 9 [9]
11. TJ TZ Prosport Rakovník 540.0 364.99 8 [8]
12. TJ Olympia Zlín 542.5 356.91 8 [8]
13. Powerlifting Jihlava 770.0 483.49 8 [5, 3]
14. TJ Sokol Rosice 612.5 454.19 7 [4, 3]
15. ASK Blansko 520.0 333.48 5 [5]
16. B Strong Powerlifting Team 480.0 302.64 4 [4]
17. ARENA Pavly Kladivové 0.0 0.00 0
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Lucie Charvátová Dorostenky -72 kg Dřep Raw 3 130.00 kg
Šárka Fibingrová Dorostenky -52 kg Benčpres Raw 2 60.00 kg
Šárka Fibingrová Dorostenky -52 kg Trojboj Raw - 282.00 kg
Jan Široký Dorostenci -53 kg Dřep Raw 3 152.00 kg
Jan Široký Dorostenci -53 kg Benčpres Raw 2 95.00 kg
Jan Široký Dorostenci -53 kg Benčpres Raw 3 100.00 kg
Jakub Pelikán Dorostenci -83 kg Benčpres Raw 2 150.00 kg
Jakub Pelikán Dorostenci -83 kg Benčpres Raw 3 153.00 kg
Jan Široký Junioři -53 kg Dřep Raw 3 152.00 kg