Zpět na všechny soutěže


30. Otevřené mistrovství České republiky mužů, žen, juniorů, dorostenců a masters v silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 09.04. 2022
Místo konání: Nymburk
Informace o soutěži:

Diplomy

Personál:



Lukáš Doubek Delegát
Zdeněk Zvonič Hlavní rozhodčí
Jaroslav Doleček Hlavní rozhodčí
Marián Přibyl Postranní rozhodčí
Kryštof Veber Postranní rozhodčí
David Kocourek Postranní rozhodčí
Kateřina Šupíková Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ženy -52 kg Ženy -52 kg
1. Denisa Turková 2003 / 4 / 52 TJ Viktorie Bohumín 135.0 R143.0 0.0 143.0 1. 70.0 75.5 75.5 70.0 1. 110.0 125.0 125.0 110.0 1. 323.0 65.78 VT1
Ženy -57 kg Ženy -57 kg
1. Anna Marková 2003 / 86 / 56.7 Sportovní klub ZLOBR 132.5 132.5 140.0 132.5 1. 55.0 60.0 62.5 62.5 2. 130.0 137.5 147.5 147.5 1. 342.5 65.87 VT1
2. Petra Mlejnková 1967 / 72 / 54.8 Powerlifting Gladiators 117.5 122.5 124.0 124.0 2. 67.5 72.5 R73.5 73.5 1. 132.5 140.0 R143.0 143.0 2. R340.5 66.94 VT1
Ženy -63 kg Ženy -63 kg
1. Blanka Bartoňková 1995 / 83 / 61.5 TJ Sokol Rosice 150.0 160.0 160.0 160.0 1. 60.0 90.0 95.0 95.0 2. 140.0 155.0 160.0 155.0 1. 410.0 75.05 MVT
2. Adriana Holubová 2001 / 70 / 62.1 Sportovní klub ZLOBR 130.0 135.0 135.0 135.0 2. 100.0 106.0 R110.0 110.0 1. 135.0 145.0 155.0 155.0 2. 400.0 72.81 VT1
3. Kristýna Bedleková 2000 / 13 / 59.1 POWERLIFTING DK 90.0 100.0 100.0 100.0 3. 47.5 47.5 50.0 50.0 4. 100.0 115.0 122.5 122.5 3. 272.5 51.08 VT3
4. Adina Hyková 1943 / 45 / 62.6 TJ TZ Prosport Rakovník 30.0 0.0 0.0 30.0 4. 52.5 55.0 57.5 57.5 3. 90.0 100.0 105.0 105.0 4. 192.5 34.88 -
Ženy -69 kg Ženy -69 kg
1. Anna Komárková 2003 / 6 / 67.7 Sportovní klub ZLOBR 130.0 137.5 140.0 140.0 1. 85.0 91.0 91.0 85.0 1. 110.0 120.0 132.5 132.5 2. 357.5 62.06 VT2
2. Markéta Tieslová 1988 / 20 / 66.8 TJ TZ Prosport Rakovník 100.0 107.5 115.0 115.0 2. 67.5 72.5 75.0 72.5 2. 130.0 140.0 145.0 145.0 1. 332.5 58.13 VT2
3. Anna Procházková 1998 / 14 / 63.2 POWERLIFTING DK 90.0 95.0 100.0 100.0 3. 37.5 42.5 45.0 42.5 3. 100.0 105.0 110.0 110.0 3. 252.5 45.50 -
4. Ludmila Kutilová 2004 / 15 / 64.1 POWERLIFTING DK 57.5 67.5 75.0 75.0 4. 37.5 42.5 45.0 42.5 4. 77.5 90.0 100.0 100.0 4. 217.5 38.89 -
Ženy -76 kg Ženy -76 kg
1. Valerie Velemanová 1999 / 94 / 73.4 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 125.0 135.0 145.0 145.0 1. 75.0 85.0 87.5 85.0 1. 152.5 162.5 172.5 172.5 1. 402.5 67.12 VT2
2. Zuzana Kupcová 1999 / 35 / 73.9 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 110.0 120.0 125.0 120.0 2. 67.5 70.0 72.5 70.0 2. 140.0 150.0 160.0 160.0 2. 350.0 58.17 VT2
4. Adéla Čtveráková 2004 / 33 / 72.8 TJ Sokol Pohořelice 95.0 102.5 107.5 107.5 3. 52.5 57.5 60.0 60.0 3. 110.0 125.0 135.0 135.0 3. 302.5 50.64 VT3
5. Kateřina Bláhová 2005 / 9 / 72.5 TJ Sokol Vejprnice 95.0 95.0 105.0 105.0 4. 42.5 55.0 65.0 55.0 4. 110.0 120.0 140.0 120.0 4. 280.0 46.96 VT3
Ženy -84 kg Ženy -84 kg
3. Alena Krčmářová 1975 / 68 / 76.7 TJ Sokol Nymburk 117.5 125.0 130.0 130.0 1. 70.0 75.0 80.0 80.0 1. 117.5 125.0 130.0 130.0 1. 340.0 55.56 VT3
Ženy +84 kg Ženy +84 kg
1. Hana Takáčová 1954 / 65 / 88.3 TJ Sokol Nymburk 110.0 120.0 0.0 120.0 1. 70.0 80.0 87.5 80.0 1. 110.0 120.0 130.0 130.0 1. 330.0 50.92 VT3
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Dorostenci -74 kg Dorostenci -74 kg
1. Jiří Dammer 2004 / 44 / 73 TJ Sokol Vejprnice 125.0 135.0 145.0 145.0 1. 140.0 R151.0 0.0 151.0 1. 155.0 170.0 0.0 170.0 1. 466.0 58.26 VT2
Dorostenci -83 kg Dorostenci -83 kg
1. Šimon Falta 2004 / 59 / 76.5 TJ KRALUPY 200.0 210.0 220.0 220.0 1. 120.0 130.0 132.5 132.5 2. 220.0 230.0 240.0 240.0 1. 592.5 71.89 VT1
2. David Horník 2004 / 24 / 78 SK Horník PWL 200.0 205.0 205.0 200.0 2. 150.0 157.5 165.0 165.0 1. 180.0 210.0 210.0 180.0 3. 545.0 65.33 VT1
3. Adam Preis 2005 / 49 / 77.6 POWERLIFTING DK 160.0 165.0 170.0 170.0 3. 110.0 117.5 120.0 120.0 3. 170.0 180.0 182.5 182.5 2. 472.5 56.82 VT3
4. Adam Kotačka 2006 / 28 / 81.3 TJ Sokol Vranovice 142.5 152.5 160.0 160.0 4. 97.5 105.0 110.0 105.0 4. 155.0 165.0 170.0 165.0 4. 430.0 50.26 VT3
Dorostenci -93 kg Dorostenci -93 kg
1. Viktor Hubáček 2004 / 82 / 86.9 Sporting APIS Praha 105.0 107.5 110.0 107.5 2. 125.0 0.0 0.0 125.0 1. 245.0 245.0 0.0 245.0 1. 477.5 53.71 VT3
2. Jan Kmenta 2004 / 21 / 91.5 POWERLIFTING DK 125.0 132.5 140.0 132.5 1. 92.5 97.5 105.0 105.0 2. 165.0 175.0 185.0 185.0 2. 422.5 46.21 -
Dorostenci -105 kg Dorostenci -105 kg
1. David Cízl 2005 / 69 / 99.3 TJ Sokol Vejprnice 120.0 140.0 0.0 140.0 1. 90.0 100.0 0.0 100.0 1. 170.0 180.0 0.0 180.0 1. 420.0 44.07 -
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Dorostenky -69 kg Dorostenky -69 kg
1. Ludmila Kutilová 2004 / 15 / 64.1 POWERLIFTING DK 57.5 67.5 75.0 75.0 1. 37.5 42.5 45.0 42.5 1. 77.5 90.0 100.0 100.0 1. 217.5 38.89 -
Dorostenky -76 kg Dorostenky -76 kg
1. Adéla Čtveráková 2004 / 33 / 72.8 TJ Sokol Pohořelice 95.0 102.5 107.5 107.5 1. 52.5 57.5 60.0 60.0 1. 110.0 125.0 135.0 135.0 1. 302.5 50.64 VT2
2. Kateřina Bláhová 2005 / 9 / 72.5 TJ Sokol Vejprnice 95.0 95.0 105.0 105.0 2. 42.5 55.0 65.0 55.0 2. 110.0 120.0 140.0 120.0 2. 280.0 46.96 VT3
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Juniorky -52 kg Juniorky -52 kg
1. Denisa Turková 2003 / 4 / 52 TJ Viktorie Bohumín 135.0 R143.0 0.0 143.0 1. 70.0 75.5 75.5 70.0 1. 110.0 125.0 125.0 110.0 1. 323.0 65.78 MVT
Juniorky -57 kg Juniorky -57 kg
1. Anna Marková 2003 / 86 / 56.7 Sportovní klub ZLOBR 132.5 132.5 140.0 132.5 1. 55.0 60.0 62.5 62.5 1. 130.0 137.5 147.5 147.5 1. 342.5 65.87 VT1
Juniorky -63 kg Juniorky -63 kg
1. Adriana Holubová 2001 / 70 / 62.1 Sportovní klub ZLOBR 130.0 135.0 135.0 135.0 1. 100.0 106.0 R110.0 110.0 1. 135.0 145.0 155.0 155.0 1. 400.0 72.81 MVT
2. Kristýna Bedleková 2000 / 13 / 59.1 POWERLIFTING DK 90.0 100.0 100.0 100.0 2. 47.5 47.5 50.0 50.0 2. 100.0 115.0 122.5 122.5 2. 272.5 51.08 VT3
Juniorky -69 kg Juniorky -69 kg
1. Anna Komárková 2003 / 6 / 67.7 Sportovní klub ZLOBR 130.0 137.5 140.0 140.0 1. 85.0 91.0 91.0 85.0 1. 110.0 120.0 132.5 132.5 1. 357.5 62.06 VT2
Juniorky -76 kg Juniorky -76 kg
1. Valerie Velemanová 1999 / 94 / 73.4 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 125.0 135.0 145.0 145.0 1. 75.0 85.0 87.5 85.0 1. 152.5 162.5 172.5 172.5 1. 402.5 67.12 VT1
2. Zuzana Kupcová 1999 / 35 / 73.9 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 110.0 120.0 125.0 120.0 2. 67.5 70.0 72.5 70.0 2. 140.0 150.0 160.0 160.0 2. 350.0 58.17 VT2
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Junioři -66 kg Junioři -66 kg
1. Viliam Kováč 2000 / 66 / 61.6 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 190.0 200.0 205.0 205.0 1. 120.0 0.0 0.0 120.0 1. 210.0 225.0 225.0 225.0 1. 550.0 77.48 VT1
Junioři -74 kg Junioři -74 kg
1. Sebastian Oláh 1999 / 30 / 70.8 TJ Sokol Vejprnice 165.0 175.0 175.0 165.0 2. 100.0 110.0 115.0 115.0 1. 220.0 230.0 240.0 230.0 1. 510.0 65.07 VT2
2. Jakub Kralovec 2003 / 61 / 73.1 Fitness Staňkov 155.0 165.0 170.0 170.0 1. 92.5 100.0 105.0 100.0 2. 190.0 200.0 200.0 190.0 2. 460.0 57.46 VT3
Junioři -83 kg Junioři -83 kg
1. Tomáš Vrba 2000 / 91 / 80.5 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 185.0 200.0 207.5 207.5 2. 125.0 132.5 137.5 137.5 2. 190.0 202.5 212.5 212.5 2. 557.5 65.55 VT2
2. Vojtěch Kij 2003 / 64 / 81.1 Colbert club SSK Vítkovice 210.0 225.0 225.0 210.0 1. 145.0 152.5 152.5 152.5 1. 175.0 187.5 195.0 195.0 4. 557.5 65.26 VT2
3. Tomáš Koudela 1999 / 32 / 76.8 TJ Sokol Vejprnice 165.0 172.5 180.0 180.0 4. 102.5 107.5 112.5 112.5 3. 205.0 215.0 222.5 215.0 1. 507.5 61.42 VT3
4. Jan Kašpar 2000 / 2 / 82.1 PWL VISION NUTRITION 160.0 175.0 185.0 185.0 3. 90.0 97.5 102.5 102.5 4. 190.0 200.0 207.5 200.0 3. 487.5 56.66 VT3
Junioři -93 kg Junioři -93 kg
1. Ondřej Šíp 2002 / 97 / 92.6 TJ Svitavy 305.0 317.5 R325.5 325.5 1. 200.0 210.0 220.5 210.0 1. 280.0 295.0 R305.0 305.0 1. R840.5 91.36 EVT
2. Ondřej Smetaník 2003 / 50 / 90.7 TJ Sokol Nymburk 240.0 252.5 260.0 260.0 2. 185.0 185.0 192.5 192.5 2. 230.0 242.5 247.5 242.5 2. 695.0 76.37 VT1
3. Tomáš Janda 2001 / 34 / 92 Fitness Staňkov 165.0 180.0 190.0 180.0 3. 90.0 102.5 110.0 102.5 3. 190.0 205.0 215.0 205.0 3. 487.5 53.17 VT3
Junioři -105 kg Junioři -105 kg
1. Michal Vrána 1999 / 76 / 99.6 TJ Sokol Bílina 190.0 200.0 215.0 215.0 1. 130.0 140.0 150.0 150.0 1. 240.0 250.0 260.0 250.0 1. 615.0 64.44 VT2
2. Filip Černý 2003 / 75 / 102.8 Fitness Life Liberec 180.0 190.0 200.0 180.0 2. 117.5 130.0 130.0 130.0 2. 200.0 220.0 230.0 230.0 2. 540.0 55.74 VT3
Junioři -120 kg Junioři -120 kg
1. Josef Sladký 2001 / 25 / 106.3 TJ Sokol Vejprnice 210.0 220.0 225.0 225.0 2. 150.0 155.0 157.5 157.5 1. 280.0 295.0 0.0 295.0 1. 677.5 68.87 VT2
2. Jan Blecha 2001 / 23 / 113.2 TJ Sokol Nymburk 220.0 235.0 245.0 245.0 1. 140.0 150.0 150.0 150.0 2. 185.0 190.0 205.0 205.0 3. 600.0 59.35 VT3
3. Lukáš Trtil 2003 / 52 / 114.2 POWERLIFTING DK 180.0 195.0 205.0 195.0 3. 120.0 130.0 140.0 140.0 3. 200.0 220.0 230.0 230.0 2. 565.0 55.69 VT3
Junioři +120 kg Junioři +120 kg
1. Denis Kurečka 1999 / 19 / 141.3 Colbert club SSK Vítkovice 250.0 265.0 275.0 275.0 2. 240.0 255.0 265.0 240.0 1. 275.0 290.0 300.0 300.0 2. 815.0 74.48 MVT
2. Šimon Král 2002 / 90 / 123.3 TJ Sokol Vejprnice 290.0 310.0 325.0 325.0 1. 160.0 170.0 170.0 160.0 2. 260.0 290.0 302.5 302.5 1. 787.5 75.33 MVT
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Muži -66 kg Muži -66 kg
1. Viliam Kováč 2000 / 66 / 61.6 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 190.0 200.0 205.0 205.0 1. 120.0 0.0 0.0 120.0 1. 210.0 225.0 225.0 225.0 1. 550.0 77.48 VT1
Muži -74 kg Muži -74 kg
1. Tomáš Lacko 1982 / 7 / 73.8 TJ Svitavy 220.0 232.5 240.0 240.0 1. 155.0 165.0 170.0 170.0 1. 220.0 235.0 240.0 240.0 1. R650.0 80.69 MVT
2. Dušan Švarcbach 1975 / 71 / 67.5 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 185.0 200.0 205.0 205.0 2. 105.0 110.0 115.0 115.0 3. 205.0 225.0 235.0 225.0 3. 545.0 71.85 VT2
3. Sebastian Oláh 1999 / 30 / 70.8 TJ Sokol Vejprnice 165.0 175.0 175.0 165.0 4. 100.0 110.0 115.0 115.0 4. 220.0 230.0 240.0 230.0 2. 510.0 65.07 VT3
4. Jiří Dammer 2004 / 44 / 73 TJ Sokol Vejprnice 125.0 135.0 145.0 145.0 5. 140.0 R151.0 0.0 151.0 2. 155.0 170.0 0.0 170.0 5. 466.0 58.26 VT3
5. Jakub Kralovec 2003 / 61 / 73.1 Fitness Staňkov 155.0 165.0 170.0 170.0 3. 92.5 100.0 105.0 100.0 5. 190.0 200.0 200.0 190.0 4. 460.0 57.46 VT3
Muži -83 kg Muži -83 kg
1. Milan Zeman 1995 / 62 / 81.2 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 240.0 255.0 265.0 265.0 1. 170.0 175.0 180.0 180.0 3. 240.0 260.0 270.0 260.0 1. 705.0 82.47 MVT
2. Robert Rajzl 1994 / 5 / 82.1 SK Olympia Zlín 265.0 275.0 285.0 265.0 2. 195.0 200.0 210.0 200.0 1. 230.0 240.0 250.0 240.0 4. 705.0 81.93 MVT
3. Jan More 1993 / 39 / 76.1 Fitness Staňkov 230.0 240.0 250.0 250.0 3. 165.0 172.5 180.0 180.0 2. 225.0 240.0 250.0 240.0 2. 670.0 81.56 VT1
4. Vladimír Medek 1964 / 31 / 80.7 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 220.0 230.0 240.0 230.0 4. 150.0 155.0 157.5 157.5 6. 215.0 225.0 230.0 225.0 5. 612.5 71.91 VT2
5. Šimon Falta 2004 / 59 / 76.5 TJ KRALUPY 200.0 210.0 220.0 220.0 8. 120.0 130.0 132.5 132.5 10. 220.0 230.0 240.0 240.0 3. 592.5 71.89 VT2
6. Libor Novák 1966 / 38 / 82.8 TJ Svitavy 190.0 200.0 205.0 200.0 12. 145.0 152.5 157.5 157.5 7. 200.0 217.5 222.5 222.5 6. 580.0 67.07 VT2
7. Adam Boček 1995 / 8 / 81.4 TJ Sokol Rosice 210.0 220.0 230.0 230.0 5. 110.0 120.0 125.0 120.0 13. 200.0 200.0 220.0 220.0 7. 570.0 66.58 VT2
8. Michal Sicha 1980 / 87 / 82.3 TJ Sokol Vranovice 210.0 220.0 225.0 225.0 7. 160.0 165.0 0.0 165.0 5. 180.0 190.0 0.0 180.0 16. 570.0 66.15 VT2
9. Ivo Brázda 1971 / 81 / 82.5 TJ Sokol Rosice 200.0 215.0 227.5 227.5 6. 105.0 112.5 117.5 117.5 14. 200.0 220.0 235.0 220.0 8. 565.0 65.48 VT2
10. Tomáš Vrba 2000 / 91 / 80.5 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 185.0 200.0 207.5 207.5 10. 125.0 132.5 137.5 137.5 9. 190.0 202.5 212.5 212.5 10. 557.5 65.55 VT2
11. Vojtěch Kij 2003 / 64 / 81.1 Colbert club SSK Vítkovice 210.0 225.0 225.0 210.0 9. 145.0 152.5 152.5 152.5 8. 175.0 187.5 195.0 195.0 13. 557.5 65.26 VT2
12. David Horník 2004 / 24 / 78 SK Horník PWL 200.0 205.0 205.0 200.0 11. 150.0 157.5 165.0 165.0 4. 180.0 210.0 210.0 180.0 15. 545.0 65.33 VT3
13. Jaroslav Hodík 1958 / 3 / 82.4 TJ Spartak Chodov 185.0 195.0 205.0 185.0 14. 125.0 130.0 130.0 125.0 11. 200.0 210.0 220.0 210.0 11. 520.0 60.30 VT3
14. Tomáš Koudela 1999 / 32 / 76.8 TJ Sokol Vejprnice 165.0 172.5 180.0 180.0 15. 102.5 107.5 112.5 112.5 15. 205.0 215.0 222.5 215.0 9. 507.5 61.42 VT3
15. Jan Kašpar 2000 / 2 / 82.1 PWL VISION NUTRITION 160.0 175.0 185.0 185.0 13. 90.0 97.5 102.5 102.5 18. 190.0 200.0 207.5 200.0 12. 487.5 56.66 VT3
16. Adam Preis 2005 / 49 / 77.6 POWERLIFTING DK 160.0 165.0 170.0 170.0 16. 110.0 117.5 120.0 120.0 12. 170.0 180.0 182.5 182.5 14. 472.5 56.82 VT3
17. Adam Kotačka 2006 / 28 / 81.3 TJ Sokol Vranovice 142.5 152.5 160.0 160.0 17. 97.5 105.0 110.0 105.0 17. 155.0 165.0 170.0 165.0 18. 430.0 50.26 -
18. Ladislav Konopásek 1964 / 41 / 81.7 TJ TZ Prosport Rakovník 135.0 140.0 142.5 142.5 18. 100.0 107.5 112.5 107.5 16. 160.0 170.0 177.5 177.5 17. 427.5 49.83 -
Muži -93 kg Muži -93 kg
1. Ondřej Šíp 2002 / 97 / 92.6 TJ Svitavy 305.0 317.5 R325.5 325.5 1. 200.0 210.0 220.5 210.0 1. 280.0 295.0 R305.0 305.0 1. R840.5 91.36 EVT
2. Tomáš Novák 1990 / 85 / 91.6 TJ Spartak Pelhřimov 255.0 267.5 275.0 275.0 3. 175.0 182.5 182.5 182.5 5. 260.0 280.0 295.0 295.0 2. 752.5 82.26 MVT
3. Václav Patočka 1977 / 77 / 93 TJ Sokol Rosice 275.0 290.0 0.0 290.0 2. 185.0 205.0 0.0 205.0 2. 245.0 257.5 265.0 257.5 4. 752.5 81.61 MVT
4. Jan Strouhal 1989 / 1 / 92 TJ Sokol Pohořelice 270.0 285.0 285.0 270.0 4. 155.0 160.0 162.5 162.5 7. 240.0 252.5 265.0 265.0 3. 697.5 76.07 VT1
5. Ondřej Smetaník 2003 / 50 / 90.7 TJ Sokol Nymburk 240.0 252.5 260.0 260.0 5. 185.0 185.0 192.5 192.5 4. 230.0 242.5 247.5 242.5 6. 695.0 76.37 VT1
6. Martin Turek 1972 / 93 / 84.2 TJ Viktorie Bohumín 230.0 240.0 247.5 247.5 6. 175.0 195.0 0.0 195.0 3. 180.0 200.0 207.5 207.5 9. 650.0 74.44 VT2
7. Radim Kopal 1974 / 56 / 92.5 SKST Litvínov 205.0 210.0 220.0 220.0 7. 160.0 170.0 175.0 175.0 6. 180.0 195.0 205.0 205.0 11. 600.0 65.25 VT2
8. Radek Větrovec 1986 / 78 / 84.3 SK Olympia Zlín 190.0 205.0 215.0 215.0 8. 105.0 130.0 140.0 140.0 9. 190.0 205.0 220.0 220.0 8. 575.0 65.80 VT3
9. Jakub Veselý 1998 / 60 / 89.1 POWERLIFTING DK 180.0 190.0 202.5 202.5 9. 120.0 125.0 130.0 125.0 11. 210.0 220.0 232.5 232.5 7. 560.0 62.13 VT3
10. Josef Ptáček 1953 / 74 / 91.3 TJ Spartak Pelhřimov 175.0 185.0 192.5 185.0 10. 145.0 152.5 152.5 145.0 8. 167.5 175.0 180.0 175.0 15. 505.0 55.30 VT3
11. Tomáš Janda 2001 / 34 / 92 Fitness Staňkov 165.0 180.0 190.0 180.0 11. 90.0 102.5 110.0 102.5 15. 190.0 205.0 215.0 205.0 10. 487.5 53.17 -
12. Viktor Hubáček 2004 / 82 / 86.9 Sporting APIS Praha 105.0 107.5 110.0 107.5 15. 125.0 0.0 0.0 125.0 10. 245.0 245.0 0.0 245.0 5. 477.5 53.71 -
13. Aleš Vrzák 1957 / 27 / 92.1 TJ Spartak Pelhřimov 140.0 150.0 160.0 160.0 12. 105.0 112.5 120.0 112.5 12. 170.0 185.0 190.0 190.0 13. 462.5 50.41 -
14. Ján Dušek 1979 / 26 / 92 Sportovní klub TER 135.0 147.5 155.0 155.0 13. 90.0 100.0 107.5 107.5 13. 160.0 180.0 190.0 190.0 12. 452.5 49.35 -
15. Jan Kmenta 2004 / 21 / 91.5 POWERLIFTING DK 125.0 132.5 140.0 132.5 14. 92.5 97.5 105.0 105.0 14. 165.0 175.0 185.0 185.0 14. 422.5 46.21 -
16. Václav Primus 1948 / 57 / 92.7 TJ Spartak Pelhřimov 70.0 80.0 85.0 85.0 16. 72.5 80.0 85.0 85.0 16. 130.0 140.0 150.0 150.0 16. 320.0 34.76 -
Muži -105 kg Muži -105 kg
1. Michal Krček 1978 / 53 / 103.6 SK Olympia Zlín 275.0 285.0 285.0 275.0 2. 190.0 200.0 205.0 200.0 2. 240.0 270.0 277.5 270.0 1. 745.0 76.62 VT1
2. Jan Vavruša 1991 / 84 / 104.2 SK Olympia Zlín 250.0 260.0 260.0 260.0 3. 160.0 160.0 160.0 160.0 7. 240.0 250.0 255.0 255.0 3. 675.0 69.24 VT2
3. Tomáš Burda 1989 / 43 / 103.8 TJ Viktorie Bohumín 210.0 225.0 225.0 225.0 6. 180.0 192.5 192.5 180.0 3. 220.0 240.0 255.0 255.0 2. 660.0 67.82 VT2
4. Jiří Psota 1962 / 54 / 104.1 Sporting APIS Praha 190.0 200.0 210.0 210.0 9. 195.0 202.5 R205.0 205.0 1. 200.0 220.0 R243.0 243.0 6. R658.0 67.52 VT2
5. Jan Heto 1969 / 58 / 102.4 TJ Sokol Rosice 220.0 235.0 245.0 235.0 5. 160.0 170.0 0.0 170.0 4. 190.0 210.0 225.0 225.0 11. 630.0 65.14 VT2
6. Martin Štoppl 1991 / 79 / 94.8 SK Fitness Gym Olomouc 215.0 235.0 240.0 240.0 4. 120.0 130.0 135.0 130.0 11. 230.0 245.0 250.0 250.0 4. 620.0 66.58 VT2
7. Michal Vrána 1999 / 76 / 99.6 TJ Sokol Bílina 190.0 200.0 215.0 215.0 7. 130.0 140.0 150.0 150.0 8. 240.0 250.0 260.0 250.0 5. 615.0 64.44 VT2
8. Zdeněk Ponocný 1974 / 92 / 103.1 TJ Sokol Bílina 190.0 200.0 210.0 210.0 8. 155.0 160.0 165.0 160.0 6. 210.0 220.0 230.0 230.0 9. 600.0 61.85 VT3
9. František Stříska 1971 / 80 / 104.5 TJ Sokol Nymburk 185.0 200.0 217.5 200.0 11. 155.0 165.0 170.0 165.0 5. 185.0 200.0 215.0 215.0 12. 580.0 59.41 VT3
10. Vladimír Turtev 1962 / 96 / 104.5 TJ KRALUPY 195.0 202.5 202.5 202.5 10. 135.0 140.0 145.0 145.0 10. 210.0 220.0 227.5 227.5 10. 575.0 58.90 VT3
11. Jaroslav Oulehle 1981 / 22 / 103.9 SKST Litvínov 180.0 190.0 195.0 190.0 12. 135.0 140.0 145.0 145.0 9. 185.0 200.0 210.0 210.0 13. 545.0 55.98 VT3
12. Filip Černý 2003 / 75 / 102.8 Fitness Life Liberec 180.0 190.0 200.0 180.0 13. 117.5 130.0 130.0 130.0 12. 200.0 220.0 230.0 230.0 8. 540.0 55.74 VT3
13. David Cízl 2005 / 69 / 99.3 TJ Sokol Vejprnice 120.0 140.0 0.0 140.0 14. 90.0 100.0 0.0 100.0 13. 170.0 180.0 0.0 180.0 14. 420.0 44.07 -
- Pavel Krejča 1995 / 55 / 103.9 TJ Spartak Chodov 300.0 315.0 315.0 315.0 1. 230.0 230.0 230.0 0 - 242.5 242.5 252.5 242.5 7. - - -
Muži -120 kg Muži -120 kg
1. Milan Selinger 1984 / 95 / 120 Powerlifting Jihlava 290.0 300.0 310.0 310.0 1. 285.0 295.0 302.5 302.5 1. 260.0 275.0 290.0 275.0 3. 887.5 85.77 MVT
2. Zoltán Kanát 1962 / 12 / 117 SK Olympia Zlín 270.0 290.0 R305.0 305.0 2. 205.0 215.0 R220.0 220.0 2. 250.0 R270.0 280.5 270.0 4. R795.0 77.60 VT1
3. Tomáš  Břinčil 1977 / 88 / 117.8 TJ Sokol Nymburk 250.0 265.0 275.0 275.0 5. 205.0 212.5 212.5 212.5 3. 260.0 280.0 290.0 290.0 2. 777.5 75.68 VT1
4. Marian Odler 1988 / 73 / 118.6 SK Olympia Zlín 280.0 300.0 305.0 305.0 3. 175.0 180.0 190.0 180.0 5. 250.0 260.0 265.0 265.0 6. 750.0 72.81 VT1
5. Roman Štěpánek 1998 / 29 / 113.5 TJ Svitavy 275.0 290.0 300.0 300.0 4. 135.0 145.0 150.0 150.0 9. 240.0 260.0 270.0 260.0 7. 710.0 70.16 VT2
6. Jan Pavelčák 1989 / 48 / 115.5 Colbert club SSK Vítkovice 255.0 270.0 280.0 270.0 6. 150.0 160.0 160.0 160.0 6. 265.0 280.0 280.0 265.0 5. 695.0 68.19 VT2
7. Josef Sladký 2001 / 25 / 106.3 TJ Sokol Vejprnice 210.0 220.0 225.0 225.0 8. 150.0 155.0 157.5 157.5 7. 280.0 295.0 0.0 295.0 1. 677.5 68.87 VT2
8. Ivo Jurman 1969 / 89 / 119.8 TJ Sokol Rosice 160.0 175.0 185.0 185.0 11. 190.0 200.0 0.0 200.0 4. 200.0 215.0 225.0 225.0 9. 610.0 58.99 VT3
9. Jan Blecha 2001 / 23 / 113.2 TJ Sokol Nymburk 220.0 235.0 245.0 245.0 7. 140.0 150.0 150.0 150.0 8. 185.0 190.0 205.0 205.0 11. 600.0 59.35 VT3
10. Lukáš Trtil 2003 / 52 / 114.2 POWERLIFTING DK 180.0 195.0 205.0 195.0 10. 120.0 130.0 140.0 140.0 10. 200.0 220.0 230.0 230.0 8. 565.0 55.69 VT3
11. Martin Dřevikovský 1987 / 36 / 105.9 TJ Spartak Chodov 180.0 200.0 210.0 200.0 9. 110.0 120.0 125.0 120.0 12. 180.0 200.0 210.0 200.0 12. 520.0 52.95 -
12. Petr Zamazal 1956 / 51 / 106.8 SKST Litvínov 160.0 170.0 180.0 180.0 12. 85.0 115.0 122.5 122.5 11. 195.0 205.0 212.5 205.0 10. 507.5 51.48 -
Muži +120 kg Muži +120 kg
1. Jaroslav Šoukal 1972 / 37 / 166.8 TJ Sokol Vejprnice 325.0 R340.0 0.0 340.0 2. 280.0 295.0 R305.0 305.0 1. 260.0 290.0 R305.0 305.0 1. R950.0 83.12 EVT
2. Milan Špingl 1980 / 46 / 141.8 Powerlifting School 330.0 350.0 362.5 362.5 1. 230.0 245.0 252.5 252.5 2. 260.0 285.0 292.5 292.5 4. 907.5 82.85 MVT
3. Denis Kurečka 1999 / 19 / 141.3 Colbert club SSK Vítkovice 250.0 265.0 275.0 275.0 4. 240.0 255.0 265.0 240.0 3. 275.0 290.0 300.0 300.0 3. 815.0 74.48 VT1
4. Šimon Král 2002 / 90 / 123.3 TJ Sokol Vejprnice 290.0 310.0 325.0 325.0 3. 160.0 170.0 170.0 160.0 7. 260.0 290.0 302.5 302.5 2. 787.5 75.33 VT1
5. Zbyněk Zuna 1998 / 67 / 122.1 TJ TZ Prosport Rakovník 230.0 240.0 252.5 240.0 5. 140.0 150.0 160.0 160.0 6. 240.0 250.0 260.0 250.0 6. 650.0 62.41 VT3
6. Jan Vítek 1971 / 47 / 159.4 Powerlifting School 200.0 210.0 220.0 220.0 6. 170.0 177.5 182.5 177.5 5. 150.0 160.0 0.0 160.0 7. 557.5 49.30 -
- Petr Blinov 1970 / 17 / 137 TJ Spartak Chodov 240.0 245.0 245.0 0 - 185.0 190.0 195.0 190.0 4. 245.0 255.0 260.0 260.0 5. - - -
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Muži M1 -74 kg Muži M1 -74 kg
1. Tomáš Lacko 1982 / 7 / 73.8 TJ Svitavy 220.0 232.5 240.0 240.0 1. 155.0 165.0 170.0 170.0 1. 220.0 235.0 240.0 240.0 1. R650.0 80.69 MVT
2. Dušan Švarcbach 1975 / 71 / 67.5 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 185.0 200.0 205.0 205.0 2. 105.0 110.0 115.0 115.0 2. 205.0 225.0 235.0 225.0 2. 545.0 71.85 VT2
Muži M1 -83 kg Muži M1 -83 kg
1. Michal Sicha 1980 / 87 / 82.3 TJ Sokol Vranovice 210.0 220.0 225.0 225.0 1. 160.0 165.0 0.0 165.0 1. 180.0 190.0 0.0 180.0 1. 570.0 66.15 VT2
Muži M1 -93 kg Muži M1 -93 kg
1. Václav Patočka 1977 / 77 / 93 TJ Sokol Rosice 275.0 290.0 0.0 290.0 1. 185.0 205.0 0.0 205.0 1. 245.0 257.5 265.0 257.5 1. 752.5 81.61 MVT
2. Radim Kopal 1974 / 56 / 92.5 SKST Litvínov 205.0 210.0 220.0 220.0 2. 160.0 170.0 175.0 175.0 2. 180.0 195.0 205.0 205.0 2. 600.0 65.25 VT2
3. Ján Dušek 1979 / 26 / 92 Sportovní klub TER 135.0 147.5 155.0 155.0 3. 90.0 100.0 107.5 107.5 3. 160.0 180.0 190.0 190.0 3. 452.5 49.35 -
Muži M1 -105 kg Muži M1 -105 kg
1. Michal Krček 1978 / 53 / 103.6 SK Olympia Zlín 275.0 285.0 285.0 275.0 1. 190.0 200.0 205.0 200.0 1. 240.0 270.0 277.5 270.0 1. 745.0 76.62 MVT
2. Zdeněk Ponocný 1974 / 92 / 103.1 TJ Sokol Bílina 190.0 200.0 210.0 210.0 2. 155.0 160.0 165.0 160.0 2. 210.0 220.0 230.0 230.0 2. 600.0 61.85 VT2
3. Jaroslav Oulehle 1981 / 22 / 103.9 SKST Litvínov 180.0 190.0 195.0 190.0 3. 135.0 140.0 145.0 145.0 3. 185.0 200.0 210.0 210.0 3. 545.0 55.98 VT3
Muži M1 -120 kg Muži M1 -120 kg
1. Tomáš  Břinčil 1977 / 88 / 117.8 TJ Sokol Nymburk 250.0 265.0 275.0 275.0 1. 205.0 212.5 212.5 212.5 1. 260.0 280.0 290.0 290.0 1. 777.5 75.68 MVT
Muži M1 +120 kg Muži M1 +120 kg
1. Milan Špingl 1980 / 46 / 141.8 Powerlifting School 330.0 350.0 362.5 362.5 1. 230.0 245.0 252.5 252.5 1. 260.0 285.0 292.5 292.5 1. 907.5 82.85 EVT
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Muži M2 -83 kg Muži M2 -83 kg
1. Vladimír Medek 1964 / 31 / 80.7 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 220.0 230.0 240.0 230.0 1. 150.0 155.0 157.5 157.5 1. 215.0 225.0 230.0 225.0 1. 612.5 71.91 VT1
2. Libor Novák 1966 / 38 / 82.8 TJ Svitavy 190.0 200.0 205.0 200.0 3. 145.0 152.5 157.5 157.5 2. 200.0 217.5 222.5 222.5 2. 580.0 67.07 VT1
3. Ivo Brázda 1971 / 81 / 82.5 TJ Sokol Rosice 200.0 215.0 227.5 227.5 2. 105.0 112.5 117.5 117.5 3. 200.0 220.0 235.0 220.0 3. 565.0 65.48 VT1
4. Ladislav Konopásek 1964 / 41 / 81.7 TJ TZ Prosport Rakovník 135.0 140.0 142.5 142.5 4. 100.0 107.5 112.5 107.5 4. 160.0 170.0 177.5 177.5 4. 427.5 49.83 VT3
Muži M2 -93 kg Muži M2 -93 kg
1. Martin Turek 1972 / 93 / 84.2 TJ Viktorie Bohumín 230.0 240.0 247.5 247.5 1. 175.0 195.0 0.0 195.0 1. 180.0 200.0 207.5 207.5 1. 650.0 74.44 VT2
Muži M2 -105 kg Muži M2 -105 kg
1. Jan Heto 1969 / 58 / 102.4 TJ Sokol Rosice 220.0 235.0 245.0 235.0 1. 160.0 170.0 0.0 170.0 1. 190.0 210.0 225.0 225.0 1. 630.0 65.14 VT1
2. František Stříska 1971 / 80 / 104.5 TJ Sokol Nymburk 185.0 200.0 217.5 200.0 2. 155.0 165.0 170.0 165.0 2. 185.0 200.0 215.0 215.0 2. 580.0 59.41 VT2
Muži M2 -120 kg Muži M2 -120 kg
1. Ivo Jurman 1969 / 89 / 119.8 TJ Sokol Rosice 160.0 175.0 185.0 185.0 1. 190.0 200.0 0.0 200.0 1. 200.0 215.0 225.0 225.0 1. 610.0 58.99 VT2
Muži M2 +120 kg Muži M2 +120 kg
1. Jaroslav Šoukal 1972 / 37 / 166.8 TJ Sokol Vejprnice 325.0 R340.0 0.0 340.0 1. 280.0 295.0 R305.0 305.0 1. 260.0 290.0 R305.0 305.0 1. R950.0 83.12 EVT
2. Jan Vítek 1971 / 47 / 159.4 Powerlifting School 200.0 210.0 220.0 220.0 2. 170.0 177.5 182.5 177.5 3. 150.0 160.0 0.0 160.0 3. 557.5 49.30 VT3
- Petr Blinov 1970 / 17 / 137 TJ Spartak Chodov 240.0 245.0 245.0 0 - 185.0 190.0 195.0 190.0 2. 245.0 255.0 260.0 260.0 2. - - -
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Muži M3 -83 kg Muži M3 -83 kg
1. Jaroslav Hodík 1958 / 3 / 82.4 TJ Spartak Chodov 185.0 195.0 205.0 185.0 1. 125.0 130.0 130.0 125.0 1. 200.0 210.0 220.0 210.0 1. 520.0 60.30 MVT
Muži M3 -93 kg Muži M3 -93 kg
1. Josef Ptáček 1953 / 74 / 91.3 TJ Spartak Pelhřimov 175.0 185.0 192.5 185.0 1. 145.0 152.5 152.5 145.0 1. 167.5 175.0 180.0 175.0 2. 505.0 55.30 VT1
2. Aleš Vrzák 1957 / 27 / 92.1 TJ Spartak Pelhřimov 140.0 150.0 160.0 160.0 2. 105.0 112.5 120.0 112.5 2. 170.0 185.0 190.0 190.0 1. 462.5 50.41 VT1
Muži M3 -105 kg Muži M3 -105 kg
1. Jiří Psota 1962 / 54 / 104.1 Sporting APIS Praha 190.0 200.0 210.0 210.0 1. 195.0 202.5 R205.0 205.0 1. 200.0 220.0 R243.0 243.0 1. R658.0 67.52 EVT
2. Vladimír Turtev 1962 / 96 / 104.5 TJ KRALUPY 195.0 202.5 202.5 202.5 2. 135.0 140.0 145.0 145.0 2. 210.0 220.0 227.5 227.5 2. 575.0 58.90 MVT
Muži M3 -120 kg Muži M3 -120 kg
1. Zoltán Kanát 1962 / 12 / 117 SK Olympia Zlín 270.0 290.0 R305.0 305.0 1. 205.0 215.0 R220.0 220.0 1. 250.0 R270.0 280.5 270.0 1. R795.0 77.60 EVT
2. Petr Zamazal 1956 / 51 / 106.8 SKST Litvínov 160.0 170.0 180.0 180.0 2. 85.0 115.0 122.5 122.5 2. 195.0 205.0 212.5 205.0 2. 507.5 51.48 VT1
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Muži M4 -93 kg Muži M4 -93 kg
1. Václav Primus 1948 / 57 / 92.7 TJ Spartak Pelhřimov 70.0 80.0 85.0 85.0 1. 72.5 80.0 85.0 85.0 1. 130.0 140.0 150.0 150.0 1. 320.0 34.76 -
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ženy M1 -84 kg Ženy M1 -84 kg
3. Alena Krčmářová 1975 / 68 / 76.7 TJ Sokol Nymburk 117.5 125.0 130.0 130.0 1. 70.0 75.0 80.0 80.0 1. 117.5 125.0 130.0 130.0 1. 340.0 55.56 VT3
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ženy M2 -57 kg Ženy M2 -57 kg
1. Petra Mlejnková 1967 / 72 / 54.8 Powerlifting Gladiators 117.5 122.5 124.0 124.0 1. 67.5 72.5 73.5 73.5 1. 132.5 140.0 143.0 143.0 1. 340.5 66.94 MVT
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ženy M3 +84 kg Ženy M3 +84 kg
1. Hana Takáčová 1954 / 65 / 88.3 TJ Sokol Nymburk 110.0 120.0 0.0 120.0 1. 70.0 80.0 87.5 80.0 1. 110.0 120.0 130.0 130.0 1. 330.0 50.92 VT1
Ženy M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ženy M4 -63 kg Ženy M4 -63 kg
1. Adina Hyková 1943 / 45 / 62.6 TJ TZ Prosport Rakovník 30.0 0.0 0.0 30.0 1. 52.5 55.0 57.5 57.5 1. 90.0 100.0 105.0 105.0 1. 192.5 34.88 VT3

Absolutní pořadí

Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total IPF GL VT
1. Blanka Bartoňková 1995 / 83 / 61.5 TJ Sokol Rosice 150.0 160.0 160.0 160.0 1. 60.0 90.0 95.0 95.0 2. 140.0 155.0 160.0 155.0 1. 410.0 75.05 MVT
2. Adriana Holubová 2001 / 70 / 62.1 Sportovní klub ZLOBR 130.0 135.0 135.0 135.0 2. 100.0 106.0 110.0 110.0 1. 135.0 145.0 155.0 155.0 2. 400.0 72.81 VT1
3. Valerie Velemanová 1999 / 94 / 73.4 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 125.0 135.0 145.0 145.0 1. 75.0 85.0 87.5 85.0 1. 152.5 162.5 172.5 172.5 1. 402.5 67.12 VT2
4. Petra Mlejnková 1967 / 72 / 54.8 Powerlifting Gladiators 117.5 122.5 124.0 124.0 2. 67.5 72.5 73.5 73.5 1. 132.5 140.0 143.0 143.0 2. 340.5 66.94 VT1
5. Anna Marková 2003 / 86 / 56.7 Sportovní klub ZLOBR 132.5 132.5 140.0 132.5 1. 55.0 60.0 62.5 62.5 2. 130.0 137.5 147.5 147.5 1. 342.5 65.87 VT1
6. Denisa Turková 2003 / 4 / 52 TJ Viktorie Bohumín 135.0 143.0 0.0 143.0 1. 70.0 75.5 75.5 70.0 1. 110.0 125.0 125.0 110.0 1. 323.0 65.78 VT1
7. Anna Komárková 2003 / 6 / 67.7 Sportovní klub ZLOBR 130.0 137.5 140.0 140.0 1. 85.0 91.0 91.0 85.0 1. 110.0 120.0 132.5 132.5 2. 357.5 62.06 VT2
8. Zuzana Kupcová 1999 / 35 / 73.9 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 110.0 120.0 125.0 120.0 2. 67.5 70.0 72.5 70.0 2. 140.0 150.0 160.0 160.0 2. 350.0 58.17 VT2
9. Markéta Tieslová 1988 / 20 / 66.8 TJ TZ Prosport Rakovník 100.0 107.5 115.0 115.0 2. 67.5 72.5 75.0 72.5 2. 130.0 140.0 145.0 145.0 1. 332.5 58.13 VT2
10. Alena Krčmářová 1975 / 68 / 76.7 TJ Sokol Nymburk 117.5 125.0 130.0 130.0 1. 70.0 75.0 80.0 80.0 1. 117.5 125.0 130.0 130.0 1. 340.0 55.56 VT3
11. Kristýna Bedleková 2000 / 13 / 59.1 POWERLIFTING DK 90.0 100.0 100.0 100.0 3. 47.5 47.5 50.0 50.0 4. 100.0 115.0 122.5 122.5 3. 272.5 51.08 VT3
12. Hana Takáčová 1954 / 65 / 88.3 TJ Sokol Nymburk 110.0 120.0 0.0 120.0 1. 70.0 80.0 87.5 80.0 1. 110.0 120.0 130.0 130.0 1. 330.0 50.92 VT3
13. Adéla Čtveráková 2004 / 33 / 72.8 TJ Sokol Pohořelice 95.0 102.5 107.5 107.5 3. 52.5 57.5 60.0 60.0 3. 110.0 125.0 135.0 135.0 3. 302.5 50.64 VT3
14. Kateřina Bláhová 2005 / 9 / 72.5 TJ Sokol Vejprnice 95.0 95.0 105.0 105.0 4. 42.5 55.0 65.0 55.0 4. 110.0 120.0 140.0 120.0 4. 280.0 46.96 VT3
15. Anna Procházková 1998 / 14 / 63.2 POWERLIFTING DK 90.0 95.0 100.0 100.0 3. 37.5 42.5 45.0 42.5 3. 100.0 105.0 110.0 110.0 3. 252.5 45.50 -
16. Ludmila Kutilová 2004 / 15 / 64.1 POWERLIFTING DK 57.5 67.5 75.0 75.0 4. 37.5 42.5 45.0 42.5 4. 77.5 90.0 100.0 100.0 4. 217.5 38.89 -
17. Adina Hyková 1943 / 45 / 62.6 TJ TZ Prosport Rakovník 30.0 0.0 0.0 30.0 4. 52.5 55.0 57.5 57.5 3. 90.0 100.0 105.0 105.0 4. 192.5 34.88 -
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total IPF GL VT
1. Šimon Falta 2004 / 59 / 76.5 TJ KRALUPY 200.0 210.0 220.0 220.0 1. 120.0 130.0 132.5 132.5 2. 220.0 230.0 240.0 240.0 1. 592.5 71.89 VT1
2. David Horník 2004 / 24 / 78 SK Horník PWL 200.0 205.0 205.0 200.0 2. 150.0 157.5 165.0 165.0 1. 180.0 210.0 210.0 180.0 3. 545.0 65.33 VT1
3. Jiří Dammer 2004 / 44 / 73 TJ Sokol Vejprnice 125.0 135.0 145.0 145.0 1. 140.0 151.0 0.0 151.0 1. 155.0 170.0 0.0 170.0 1. 466.0 58.26 VT2
4. Adam Preis 2005 / 49 / 77.6 POWERLIFTING DK 160.0 165.0 170.0 170.0 3. 110.0 117.5 120.0 120.0 3. 170.0 180.0 182.5 182.5 2. 472.5 56.82 VT3
5. Viktor Hubáček 2004 / 82 / 86.9 Sporting APIS Praha 105.0 107.5 110.0 107.5 2. 125.0 0.0 0.0 125.0 1. 245.0 245.0 0.0 245.0 1. 477.5 53.71 VT3
6. Adam Kotačka 2006 / 28 / 81.3 TJ Sokol Vranovice 142.5 152.5 160.0 160.0 4. 97.5 105.0 110.0 105.0 4. 155.0 165.0 170.0 165.0 4. 430.0 50.26 VT3
7. Jan Kmenta 2004 / 21 / 91.5 POWERLIFTING DK 125.0 132.5 140.0 132.5 1. 92.5 97.5 105.0 105.0 2. 165.0 175.0 185.0 185.0 2. 422.5 46.21 -
8. David Cízl 2005 / 69 / 99.3 TJ Sokol Vejprnice 120.0 140.0 0.0 140.0 1. 90.0 100.0 0.0 100.0 1. 170.0 180.0 0.0 180.0 1. 420.0 44.07 -
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total IPF GL VT
1. Adéla Čtveráková 2004 / 33 / 72.8 TJ Sokol Pohořelice 95.0 102.5 107.5 107.5 1. 52.5 57.5 60.0 60.0 1. 110.0 125.0 135.0 135.0 1. 302.5 50.64 VT2
2. Kateřina Bláhová 2005 / 9 / 72.5 TJ Sokol Vejprnice 95.0 95.0 105.0 105.0 2. 42.5 55.0 65.0 55.0 2. 110.0 120.0 140.0 120.0 2. 280.0 46.96 VT3
3. Ludmila Kutilová 2004 / 15 / 64.1 POWERLIFTING DK 57.5 67.5 75.0 75.0 1. 37.5 42.5 45.0 42.5 1. 77.5 90.0 100.0 100.0 1. 217.5 38.89 -
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total IPF GL VT
1. Adriana Holubová 2001 / 70 / 62.1 Sportovní klub ZLOBR 130.0 135.0 135.0 135.0 1. 100.0 106.0 110.0 110.0 1. 135.0 145.0 155.0 155.0 1. 400.0 72.81 MVT
2. Valerie Velemanová 1999 / 94 / 73.4 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 125.0 135.0 145.0 145.0 1. 75.0 85.0 87.5 85.0 1. 152.5 162.5 172.5 172.5 1. 402.5 67.12 VT1
3. Anna Marková 2003 / 86 / 56.7 Sportovní klub ZLOBR 132.5 132.5 140.0 132.5 1. 55.0 60.0 62.5 62.5 1. 130.0 137.5 147.5 147.5 1. 342.5 65.87 VT1
4. Denisa Turková 2003 / 4 / 52 TJ Viktorie Bohumín 135.0 143.0 0.0 143.0 1. 70.0 75.5 75.5 70.0 1. 110.0 125.0 125.0 110.0 1. 323.0 65.78 MVT
5. Anna Komárková 2003 / 6 / 67.7 Sportovní klub ZLOBR 130.0 137.5 140.0 140.0 1. 85.0 91.0 91.0 85.0 1. 110.0 120.0 132.5 132.5 1. 357.5 62.06 VT2
6. Zuzana Kupcová 1999 / 35 / 73.9 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 110.0 120.0 125.0 120.0 2. 67.5 70.0 72.5 70.0 2. 140.0 150.0 160.0 160.0 2. 350.0 58.17 VT2
7. Kristýna Bedleková 2000 / 13 / 59.1 POWERLIFTING DK 90.0 100.0 100.0 100.0 2. 47.5 47.5 50.0 50.0 2. 100.0 115.0 122.5 122.5 2. 272.5 51.08 VT3
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total IPF GL VT
1. Ondřej Šíp 2002 / 97 / 92.6 TJ Svitavy 305.0 317.5 325.5 325.5 1. 200.0 210.0 220.5 210.0 1. 280.0 295.0 305.0 305.0 1. 840.5 91.36 EVT
2. Viliam Kováč 2000 / 66 / 61.6 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 190.0 200.0 205.0 205.0 1. 120.0 0.0 0.0 120.0 1. 210.0 225.0 225.0 225.0 1. 550.0 77.48 VT1
3. Ondřej Smetaník 2003 / 50 / 90.7 TJ Sokol Nymburk 240.0 252.5 260.0 260.0 2. 185.0 185.0 192.5 192.5 2. 230.0 242.5 247.5 242.5 2. 695.0 76.37 VT1
4. Šimon Král 2002 / 90 / 123.3 TJ Sokol Vejprnice 290.0 310.0 325.0 325.0 1. 160.0 170.0 170.0 160.0 2. 260.0 290.0 302.5 302.5 1. 787.5 75.33 MVT
5. Denis Kurečka 1999 / 19 / 141.3 Colbert club SSK Vítkovice 250.0 265.0 275.0 275.0 2. 240.0 255.0 265.0 240.0 1. 275.0 290.0 300.0 300.0 2. 815.0 74.48 MVT
6. Josef Sladký 2001 / 25 / 106.3 TJ Sokol Vejprnice 210.0 220.0 225.0 225.0 2. 150.0 155.0 157.5 157.5 1. 280.0 295.0 0.0 295.0 1. 677.5 68.87 VT2
7. Tomáš Vrba 2000 / 91 / 80.5 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 185.0 200.0 207.5 207.5 2. 125.0 132.5 137.5 137.5 2. 190.0 202.5 212.5 212.5 2. 557.5 65.55 VT2
8. Vojtěch Kij 2003 / 64 / 81.1 Colbert club SSK Vítkovice 210.0 225.0 225.0 210.0 1. 145.0 152.5 152.5 152.5 1. 175.0 187.5 195.0 195.0 4. 557.5 65.26 VT2
9. Sebastian Oláh 1999 / 30 / 70.8 TJ Sokol Vejprnice 165.0 175.0 175.0 165.0 2. 100.0 110.0 115.0 115.0 1. 220.0 230.0 240.0 230.0 1. 510.0 65.07 VT2
10. Michal Vrána 1999 / 76 / 99.6 TJ Sokol Bílina 190.0 200.0 215.0 215.0 1. 130.0 140.0 150.0 150.0 1. 240.0 250.0 260.0 250.0 1. 615.0 64.44 VT2
11. Tomáš Koudela 1999 / 32 / 76.8 TJ Sokol Vejprnice 165.0 172.5 180.0 180.0 4. 102.5 107.5 112.5 112.5 3. 205.0 215.0 222.5 215.0 1. 507.5 61.42 VT3
12. Jan Blecha 2001 / 23 / 113.2 TJ Sokol Nymburk 220.0 235.0 245.0 245.0 1. 140.0 150.0 150.0 150.0 2. 185.0 190.0 205.0 205.0 3. 600.0 59.35 VT3
13. Jakub Kralovec 2003 / 61 / 73.1 Fitness Staňkov 155.0 165.0 170.0 170.0 1. 92.5 100.0 105.0 100.0 2. 190.0 200.0 200.0 190.0 2. 460.0 57.46 VT3
14. Jan Kašpar 2000 / 2 / 82.1 PWL VISION NUTRITION 160.0 175.0 185.0 185.0 3. 90.0 97.5 102.5 102.5 4. 190.0 200.0 207.5 200.0 3. 487.5 56.66 VT3
15. Filip Černý 2003 / 75 / 102.8 Fitness Life Liberec 180.0 190.0 200.0 180.0 2. 117.5 130.0 130.0 130.0 2. 200.0 220.0 230.0 230.0 2. 540.0 55.74 VT3
16. Lukáš Trtil 2003 / 52 / 114.2 POWERLIFTING DK 180.0 195.0 205.0 195.0 3. 120.0 130.0 140.0 140.0 3. 200.0 220.0 230.0 230.0 2. 565.0 55.69 VT3
17. Tomáš Janda 2001 / 34 / 92 Fitness Staňkov 165.0 180.0 190.0 180.0 3. 90.0 102.5 110.0 102.5 3. 190.0 205.0 215.0 205.0 3. 487.5 53.17 VT3
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total IPF GL VT
1. Ondřej Šíp 2002 / 97 / 92.6 TJ Svitavy 305.0 317.5 325.5 325.5 1. 200.0 210.0 220.5 210.0 1. 280.0 295.0 305.0 305.0 1. 840.5 91.36 EVT
2. Milan Selinger 1984 / 95 / 120 Powerlifting Jihlava 290.0 300.0 310.0 310.0 1. 285.0 295.0 302.5 302.5 1. 260.0 275.0 290.0 275.0 3. 887.5 85.77 MVT
3. Jaroslav Šoukal 1972 / 37 / 166.8 TJ Sokol Vejprnice 325.0 340.0 0.0 340.0 2. 280.0 295.0 305.0 305.0 1. 260.0 290.0 305.0 305.0 1. 950.0 83.12 EVT
4. Milan Špingl 1980 / 46 / 141.8 Powerlifting School 330.0 350.0 362.5 362.5 1. 230.0 245.0 252.5 252.5 2. 260.0 285.0 292.5 292.5 4. 907.5 82.85 MVT
5. Milan Zeman 1995 / 62 / 81.2 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 240.0 255.0 265.0 265.0 1. 170.0 175.0 180.0 180.0 3. 240.0 260.0 270.0 260.0 1. 705.0 82.47 MVT
6. Tomáš Novák 1990 / 85 / 91.6 TJ Spartak Pelhřimov 255.0 267.5 275.0 275.0 3. 175.0 182.5 182.5 182.5 5. 260.0 280.0 295.0 295.0 2. 752.5 82.26 MVT
7. Robert Rajzl 1994 / 5 / 82.1 SK Olympia Zlín 265.0 275.0 285.0 265.0 2. 195.0 200.0 210.0 200.0 1. 230.0 240.0 250.0 240.0 4. 705.0 81.93 MVT
8. Václav Patočka 1977 / 77 / 93 TJ Sokol Rosice 275.0 290.0 0.0 290.0 2. 185.0 205.0 0.0 205.0 2. 245.0 257.5 265.0 257.5 4. 752.5 81.61 MVT
9. Jan More 1993 / 39 / 76.1 Fitness Staňkov 230.0 240.0 250.0 250.0 3. 165.0 172.5 180.0 180.0 2. 225.0 240.0 250.0 240.0 2. 670.0 81.56 VT1
10. Tomáš Lacko 1982 / 7 / 73.8 TJ Svitavy 220.0 232.5 240.0 240.0 1. 155.0 165.0 170.0 170.0 1. 220.0 235.0 240.0 240.0 1. 650.0 80.69 MVT
11. Zoltán Kanát 1962 / 12 / 117 SK Olympia Zlín 270.0 290.0 305.0 305.0 2. 205.0 215.0 220.0 220.0 2. 250.0 270.0 280.5 270.0 4. 795.0 77.60 VT1
12. Viliam Kováč 2000 / 66 / 61.6 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 190.0 200.0 205.0 205.0 1. 120.0 0.0 0.0 120.0 1. 210.0 225.0 225.0 225.0 1. 550.0 77.48 VT1
13. Michal Krček 1978 / 53 / 103.6 SK Olympia Zlín 275.0 285.0 285.0 275.0 2. 190.0 200.0 205.0 200.0 2. 240.0 270.0 277.5 270.0 1. 745.0 76.62 VT1
14. Ondřej Smetaník 2003 / 50 / 90.7 TJ Sokol Nymburk 240.0 252.5 260.0 260.0 5. 185.0 185.0 192.5 192.5 4. 230.0 242.5 247.5 242.5 6. 695.0 76.37 VT1
15. Jan Strouhal 1989 / 1 / 92 TJ Sokol Pohořelice 270.0 285.0 285.0 270.0 4. 155.0 160.0 162.5 162.5 7. 240.0 252.5 265.0 265.0 3. 697.5 76.07 VT1
16. Tomáš  Břinčil 1977 / 88 / 117.8 TJ Sokol Nymburk 250.0 265.0 275.0 275.0 5. 205.0 212.5 212.5 212.5 3. 260.0 280.0 290.0 290.0 2. 777.5 75.68 VT1
17. Šimon Král 2002 / 90 / 123.3 TJ Sokol Vejprnice 290.0 310.0 325.0 325.0 3. 160.0 170.0 170.0 160.0 7. 260.0 290.0 302.5 302.5 2. 787.5 75.33 VT1
18. Denis Kurečka 1999 / 19 / 141.3 Colbert club SSK Vítkovice 250.0 265.0 275.0 275.0 4. 240.0 255.0 265.0 240.0 3. 275.0 290.0 300.0 300.0 3. 815.0 74.48 VT1
19. Martin Turek 1972 / 93 / 84.2 TJ Viktorie Bohumín 230.0 240.0 247.5 247.5 6. 175.0 195.0 0.0 195.0 3. 180.0 200.0 207.5 207.5 9. 650.0 74.44 VT2
20. Marian Odler 1988 / 73 / 118.6 SK Olympia Zlín 280.0 300.0 305.0 305.0 3. 175.0 180.0 190.0 180.0 5. 250.0 260.0 265.0 265.0 6. 750.0 72.81 VT1
21. Vladimír Medek 1964 / 31 / 80.7 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 220.0 230.0 240.0 230.0 4. 150.0 155.0 157.5 157.5 6. 215.0 225.0 230.0 225.0 5. 612.5 71.91 VT2
22. Šimon Falta 2004 / 59 / 76.5 TJ KRALUPY 200.0 210.0 220.0 220.0 8. 120.0 130.0 132.5 132.5 10. 220.0 230.0 240.0 240.0 3. 592.5 71.89 VT2
23. Dušan Švarcbach 1975 / 71 / 67.5 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 185.0 200.0 205.0 205.0 2. 105.0 110.0 115.0 115.0 3. 205.0 225.0 235.0 225.0 3. 545.0 71.85 VT2
24. Roman Štěpánek 1998 / 29 / 113.5 TJ Svitavy 275.0 290.0 300.0 300.0 4. 135.0 145.0 150.0 150.0 9. 240.0 260.0 270.0 260.0 7. 710.0 70.16 VT2
25. Jan Vavruša 1991 / 84 / 104.2 SK Olympia Zlín 250.0 260.0 260.0 260.0 3. 160.0 160.0 160.0 160.0 7. 240.0 250.0 255.0 255.0 3. 675.0 69.24 VT2
26. Josef Sladký 2001 / 25 / 106.3 TJ Sokol Vejprnice 210.0 220.0 225.0 225.0 8. 150.0 155.0 157.5 157.5 7. 280.0 295.0 0.0 295.0 1. 677.5 68.87 VT2
27. Jan Pavelčák 1989 / 48 / 115.5 Colbert club SSK Vítkovice 255.0 270.0 280.0 270.0 6. 150.0 160.0 160.0 160.0 6. 265.0 280.0 280.0 265.0 5. 695.0 68.19 VT2
28. Tomáš Burda 1989 / 43 / 103.8 TJ Viktorie Bohumín 210.0 225.0 225.0 225.0 6. 180.0 192.5 192.5 180.0 3. 220.0 240.0 255.0 255.0 2. 660.0 67.82 VT2
29. Jiří Psota 1962 / 54 / 104.1 Sporting APIS Praha 190.0 200.0 210.0 210.0 9. 195.0 202.5 205.0 205.0 1. 200.0 220.0 243.0 243.0 6. 658.0 67.52 VT2
30. Libor Novák 1966 / 38 / 82.8 TJ Svitavy 190.0 200.0 205.0 200.0 12. 145.0 152.5 157.5 157.5 7. 200.0 217.5 222.5 222.5 6. 580.0 67.07 VT2
31. Adam Boček 1995 / 8 / 81.4 TJ Sokol Rosice 210.0 220.0 230.0 230.0 5. 110.0 120.0 125.0 120.0 13. 200.0 200.0 220.0 220.0 7. 570.0 66.58 VT2
32. Martin Štoppl 1991 / 79 / 94.8 SK Fitness Gym Olomouc 215.0 235.0 240.0 240.0 4. 120.0 130.0 135.0 130.0 11. 230.0 245.0 250.0 250.0 4. 620.0 66.58 VT2
33. Michal Sicha 1980 / 87 / 82.3 TJ Sokol Vranovice 210.0 220.0 225.0 225.0 7. 160.0 165.0 0.0 165.0 5. 180.0 190.0 0.0 180.0 16. 570.0 66.15 VT2
34. Radek Větrovec 1986 / 78 / 84.3 SK Olympia Zlín 190.0 205.0 215.0 215.0 8. 105.0 130.0 140.0 140.0 9. 190.0 205.0 220.0 220.0 8. 575.0 65.80 VT3
35. Tomáš Vrba 2000 / 91 / 80.5 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 185.0 200.0 207.5 207.5 10. 125.0 132.5 137.5 137.5 9. 190.0 202.5 212.5 212.5 10. 557.5 65.55 VT2
36. Ivo Brázda 1971 / 81 / 82.5 TJ Sokol Rosice 200.0 215.0 227.5 227.5 6. 105.0 112.5 117.5 117.5 14. 200.0 220.0 235.0 220.0 8. 565.0 65.48 VT2
37. David Horník 2004 / 24 / 78 SK Horník PWL 200.0 205.0 205.0 200.0 11. 150.0 157.5 165.0 165.0 4. 180.0 210.0 210.0 180.0 15. 545.0 65.33 VT3
38. Vojtěch Kij 2003 / 64 / 81.1 Colbert club SSK Vítkovice 210.0 225.0 225.0 210.0 9. 145.0 152.5 152.5 152.5 8. 175.0 187.5 195.0 195.0 13. 557.5 65.26 VT2
39. Radim Kopal 1974 / 56 / 92.5 SKST Litvínov 205.0 210.0 220.0 220.0 7. 160.0 170.0 175.0 175.0 6. 180.0 195.0 205.0 205.0 11. 600.0 65.25 VT2
40. Jan Heto 1969 / 58 / 102.4 TJ Sokol Rosice 220.0 235.0 245.0 235.0 5. 160.0 170.0 0.0 170.0 4. 190.0 210.0 225.0 225.0 11. 630.0 65.14 VT2
41. Sebastian Oláh 1999 / 30 / 70.8 TJ Sokol Vejprnice 165.0 175.0 175.0 165.0 4. 100.0 110.0 115.0 115.0 4. 220.0 230.0 240.0 230.0 2. 510.0 65.07 VT3
42. Michal Vrána 1999 / 76 / 99.6 TJ Sokol Bílina 190.0 200.0 215.0 215.0 7. 130.0 140.0 150.0 150.0 8. 240.0 250.0 260.0 250.0 5. 615.0 64.44 VT2
43. Zbyněk Zuna 1998 / 67 / 122.1 TJ TZ Prosport Rakovník 230.0 240.0 252.5 240.0 5. 140.0 150.0 160.0 160.0 6. 240.0 250.0 260.0 250.0 6. 650.0 62.41 VT3
44. Jakub Veselý 1998 / 60 / 89.1 POWERLIFTING DK 180.0 190.0 202.5 202.5 9. 120.0 125.0 130.0 125.0 11. 210.0 220.0 232.5 232.5 7. 560.0 62.13 VT3
45. Zdeněk Ponocný 1974 / 92 / 103.1 TJ Sokol Bílina 190.0 200.0 210.0 210.0 8. 155.0 160.0 165.0 160.0 6. 210.0 220.0 230.0 230.0 9. 600.0 61.85 VT3
46. Tomáš Koudela 1999 / 32 / 76.8 TJ Sokol Vejprnice 165.0 172.5 180.0 180.0 15. 102.5 107.5 112.5 112.5 15. 205.0 215.0 222.5 215.0 9. 507.5 61.42 VT3
47. Jaroslav Hodík 1958 / 3 / 82.4 TJ Spartak Chodov 185.0 195.0 205.0 185.0 14. 125.0 130.0 130.0 125.0 11. 200.0 210.0 220.0 210.0 11. 520.0 60.30 VT3
48. František Stříska 1971 / 80 / 104.5 TJ Sokol Nymburk 185.0 200.0 217.5 200.0 11. 155.0 165.0 170.0 165.0 5. 185.0 200.0 215.0 215.0 12. 580.0 59.41 VT3
49. Jan Blecha 2001 / 23 / 113.2 TJ Sokol Nymburk 220.0 235.0 245.0 245.0 7. 140.0 150.0 150.0 150.0 8. 185.0 190.0 205.0 205.0 11. 600.0 59.35 VT3
50. Ivo Jurman 1969 / 89 / 119.8 TJ Sokol Rosice 160.0 175.0 185.0 185.0 11. 190.0 200.0 0.0 200.0 4. 200.0 215.0 225.0 225.0 9. 610.0 58.99 VT3
51. Vladimír Turtev 1962 / 96 / 104.5 TJ KRALUPY 195.0 202.5 202.5 202.5 10. 135.0 140.0 145.0 145.0 10. 210.0 220.0 227.5 227.5 10. 575.0 58.90 VT3
52. Jiří Dammer 2004 / 44 / 73 TJ Sokol Vejprnice 125.0 135.0 145.0 145.0 5. 140.0 151.0 0.0 151.0 2. 155.0 170.0 0.0 170.0 5. 466.0 58.26 VT3
53. Jakub Kralovec 2003 / 61 / 73.1 Fitness Staňkov 155.0 165.0 170.0 170.0 3. 92.5 100.0 105.0 100.0 5. 190.0 200.0 200.0 190.0 4. 460.0 57.46 VT3
54. Adam Preis 2005 / 49 / 77.6 POWERLIFTING DK 160.0 165.0 170.0 170.0 16. 110.0 117.5 120.0 120.0 12. 170.0 180.0 182.5 182.5 14. 472.5 56.82 VT3
55. Jan Kašpar 2000 / 2 / 82.1 PWL VISION NUTRITION 160.0 175.0 185.0 185.0 13. 90.0 97.5 102.5 102.5 18. 190.0 200.0 207.5 200.0 12. 487.5 56.66 VT3
56. Jaroslav Oulehle 1981 / 22 / 103.9 SKST Litvínov 180.0 190.0 195.0 190.0 12. 135.0 140.0 145.0 145.0 9. 185.0 200.0 210.0 210.0 13. 545.0 55.98 VT3
57. Filip Černý 2003 / 75 / 102.8 Fitness Life Liberec 180.0 190.0 200.0 180.0 13. 117.5 130.0 130.0 130.0 12. 200.0 220.0 230.0 230.0 8. 540.0 55.74 VT3
58. Lukáš Trtil 2003 / 52 / 114.2 POWERLIFTING DK 180.0 195.0 205.0 195.0 10. 120.0 130.0 140.0 140.0 10. 200.0 220.0 230.0 230.0 8. 565.0 55.69 VT3
59. Josef Ptáček 1953 / 74 / 91.3 TJ Spartak Pelhřimov 175.0 185.0 192.5 185.0 10. 145.0 152.5 152.5 145.0 8. 167.5 175.0 180.0 175.0 15. 505.0 55.30 VT3
60. Viktor Hubáček 2004 / 82 / 86.9 Sporting APIS Praha 105.0 107.5 110.0 107.5 15. 125.0 0.0 0.0 125.0 10. 245.0 245.0 0.0 245.0 5. 477.5 53.71 -
61. Tomáš Janda 2001 / 34 / 92 Fitness Staňkov 165.0 180.0 190.0 180.0 11. 90.0 102.5 110.0 102.5 15. 190.0 205.0 215.0 205.0 10. 487.5 53.17 -
62. Martin Dřevikovský 1987 / 36 / 105.9 TJ Spartak Chodov 180.0 200.0 210.0 200.0 9. 110.0 120.0 125.0 120.0 12. 180.0 200.0 210.0 200.0 12. 520.0 52.95 -
63. Petr Zamazal 1956 / 51 / 106.8 SKST Litvínov 160.0 170.0 180.0 180.0 12. 85.0 115.0 122.5 122.5 11. 195.0 205.0 212.5 205.0 10. 507.5 51.48 -
64. Aleš Vrzák 1957 / 27 / 92.1 TJ Spartak Pelhřimov 140.0 150.0 160.0 160.0 12. 105.0 112.5 120.0 112.5 12. 170.0 185.0 190.0 190.0 13. 462.5 50.41 -
65. Adam Kotačka 2006 / 28 / 81.3 TJ Sokol Vranovice 142.5 152.5 160.0 160.0 17. 97.5 105.0 110.0 105.0 17. 155.0 165.0 170.0 165.0 18. 430.0 50.26 -
66. Ladislav Konopásek 1964 / 41 / 81.7 TJ TZ Prosport Rakovník 135.0 140.0 142.5 142.5 18. 100.0 107.5 112.5 107.5 16. 160.0 170.0 177.5 177.5 17. 427.5 49.83 -
67. Ján Dušek 1979 / 26 / 92 Sportovní klub TER 135.0 147.5 155.0 155.0 13. 90.0 100.0 107.5 107.5 13. 160.0 180.0 190.0 190.0 12. 452.5 49.35 -
68. Jan Vítek 1971 / 47 / 159.4 Powerlifting School 200.0 210.0 220.0 220.0 6. 170.0 177.5 182.5 177.5 5. 150.0 160.0 0.0 160.0 7. 557.5 49.30 -
69. Jan Kmenta 2004 / 21 / 91.5 POWERLIFTING DK 125.0 132.5 140.0 132.5 14. 92.5 97.5 105.0 105.0 14. 165.0 175.0 185.0 185.0 14. 422.5 46.21 -
70. David Cízl 2005 / 69 / 99.3 TJ Sokol Vejprnice 120.0 140.0 0.0 140.0 14. 90.0 100.0 0.0 100.0 13. 170.0 180.0 0.0 180.0 14. 420.0 44.07 -
71. Václav Primus 1948 / 57 / 92.7 TJ Spartak Pelhřimov 70.0 80.0 85.0 85.0 16. 72.5 80.0 85.0 85.0 16. 130.0 140.0 150.0 150.0 16. 320.0 34.76 -
72. Pavel Krejča 1995 / 55 / 103.9 TJ Spartak Chodov 300.0 315.0 315.0 315.0 1. 230.0 230.0 230.0 0 - 242.5 242.5 252.5 242.5 7. - - -
73. Petr Blinov 1970 / 17 / 137 TJ Spartak Chodov 240.0 245.0 245.0 0 - 185.0 190.0 195.0 190.0 4. 245.0 255.0 260.0 260.0 5. - - -
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total IPF GL VT
1. Milan Špingl 1980 / 46 / 141.8 Powerlifting School 330.0 350.0 362.5 362.5 1. 230.0 245.0 252.5 252.5 1. 260.0 285.0 292.5 292.5 1. 907.5 82.85 EVT
2. Václav Patočka 1977 / 77 / 93 TJ Sokol Rosice 275.0 290.0 0.0 290.0 1. 185.0 205.0 0.0 205.0 1. 245.0 257.5 265.0 257.5 1. 752.5 81.61 MVT
3. Tomáš Lacko 1982 / 7 / 73.8 TJ Svitavy 220.0 232.5 240.0 240.0 1. 155.0 165.0 170.0 170.0 1. 220.0 235.0 240.0 240.0 1. 650.0 80.69 MVT
4. Michal Krček 1978 / 53 / 103.6 SK Olympia Zlín 275.0 285.0 285.0 275.0 1. 190.0 200.0 205.0 200.0 1. 240.0 270.0 277.5 270.0 1. 745.0 76.62 MVT
5. Tomáš  Břinčil 1977 / 88 / 117.8 TJ Sokol Nymburk 250.0 265.0 275.0 275.0 1. 205.0 212.5 212.5 212.5 1. 260.0 280.0 290.0 290.0 1. 777.5 75.68 MVT
6. Dušan Švarcbach 1975 / 71 / 67.5 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 185.0 200.0 205.0 205.0 2. 105.0 110.0 115.0 115.0 2. 205.0 225.0 235.0 225.0 2. 545.0 71.85 VT2
7. Michal Sicha 1980 / 87 / 82.3 TJ Sokol Vranovice 210.0 220.0 225.0 225.0 1. 160.0 165.0 0.0 165.0 1. 180.0 190.0 0.0 180.0 1. 570.0 66.15 VT2
8. Radim Kopal 1974 / 56 / 92.5 SKST Litvínov 205.0 210.0 220.0 220.0 2. 160.0 170.0 175.0 175.0 2. 180.0 195.0 205.0 205.0 2. 600.0 65.25 VT2
9. Zdeněk Ponocný 1974 / 92 / 103.1 TJ Sokol Bílina 190.0 200.0 210.0 210.0 2. 155.0 160.0 165.0 160.0 2. 210.0 220.0 230.0 230.0 2. 600.0 61.85 VT2
10. Jaroslav Oulehle 1981 / 22 / 103.9 SKST Litvínov 180.0 190.0 195.0 190.0 3. 135.0 140.0 145.0 145.0 3. 185.0 200.0 210.0 210.0 3. 545.0 55.98 VT3
11. Ján Dušek 1979 / 26 / 92 Sportovní klub TER 135.0 147.5 155.0 155.0 3. 90.0 100.0 107.5 107.5 3. 160.0 180.0 190.0 190.0 3. 452.5 49.35 -
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total IPF GL VT
1. Jaroslav Šoukal 1972 / 37 / 166.8 TJ Sokol Vejprnice 325.0 340.0 0.0 340.0 1. 280.0 295.0 305.0 305.0 1. 260.0 290.0 305.0 305.0 1. 950.0 83.12 EVT
2. Martin Turek 1972 / 93 / 84.2 TJ Viktorie Bohumín 230.0 240.0 247.5 247.5 1. 175.0 195.0 0.0 195.0 1. 180.0 200.0 207.5 207.5 1. 650.0 74.44 VT2
3. Vladimír Medek 1964 / 31 / 80.7 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 220.0 230.0 240.0 230.0 1. 150.0 155.0 157.5 157.5 1. 215.0 225.0 230.0 225.0 1. 612.5 71.91 VT1
4. Libor Novák 1966 / 38 / 82.8 TJ Svitavy 190.0 200.0 205.0 200.0 3. 145.0 152.5 157.5 157.5 2. 200.0 217.5 222.5 222.5 2. 580.0 67.07 VT1
5. Ivo Brázda 1971 / 81 / 82.5 TJ Sokol Rosice 200.0 215.0 227.5 227.5 2. 105.0 112.5 117.5 117.5 3. 200.0 220.0 235.0 220.0 3. 565.0 65.48 VT1
6. Jan Heto 1969 / 58 / 102.4 TJ Sokol Rosice 220.0 235.0 245.0 235.0 1. 160.0 170.0 0.0 170.0 1. 190.0 210.0 225.0 225.0 1. 630.0 65.14 VT1
7. František Stříska 1971 / 80 / 104.5 TJ Sokol Nymburk 185.0 200.0 217.5 200.0 2. 155.0 165.0 170.0 165.0 2. 185.0 200.0 215.0 215.0 2. 580.0 59.41 VT2
8. Ivo Jurman 1969 / 89 / 119.8 TJ Sokol Rosice 160.0 175.0 185.0 185.0 1. 190.0 200.0 0.0 200.0 1. 200.0 215.0 225.0 225.0 1. 610.0 58.99 VT2
9. Ladislav Konopásek 1964 / 41 / 81.7 TJ TZ Prosport Rakovník 135.0 140.0 142.5 142.5 4. 100.0 107.5 112.5 107.5 4. 160.0 170.0 177.5 177.5 4. 427.5 49.83 VT3
10. Jan Vítek 1971 / 47 / 159.4 Powerlifting School 200.0 210.0 220.0 220.0 2. 170.0 177.5 182.5 177.5 3. 150.0 160.0 0.0 160.0 3. 557.5 49.30 VT3
11. Petr Blinov 1970 / 17 / 137 TJ Spartak Chodov 240.0 245.0 245.0 0 - 185.0 190.0 195.0 190.0 2. 245.0 255.0 260.0 260.0 2. - - -
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total IPF GL VT
1. Zoltán Kanát 1962 / 12 / 117 SK Olympia Zlín 270.0 290.0 305.0 305.0 1. 205.0 215.0 220.0 220.0 1. 250.0 270.0 280.5 270.0 1. 795.0 77.60 EVT
2. Jiří Psota 1962 / 54 / 104.1 Sporting APIS Praha 190.0 200.0 210.0 210.0 1. 195.0 202.5 205.0 205.0 1. 200.0 220.0 243.0 243.0 1. 658.0 67.52 EVT
3. Jaroslav Hodík 1958 / 3 / 82.4 TJ Spartak Chodov 185.0 195.0 205.0 185.0 1. 125.0 130.0 130.0 125.0 1. 200.0 210.0 220.0 210.0 1. 520.0 60.30 MVT
4. Vladimír Turtev 1962 / 96 / 104.5 TJ KRALUPY 195.0 202.5 202.5 202.5 2. 135.0 140.0 145.0 145.0 2. 210.0 220.0 227.5 227.5 2. 575.0 58.90 MVT
5. Josef Ptáček 1953 / 74 / 91.3 TJ Spartak Pelhřimov 175.0 185.0 192.5 185.0 1. 145.0 152.5 152.5 145.0 1. 167.5 175.0 180.0 175.0 2. 505.0 55.30 VT1
6. Petr Zamazal 1956 / 51 / 106.8 SKST Litvínov 160.0 170.0 180.0 180.0 2. 85.0 115.0 122.5 122.5 2. 195.0 205.0 212.5 205.0 2. 507.5 51.48 VT1
7. Aleš Vrzák 1957 / 27 / 92.1 TJ Spartak Pelhřimov 140.0 150.0 160.0 160.0 2. 105.0 112.5 120.0 112.5 2. 170.0 185.0 190.0 190.0 1. 462.5 50.41 VT1
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total IPF GL VT
1. Václav Primus 1948 / 57 / 92.7 TJ Spartak Pelhřimov 70.0 80.0 85.0 85.0 1. 72.5 80.0 85.0 85.0 1. 130.0 140.0 150.0 150.0 1. 320.0 34.76 -
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total IPF GL VT
1. Alena Krčmářová 1975 / 68 / 76.7 TJ Sokol Nymburk 117.5 125.0 130.0 130.0 1. 70.0 75.0 80.0 80.0 1. 117.5 125.0 130.0 130.0 1. 340.0 55.56 VT3
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total IPF GL VT
1. Petra Mlejnková 1967 / 72 / 54.8 Powerlifting Gladiators 117.5 122.5 124.0 124.0 1. 67.5 72.5 73.5 73.5 1. 132.5 140.0 143.0 143.0 1. 340.5 66.94 MVT
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total IPF GL VT
1. Hana Takáčová 1954 / 65 / 88.3 TJ Sokol Nymburk 110.0 120.0 0.0 120.0 1. 70.0 80.0 87.5 80.0 1. 110.0 120.0 130.0 130.0 1. 330.0 50.92 VT1
Ženy M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total IPF GL VT
1. Adina Hyková 1943 / 45 / 62.6 TJ TZ Prosport Rakovník 30.0 0.0 0.0 30.0 1. 52.5 55.0 57.5 57.5 1. 90.0 100.0 105.0 105.0 1. 192.5 34.88 VT3

Oddílové výsledky

Ženy
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Sportovní klub ZLOBR 1 100.0 200.74 33 [12, 12, 9]
2. POWERLIFTING DK 742.5 135.47 23 [8, 8, 7]
3. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 752.5 125.29 21 [12, 9]
4. TJ Sokol Nymburk 670.0 106.48 20 [12, 8]
5. TJ TZ Prosport Rakovník 525.0 93.01 16 [9, 7]
6. TJ Sokol Rosice 410.0 75.05 12 [12]
7. TJ Viktorie Bohumín 323.0 65.78 12 [12]
8. Powerlifting Gladiators 340.5 66.94 9 [9]
9. TJ Sokol Pohořelice 302.5 50.64 7 [7]
10. TJ Sokol Vejprnice 280.0 46.96 6 [6]
Dorostenci
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ Sokol Vejprnice 886.0 102.33 24 [12, 12]
2. POWERLIFTING DK 895.0 103.03 17 [9, 8]
3. TJ KRALUPY 592.5 71.89 12 [12]
4. Sporting APIS Praha 477.5 53.71 12 [12]
5. SK Horník PWL 545.0 65.33 9 [9]
6. TJ Sokol Vranovice 430.0 50.26 7 [7]
Dorostenky
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ Sokol Pohořelice 302.5 50.64 12 [12]
2. POWERLIFTING DK 217.5 38.89 12 [12]
3. TJ Sokol Vejprnice 280.0 46.96 9 [9]
Juniorky
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Sportovní klub ZLOBR 1 100.0 200.74 36 [12, 12, 12]
2. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 752.5 125.29 21 [12, 9]
3. TJ Viktorie Bohumín 323.0 65.78 12 [12]
4. POWERLIFTING DK 272.5 51.08 9 [9]
Junioři
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ Sokol Vejprnice 2 482.5 270.69 41 [12, 12, 9, 8]
2. Colbert club SSK Vítkovice 1 372.0 139.74 21 [12, 9]
3. TJ Sokol Nymburk 1 295.0 135.72 18 [9, 9]
4. Fitness Staňkov 947.5 110.63 17 [9, 8]
5. TJ Svitavy 840.5 91.36 12 [12]
6. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 550.0 77.48 12 [12]
7. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 557.5 65.55 12 [12]
8. TJ Sokol Bílina 615.0 64.44 12 [12]
9. Fitness Life Liberec 540.0 55.74 9 [9]
10. POWERLIFTING DK 565.0 55.69 8 [8]
11. PWL VISION NUTRITION 487.5 56.66 7 [7]
Muži
# Oddíl Total IPF GL Body
1. SK Olympia Zlín 4 245.0 444.00 46 [12, 9, 9, 9, 7]
2. TJ Sokol Vejprnice 4 318.5 456.14 38 [12, 8, 7, 7, 4]
3. TJ Svitavy 2 780.5 309.28 35 [12, 12, 6, 5]
4. TJ Sokol Rosice 3 127.5 337.80 23 [8, 6, 4, 3, 2]
5. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 1 317.5 154.38 19 [12, 7]
6. TJ Sokol Nymburk 2 652.5 270.81 18 [8, 6, 2, 2]
7. Fitness Staňkov 1 617.5 192.19 15 [8, 6, 1]
8. Powerlifting School 1 465.0 132.15 14 [9, 5]
9. Colbert club SSK Vítkovice 2 067.5 207.93 14 [8, 5, 1]
10. TJ Viktorie Bohumín 1 310.0 142.26 13 [8, 5]
11. Powerlifting Jihlava 887.5 85.77 12 [12]
12. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 550.0 77.48 12 [12]
13. TJ Spartak Pelhřimov 2 040.0 222.73 12 [9, 1, 1, 1]
14. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 545.0 71.85 9 [9]
15. Sporting APIS Praha 1 135.5 121.23 8 [7, 1]
16. TJ Sokol Pohořelice 697.5 76.07 7 [7]
17. TJ KRALUPY 1 167.5 130.79 7 [6, 1]
18. TJ TZ Prosport Rakovník 1 077.5 112.24 7 [6, 1]
19. TJ Sokol Bílina 1 215.0 126.29 7 [4, 3]
20. SKST Litvínov 1 652.5 172.71 6 [4, 1, 1]
21. SK Fitness Gym Olomouc 620.0 66.58 5 [5]
22. POWERLIFTING DK 2 020.0 220.85 5 [2, 1, 1, 1]
23. TJ Sokol Vranovice 1 000.0 116.41 4 [3, 1]
24. TJ Spartak Chodov 1 040.0 113.25 2 [1, 1]
25. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 557.5 65.55 1 [1]
26. SK Horník PWL 545.0 65.33 1 [1]
27. PWL VISION NUTRITION 487.5 56.66 1 [1]
28. Fitness Life Liberec 540.0 55.74 1 [1]
29. Sportovní klub TER 452.5 49.35 1 [1]
Muži M1
# Oddíl Total IPF GL Body
1. SKST Litvínov 1 145.0 121.23 17 [9, 8]
2. Powerlifting School 907.5 82.85 12 [12]
3. TJ Sokol Rosice 752.5 81.61 12 [12]
4. TJ Svitavy 650.0 80.69 12 [12]
5. SK Olympia Zlín 745.0 76.62 12 [12]
6. TJ Sokol Nymburk 777.5 75.68 12 [12]
7. TJ Sokol Vranovice 570.0 66.15 12 [12]
8. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 545.0 71.85 9 [9]
9. TJ Sokol Bílina 600.0 61.85 9 [9]
10. Sportovní klub TER 452.5 49.35 8 [8]
Muži M2
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ Sokol Rosice 1 805.0 189.61 32 [12, 12, 8]
2. TJ Sokol Vejprnice 950.0 83.12 12 [12]
3. TJ Viktorie Bohumín 650.0 74.44 12 [12]
4. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 612.5 71.91 12 [12]
5. TJ Svitavy 580.0 67.07 9 [9]
6. TJ Sokol Nymburk 580.0 59.41 9 [9]
7. Powerlifting School 557.5 49.30 9 [9]
8. TJ TZ Prosport Rakovník 427.5 49.83 7 [7]
Muži M3
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ Spartak Pelhřimov 967.5 105.71 21 [12, 9]
2. SK Olympia Zlín 795.0 77.60 12 [12]
3. Sporting APIS Praha 658.0 67.52 12 [12]
4. TJ Spartak Chodov 520.0 60.30 12 [12]
5. TJ KRALUPY 575.0 58.90 9 [9]
6. SKST Litvínov 507.5 51.48 9 [9]
Muži M4
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ Spartak Pelhřimov 320.0 34.76 12 [12]
Ženy M1
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ Sokol Nymburk 340.0 55.56 12 [12]
Ženy M2
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Powerlifting Gladiators 340.5 66.94 12 [12]
Ženy M3
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ Sokol Nymburk 330.0 50.92 12 [12]
Ženy M4
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ TZ Prosport Rakovník 192.5 34.88 12 [12]
Celkové pořadí
# Oddíl Total IPF GL Body
1. SK Olympia Zlín 4 245.0 444.00 46 [12, 9, 9, 9, 7]
2. TJ Sokol Vejprnice 4 598.5 503.10 40 [12, 8, 7, 7, 6]
3. TJ Sokol Nymburk 3 322.5 377.29 36 [12, 8, 8, 6, 2]
4. TJ Svitavy 2 780.5 309.28 35 [12, 12, 6, 5]
5. Sportovní klub ZLOBR 1 100.0 200.74 33 [12, 12, 9]
6. TJ Sokol Rosice 3 537.5 412.85 33 [12, 8, 6, 4, 3]
7. POWERLIFTING DK 2 762.5 356.32 26 [8, 8, 7, 2, 1]
8. TJ Viktorie Bohumín 1 633.0 208.04 25 [12, 8, 5]
9. TJ TZ Prosport Rakovník 1 602.5 205.25 23 [9, 7, 6, 1]
10. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 1 310.0 190.84 22 [12, 9, 1]
11. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 1 317.5 154.38 19 [12, 7]
12. Fitness Staňkov 1 617.5 192.19 15 [8, 6, 1]
13. Powerlifting School 1 465.0 132.15 14 [9, 5]
14. Colbert club SSK Vítkovice 2 067.5 207.93 14 [8, 5, 1]
15. TJ Sokol Pohořelice 1 000.0 126.71 14 [7, 7]
16. Powerlifting Jihlava 887.5 85.77 12 [12]
17. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 550.0 77.48 12 [12]
18. TJ Spartak Pelhřimov 2 040.0 222.73 12 [9, 1, 1, 1]
19. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 545.0 71.85 9 [9]
20. Powerlifting Gladiators 340.5 66.94 9 [9]
21. Sporting APIS Praha 1 135.5 121.23 8 [7, 1]
22. TJ KRALUPY 1 167.5 130.79 7 [6, 1]
23. TJ Sokol Bílina 1 215.0 126.29 7 [4, 3]
24. SKST Litvínov 1 652.5 172.71 6 [4, 1, 1]
25. SK Fitness Gym Olomouc 620.0 66.58 5 [5]
26. TJ Sokol Vranovice 1 000.0 116.41 4 [3, 1]
27. TJ Spartak Chodov 1 040.0 113.25 2 [1, 1]
28. SK Horník PWL 545.0 65.33 1 [1]
29. PWL VISION NUTRITION 487.5 56.66 1 [1]
30. Fitness Life Liberec 540.0 55.74 1 [1]
31. Sportovní klub TER 452.5 49.35 1 [1]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Ondřej Šíp Muži -93kg Dřep Equipped 3 325.50 kg
Ondřej Šíp Muži -93kg Trojboj Equipped - 840.50 kg
Jiří Dammer Dorost -74kg Benčpres Equipped 4151 151.00 kg
Ondřej Šíp Junioři -93kg Dřep Equipped 3 325.50 kg
Ondřej Šíp Junioři -93kg Trojboj Equipped - 840.50 kg
Ondřej Šíp Junioři -93kg Mrtvý tah Equipped 3 305.00 kg
Tomáš Lacko Muži M1 -74kg Trojboj Equipped - 650.00 kg
Jaroslav Šoukal Muži M2 +120kg Benčpres Equipped 3 305.00 kg
Jaroslav Šoukal Muži M2 +120kg Dřep Equipped 2 340.00 kg
Jaroslav Šoukal Muži M2 +120kg Mrtvý tah Equipped 3 305.00 kg
Jaroslav Šoukal Muži M2 +120kg Trojboj Equipped - 950.00 kg
Jaroslav Šoukal Muži M2 +120kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 305.00 kg
Zoltán Kanát Muži M3 -120kg Dřep Equipped 3 305.00 kg
Jiří Psota Muži M3 -105kg Benčpres Equipped 3 205.00 kg
Zoltán Kanát Muži M3 -120kg Benčpres Equipped 3 220.00 kg
Jiří Psota Muži M3 -105kg Mrtvý tah Equipped 3 243.00 kg
Zoltán Kanát Muži M3 -120kg Mrtvý tah Equipped 2 270.00 kg
Jiří Psota Muži M3 -105kg Trojboj Equipped - 658.00 kg
Zoltán Kanát Muži M3 -120kg Trojboj Equipped - 795.00 kg
Jiří Psota Muži M3 -105kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 205.00 kg
Zoltán Kanát Muži M3 -120kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 220.00 kg
Denisa Turková Ženy -52kg Dřep Equipped 3143 143.00 kg
Denisa Turková Juniorky -52kg Dřep Equipped 3143 143.00 kg
Adriana Holubová Ženy -63kg Benčpres Equipped 3 110.00 kg
Adriana Holubová Ženy -63kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 110.00 kg
Adriana Holubová Juniorky -63kg Benčpres Equipped 3 110.00 kg
Adriana Holubová Juniorky -63kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 110.00 kg
Petra Mlejnková i Ženy M2 -57kg Benčpres Equipped 3 73.50 kg
Petra Mlejnková i Ženy M2 -57kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 73.50 kg
Petra Mlejnková i Ženy M2 -57kg Mrtvý tah Equipped 3 143.00 kg
Petra Mlejnková i Ženy M2 -57kg Dřep Equipped 3 124.00 kg
Petra Mlejnková i Ženy M2 -57kg Trojboj Equipped - 340.50 kg