Zpět na všechny soutěže


14. Otevřené mistrovství České republiky dorostu, juniorů a masters v benčpresu

Pohlaví: Společné
Od-do: 03.03. 2018
Místo konání: Vítkovice

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Dorostenky -57kg - sloučená Dorostenky -57kg - sloučená
1. Karolína Adamová 2000 / 32 / 53.81 TJ Svitavy 65.0 70.0 70.0 65.0 78.90 VT1
2. Denisa Turková 2003 / 50 / 50.27 TJ Viktorie Bohumín 40.0 0.0 0.0 40.0 51.18 VT3
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Dorostenci -74kg - sloučená Dorostenci -74kg - sloučená
1. Dominik  Kohout 2003 / 15 / 65.78 Powerlifting TJJM Chodov 100.0 110.0 112.5 112.5 88.58 VT2
2. Robert Sporka 2001 / 16 / 68.76 TJ Sokol Vejprnice 100.0 110.0 110.0 100.0 75.98 VT3
- Daniel  Křepelka 2001 / 3 / 61.81 TJ Svitavy 125.0 125.0 125.0 - -
Dorostenci -83kg Dorostenci -83kg
1. Denis Zsibrita 2000 / 6 / 75.6 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 137.5 142.5 137.5 97.43 VT2
2. Vojtěch Soukup 2000 / 14 / 74.56 TJ Sokol Vejprnice 107.5 110.0 110.0 107.5 76.92 VT3
- Jaroslav Vychodil 2001 / 11 / 82.18 TJ Olympia Zlín 120.0 130.0 130.0 - -
Dorostenci -93kg Dorostenci -93kg
1. Nicolas Tóth 2001 / 46 / 91.94 TJ Viktorie Bohumín 150.0 R190.5 0.0 190.5 120.34 MVT
2. Daniel Cibulka 2001 / 60 / 89.63 TJ Sokol Vejprnice 115.0 125.0 132.5 132.5 84.76 VT2
Dorostenci -105kg Dorostenci -105kg
1. David  Pimek 2000 / 34 / 100.44 TJ Olympia Zlín 150.0 150.0 155.0 155.0 94.16 VT2
2. Jakub Hlaváč 2000 / 45 / 94.42 TJ Sokol Rosice 130.0 140.0 150.0 150.0 93.57 VT2
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Juniorky -84kg - sloučená Juniorky -84kg - sloučená
1. Kateřina Skudříková 1997 / 38 / 79.19 TJ Viktorie Bohumín 95.0 100.0 107.5 100.0 92.03 MVT
2. Tereza Herrmannová 1999 / 64 / 66.9 TJ Viktorie Bohumín 50.0 60.0 65.0 60.0 61.63 VT3
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Junioři -66kg Junioři -66kg
1. Martin Nebola 1997 / 19 / 65.21 TJ Spartak Letohrad 102.5 110.0 115.0 110.0 87.24 VT3
2. David Lazar 1999 / 56 / 63.16 Sportovní klub ZLOBR 102.5 102.5 115.0 102.5 83.53 VT3
Junioři -83kg Junioři -83kg
1. Jan Nový 1999 / 31 / 78.07 Colbert club SSK Vítkovice 142.5 147.5 152.5 147.5 102.29 VT2
2. Tomáš Němec 1996 / 55 / 82.03 Colbert club SSK Vítkovice 140.0 145.0 150.0 145.0 97.47 VT2
Junioři -93kg Junioři -93kg
1. Luděk Dvořák 1996 / 5 / 90.51 TJ Sokol Jemnice 160.0 165.0 175.0 165.0 105.04 VT2
2. Dominik Hruška 1995 / 9 / 90.31 Colbert club SSK Vítkovice 150.0 157.5 162.5 162.5 103.56 VT2
Junioři -105kg Junioři -105kg
1. Radek Musil 1997 / 54 / 97.58 TJ Sokol Rosice 165.0 165.0 175.0 175.0 107.59 VT2
2. Denis Kurečka 1999 / 58 / 101.18 Colbert club SSK Vítkovice 140.0 145.0 150.0 145.0 87.84 VT3
3. Jakub Telička 1998 / 42 / 101.99 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 150.0 150.0 145.0 87.57 VT3
Junioři +105kg - sloučená Junioři +105kg - sloučená
1. Martin Prokop 1999 / 30 / 108.19 Powerlifting School 205.0 210.0 215.0 210.0 124.24 MVT
2. Tomáš Král 1996 / 4 / 142.88 Sportovní klub ZLOBR 165.0 175.0 180.0 175.0 97.49 VT2
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Muži M1 -83kg Muži M1 -83kg
1. Vladimír Nebola 1970 / 1 / 82.76 TJ Spartak Letohrad 190.0 200.0 0.0 190.0 127.03 MVT
2. Dušan Švarcbach 1975 / 63 / 80.89 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 117.5 125.0 130.0 130.0 88.14 VT3
Muži M1 -93kg Muži M1 -93kg
1. Václav Patočka 1977 / 37 / 92.98 TJ Sokol Rosice 210.0 215.0 215.0 210.0 131.94 EVT
2. Radim Kopal 1974 / 47 / 92.37 SKST Litvínov 175.0 185.0 192.5 192.5 121.31 MVT
3. Martin Turek 1972 / 41 / 83.53 TJ Viktorie Bohumín 190.0 210.0 210.0 190.0 126.35 MVT
4. Jiří Furch 1975 / 10 / 83.74 TJ Sokol Vranovice 150.0 157.5 162.5 157.5 104.58 VT2
Muži M1 -105kg Muži M1 -105kg
1. Jiří Lukš 1971 / 48 / 103.33 TJ Sokol Jemnice 170.0 180.0 185.0 185.0 111.18 VT1
2. Lukáš Koželuh 1974 / 20 / 100.63 TJ Sokol Praha Vršovice 152.5 157.5 160.0 160.0 97.14 VT2
- Ivo Jurman 1969 / 59 / 104.58 TJ Sokol Rosice 175.0 175.0 182.5 - -
Muži M1 -120kg Muži M1 -120kg
1. Khaled Ghazal 1972 / 13 / 109.78 TJ Sokol Pohořelice 250.0 280.0 305.0 280.0 164.89 EVT
2. Petr Lahoda 1970 / 35 / 117.74 TJ Sokol Rosice 240.0 240.0 250.0 240.0 138.60 EVT
3. Stanislav Macák 1977 / 61 / 115.13 SK Fitness Gym Olomouc 225.0 240.0 240.0 225.0 130.70 MVT
4. Oldřich Halfar 1978 / 12 / 108.74 TJ Sokol Vranovice 150.0 157.5 160.0 157.5 93.02 VT3
Muži M1 +120kg Muži M1 +120kg
1. Pavel Syrový 1974 / 49 / 137.36 TJ Sokol Bílina 220.0 232.5 242.5 242.5 135.90 EVT
2. Jan Pinc 1973 / 8 / 130.22 Powerlifting School 240.0 300.0 302.5 240.0 135.70 EVT
3. Jan Vítek 1971 / 40 / 152.23 Powerlifting School 220.0 222.5 235.0 235.0 129.74 EVT
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Muži M2 -83kg Muži M2 -83kg
1. Čestmír Wolf 1959 / 28 / 81.97 Colbert club SSK Vítkovice 167.5 177.5 180.0 180.0 121.05 EVT
2. Libor Novák 1966 / 44 / 81.26 TJ Svitavy 135.0 145.0 150.0 150.0 101.42 VT1
Muži M2 -93kg Muži M2 -93kg
1. Jiří Kati 1965 / 53 / 92.39 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 250.0 250.0 250.0 157.55 EVT
Muži M2 -105kg Muži M2 -105kg
1. Milan  Greguš 1968 / 24 / 97.6 Sporting APIS Praha 205.0 215.0 220.0 220.0 135.23 EVT
2. Rostislav Cejnek 1962 / 18 / 101.37 Powerlifting Jihlava 200.0 210.0 217.5 217.5 131.65 EVT
3. Jaroslav Doleček 1965 / 66 / 103.01 TJ Svitavy 150.0 160.0 167.5 167.5 100.78 VT1
Muži M2 +105kg - sloučená Muži M2 +105kg - sloučená
1. Jiří Krčmář 1962 / 27 / 112.51 TJ Sokol Nymburk 220.0 227.5 232.5 227.5 133.00 EVT
2. Jiří Kadlec 1966 / 52 / 136.92 TJ Sokol Bílina 220.0 220.0 230.0 220.0 123.35 EVT
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Muži M3 -83kg Muži M3 -83kg
1. Jaroslav Tomi 1958 / 23 / 82.03 TJ Sokol Vítkovice 110.0 112.5 120.0 112.5 75.62 VT2
2. František Michalczyk 1954 / 33 / 78.04 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 110.0 115.0 110.0 76.31 VT2
Muži M3 -105kg - sloučená Muži M3 -105kg - sloučená
1. Ivo Huser 1950 / 36 / 90.03 Colbert club SSK Vítkovice 112.5 120.0 122.5 122.5 78.19 VT2
- Marcel Anděl 1958 / 17 / 97.22 TJ Sokol Jemnice 155.0 155.0 155.0 - -
Muži M3 -120kg Muži M3 -120kg
1. Petr Zamazal 1956 / 22 / 107.3 SKST Litvínov 140.0 145.0 150.0 150.0 88.98 VT1
2. Jiří Krištofík 1951 / 21 / 108.27 Colbert club SSK Vítkovice 122.5 127.5 135.0 135.0 79.84 VT2
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Muži M4 -93kg - sloučená Muži M4 -93kg - sloučená
1. Antonín Soušek 1946 / 43 / 81.43 SK Fitness Gym Olomouc 130.0 R135.0 137.5 135.0 91.15 EVT
2. Karel Olič 1947 / 26 / 84.09 TJ KRALUPY 110.0 120.0 125.0 125.0 82.80 VT1
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ženy M1 -84kg Ženy M1 -84kg
1. Alena Krčmářová 1975 / 51 / 76 TJ Sokol Nymburk 70.0 77.5 77.5 70.0 66.00 VT3
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ženy M2 -52kg Ženy M2 -52kg
1. Václava Zodererová 1961 / 67 / 51.83 TJ Sokol Žižkov 50.0 52.5 55.0 52.5 65.61 VT1
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ženy M3 +84kg Ženy M3 +84kg
1. Hana Takáčová 1954 / 29 / 87.22 TJ Sokol Nymburk 85.0 95.0 100.0 100.0 87.59 EVT
Ženy M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ženy M4 -63kg Ženy M4 -63kg
1. Adina Hyková 1943 / 57 / 61.46 TJ Spartak Chodov 70.0 72.5 77.5 72.5 79.34 EVT

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Karolína Adamová 2000 / 32 / 53.81 TJ Svitavy 65.0 70.0 70.0 65.0 78.90 VT1
2. Denisa Turková 2003 / 50 / 50.27 TJ Viktorie Bohumín 40.0 0.0 0.0 40.0 51.18 VT3
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Nicolas Tóth 2001 / 46 / 91.94 TJ Viktorie Bohumín 150.0 190.5 0.0 190.5 120.34 MVT
2. Denis Zsibrita 2000 / 6 / 75.6 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 137.5 142.5 137.5 97.43 VT2
3. David  Pimek 2000 / 34 / 100.44 TJ Olympia Zlín 150.0 150.0 155.0 155.0 94.16 VT2
4. Jakub Hlaváč 2000 / 45 / 94.42 TJ Sokol Rosice 130.0 140.0 150.0 150.0 93.57 VT2
5. Dominik  Kohout 2003 / 15 / 65.78 Powerlifting TJJM Chodov 100.0 110.0 112.5 112.5 88.58 VT2
6. Daniel Cibulka 2001 / 60 / 89.63 TJ Sokol Vejprnice 115.0 125.0 132.5 132.5 84.76 VT2
7. Vojtěch Soukup 2000 / 14 / 74.56 TJ Sokol Vejprnice 107.5 110.0 110.0 107.5 76.92 VT3
8. Robert Sporka 2001 / 16 / 68.76 TJ Sokol Vejprnice 100.0 110.0 110.0 100.0 75.98 VT3
- Daniel  Křepelka 2001 / 3 / 61.81 TJ Svitavy 125.0 125.0 125.0 - -
- Jaroslav Vychodil 2001 / 11 / 82.18 TJ Olympia Zlín 120.0 130.0 130.0 - -
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Kateřina Skudříková 1997 / 38 / 79.19 TJ Viktorie Bohumín 95.0 100.0 107.5 100.0 92.03 MVT
2. Tereza Herrmannová 1999 / 64 / 66.9 TJ Viktorie Bohumín 50.0 60.0 65.0 60.0 61.63 VT3
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Martin Prokop 1999 / 30 / 108.19 Powerlifting School 205.0 210.0 215.0 210.0 124.24 MVT
2. Radek Musil 1997 / 54 / 97.58 TJ Sokol Rosice 165.0 165.0 175.0 175.0 107.59 VT2
3. Luděk Dvořák 1996 / 5 / 90.51 TJ Sokol Jemnice 160.0 165.0 175.0 165.0 105.04 VT2
4. Dominik Hruška 1995 / 9 / 90.31 Colbert club SSK Vítkovice 150.0 157.5 162.5 162.5 103.56 VT2
5. Jan Nový 1999 / 31 / 78.07 Colbert club SSK Vítkovice 142.5 147.5 152.5 147.5 102.29 VT2
6. Tomáš Král 1996 / 4 / 142.88 Sportovní klub ZLOBR 165.0 175.0 180.0 175.0 97.49 VT2
7. Tomáš Němec 1996 / 55 / 82.03 Colbert club SSK Vítkovice 140.0 145.0 150.0 145.0 97.47 VT2
8. Denis Kurečka 1999 / 58 / 101.18 Colbert club SSK Vítkovice 140.0 145.0 150.0 145.0 87.84 VT3
9. Jakub Telička 1998 / 42 / 101.99 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 150.0 150.0 145.0 87.57 VT3
10. Martin Nebola 1997 / 19 / 65.21 TJ Spartak Letohrad 102.5 110.0 115.0 110.0 87.24 VT3
11. David Lazar 1999 / 56 / 63.16 Sportovní klub ZLOBR 102.5 102.5 115.0 102.5 83.53 VT3
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Khaled Ghazal 1972 / 13 / 109.78 TJ Sokol Pohořelice 250.0 280.0 305.0 280.0 164.89 EVT
2. Petr Lahoda 1970 / 35 / 117.74 TJ Sokol Rosice 240.0 240.0 250.0 240.0 138.60 EVT
3. Pavel Syrový 1974 / 49 / 137.36 TJ Sokol Bílina 220.0 232.5 242.5 242.5 135.90 EVT
4. Jan Pinc 1973 / 8 / 130.22 Powerlifting School 240.0 300.0 302.5 240.0 135.70 EVT
5. Václav Patočka 1977 / 37 / 92.98 TJ Sokol Rosice 210.0 215.0 215.0 210.0 131.94 EVT
6. Stanislav Macák 1977 / 61 / 115.13 SK Fitness Gym Olomouc 225.0 240.0 240.0 225.0 130.70 MVT
7. Jan Vítek 1971 / 40 / 152.23 Powerlifting School 220.0 222.5 235.0 235.0 129.74 EVT
8. Vladimír Nebola 1970 / 1 / 82.76 TJ Spartak Letohrad 190.0 200.0 0.0 190.0 127.03 MVT
9. Martin Turek 1972 / 41 / 83.53 TJ Viktorie Bohumín 190.0 210.0 210.0 190.0 126.35 MVT
10. Radim Kopal 1974 / 47 / 92.37 SKST Litvínov 175.0 185.0 192.5 192.5 121.31 MVT
11. Jiří Lukš 1971 / 48 / 103.33 TJ Sokol Jemnice 170.0 180.0 185.0 185.0 111.18 VT1
12. Jiří Furch 1975 / 10 / 83.74 TJ Sokol Vranovice 150.0 157.5 162.5 157.5 104.58 VT2
13. Lukáš Koželuh 1974 / 20 / 100.63 TJ Sokol Praha Vršovice 152.5 157.5 160.0 160.0 97.14 VT2
14. Oldřich Halfar 1978 / 12 / 108.74 TJ Sokol Vranovice 150.0 157.5 160.0 157.5 93.02 VT3
15. Dušan Švarcbach 1975 / 63 / 80.89 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 117.5 125.0 130.0 130.0 88.14 VT3
- Ivo Jurman 1969 / 59 / 104.58 TJ Sokol Rosice 175.0 175.0 182.5 - -
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Jiří Kati 1965 / 53 / 92.39 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 250.0 250.0 250.0 157.55 EVT
2. Milan  Greguš 1968 / 24 / 97.6 Sporting APIS Praha 205.0 215.0 220.0 220.0 135.23 EVT
3. Jiří Krčmář 1962 / 27 / 112.51 TJ Sokol Nymburk 220.0 227.5 232.5 227.5 133.00 EVT
4. Rostislav Cejnek 1962 / 18 / 101.37 Powerlifting Jihlava 200.0 210.0 217.5 217.5 131.65 EVT
5. Jiří Kadlec 1966 / 52 / 136.92 TJ Sokol Bílina 220.0 220.0 230.0 220.0 123.35 EVT
6. Čestmír Wolf 1959 / 28 / 81.97 Colbert club SSK Vítkovice 167.5 177.5 180.0 180.0 121.05 EVT
7. Libor Novák 1966 / 44 / 81.26 TJ Svitavy 135.0 145.0 150.0 150.0 101.42 VT1
8. Jaroslav Doleček 1965 / 66 / 103.01 TJ Svitavy 150.0 160.0 167.5 167.5 100.78 VT1
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Petr Zamazal 1956 / 22 / 107.3 SKST Litvínov 140.0 145.0 150.0 150.0 88.98 VT1
2. Jiří Krištofík 1951 / 21 / 108.27 Colbert club SSK Vítkovice 122.5 127.5 135.0 135.0 79.84 VT2
3. Ivo Huser 1950 / 36 / 90.03 Colbert club SSK Vítkovice 112.5 120.0 122.5 122.5 78.19 VT2
4. František Michalczyk 1954 / 33 / 78.04 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 110.0 115.0 110.0 76.31 VT2
5. Jaroslav Tomi 1958 / 23 / 82.03 TJ Sokol Vítkovice 110.0 112.5 120.0 112.5 75.62 VT2
- Marcel Anděl 1958 / 17 / 97.22 TJ Sokol Jemnice 155.0 155.0 155.0 - -
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Antonín Soušek 1946 / 43 / 81.43 SK Fitness Gym Olomouc 130.0 135.0 137.5 135.0 91.15 EVT
2. Karel Olič 1947 / 26 / 84.09 TJ KRALUPY 110.0 120.0 125.0 125.0 82.80 VT1
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Alena Krčmářová 1975 / 51 / 76 TJ Sokol Nymburk 70.0 77.5 77.5 70.0 66.00 VT3
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Václava Zodererová 1961 / 67 / 51.83 TJ Sokol Žižkov 50.0 52.5 55.0 52.5 65.61 VT1
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Hana Takáčová 1954 / 29 / 87.22 TJ Sokol Nymburk 85.0 95.0 100.0 100.0 87.59 EVT
Ženy M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Adina Hyková 1943 / 57 / 61.46 TJ Spartak Chodov 70.0 72.5 77.5 72.5 79.34 EVT

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Pokus Hodnota
Nicolas Tóth Dorostenci Dorostenci -93kg Benčpres 2 190.5 kg
Antonín Soušek Muži M4 Muži M4 -93kg - sloučená Benčpres 2 135 kg