Zpět na všechny soutěže


15. Otevřené mistrovství České republiky dorostenců, juniorů a masters v benčpresu

Pohlaví: Společné
Od-do: 02.03. 2019
Místo konání: Vítkovice

Personál:



Jiří Foldyna Ředitel
Ivan Karpíšek Delegát
Zdeněk Zvonič Hlavní rozhodčí
Alexandr Kolář Postranní rozhodčí
Jiří Zimula Postranní rozhodčí
Petr Gracias Hlasatel
René Štefánik Zdravotník
Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Kristýna Obršlíková 1998 / 40 / 66.7 TJ Sokol Rosice 80.0 85.0 90.0 90.0 92.65 MVT
2. Lucie Daňková 2000 / 11 / 71.1 TJ Olympia Zlín 80.0 85.0 90.0 90.0 88.59 MVT
3. Tereza Herrmannová 1999 / 54 / 66.1 TJ Viktorie Bohumín 87.5 92.5 92.5 87.5 90.67 VT1
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Alena Krčmářová 1975 / 39 / 76.4 TJ Sokol Nymburk 70.0 75.0 80.0 75.0 70.49 VT2
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Václava Zodererová 1961 / 53 / 52.7 TJ Sokol Žižkov 47.5 50.0 52.5 52.5 64.77 VT2
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Jitka Mašková 1968 / 65 / 59.8 TJ Sokol Lanžhot 50.0 55.0 57.5 55.0 61.48 VT2
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Simona Košařová 1966 / 7 / 71.6 Colbert club SSK Vítkovice 47.5 50.0 52.5 52.5 51.43 VT3
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. David Horník 2004 / 75 / 61.2 SK Horník PWL 92.5 100.0 100.0 92.5 77.50 VT3
M -74 kg M -74 kg
1. Patrik Lněnička 2001 / 57 / 72.1 TJ Lanškroun 107.5 115.0 117.5 117.5 86.13 VT2
2. Robert Sporka 2001 / 59 / 72.3 TJ Sokol Vejprnice 117.5 120.0 120.0 117.5 85.95 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Lukáš Wasserbauer 2001 / 49 / 79.4 TJ Olympia Zlín 110.0 120.0 125.0 120.0 82.32 VT3
2. David Lacina 2003 / 48 / 78.3 TJ Sokol Pohořelice 107.5 115.0 122.5 115.0 79.60 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Radek Šmejkal 2001 / 9 / 90.2 Powerlifting School 130.0 140.0 145.0 145.0 92.47 VT2
2. Ondřej Šíp 2002 / 10 / 91.8 TJ Svitavy 140.0 145.0 145.0 140.0 88.49 VT2
3. Miroslav Launer 2002 / 68 / 84.4 TJ Lokomotiva Krnov 115.0 117.5 120.0 115.0 76.02 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Nicolas Tóth 2001 / 62 / 103 TJ Viktorie Bohumín 210.0 R222.5 230.0 R222.5 133.88 MVT
2. Daniel Cibulka 2001 / 25 / 97.9 TJ Sokol Vejprnice 140.0 150.0 155.0 150.0 92.08 VT2
3. Štěpán Küschner 2001 / 67 / 96.7 Colbert club SSK Vítkovice 120.0 130.0 135.0 135.0 83.32 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. Adam Hošák 2002 / 69 / 108.7 SK Fitness Gym Olomouc 140.0 140.0 152.5 152.5 90.08 VT2
2. Dominik Danek 2001 / 19 / 116.9 TJ Lokomotiva Krnov 120.0 150.0 152.5 152.5 88.24 VT2
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Josef Pilský 1997 / 66 / 71.4 Powerlifting School 162.5 162.5 167.5 162.5 119.97 VT1
2. Vojtěch Soukup 2000 / 61 / 74 TJ Sokol Vejprnice 112.5 112.5 112.5 112.5 80.92 VT3
- Martin Nebola 1997 / 56 / 71 TJ Spartak Letohrad 112.5 112.5 112.5 - -
M -83 kg M -83 kg
1. Jan Šindelář 1997 / 76 / 81.8 Sportovní klub ZLOBR 180.0 190.0 197.5 190.0 127.95 MVT
2. Jan Nový 1999 / 24 / 79.4 Colbert club SSK Vítkovice 162.5 167.5 167.5 162.5 111.48 VT1
3. Denis Zsibrita 2000 / 44 / 80.1 Iron Warriors 145.0 150.0 157.5 150.0 102.33 VT2
4. Erik Bóna 1997 / 46 / 81.1 TJ Sokol Vejprnice 122.5 125.0 125.0 122.5 82.92 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Martin Maršík 1998 / 8 / 91.2 Powerlifting School 140.0 150.0 155.0 155.0 98.30 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Evžen Sičevskyj 1997 / 70 / 102.1 Doplnejch powerlifting 190.0 197.5 200.0 197.5 119.23 MVT
2. Luděk Dvořák 1996 / 31 / 99.8 TJ Sokol Jemnice 155.0 165.0 167.5 165.0 100.50 VT2
3. Josef Krubner 1998 / 26 / 101.3 Sportovní klub ZLOBR 150.0 160.0 167.5 160.0 96.88 VT2
- Václav Vlk 2000 / 52 / 103.3 Fitness Jiskra Bílina R220.5 220.5 220.5 - -
M -120 kg M -120 kg
1. Denis Kurečka 1999 / 72 / 113.8 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 170.0 185.0 170.0 99.06 VT2
2. Zbyněk Zuna 1998 / 5 / 118.7 Fitness Jiskra Bílina 140.0 145.0 150.0 150.0 86.46 VT3
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Bronislav Tvrdoň 1971 / 74 / 62.8 TJ Sokol Pohořelice 105.0 - - 105.0 85.98 VT3
M -74 kg M -74 kg
1. Martin Dolejš 1970 / 30 / 72.9 TJ Sokol Vejprnice 127.5 135.0 142.5 142.5 103.61 VT2
2. Zdeněk Stuchlík 1974 / 27 / 71.4 Colbert club SSK Vítkovice 125.0 132.5 140.0 140.0 103.36 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Aleš Košťál 1974 / 37 / 82.7 SK OLYMP Fitness Nový Bor 180.0 190.0 200.0 200.0 133.78 EVT
M -93 kg M -93 kg
1. Vladimír Nebola 1970 / 4 / 86.8 TJ Spartak Letohrad 190.0 200.0 200.0 200.0 130.14 MVT
2. Václav Patočka 1977 / 71 / 93 TJ Sokol Rosice 195.0 200.0 202.5 200.0 125.64 MVT
3. Martin Hudec 1975 / 47 / 91 Doplnejch powerlifting 185.0 192.5 200.0 192.5 122.22 MVT
4. Jiří Furch 1975 / 50 / 85.2 TJ Sokol Vranovice 147.5 157.5 165.0 157.5 103.56 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Khaled Ghazal 1972 / 32 / 105 TJ Sokol Pohořelice 250.0 250.0 250.0 250.0 149.40 EVT
2. Jan Binko 1978 / 21 / 103.9 TJ Svitavy 170.0 180.0 185.0 185.0 110.96 VT1
3. Jiří Lukš 1971 / 6 / 101.1 TJ Sokol Jemnice 170.0 180.0 180.0 170.0 103.02 VT2
4. Radek Wasserbauer 1972 / 38 / 100.4 TJ Olympia Zlín 140.0 150.0 152.5 150.0 91.14 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. Stanislav Macák 1977 / 18 / 113.5 SK Fitness Gym Olomouc 220.0 230.0 - 220.0 128.28 MVT
M +120 kg M +120 kg
1. Pavel Syrový 1974 / 22 / 139.9 TJ Sokol Bílina 280.0 295.0 300.0 295.0 164.88 EVT
2. Antonín Coufal 1973 / 14 / 142.1 TJ Sokol Vejprnice 242.5 242.5 242.5 242.5 135.22 EVT
3. Jan Vítek 1971 / 63 / 142.7 Powerlifting School 170.0 210.0 220.0 210.0 117.01 MVT
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Miroslav Novotný 1964 / 33 / 72.4 TJ Sokol Rosice 120.0 127.5 135.0 135.0 98.64 VT1
M -83 kg M -83 kg
1. Libor Novák 1966 / 3 / 81.8 TJ Svitavy 140.0 147.5 150.0 150.0 101.01 VT1
2. Petr Zámečník 1966 / 73 / 82.4 TJ Olympia Zlín 135.0 145.0 150.0 145.0 97.21 VT1
M -93 kg M -93 kg
1. Jiří Kati 1965 / 1 / 92.2 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 R267.5 R267.5 240.0 151.39 EVT
2. Michal Sekot 1961 / 29 / 92 Fitness Staňkov 135.0 190.0 190.0 135.0 85.25 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Rostislav Cejnek 1962 / 16 / 99.8 Powerlifting Jihlava 190.0 195.0 - 190.0 115.73 MVT
2. Jaroslav Doleček 1965 / 15 / 103 TJ Svitavy 155.0 162.5 167.5 167.5 100.78 VT1
3. Jiří Lacina 1969 / 34 / 102.8 Fitness Staňkov 160.0 167.5 167.5 160.0 96.34 VT1
4. Oskar Janiak 1965 / 20 / 104.2 TJ Sokol Vítkovice 130.0 135.0 137.5 135.0 80.89 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Jiří Krčmář 1962 / 77 / 113.2 TJ Sokol Nymburk 220.0 227.5 - 220.0 128.39 EVT
2. Ivo Jurman 1969 / 2 / 112.6 TJ Sokol Rosice 190.0 200.0 200.0 190.0 111.04 MVT
M +120 kg M +120 kg
- Jiří Kadlec 1966 / 36 / 138.2 TJ Sokol Bílina R260.0 R260.0 R260.0 - -
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -83 kg M -83 kg
1. František Michalczyk 1954 / 43 / 79.8 Colbert club SSK Vítkovice 110.0 117.5 120.0 117.5 80.35 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Čestmír Wolf 1959 / 28 / 85.3 Colbert club SSK Vítkovice 165.0 175.0 R178.0 R178.0 116.95 EVT
2. Jaroslav Tomi 1958 / 42 / 87.4 TJ Sokol Vítkovice 135.0 175.0 175.0 135.0 87.52 VT2
3. Ivo Huser 1950 / 17 / 90.5 Colbert club SSK Vítkovice 117.5 125.0 130.0 130.0 82.76 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Marcel Anděl 1958 / 64 / 98.5 TJ Sokol Jemnice 155.0 160.0 160.0 155.0 94.91 VT1
2. Milan Ďuriš 1951 / 12 / 104 TJ Sokol Modřice 110.0 - - 110.0 65.96 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. Josef Duna 1950 / 35 / 110.7 TJ Sokol Vejprnice 140.0 150.0 165.0 150.0 88.11 VT1
2. Jiří Krištofík 1951 / 51 / 106.9 Colbert club SSK Vítkovice 135.0 142.5 147.5 147.5 87.60 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. Milan Mrázek 1958 / 58 / 128.9 TJ Sokol Lanžhot 150.0 160.0 172.5 160.0 90.64 VT1
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -83 kg M -83 kg
1. Antonín Soušek 1946 / 55 / 82 SK Fitness Gym Olomouc 135.0 R140.0 R145.0 R140.0 94.14 EVT
M -93 kg M -93 kg
1. Jiří Horník 1948 / 13 / 90.4 SK Horník PWL 125.0 137.5 R150.0 R150.0 95.55 EVT
M -120 kg M -120 kg
- Ivan Veselý 1949 / 78 / 114.9 TJ KRALUPY 110.0 110.0 110.0 - -

Absolutní pořadí

Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Kristýna Obršlíková 1998 / 40 / 66.7 TJ Sokol Rosice 80.0 85.0 90.0 90.0 92.65 MVT
2. Tereza Herrmannová 1999 / 54 / 66.1 TJ Viktorie Bohumín 87.5 92.5 92.5 87.5 90.67 VT1
3. Lucie Daňková 2000 / 11 / 71.1 TJ Olympia Zlín 80.0 85.0 90.0 90.0 88.59 MVT
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Alena Krčmářová 1975 / 39 / 76.4 TJ Sokol Nymburk 70.0 75.0 80.0 75.0 70.49 VT2
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Václava Zodererová 1961 / 53 / 52.7 TJ Sokol Žižkov 47.5 50.0 52.5 52.5 64.77 VT2
2. Jitka Mašková 1968 / 65 / 59.8 TJ Sokol Lanžhot 50.0 55.0 57.5 55.0 61.48 VT2
3. Simona Košařová 1966 / 7 / 71.6 Colbert club SSK Vítkovice 47.5 50.0 52.5 52.5 51.43 VT3
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Nicolas Tóth 2001 / 62 / 103 TJ Viktorie Bohumín 210.0 222.5 230.0 222.5 133.88 MVT
2. Radek Šmejkal 2001 / 9 / 90.2 Powerlifting School 130.0 140.0 145.0 145.0 92.47 VT2
3. Daniel Cibulka 2001 / 25 / 97.9 TJ Sokol Vejprnice 140.0 150.0 155.0 150.0 92.08 VT2
4. Adam Hošák 2002 / 69 / 108.7 SK Fitness Gym Olomouc 140.0 140.0 152.5 152.5 90.08 VT2
5. Ondřej Šíp 2002 / 10 / 91.8 TJ Svitavy 140.0 145.0 145.0 140.0 88.49 VT2
6. Dominik Danek 2001 / 19 / 116.9 TJ Lokomotiva Krnov 120.0 150.0 152.5 152.5 88.24 VT2
7. Patrik Lněnička 2001 / 57 / 72.1 TJ Lanškroun 107.5 115.0 117.5 117.5 86.13 VT2
8. Robert Sporka 2001 / 59 / 72.3 TJ Sokol Vejprnice 117.5 120.0 120.0 117.5 85.95 VT2
9. Štěpán Küschner 2001 / 67 / 96.7 Colbert club SSK Vítkovice 120.0 130.0 135.0 135.0 83.32 VT3
10. Lukáš Wasserbauer 2001 / 49 / 79.4 TJ Olympia Zlín 110.0 120.0 125.0 120.0 82.32 VT3
11. David Lacina 2003 / 48 / 78.3 TJ Sokol Pohořelice 107.5 115.0 122.5 115.0 79.60 VT3
12. David Horník 2004 / 75 / 61.2 SK Horník PWL 92.5 100.0 100.0 92.5 77.50 VT3
13. Miroslav Launer 2002 / 68 / 84.4 TJ Lokomotiva Krnov 115.0 117.5 120.0 115.0 76.02 VT3
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Jan Šindelář 1997 / 76 / 81.8 Sportovní klub ZLOBR 180.0 190.0 197.5 190.0 127.95 MVT
2. Josef Pilský 1997 / 66 / 71.4 Powerlifting School 162.5 162.5 167.5 162.5 119.97 VT1
3. Evžen Sičevskyj 1997 / 70 / 102.1 Doplnejch powerlifting 190.0 197.5 200.0 197.5 119.23 MVT
4. Jan Nový 1999 / 24 / 79.4 Colbert club SSK Vítkovice 162.5 167.5 167.5 162.5 111.48 VT1
5. Denis Zsibrita 2000 / 44 / 80.1 Iron Warriors 145.0 150.0 157.5 150.0 102.33 VT2
6. Luděk Dvořák 1996 / 31 / 99.8 TJ Sokol Jemnice 155.0 165.0 167.5 165.0 100.50 VT2
7. Denis Kurečka 1999 / 72 / 113.8 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 170.0 185.0 170.0 99.06 VT2
8. Martin Maršík 1998 / 8 / 91.2 Powerlifting School 140.0 150.0 155.0 155.0 98.30 VT2
9. Josef Krubner 1998 / 26 / 101.3 Sportovní klub ZLOBR 150.0 160.0 167.5 160.0 96.88 VT2
10. Zbyněk Zuna 1998 / 5 / 118.7 Fitness Jiskra Bílina 140.0 145.0 150.0 150.0 86.46 VT3
11. Erik Bóna 1997 / 46 / 81.1 TJ Sokol Vejprnice 122.5 125.0 125.0 122.5 82.92 VT3
12. Vojtěch Soukup 2000 / 61 / 74 TJ Sokol Vejprnice 112.5 112.5 112.5 112.5 80.92 VT3
- Martin Nebola 1997 / 56 / 71 TJ Spartak Letohrad 112.5 112.5 112.5 - -
- Václav Vlk 2000 / 52 / 103.3 Fitness Jiskra Bílina 220.5 220.5 220.5 - -
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Pavel Syrový 1974 / 22 / 139.9 TJ Sokol Bílina 280.0 295.0 300.0 295.0 164.88 EVT
2. Khaled Ghazal 1972 / 32 / 105 TJ Sokol Pohořelice 250.0 250.0 250.0 250.0 149.40 EVT
3. Antonín Coufal 1973 / 14 / 142.1 TJ Sokol Vejprnice 242.5 242.5 242.5 242.5 135.22 EVT
4. Aleš Košťál 1974 / 37 / 82.7 SK OLYMP Fitness Nový Bor 180.0 190.0 200.0 200.0 133.78 EVT
5. Vladimír Nebola 1970 / 4 / 86.8 TJ Spartak Letohrad 190.0 200.0 200.0 200.0 130.14 MVT
6. Stanislav Macák 1977 / 18 / 113.5 SK Fitness Gym Olomouc 220.0 230.0 - 220.0 128.28 MVT
7. Václav Patočka 1977 / 71 / 93 TJ Sokol Rosice 195.0 200.0 202.5 200.0 125.64 MVT
8. Martin Hudec 1975 / 47 / 91 Doplnejch powerlifting 185.0 192.5 200.0 192.5 122.22 MVT
9. Jan Vítek 1971 / 63 / 142.7 Powerlifting School 170.0 210.0 220.0 210.0 117.01 MVT
10. Jan Binko 1978 / 21 / 103.9 TJ Svitavy 170.0 180.0 185.0 185.0 110.96 VT1
11. Martin Dolejš 1970 / 30 / 72.9 TJ Sokol Vejprnice 127.5 135.0 142.5 142.5 103.61 VT2
12. Jiří Furch 1975 / 50 / 85.2 TJ Sokol Vranovice 147.5 157.5 165.0 157.5 103.56 VT2
13. Zdeněk Stuchlík 1974 / 27 / 71.4 Colbert club SSK Vítkovice 125.0 132.5 140.0 140.0 103.36 VT2
14. Jiří Lukš 1971 / 6 / 101.1 TJ Sokol Jemnice 170.0 180.0 180.0 170.0 103.02 VT2
15. Radek Wasserbauer 1972 / 38 / 100.4 TJ Olympia Zlín 140.0 150.0 152.5 150.0 91.14 VT3
16. Bronislav Tvrdoň 1971 / 74 / 62.8 TJ Sokol Pohořelice 105.0 - - 105.0 85.98 VT3
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Jiří Kati 1965 / 1 / 92.2 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 267.5 267.5 240.0 151.39 EVT
2. Jiří Krčmář 1962 / 77 / 113.2 TJ Sokol Nymburk 220.0 227.5 - 220.0 128.39 EVT
3. Rostislav Cejnek 1962 / 16 / 99.8 Powerlifting Jihlava 190.0 195.0 - 190.0 115.73 MVT
4. Ivo Jurman 1969 / 2 / 112.6 TJ Sokol Rosice 190.0 200.0 200.0 190.0 111.04 MVT
5. Libor Novák 1966 / 3 / 81.8 TJ Svitavy 140.0 147.5 150.0 150.0 101.01 VT1
6. Jaroslav Doleček 1965 / 15 / 103 TJ Svitavy 155.0 162.5 167.5 167.5 100.78 VT1
7. Miroslav Novotný 1964 / 33 / 72.4 TJ Sokol Rosice 120.0 127.5 135.0 135.0 98.64 VT1
8. Petr Zámečník 1966 / 73 / 82.4 TJ Olympia Zlín 135.0 145.0 150.0 145.0 97.21 VT1
9. Jiří Lacina 1969 / 34 / 102.8 Fitness Staňkov 160.0 167.5 167.5 160.0 96.34 VT1
10. Michal Sekot 1961 / 29 / 92 Fitness Staňkov 135.0 190.0 190.0 135.0 85.25 VT2
11. Oskar Janiak 1965 / 20 / 104.2 TJ Sokol Vítkovice 130.0 135.0 137.5 135.0 80.89 VT2
- Jiří Kadlec 1966 / 36 / 138.2 TJ Sokol Bílina 260.0 260.0 260.0 - -
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Čestmír Wolf 1959 / 28 / 85.3 Colbert club SSK Vítkovice 165.0 175.0 178.0 178.0 116.95 EVT
2. Marcel Anděl 1958 / 64 / 98.5 TJ Sokol Jemnice 155.0 160.0 160.0 155.0 94.91 VT1
3. Milan Mrázek 1958 / 58 / 128.9 TJ Sokol Lanžhot 150.0 160.0 172.5 160.0 90.64 VT1
4. Josef Duna 1950 / 35 / 110.7 TJ Sokol Vejprnice 140.0 150.0 165.0 150.0 88.11 VT1
5. Jiří Krištofík 1951 / 51 / 106.9 Colbert club SSK Vítkovice 135.0 142.5 147.5 147.5 87.60 VT2
6. Jaroslav Tomi 1958 / 42 / 87.4 TJ Sokol Vítkovice 135.0 175.0 175.0 135.0 87.52 VT2
7. Ivo Huser 1950 / 17 / 90.5 Colbert club SSK Vítkovice 117.5 125.0 130.0 130.0 82.76 VT2
8. František Michalczyk 1954 / 43 / 79.8 Colbert club SSK Vítkovice 110.0 117.5 120.0 117.5 80.35 VT2
9. Milan Ďuriš 1951 / 12 / 104 TJ Sokol Modřice 110.0 - - 110.0 65.96 VT3
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Jiří Horník 1948 / 13 / 90.4 SK Horník PWL 125.0 137.5 150.0 150.0 95.55 EVT
2. Antonín Soušek 1946 / 55 / 82 SK Fitness Gym Olomouc 135.0 140.0 145.0 140.0 94.14 EVT
- Ivan Veselý 1949 / 78 / 114.9 TJ KRALUPY 110.0 110.0 110.0 - -

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. Colbert club SSK Vítkovice 1 473.0 967.70 60 [12, 12, 12, 12, 12]
2. TJ Sokol Vejprnice 1 037.5 668.81 51 [12, 12, 9, 9, 9]
3. Powerlifting School 672.5 427.75 44 [12, 12, 12, 8]
4. TJ Sokol Rosice 615.0 427.97 42 [12, 12, 9, 9]
5. TJ Svitavy 642.5 401.24 39 [12, 9, 9, 9]
6. TJ Olympia Zlín 505.0 359.26 37 [12, 9, 9, 7]
7. SK Fitness Gym Olomouc 512.5 312.50 36 [12, 12, 12]
8. TJ Sokol Pohořelice 470.0 314.98 33 [12, 12, 9]
9. TJ Sokol Jemnice 490.0 298.43 29 [12, 9, 8]
10. TJ Sokol Nymburk 295.0 198.88 24 [12, 12]
11. SK Horník PWL 242.5 173.05 24 [12, 12]
12. TJ Sokol Lanžhot 215.0 152.12 24 [12, 12]
13. Doplnejch powerlifting 390.0 241.45 20 [12, 8]
14. Sportovní klub ZLOBR 350.0 224.83 20 [12, 8]
15. TJ Viktorie Bohumín 310.0 224.55 20 [12, 8]
16. Fitness Staňkov 295.0 181.59 17 [9, 8]
17. TJ Lokomotiva Krnov 267.5 164.26 17 [9, 8]
18. TJ Sokol Vítkovice 270.0 168.41 16 [9, 7]
19. TJ Sokol Bílina 295.0 164.88 12 [12]
20. TJ Spartak Letohrad 200.0 130.14 12 [12]
21. SK OLYMP Fitness Nový Bor 200.0 133.78 12 [12]
22. Powerlifting Jihlava 190.0 115.73 12 [12]
23. TJ Lanškroun 117.5 86.13 12 [12]
24. TJ Sokol Žižkov 52.5 64.77 12 [12]
25. Fitness Jiskra Bílina 150.0 86.46 9 [9]
26. TJ Sokol Modřice 110.0 65.96 9 [9]
27. Iron Warriors 150.0 102.33 8 [8]
28. TJ Sokol Vranovice 157.5 103.56 7 [7]
29. TJ KRALUPY 0.0 0.00 0
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Nicolas Tóth Dorostenci -105 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 2 220.00 kg
Nicolas Tóth Junioři -105 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 2 220.00 kg
Čestmír Wolf Muži M3 -93 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 178.00 kg
Jiří Horník Muži M4 -105 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 150.00 kg
Antonín Soušek Muži M4 -83 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 2 140.00 kg