Zpět na všechny soutěže


7. Mistrovství České republiky dorostu v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 12.10. 2019
Místo konání: Sedlčany
Informace o soutěži:

 

Předběžné rozdělení do skupin:

Skupina I – dorostenky (9 soutěžících)

Skupina II – dorostenci do 59 kg, do 66 kg, do 93 kg (10 soutěžících)

Skupina III – dorostenci do 74 kg (8 soutěžících)

Skupina IV – dorostenci do 83 kg, do 120 kg (10 soutěžících)

Skupina V – dorostenci do 105 kg, nad 120 kg (9 soutěžících)

Personál:



Ivan Veselý Delegát
Petra Švadlenková Hlavní rozhodčí
Jan Šrámek Postranní rozhodčí
Michal Sicha Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž - 57 kg - sloučená Ž - 57 kg - sloučená
1. Šárka Fibingrová 2001 / 14 / 50.65 Iron Warriors 100.0 105.0 R110.0 110.0 1. 52.5 55.0 R58.0 58.0 1. 100.0 107.5 110.0 110.0 1. R278.0 353.64 MVT
2. Eliška Košňarová 2001 / 39 / 57 Iron Warriors 90.0 90.0 97.5 97.5 2. 52.5 57.5 60.0 60.0 2. 95.0 100.0 105.0 105.0 2. 262.5 304.61 VT1
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Dominika Jansová 2001 / 21 / 61.8 POWERLIFTING DK 110.0 115.0 R120.5 115.0 1. R76.0 R80.0 R82.5 80.0 1. 150.0 R160.0 R165.0 165.0 1. R360.0 392.33 MVT
2. Eliška Ročárková 2001 / 3 / 61.05 Powerlifting TJJM Chodov 92.5 100.0 102.5 100.0 2. 45.0 50.0 55.0 50.0 2. 105.0 112.5 117.5 117.5 2. 267.5 294.28 VT1
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Lucie Charvátová 2001 / 28 / 67.1 TJ Spartak Pelhřimov 100.0 115.0 R130.5 115.0 1. 45.0 52.5 52.5 52.5 1. 95.0 107.5 115.0 115.0 1. 282.5 289.56 VT1
2. Veronika Šimánková 2003 / 27 / 69.25 Powerlifting School 70.0 80.0 85.0 85.0 2. 45.0 50.0 55.0 50.0 2. 90.0 102.5 112.5 112.5 2. 247.5 248.07 VT2
Ž 72+ sloučená Ž 72+ sloučená
1. Michaela Kanátová 2002 / 43 / 81.65 TJ Olympia Zlín R146.0 R151.5 R155.0 155.0 1. 67.5 R73.0 R75.0 75.0 1. 152.5 163.0 R170.0 170.0 1. R400.0 361.96 MVT
2. Andrea Víznerová 2001 / 7 / 101.4 PWL VISION NUTRITION 127.5 132.5 R135.5 132.5 2. 50.0 55.0 57.5 55.0 2. 140.0 150.0 R155.0 155.0 2. R342.5 284.04 VT1
3. Simona Škáchová 2002 / 40 / 80.6 Fitness Staňkov 95.0 100.0 105.0 105.0 3. 45.0 50.0 55.0 50.0 3. 100.0 110.0 115.0 115.0 3. 270.0 246.02 VT2
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M - 59 kg - sloučená M - 59 kg - sloučená
1. Jan Široký 2003 / 29 / 50.35 Fitness Staňkov 137.5 R150.0 R150.0 150.0 1. 80.0 90.0 R95.0 95.0 1. 90.0 100.0 110.0 100.0 2. 345.0 350.35 VT1
2. Ondřej Havlíček 2001 / 45 / 58.7 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 105.0 112.5 120.0 120.0 2. 70.0 75.0 75.0 70.0 2. 145.0 160.0 170.0 145.0 1. 335.0 291.55 VT2
M -66 kg M -66 kg
1. Petr Thiel 2001 / 46 / 66 Powerlifting Brno 137.5 142.5 152.5 142.5 2. 100.0 107.5 112.5 112.5 1. 137.5 145.0 152.5 152.5 2. 407.5 319.97 VT2
2. Daniel Lukš 2004 / 36 / 65.7 TJ Sokol Pohořelice 125.0 135.0 142.5 142.5 1. 65.0 75.0 77.5 77.5 2. 155.0 170.0 180.0 180.0 1. 400.0 315.24 VT2
M -74 kg M -74 kg
1. Marek Vávra 2001 / 44 / 72.6 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 190.0 200.0 207.5 207.5 3. 115.0 120.0 125.0 125.0 3. 225.0 240.0 255.0 240.0 1. R572.5 417.52 MVT
2. Jan Majerský 2001 / 24 / 73.45 TJ Sokol Bílina 210.0 210.0 210.0 210.0 2. R130.0 R140.0 R140.0 130.0 2. 210.0 222.5 225.0 225.0 3. 565.0 408.61 MVT
3. Jakub Joska 2002 / 16 / 72.6 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 190.0 200.0 205.0 205.0 4. 117.5 125.0 R132.5 132.5 1. 200.0 220.0 225.0 225.0 2. 562.5 410.23 MVT
4. Patrik Lnēnička 2001 / 15 / 73.1 TJ Lanškroun 200.0 210.0 R215.0 215.0 1. 115.0 120.0 125.0 125.0 4. 210.0 222.5 222.5 210.0 4. 550.0 399.08 MVT
5. Robert Sporka 2001 / 9 / 72.6 TJ Sokol Vejprnice 170.0 175.0 175.0 170.0 5. 112.5 112.5 112.5 112.5 5. 170.0 185.0 200.0 185.0 6. 467.5 340.95 VT1
6. Petr Novák 2001 / 10 / 70 Colbert club SSK Vítkovice 150.0 160.0 170.0 160.0 6. 105.0 110.0 115.0 110.0 6. 175.0 180.0 180.0 180.0 7. 450.0 337.23 VT2
7. Jan Mayer 2002 / 41 / 70.95 Doplnejch powerlifting 142.5 152.5 155.0 155.0 7. 77.5 82.5 87.5 82.5 8. 180.0 180.0 205.0 205.0 5. 442.5 328.25 VT2
8. Petr Havlík 2004 / 11 / 68.15 Powerlifting School 125.0 125.0 132.5 132.5 8. 80.0 85.0 92.5 85.0 7. 170.0 177.5 182.5 177.5 8. 395.0 302.25 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Karel Rada 2001 / 32 / 82.45 Fitness Staňkov 235.0 R245.0 R245.0 235.0 2. 132.5 137.5 140.0 140.0 2. 245.0 259.0 R266.5 266.5 1. R641.5 429.87 MVT
2. Jakub Pelikán 2001 / 12 / 80.5 TJ Spartak Pelhřimov 225.0 237.5 R241.0 241.0 1. 135.0 R143.0 R147.5 147.5 1. 235.0 247.5 252.5 252.5 2. 641.0 435.88 MVT
3. Adam Kubový 2001 / 4 / 82 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 170.0 180.0 170.0 4. 105.0 115.0 120.0 120.0 3. 210.0 230.0 240.0 240.0 3. 530.0 356.37 VT1
4. Robert Slapnička 2001 / 37 / 82.6 TJ Sokol Bílina 180.0 190.0 195.0 195.0 3. 105.0 110.0 110.0 105.0 5. 205.0 212.5 240.0 205.0 5. 505.0 338.05 VT1
5. David Petr 2002 / 1 / 81.65 TJ Lokomotiva Krnov 160.0 170.0 175.0 160.0 6. 90.0 100.0 105.0 105.0 4. 180.0 195.0 207.5 207.5 4. 472.5 318.51 VT2
6. Ondřej Zitko 2002 / 2 / 81.65 B Strong Powerlifting Team 147.5 160.0 167.5 167.5 5. 87.5 95.0 100.0 100.0 6. 190.0 190.0 202.5 202.5 6. 470.0 316.83 VT2
7. Jakub Zoicas 2002 / 5 / 81.35 TJ Svitavy 112.5 125.0 132.5 132.5 7. 70.0 77.5 80.0 80.0 7. 145.0 160.0 170.0 170.0 7. 382.5 258.42 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Karel Petráš 2001 / 20 / 87.55 Fitness Staňkov 180.0 180.0 190.0 190.0 3. 105.0 112.5 115.0 115.0 3. 205.0 220.0 225.0 225.0 2. 530.0 343.28 VT1
2. Lukáš Wasserbauer 2001 / 6 / 85.45 TJ Olympia Zlín 180.0 190.0 195.0 190.0 2. 115.0 125.0 132.5 125.0 2. 190.0 200.0 210.0 210.0 4. 525.0 344.61 VT1
3. Filip Rybár 2001 / 38 / 88.55 TJ Přeštice 165.0 165.0 165.0 165.0 5. 120.0 130.0 140.0 140.0 1. 195.0 210.0 220.0 220.0 3. 525.0 338.00 VT1
4. Jakub Marek 2002 / 19 / 87.05 Doplnejch powerlifting 165.0 177.5 185.0 185.0 4. 95.0 100.0 100.0 95.0 5. 220.0 230.0 247.5 230.0 1. 510.0 331.35 VT2
5. Jindřich Mazanec 2001 / 18 / 83.05 TJ Spartak Chodov 180.0 190.0 200.0 190.0 1. 90.0 105.0 110.0 110.0 4. 190.0 205.0 215.0 205.0 5. 505.0 336.99 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Lukáš Horáček 2001 / 22 / 100.7 Doplnejch powerlifting 210.0 220.0 227.5 220.0 1. 140.0 150.0 155.0 150.0 2. 220.0 230.0 250.0 230.0 1. 600.0 364.14 VT1
2. Nicolas Tóth 2001 / 42 / 103.9 Colbert club SSK Vítkovice 210.0 220.0 220.0 210.0 2. 170.0 R180.0 R180.0 170.0 1. 210.0 220.0 227.5 220.0 4. 600.0 359.88 VT1
3. Štěpán Küschner 2001 / 33 / 99.75 Colbert club SSK Vítkovice 190.0 200.0 205.0 205.0 3. 105.0 112.5 117.5 112.5 4. 195.0 207.5 215.0 207.5 5. 525.0 319.83 VT2
4. Šimon Král 2002 / 23 / 99.6 TJ Sokol Vejprnice 167.5 177.5 182.5 182.5 5. 105.0 110.0 115.0 115.0 3. 197.5 215.0 220.0 220.0 3. 517.5 315.47 VT2
5. Dominik Čížek 2002 / 17 / 98.25 Powerlifting School 170.0 185.0 195.0 185.0 4. 90.0 100.0 105.0 100.0 5. 210.0 220.0 232.5 220.0 2. 505.0 309.56 VT2
6. Tomáš Janda 2001 / 34 / 95.35 Fitness Staňkov 150.0 160.0 167.5 167.5 6. 85.0 90.0 95.0 90.0 6. 190.0 200.0 200.0 190.0 6. 447.5 277.90 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. Vojtěch Šerber 2001 / 13 / 107.6 TJ Sokol Bílina 190.0 195.0 202.5 202.5 1. 110.0 122.5 132.5 132.5 1. 200.0 210.0 215.0 210.0 2. 545.0 322.97 VT2
2. Jiří Jersák 2002 / 30 / 106.3 PWL VISION NUTRITION 180.0 185.0 185.0 185.0 2. 90.0 95.0 100.0 100.0 2. 215.0 225.0 235.0 235.0 1. 520.0 309.40 VT2
3. Jan Blecha 2001 / 26 / 116.5 TJ Sokol Nymburk 140.0 155.0 170.0 170.0 3. 90.0 95.0 95.0 90.0 3. 150.0 165.0 177.5 165.0 3. 425.0 246.12 VT3
M +120 kg M +120 kg
1. Dominik Danek 2001 / 35 / 126.4 TJ Lokomotiva Krnov 180.0 200.0 220.0 220.0 1. 130.0 145.0 152.5 152.5 1. 220.0 237.5 245.0 237.5 1. 610.0 346.85 VT1

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Dominika Jansová 2001 / 21 / 61.8 POWERLIFTING DK 110.0 115.0 120.5 115.0 1. 76.0 80.0 82.5 80.0 1. 150.0 160.0 165.0 165.0 1. 360.0 392.33 MVT
2. Michaela Kanátová 2002 / 43 / 81.65 TJ Olympia Zlín 146.0 151.5 155.0 155.0 1. 67.5 73.0 75.0 75.0 1. 152.5 163.0 170.0 170.0 1. 400.0 361.96 MVT
3. Šárka Fibingrová 2001 / 14 / 50.65 Iron Warriors 100.0 105.0 110.0 110.0 1. 52.5 55.0 58.0 58.0 1. 100.0 107.5 110.0 110.0 1. 278.0 353.64 MVT
4. Eliška Košňarová 2001 / 39 / 57 Iron Warriors 90.0 90.0 97.5 97.5 2. 52.5 57.5 60.0 60.0 2. 95.0 100.0 105.0 105.0 2. 262.5 304.61 VT1
5. Eliška Ročárková 2001 / 3 / 61.05 Powerlifting TJJM Chodov 92.5 100.0 102.5 100.0 2. 45.0 50.0 55.0 50.0 2. 105.0 112.5 117.5 117.5 2. 267.5 294.28 VT1
6. Lucie Charvátová 2001 / 28 / 67.1 TJ Spartak Pelhřimov 100.0 115.0 130.5 115.0 1. 45.0 52.5 52.5 52.5 1. 95.0 107.5 115.0 115.0 1. 282.5 289.56 VT1
7. Andrea Víznerová 2001 / 7 / 101.4 PWL VISION NUTRITION 127.5 132.5 135.5 132.5 2. 50.0 55.0 57.5 55.0 2. 140.0 150.0 155.0 155.0 2. 342.5 284.04 VT1
8. Veronika Šimánková 2003 / 27 / 69.25 Powerlifting School 70.0 80.0 85.0 85.0 2. 45.0 50.0 55.0 50.0 2. 90.0 102.5 112.5 112.5 2. 247.5 248.07 VT2
9. Simona Škáchová 2002 / 40 / 80.6 Fitness Staňkov 95.0 100.0 105.0 105.0 3. 45.0 50.0 55.0 50.0 3. 100.0 110.0 115.0 115.0 3. 270.0 246.02 VT2
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jakub Pelikán 2001 / 12 / 80.5 TJ Spartak Pelhřimov 225.0 237.5 241.0 241.0 1. 135.0 143.0 147.5 147.5 1. 235.0 247.5 252.5 252.5 2. 641.0 435.88 MVT
2. Karel Rada 2001 / 32 / 82.45 Fitness Staňkov 235.0 245.0 245.0 235.0 2. 132.5 137.5 140.0 140.0 2. 245.0 259.0 266.5 266.5 1. 641.5 429.87 MVT
3. Marek Vávra 2001 / 44 / 72.6 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 190.0 200.0 207.5 207.5 3. 115.0 120.0 125.0 125.0 3. 225.0 240.0 255.0 240.0 1. 572.5 417.52 MVT
4. Jakub Joska 2002 / 16 / 72.6 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 190.0 200.0 205.0 205.0 4. 117.5 125.0 132.5 132.5 1. 200.0 220.0 225.0 225.0 2. 562.5 410.23 MVT
5. Jan Majerský 2001 / 24 / 73.45 TJ Sokol Bílina 210.0 210.0 210.0 210.0 2. 130.0 140.0 140.0 130.0 2. 210.0 222.5 225.0 225.0 3. 565.0 408.61 MVT
6. Patrik Lnēnička 2001 / 15 / 73.1 TJ Lanškroun 200.0 210.0 215.0 215.0 1. 115.0 120.0 125.0 125.0 4. 210.0 222.5 222.5 210.0 4. 550.0 399.08 MVT
7. Lukáš Horáček 2001 / 22 / 100.7 Doplnejch powerlifting 210.0 220.0 227.5 220.0 1. 140.0 150.0 155.0 150.0 2. 220.0 230.0 250.0 230.0 1. 600.0 364.14 VT1
8. Nicolas Tóth 2001 / 42 / 103.9 Colbert club SSK Vítkovice 210.0 220.0 220.0 210.0 2. 170.0 180.0 180.0 170.0 1. 210.0 220.0 227.5 220.0 4. 600.0 359.88 VT1
9. Adam Kubový 2001 / 4 / 82 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 170.0 180.0 170.0 4. 105.0 115.0 120.0 120.0 3. 210.0 230.0 240.0 240.0 3. 530.0 356.37 VT1
10. Jan Široký 2003 / 29 / 50.35 Fitness Staňkov 137.5 150.0 150.0 150.0 1. 80.0 90.0 95.0 95.0 1. 90.0 100.0 110.0 100.0 2. 345.0 350.35 VT1
11. Dominik Danek 2001 / 35 / 126.4 TJ Lokomotiva Krnov 180.0 200.0 220.0 220.0 1. 130.0 145.0 152.5 152.5 1. 220.0 237.5 245.0 237.5 1. 610.0 346.85 VT1
12. Lukáš Wasserbauer 2001 / 6 / 85.45 TJ Olympia Zlín 180.0 190.0 195.0 190.0 2. 115.0 125.0 132.5 125.0 2. 190.0 200.0 210.0 210.0 4. 525.0 344.61 VT1
13. Karel Petráš 2001 / 20 / 87.55 Fitness Staňkov 180.0 180.0 190.0 190.0 3. 105.0 112.5 115.0 115.0 3. 205.0 220.0 225.0 225.0 2. 530.0 343.28 VT1
14. Robert Sporka 2001 / 9 / 72.6 TJ Sokol Vejprnice 170.0 175.0 175.0 170.0 5. 112.5 112.5 112.5 112.5 5. 170.0 185.0 200.0 185.0 6. 467.5 340.95 VT1
15. Robert Slapnička 2001 / 37 / 82.6 TJ Sokol Bílina 180.0 190.0 195.0 195.0 3. 105.0 110.0 110.0 105.0 5. 205.0 212.5 240.0 205.0 5. 505.0 338.05 VT1
16. Filip Rybár 2001 / 38 / 88.55 TJ Přeštice 165.0 165.0 165.0 165.0 5. 120.0 130.0 140.0 140.0 1. 195.0 210.0 220.0 220.0 3. 525.0 338.00 VT1
17. Petr Novák 2001 / 10 / 70 Colbert club SSK Vítkovice 150.0 160.0 170.0 160.0 6. 105.0 110.0 115.0 110.0 6. 175.0 180.0 180.0 180.0 7. 450.0 337.23 VT2
18. Jindřich Mazanec 2001 / 18 / 83.05 TJ Spartak Chodov 180.0 190.0 200.0 190.0 1. 90.0 105.0 110.0 110.0 4. 190.0 205.0 215.0 205.0 5. 505.0 336.99 VT2
19. Jakub Marek 2002 / 19 / 87.05 Doplnejch powerlifting 165.0 177.5 185.0 185.0 4. 95.0 100.0 100.0 95.0 5. 220.0 230.0 247.5 230.0 1. 510.0 331.35 VT2
20. Jan Mayer 2002 / 41 / 70.95 Doplnejch powerlifting 142.5 152.5 155.0 155.0 7. 77.5 82.5 87.5 82.5 8. 180.0 180.0 205.0 205.0 5. 442.5 328.25 VT2
21. Vojtěch Šerber 2001 / 13 / 107.6 TJ Sokol Bílina 190.0 195.0 202.5 202.5 1. 110.0 122.5 132.5 132.5 1. 200.0 210.0 215.0 210.0 2. 545.0 322.97 VT2
22. Petr Thiel 2001 / 46 / 66 Powerlifting Brno 137.5 142.5 152.5 142.5 2. 100.0 107.5 112.5 112.5 1. 137.5 145.0 152.5 152.5 2. 407.5 319.97 VT2
23. Štěpán Küschner 2001 / 33 / 99.75 Colbert club SSK Vítkovice 190.0 200.0 205.0 205.0 3. 105.0 112.5 117.5 112.5 4. 195.0 207.5 215.0 207.5 5. 525.0 319.83 VT2
24. David Petr 2002 / 1 / 81.65 TJ Lokomotiva Krnov 160.0 170.0 175.0 160.0 6. 90.0 100.0 105.0 105.0 4. 180.0 195.0 207.5 207.5 4. 472.5 318.51 VT2
25. Ondřej Zitko 2002 / 2 / 81.65 B Strong Powerlifting Team 147.5 160.0 167.5 167.5 5. 87.5 95.0 100.0 100.0 6. 190.0 190.0 202.5 202.5 6. 470.0 316.83 VT2
26. Šimon Král 2002 / 23 / 99.6 TJ Sokol Vejprnice 167.5 177.5 182.5 182.5 5. 105.0 110.0 115.0 115.0 3. 197.5 215.0 220.0 220.0 3. 517.5 315.47 VT2
27. Daniel Lukš 2004 / 36 / 65.7 TJ Sokol Pohořelice 125.0 135.0 142.5 142.5 1. 65.0 75.0 77.5 77.5 2. 155.0 170.0 180.0 180.0 1. 400.0 315.24 VT2
28. Dominik Čížek 2002 / 17 / 98.25 Powerlifting School 170.0 185.0 195.0 185.0 4. 90.0 100.0 105.0 100.0 5. 210.0 220.0 232.5 220.0 2. 505.0 309.56 VT2
29. Jiří Jersák 2002 / 30 / 106.3 PWL VISION NUTRITION 180.0 185.0 185.0 185.0 2. 90.0 95.0 100.0 100.0 2. 215.0 225.0 235.0 235.0 1. 520.0 309.40 VT2
30. Petr Havlík 2004 / 11 / 68.15 Powerlifting School 125.0 125.0 132.5 132.5 8. 80.0 85.0 92.5 85.0 7. 170.0 177.5 182.5 177.5 8. 395.0 302.25 VT2
31. Ondřej Havlíček 2001 / 45 / 58.7 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 105.0 112.5 120.0 120.0 2. 70.0 75.0 75.0 70.0 2. 145.0 160.0 170.0 145.0 1. 335.0 291.55 VT2
32. Tomáš Janda 2001 / 34 / 95.35 Fitness Staňkov 150.0 160.0 167.5 167.5 6. 85.0 90.0 95.0 90.0 6. 190.0 200.0 200.0 190.0 6. 447.5 277.90 VT3
33. Jakub Zoicas 2002 / 5 / 81.35 TJ Svitavy 112.5 125.0 132.5 132.5 7. 70.0 77.5 80.0 80.0 7. 145.0 160.0 170.0 170.0 7. 382.5 258.42 VT3
34. Jan Blecha 2001 / 26 / 116.5 TJ Sokol Nymburk 140.0 155.0 170.0 170.0 3. 90.0 95.0 95.0 90.0 3. 150.0 165.0 177.5 165.0 3. 425.0 246.12 VT3

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1 Fitness Staňkov 2 234.0 1 647.42 49 [12, 12, 12, 8, 5]
2 Colbert club SSK Vítkovice 2 105.0 1 373.31 30 [9, 8, 8, 5]
3 TJ Sokol Bílina 1 615.0 1 069.63 28 [12, 9, 7]
4 Doplnejch powerlifting 1 552.5 1 023.74 23 [12, 7, 4]
5 TJ Spartak Pelhřimov 923.5 725.44 21 [12, 9]
6 TJ Olympia Zlín 925.0 706.57 21 [12, 9]
7 Iron Warriors 540.5 658.25 21 [12, 9]
8 TJ Lokomotiva Krnov 1 082.5 665.36 18 [12, 6]
9 PWL VISION NUTRITION 862.5 593.44 18 [9, 9]
10 Powerlifting School 1 147.5 859.88 18 [9, 6, 3]
11 TJ Sokol Vejprnice 985.0 656.42 13 [7, 6]
12 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 572.5 417.52 12 [12]
13 POWERLIFTING DK 360.0 392.33 12 [12]
14 Powerlifting Brno 407.5 319.97 12 [12]
15 TJ Sokol Pohořelice 400.0 315.24 9 [9]
16 Powerlifting TJJM Chodov 267.5 294.28 9 [9]
17 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 335.0 291.55 9 [9]
18 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 562.5 410.23 8 [8]
19 TJ Přeštice 525.0 338.00 8 [8]
20 TJ Sokol Nymburk 425.0 246.12 8 [8]
21 TJ Lanškroun 550.0 399.08 7 [7]
22 TJ Spartak Chodov 505.0 336.99 6 [6]
23 B Strong Powerlifting Team 470.0 316.83 5 [5]
24 TJ Svitavy 382.5 258.42 4 [4]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Kategorie Disciplína Pokus Hodnota
Šárka Fibingrová Ž - 57 kg - sloučená Dřep 3 110 kg
Šárka Fibingrová Ž - 57 kg - sloučená Benčpres 3 58 kg
Andrea Víznerová Ž 72+ sloučená Mrtvý tah 3 155 kg
Michaela Kanátová Ž 72+ sloučená Dřep 1 146 kg
Michaela Kanátová Ž 72+ sloučená Dřep 2 151.5 kg
Michaela Kanátová Ž 72+ sloučená Dřep 3 155 kg
Michaela Kanátová Ž 72+ sloučená Benčpres 2 73 kg
Michaela Kanátová Ž 72+ sloučená Benčpres 3 75 kg
Michaela Kanátová Ž 72+ sloučená Mrtvý tah 3 170 kg
Dominika Jansová Ž -63 kg Benčpres 1 76 kg
Dominika Jansová Ž -63 kg Benčpres 2 80 kg
Dominika Jansová Ž -63 kg Mrtvý tah 2 160 kg
Dominika Jansová Ž -63 kg Mrtvý tah 3 165 kg
Patrik Lnēnička M -74 kg Dřep 3 215 kg
Karel Rada M -83 kg Mrtvý tah 3 266.5 kg
Jan Majerský M -74 kg Benčpres 1 130 kg
Jakub Joska M -74 kg Benčpres 3 132.5 kg
Jakub Pelikán M -83 kg Dřep 3 241 kg
Jakub Pelikán M -83 kg Benčpres 2 143 kg
Jakub Pelikán M -83 kg Benčpres 3 147.5 kg
Jan Široký M - 59 kg - sloučená Dřep 3 150 kg
Jan Široký M - 59 kg - sloučená Benčpres 3 95 kg
Šárka Fibingrová Ž - 57 kg - sloučená Trojboj - 278 kg
Andrea Víznerová Ž 72+ sloučená Trojboj - 342.5 kg
Michaela Kanátová Ž 72+ sloučená Trojboj - 400 kg
Dominika Jansová Ž -63 kg Trojboj - 360 kg
Karel Rada M -83 kg Trojboj - 641.5 kg
Marek Vávra M -74 kg Trojboj - 572.5 kg