Zpět na všechny soutěže


30. Otevřené mistrovství České republiky mužů, žen, juniorů, dorostu a masters v benčpresu

Pohlaví: Společné
Od-do: 16.04. 2022
Místo konání: Jihlava
Propozice: Jihlava49e.pdf

Informace o soutěži:

Diplomy

 

Personál:



Tomáš Šárik Ředitel
Milan Špingl Delegát
Vilém Štifter Hlavní rozhodčí
Jiří Zimula Postranní rozhodčí
Patrik Přibyl Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Dorostenky -69 kg Dorostenky -69 kg
1. Tereza Němcová 2006 / 113 / 66.1 Colbert club SSK Vítkovice 52.5 57.5 60.0 60.0 35.17 VT2
2. Svatava Hanykýřová 2004 / 42 / 68.3 Doplnejch powerlifting 55.0 60.0 62.5 60.0 34.52 VT2
3. Denisa Levová 2007 / 116 / 63.6 Doplnejch powerlifting 42.5 50.0 55.0 50.0 30.00 VT3
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Juniorky -47 kg Juniorky -47 kg
1. Viktorie Slavíková 2002 / 39 / 47 Doplnejch powerlifting 57.5 61.5 R65.5 65.5 49.61 MVT
Juniorky -52 kg Juniorky -52 kg
1. Denisa Turková 2003 / 77 / 52 TJ Viktorie Bohumín 70.0 72.5 75.5 72.5 50.24 MVT
Juniorky -57 kg Juniorky -57 kg
1. Kateřina Šupíková 1999 / 62 / 54 Sportovní klub ZLOBR 52.5 57.5 60.0 57.5 38.66 VT2
Juniorky -63 kg Juniorky -63 kg
1. Adriana Holubová 2001 / 74 / 61.8 Sportovní klub ZLOBR 105.0 111.5 R112.0 112.0 68.42 EVT
2. Anna Pilská 1999 / 10 / 61.3 Powerlifting School 111.0 111.0 111.5 111.5 68.48 EVT
Juniorky -69 kg Juniorky -69 kg
1. Anna Komárková 2003 / 101 / 68.6 Sportovní klub ZLOBR 85.0 85.0 91.0 85.0 48.79 VT1
2. Aneta Střísková 1999 / 11 / 66.2 TJ Sokol Nymburk 65.0 72.5 72.5 65.0 38.07 VT2
3. Barbora Hušková 2001 / 1 / 65 Doplnejch powerlifting 50.0 55.0 60.0 60.0 35.52 VT2
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ženy -47 kg Ženy -47 kg
1. Viktorie Slavíková 2002 / 39 / 47 Doplnejch powerlifting 57.5 61.5 R65.5 65.5 49.61 VT1
Ženy -52 kg Ženy -52 kg
1. Denisa Turková 2003 / 77 / 52 TJ Viktorie Bohumín 70.0 72.5 75.5 72.5 50.24 VT1
2. Lucie Peterková 1991 / 76 / 51 Colbert club SSK Vítkovice 65.0 67.5 70.0 67.5 47.54 VT2
3. Václava Zodererová 1961 / 106 / 51.45 TJ Sokol Žižkov 45.0 R47.5 50.0 47.5 33.21 -
Ženy -57 kg Ženy -57 kg
1. Kateřina Šupíková 1999 / 62 / 54 Sportovní klub ZLOBR 52.5 57.5 60.0 57.5 38.66 VT3
Ženy -63 kg Ženy -63 kg
1. Adriana Holubová 2001 / 74 / 61.8 Sportovní klub ZLOBR 105.0 111.5 R112.0 112.0 68.42 EVT
2. Anna Pilská 1999 / 10 / 61.3 Powerlifting School 111.0 111.0 111.5 111.5 68.48 EVT
3. Blanka Bartoňková 1995 / 35 / 61.8 TJ Sokol Rosice 90.0 95.0 100.0 95.0 58.04 MVT
Ženy -69 kg Ženy -69 kg
1. Anna Komárková 2003 / 101 / 68.6 Sportovní klub ZLOBR 85.0 85.0 91.0 85.0 48.79 VT2
2. Aneta Střísková 1999 / 11 / 66.2 TJ Sokol Nymburk 65.0 72.5 72.5 65.0 38.07 VT3
3. Barbora Hušková 2001 / 1 / 65 Doplnejch powerlifting 50.0 55.0 60.0 60.0 35.52 VT3
4. Tereza Němcová 2006 / 113 / 66.1 Colbert club SSK Vítkovice 52.5 57.5 60.0 60.0 35.17 VT3
5. Svatava Hanykýřová 2004 / 42 / 68.3 Doplnejch powerlifting 55.0 60.0 62.5 60.0 34.52 VT3
6. Denisa Levová 2007 / 116 / 63.6 Doplnejch powerlifting 42.5 50.0 55.0 50.0 30.00 -
Ženy -76 kg Ženy -76 kg
1. Lucie Šuková 1974 / 105 / 70 SKST Litvínov 90.0 90.0 92.5 92.5 52.52 VT1
Ženy -84 kg Ženy -84 kg
1. Alena Krčmářová 1975 / 58 / 76.7 TJ Sokol Nymburk 75.0 80.0 85.0 85.0 46.12 VT2
Ženy +84 kg Ženy +84 kg
1. Miroslava Horáková 1988 / 22 / 85.1 TJ Sokol Vranovice 80.0 87.5 92.5 92.5 48.05 VT2
2. Petra Švadlenková 1992 / 48 / 90.45 Sportovní klub ZLOBR 75.0 82.5 90.0 82.5 41.93 VT3
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ženy M1 -76 kg Ženy M1 -76 kg
1. Lucie Šuková 1974 / 105 / 70 SKST Litvínov 90.0 90.0 92.5 92.5 52.52 VT1
Ženy M1 -84 kg Ženy M1 -84 kg
1. Alena Krčmářová 1975 / 58 / 76.7 TJ Sokol Nymburk 75.0 80.0 85.0 85.0 46.12 VT2
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ženy M3 -52 kg Ženy M3 -52 kg
1. Václava Zodererová 1961 / 106 / 51.45 TJ Sokol Žižkov 45.0 R47.5 50.0 47.5 33.21 VT1
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Dorostenci -74 kg Dorostenci -74 kg
1. Jiří Dammer 2004 / 79 / 72.8 TJ Sokol Vejprnice 135.0 142.5 147.5 142.5 56.29 VT1
Dorostenci -83 kg Dorostenci -83 kg
1. David Horník 2004 / 15 / 78.5 SK Horník PWL 125.0 0.0 0.0 125.0 46.38 VT2
Dorostenci -93 kg Dorostenci -93 kg
1. Radek Zich 2004 / 23 / 86.1 Powerlifting Jihlava 145.0 152.5 160.0 160.0 55.53 VT1
2. Jiří Studeník 2004 / 82 / 89.9 TJ Sokol Vejprnice 130.0 137.5 140.0 137.5 46.42 VT2
Dorostenci -105 kg Dorostenci -105 kg
1. Miroslav Hájek 2004 / 18 / 96.2 Doplnejch powerlifting 125.0 130.0 130.0 130.0 42.19 VT3
2. David Cízl 2005 / 24 / 99.2 TJ Sokol Vejprnice 120.0 125.0 127.5 125.0 39.91 VT3
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Junioři -74 kg Junioři -74 kg
1. Denis Peroutka 1999 / 97 / 72.8 Powerlifting TJJM Chodov 125.0 130.0 135.0 135.0 53.33 VT2
Junioři -83 kg Junioři -83 kg
1. Vojtěch Kij 2003 / 17 / 81.7 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 145.0 145.0 145.0 52.20 VT2
2. Lukáš Rozehnal 2001 / 34 / 77.2 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 142.5 150.0 142.5 53.57 VT2
3. Tomáš Pospíšil 2003 / 115 / 80.7 SKST Litvínov 125.0 130.0 135.0 135.0 49.04 VT3
4. Ondřej Zázvůrek 2003 / 109 / 79.8 Doplnejch powerlifting 125.0 130.0 130.0 130.0 47.63 VT3
5. Libor Bergl 2001 / 0 / 79.5 Colbert club SSK Vítkovice 122.5 127.5 132.5 127.5 46.85 VT3
Junioři -93 kg Junioři -93 kg
1. Ondřej Smetaník 2003 / 5 / 91.1 TJ Sokol Nymburk 185.0 192.5 192.5 192.5 64.46 MVT
2. Daniel Lochman 2000 / 87 / 91.6 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 165.0 175.0 180.0 175.0 58.40 VT1
3. Adam Holeček 2000 / 51 / 92.2 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 130.0 130.0 145.0 145.0 48.20 VT3
4. Tomáš Čižmář 2000 / 67 / 87.9 TJ Sokol Rosice 130.0 137.5 142.5 142.5 48.79 VT3
5. Jiří Veverka 2001 / 33 / 92.7 Powerlifting Jihlava 130.0 140.0 140.0 140.0 46.39 VT3
DSQ Lukáš Horáček 2001 / 95 / 92.1 Doplnejch powerlifting 0.0 0.0 0.0 - -
Junioři -105 kg Junioři -105 kg
1. Vojtěch Křížek 1999 / 4 / 103.5 Sportovní klub ZLOBR 135.0 135.0 140.0 140.0 43.77 VT3
Junioři +120 kg Junioři +120 kg
1. Denis Kurečka 1999 / 99 / 140.3 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 255.0 265.0 265.0 74.47 EVT
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Muži -74 kg Muži -74 kg
1. Tomáš Lacko 1982 / 32 / 73.8 TJ Svitavy 160.0 170.0 175.0 170.0 66.36 VT1
2. Roman Kocúr 1996 / 90 / 73.7 Colbert club SSK Vítkovice 155.0 160.0 170.0 160.0 62.53 VT2
3. Jiří Dammer 2004 / 79 / 72.8 TJ Sokol Vejprnice 135.0 142.5 147.5 142.5 56.29 VT3
4. Denis Peroutka 1999 / 97 / 72.8 Powerlifting TJJM Chodov 125.0 130.0 135.0 135.0 53.33 VT3
5. Miroslav Novotný 1964 / 46 / 73.4 TJ Sokol Rosice 125.0 130.0 135.0 130.0 50.98 VT3
Muži -83 kg Muži -83 kg
1. Martin Turek 1972 / 72 / 82.4 TJ Viktorie Bohumín 195.0 200.0 202.5 202.5 72.45 MVT
2. Robert Rajzl 1994 / 36 / 82.3 SK Olympia Zlín 200.0 210.0 210.0 200.0 71.62 MVT
3. Jiří Prášek 1989 / 111 / 83 Sportovní klub ZLOBR 162.5 172.5 180.0 180.0 64.07 VT1
4. Michal Sicha 1980 / 96 / 82.4 TJ Sokol Vranovice 162.5 170.0 177.5 177.5 63.51 VT1
5. Libor Novák 1966 / 85 / 82.4 TJ Svitavy 150.0 157.5 162.5 162.5 58.14 VT2
6. Vojtěch Kij 2003 / 17 / 81.7 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 145.0 145.0 145.0 52.20 VT3
7. Lukáš Rozehnal 2001 / 34 / 77.2 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 142.5 150.0 142.5 53.57 VT3
8. Tomáš Pospíšil 2003 / 115 / 80.7 SKST Litvínov 125.0 130.0 135.0 135.0 49.04 VT3
9. Ondřej Zázvůrek 2003 / 109 / 79.8 Doplnejch powerlifting 125.0 130.0 130.0 130.0 47.63 -
10. Antonín Soušek 1946 / 89 / 81.7 SK Fitness Gym Olomouc 125.0 130.0 135.0 130.0 46.80 -
11. Libor Bergl 2001 / 0 / 79.5 Colbert club SSK Vítkovice 122.5 127.5 132.5 127.5 46.85 -
12. David Horník 2004 / 15 / 78.5 SK Horník PWL 125.0 0.0 0.0 125.0 46.38 -
13. Jaroslav Zimola 1953 / 25 / 78.9 Silový trojboj Holba Hanušovice 115.0 120.0 130.0 120.0 44.35 -
14. Ladislav Thun 1956 / 37 / 81 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 105.0 110.0 117.5 117.5 42.57 -
15. František Michalczyk 1954 / 21 / 80.2 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 110.0 115.0 115.0 41.97 -
- Vladimír Nebola 1970 / 78 / 81.7 TJ Spartak Letohrad 200.0 200.0 0.0 - - -
Muži -93 kg Muži -93 kg
1. Jiří Kati 1965 / 6 / 91.8 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 250.0 252.5 252.5 84.16 EVT
2. Jan Šindelář 1997 / 69 / 87.5 Sportovní klub ZLOBR 210.0 220.0 227.5 227.5 78.12 MVT
3. Václav Patočka 1977 / 91 / 93 TJ Sokol Rosice 185.0 205.0 212.5 205.0 67.81 VT1
4. Ondřej Smetaník 2003 / 5 / 91.1 TJ Sokol Nymburk 185.0 192.5 192.5 192.5 64.46 VT1
5. Tomáš Novák 1990 / 54 / 92 TJ Spartak Pelhřimov 177.5 185.0 192.5 192.5 64.08 VT1
6. Jiří Šigut 1986 / 61 / 88.6 TJ Sokol Vítkovice 190.0 220.0 220.0 190.0 64.73 VT1
7. Jiří Nový 1991 / 30 / 92.5 Powerlifting TJJM Chodov 177.5 185.0 190.0 185.0 61.39 VT2
8. Daniel Lochman 2000 / 87 / 91.6 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 165.0 175.0 180.0 175.0 58.40 VT2
9. Radim Kopal 1974 / 55 / 92.1 SKST Litvínov 170.0 175.0 175.0 175.0 58.22 VT2
10. Jiří Furch 1975 / 9 / 89 TJ Sokol Vranovice 150.0 160.0 170.0 170.0 57.75 VT2
11. Radek Zich 2004 / 23 / 86.1 Powerlifting Jihlava 145.0 152.5 160.0 160.0 55.53 VT3
12. David Pelán 1980 / 94 / 92.9 TJ KRALUPY 150.0 175.0 177.5 150.0 49.65 VT3
13. Jiří Horník 1948 / 12 / 90.8 SK Horník PWL 140.0 145.0 150.5 145.0 48.65 VT3
14. Adam Holeček 2000 / 51 / 92.2 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 130.0 130.0 145.0 145.0 48.20 VT3
15. Josef Ptáček 1953 / 57 / 92.2 TJ Spartak Pelhřimov 142.5 145.0 152.5 145.0 48.20 VT3
16. Tomáš Čižmář 2000 / 67 / 87.9 TJ Sokol Rosice 130.0 137.5 142.5 142.5 48.79 VT3
17. Jaroslav Tomi 1958 / 14 / 87.7 TJ Sokol Vítkovice 135.0 140.0 145.0 140.0 48.01 -
18. Jiří Veverka 2001 / 33 / 92.7 Powerlifting Jihlava 130.0 140.0 140.0 140.0 46.39 -
19. Jiří Studeník 2004 / 82 / 89.9 TJ Sokol Vejprnice 130.0 137.5 140.0 137.5 46.42 -
20. Ivo Huser 1950 / 20 / 90 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 110.0 115.0 115.0 38.79 -
21. Aleš Vrzák 1957 / 3 / 91.8 TJ Spartak Pelhřimov 107.5 107.5 115.0 115.0 38.33 -
- Miroslav Paukert 1963 / 80 / 92 Powerlifting Klatovy 180.0 180.0 185.0 - - -
DSQ Lukáš Horáček 2001 / 95 / 92.1 Doplnejch powerlifting 0.0 0.0 0.0 - - -
Muži -105 kg Muži -105 kg
1. Zdeněk Tuháček 1986 / 103 / 99.1 TJ KRALUPY 220.0 230.0 237.5 237.5 75.86 MVT
2. Jiří Psota 1962 / 114 / 104.4 Sporting APIS Praha 195.0 200.0 R205.5 205.5 63.98 VT1
3. Michal Tarbaj 1984 / 2 / 103 TJ Sokol Vítkovice 190.0 197.5 205.0 205.0 64.23 VT1
4. Luboš Billy 1970 / 104 / 103 TJ Sokol Nymburk 195.0 202.5 207.5 202.5 63.45 VT1
5. Rostislav Cejnek 1962 / 102 / 99.8 Powerlifting Jihlava 190.0 197.5 207.5 197.5 62.86 VT1
6. Jan Vácha 1992 / 66 / 103.1 Powerlifting Jihlava 190.0 197.5 205.0 197.5 61.85 VT1
7. Tomáš Burda 1989 / 29 / 103.7 TJ Viktorie Bohumín 180.0 187.5 190.0 187.5 58.56 VT2
8. Tomáš Němec 1996 / 93 / 95.6 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 180.0 190.0 180.0 58.61 VT2
9. Miroslav Botlík 1965 / 65 / 102.3 TJ Sokol Vejprnice 180.0 195.0 202.5 180.0 56.59 VT2
10. Radek Wasserbauer 1972 / 13 / 104.2 SK Olympia Zlín 167.5 172.5 180.0 180.0 56.09 VT2
11. Jaroslav Doleček 1965 / 81 / 102.5 TJ Svitavy 165.0 175.0 177.5 177.5 55.75 VT2
12. Jan Heto 1969 / 41 / 103.5 TJ Sokol Rosice 165.0 170.0 177.5 177.5 55.49 VT2
13. František Stříska 1971 / 38 / 103.5 TJ Sokol Nymburk 160.0 170.0 177.5 170.0 53.14 VT3
14. Lukáš Bouda 1979 / 49 / 101.6 Silový trojboj Holba Hanušovice 132.5 142.5 150.0 150.0 47.31 VT3
15. Vojtěch Křížek 1999 / 4 / 103.5 Sportovní klub ZLOBR 135.0 135.0 140.0 140.0 43.77 -
16. Miroslav Hájek 2004 / 18 / 96.2 Doplnejch powerlifting 125.0 130.0 130.0 130.0 42.19 -
17. David Cízl 2005 / 24 / 99.2 TJ Sokol Vejprnice 120.0 125.0 127.5 125.0 39.91 -
Muži -120 kg Muži -120 kg
1. Milan Selinger 1984 / 40 / 120 Powerlifting Jihlava 285.0 295.0 315.0 295.0 86.78 EVT
2. Stanislav Macák 1977 / 107 / 115.8 SK Fitness Gym Olomouc 220.0 227.5 235.0 235.0 70.03 MVT
3. Martin Šumbera 1980 / 84 / 112.1 TJ Sokol Rosice 210.0 220.0 232.5 220.0 66.40 VT1
4. Jaroslav Jirout 1980 / 86 / 115.1 PWL VISION NUTRITION 180.0 200.0 210.0 200.0 59.74 VT2
5. Ivo Jurman 1969 / 100 / 117.8 TJ Sokol Rosice 190.0 190.0 197.5 197.5 58.48 VT2
6. Jan Jindřich 1993 / 45 / 115 Doplnejch powerlifting 185.0 190.0 195.0 190.0 56.77 VT2
7. Jiří Krištofík 1951 / 19 / 108.9 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 150.0 152.5 150.0 45.82 -
8. Oskar Janiak 1965 / 52 / 110.1 TJ Sokol Vítkovice 140.0 142.5 142.5 140.0 42.57 -
- Josef Duna 1950 / 110 / 111.3 TJ Sokol Vejprnice 155.0 157.5 157.5 - - -
Muži +120 kg Muži +120 kg
1. Pavel Syrový 1974 / 60 / 142.8 Powerlifting Bílina 317.5 325.0 330.0 330.0 92.35 EVT
2. Jaroslav Šoukal 1972 / 64 / 170.2 TJ Sokol Vejprnice 295.0 R310.0 332.5 310.0 84.05 EVT
3. Denis Kurečka 1999 / 99 / 140.3 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 255.0 265.0 265.0 74.47 EVT
4. Jan Vítek 1971 / 83 / 159.1 Powerlifting School 210.0 215.0 222.5 222.5 60.95 VT1
5. Vlastimil Zeman 1979 / 53 / 129.1 Powerlifting TJJM Chodov 180.0 190.0 200.0 190.0 54.59 VT2
6. Jan Cifrain 1998 / 70 / 125 Sportovní klub ZLOBR 165.0 165.0 165.0 165.0 47.88 VT3
7. Josef Vojtěch Vážný 1952 / 26 / 126.4 SK OLYMP Fitness Nový Bor 145.0 R145.0 155.0 145.0 41.93 -
8. Milan Mrázek 1958 / 47 / 132.3 TJ Sokol Lanžhot 130.0 140.0 142.5 140.0 39.95 -
9. Emil Mojžíšek 1956 / 92 / 139.3 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 130.0 140.0 140.0 39.41 -
- Pavel Klepáč 1955 / 71 / 124.3 TJ Sokol Rosice 130.0 130.0 130.0 - - -
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Muži M1 -74 kg Muži M1 -74 kg
1. Tomáš Lacko 1982 / 32 / 73.8 TJ Svitavy 160.0 170.0 175.0 170.0 66.36 MVT
Muži M1 -83 kg Muži M1 -83 kg
1. Michal Sicha 1980 / 96 / 82.4 TJ Sokol Vranovice 162.5 170.0 177.5 177.5 63.51 MVT
Muži M1 -93 kg Muži M1 -93 kg
1. Václav Patočka 1977 / 91 / 93 TJ Sokol Rosice 185.0 205.0 212.5 205.0 67.81 MVT
2. Radim Kopal 1974 / 55 / 92.1 SKST Litvínov 170.0 175.0 175.0 175.0 58.22 VT1
3. Jiří Furch 1975 / 9 / 89 TJ Sokol Vranovice 150.0 160.0 170.0 170.0 57.75 VT1
4. David Pelán 1980 / 94 / 92.9 TJ KRALUPY 150.0 175.0 177.5 150.0 49.65 VT2
Muži M1 -105 kg Muži M1 -105 kg
1. Lukáš Bouda 1979 / 49 / 101.6 Silový trojboj Holba Hanušovice 132.5 142.5 150.0 150.0 47.31 VT3
Muži M1 -120 kg Muži M1 -120 kg
1. Stanislav Macák 1977 / 107 / 115.8 SK Fitness Gym Olomouc 220.0 227.5 235.0 235.0 70.03 EVT
2. Martin Šumbera 1980 / 84 / 112.1 TJ Sokol Rosice 210.0 220.0 232.5 220.0 66.40 MVT
3. Jaroslav Jirout 1980 / 86 / 115.1 PWL VISION NUTRITION 180.0 200.0 210.0 200.0 59.74 MVT
Muži M1 +120 kg Muži M1 +120 kg
1. Pavel Syrový 1974 / 60 / 142.8 Powerlifting Bílina 317.5 325.0 330.0 330.0 92.35 EVT
2. Vlastimil Zeman 1979 / 53 / 129.1 Powerlifting TJJM Chodov 180.0 190.0 200.0 190.0 54.59 VT1
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Muži M2 -74 kg Muži M2 -74 kg
1. Miroslav Novotný 1964 / 46 / 73.4 TJ Sokol Rosice 125.0 130.0 135.0 130.0 50.98 VT2
Muži M2 -83 kg Muži M2 -83 kg
1. Martin Turek 1972 / 72 / 82.4 TJ Viktorie Bohumín 195.0 200.0 202.5 202.5 72.45 EVT
2. Libor Novák 1966 / 85 / 82.4 TJ Svitavy 150.0 157.5 162.5 162.5 58.14 MVT
- Vladimír Nebola 1970 / 78 / 81.7 TJ Spartak Letohrad 200.0 200.0 0.0 - - bez
Muži M2 -93 kg Muži M2 -93 kg
1. Jiří Kati 1965 / 6 / 91.8 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 250.0 252.5 252.5 84.16 EVT
- Miroslav Paukert 1963 / 80 / 92 Powerlifting Klatovy 180.0 180.0 185.0 - - bez
Muži M2 -105 kg Muži M2 -105 kg
1. Luboš Billy 1970 / 104 / 103 TJ Sokol Nymburk 195.0 202.5 207.5 202.5 63.45 EVT
2. Miroslav Botlík 1965 / 65 / 102.3 TJ Sokol Vejprnice 180.0 195.0 202.5 180.0 56.59 MVT
3. Radek Wasserbauer 1972 / 13 / 104.2 SK Olympia Zlín 167.5 172.5 180.0 180.0 56.09 MVT
4. Jaroslav Doleček 1965 / 81 / 102.5 TJ Svitavy 165.0 175.0 177.5 177.5 55.75 MVT
5. Jan Heto 1969 / 41 / 103.5 TJ Sokol Rosice 165.0 170.0 177.5 177.5 55.49 MVT
6. František Stříska 1971 / 38 / 103.5 TJ Sokol Nymburk 160.0 170.0 177.5 170.0 53.14 VT1
Muži M2 -120 kg Muži M2 -120 kg
1. Ivo Jurman 1969 / 100 / 117.8 TJ Sokol Rosice 190.0 190.0 197.5 197.5 58.48 MVT
2. Oskar Janiak 1965 / 52 / 110.1 TJ Sokol Vítkovice 140.0 142.5 142.5 140.0 42.57 VT2
Muži M2 +120 kg Muži M2 +120 kg
1. Jaroslav Šoukal 1972 / 64 / 170.2 TJ Sokol Vejprnice 295.0 R310.0 332.5 310.0 84.05 EVT
2. Jan Vítek 1971 / 83 / 159.1 Powerlifting School 210.0 215.0 222.5 222.5 60.95 EVT
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Muži M3 -83 kg Muži M3 -83 kg
1. Jaroslav Zimola 1953 / 25 / 78.9 Silový trojboj Holba Hanušovice 115.0 120.0 130.0 120.0 44.35 VT2
2. Ladislav Thun 1956 / 37 / 81 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 105.0 110.0 117.5 117.5 42.57 VT2
3. František Michalczyk 1954 / 21 / 80.2 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 110.0 115.0 115.0 41.97 VT2
Muži M3 -93 kg Muži M3 -93 kg
1. Josef Ptáček 1953 / 57 / 92.2 TJ Spartak Pelhřimov 142.5 145.0 152.5 145.0 48.20 VT1
2. Jaroslav Tomi 1958 / 14 / 87.7 TJ Sokol Vítkovice 135.0 140.0 145.0 140.0 48.01 VT1
3. Aleš Vrzák 1957 / 3 / 91.8 TJ Spartak Pelhřimov 107.5 107.5 115.0 115.0 38.33 VT2
Muži M3 -105 kg Muži M3 -105 kg
1. Jiří Psota 1962 / 114 / 104.4 Sporting APIS Praha 195.0 200.0 205.5 205.5 63.98 EVT
2. Rostislav Cejnek 1962 / 102 / 99.8 Powerlifting Jihlava 190.0 197.5 207.5 197.5 62.86 EVT
Muži M3 +120 kg Muži M3 +120 kg
1. Milan Mrázek 1958 / 47 / 132.3 TJ Sokol Lanžhot 130.0 140.0 142.5 140.0 39.95 VT2
2. Emil Mojžíšek 1956 / 92 / 139.3 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 130.0 140.0 140.0 39.41 VT2
- Pavel Klepáč 1955 / 71 / 124.3 TJ Sokol Rosice 130.0 130.0 130.0 - - bez
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Muži M4 +120 kg Muži M4 +120 kg
1. Josef Vojtěch Vážný 1952 / 26 / 126.4 SK OLYMP Fitness Nový Bor 145.0 R145.0 155.0 145.0 41.93 MVT
Muži M4 -83 kg Muži M4 -83 kg
1. Antonín Soušek 1946 / 89 / 81.7 SK Fitness Gym Olomouc 125.0 130.0 135.0 130.0 46.80 MVT
Muži M4 -93 kg Muži M4 -93 kg
1. Jiří Horník 1948 / 12 / 90.8 SK Horník PWL 140.0 145.0 150.5 145.0 48.65 EVT
2. Ivo Huser 1950 / 20 / 90 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 110.0 115.0 115.0 38.79 VT2
Muži M4 -120 kg Muži M4 -120 kg
1. Jiří Krištofík 1951 / 19 / 108.9 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 150.0 152.5 150.0 45.82 MVT
- Josef Duna 1950 / 110 / 111.3 TJ Sokol Vejprnice 155.0 157.5 157.5 - -

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Tereza Němcová 2006 / 113 / 66.1 Colbert club SSK Vítkovice 52.5 57.5 60.0 60.0 35.17 VT2
2. Svatava Hanykýřová 2004 / 42 / 68.3 Doplnejch powerlifting 55.0 60.0 62.5 60.0 34.52 VT2
3. Denisa Levová 2007 / 116 / 63.6 Doplnejch powerlifting 42.5 50.0 55.0 50.0 30.00 VT3
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Anna Pilská 1999 / 10 / 61.3 Powerlifting School 111.0 111.0 111.5 111.5 68.48 EVT
2. Adriana Holubová 2001 / 74 / 61.8 Sportovní klub ZLOBR 105.0 111.5 112.0 112.0 68.42 EVT
3. Denisa Turková 2003 / 77 / 52 TJ Viktorie Bohumín 70.0 72.5 75.5 72.5 50.24 MVT
4. Viktorie Slavíková 2002 / 39 / 47 Doplnejch powerlifting 57.5 61.5 65.5 65.5 49.61 MVT
5. Anna Komárková 2003 / 101 / 68.6 Sportovní klub ZLOBR 85.0 85.0 91.0 85.0 48.79 VT1
6. Kateřina Šupíková 1999 / 62 / 54 Sportovní klub ZLOBR 52.5 57.5 60.0 57.5 38.66 VT2
7. Aneta Střísková 1999 / 11 / 66.2 TJ Sokol Nymburk 65.0 72.5 72.5 65.0 38.07 VT2
8. Barbora Hušková 2001 / 1 / 65 Doplnejch powerlifting 50.0 55.0 60.0 60.0 35.52 VT2
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Anna Pilská 1999 / 10 / 61.3 Powerlifting School 111.0 111.0 111.5 111.5 68.48 EVT
2. Adriana Holubová 2001 / 74 / 61.8 Sportovní klub ZLOBR 105.0 111.5 112.0 112.0 68.42 EVT
3. Blanka Bartoňková 1995 / 35 / 61.8 TJ Sokol Rosice 90.0 95.0 100.0 95.0 58.04 MVT
4. Lucie Šuková 1974 / 105 / 70 SKST Litvínov 90.0 90.0 92.5 92.5 52.52 VT1
5. Denisa Turková 2003 / 77 / 52 TJ Viktorie Bohumín 70.0 72.5 75.5 72.5 50.24 VT1
6. Viktorie Slavíková 2002 / 39 / 47 Doplnejch powerlifting 57.5 61.5 65.5 65.5 49.61 VT1
7. Anna Komárková 2003 / 101 / 68.6 Sportovní klub ZLOBR 85.0 85.0 91.0 85.0 48.79 VT2
8. Miroslava Horáková 1988 / 22 / 85.1 TJ Sokol Vranovice 80.0 87.5 92.5 92.5 48.05 VT2
9. Lucie Peterková 1991 / 76 / 51 Colbert club SSK Vítkovice 65.0 67.5 70.0 67.5 47.54 VT2
10. Alena Krčmářová 1975 / 58 / 76.7 TJ Sokol Nymburk 75.0 80.0 85.0 85.0 46.12 VT2
11. Petra Švadlenková 1992 / 48 / 90.45 Sportovní klub ZLOBR 75.0 82.5 90.0 82.5 41.93 VT3
12. Kateřina Šupíková 1999 / 62 / 54 Sportovní klub ZLOBR 52.5 57.5 60.0 57.5 38.66 VT3
13. Aneta Střísková 1999 / 11 / 66.2 TJ Sokol Nymburk 65.0 72.5 72.5 65.0 38.07 VT3
14. Barbora Hušková 2001 / 1 / 65 Doplnejch powerlifting 50.0 55.0 60.0 60.0 35.52 VT3
15. Tereza Němcová 2006 / 113 / 66.1 Colbert club SSK Vítkovice 52.5 57.5 60.0 60.0 35.17 VT3
16. Svatava Hanykýřová 2004 / 42 / 68.3 Doplnejch powerlifting 55.0 60.0 62.5 60.0 34.52 VT3
17. Václava Zodererová 1961 / 106 / 51.45 TJ Sokol Žižkov 45.0 47.5 50.0 47.5 33.21 -
18. Denisa Levová 2007 / 116 / 63.6 Doplnejch powerlifting 42.5 50.0 55.0 50.0 30.00 -
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Lucie Šuková 1974 / 105 / 70 SKST Litvínov 90.0 90.0 92.5 92.5 52.52 VT1
2. Alena Krčmářová 1975 / 58 / 76.7 TJ Sokol Nymburk 75.0 80.0 85.0 85.0 46.12 VT2
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Václava Zodererová 1961 / 106 / 51.45 TJ Sokol Žižkov 45.0 47.5 50.0 47.5 33.21 VT1
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Jiří Dammer 2004 / 79 / 72.8 TJ Sokol Vejprnice 135.0 142.5 147.5 142.5 56.29 VT1
2. Radek Zich 2004 / 23 / 86.1 Powerlifting Jihlava 145.0 152.5 160.0 160.0 55.53 VT1
3. Jiří Studeník 2004 / 82 / 89.9 TJ Sokol Vejprnice 130.0 137.5 140.0 137.5 46.42 VT2
4. David Horník 2004 / 15 / 78.5 SK Horník PWL 125.0 0.0 0.0 125.0 46.38 VT2
5. Miroslav Hájek 2004 / 18 / 96.2 Doplnejch powerlifting 125.0 130.0 130.0 130.0 42.19 VT3
6. David Cízl 2005 / 24 / 99.2 TJ Sokol Vejprnice 120.0 125.0 127.5 125.0 39.91 VT3
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Denis Kurečka 1999 / 99 / 140.3 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 255.0 265.0 265.0 74.47 EVT
2. Ondřej Smetaník 2003 / 5 / 91.1 TJ Sokol Nymburk 185.0 192.5 192.5 192.5 64.46 MVT
3. Daniel Lochman 2000 / 87 / 91.6 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 165.0 175.0 180.0 175.0 58.40 VT1
4. Lukáš Rozehnal 2001 / 34 / 77.2 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 142.5 150.0 142.5 53.57 VT2
5. Denis Peroutka 1999 / 97 / 72.8 Powerlifting TJJM Chodov 125.0 130.0 135.0 135.0 53.33 VT2
6. Vojtěch Kij 2003 / 17 / 81.7 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 145.0 145.0 145.0 52.20 VT2
7. Tomáš Pospíšil 2003 / 115 / 80.7 SKST Litvínov 125.0 130.0 135.0 135.0 49.04 VT3
8. Tomáš Čižmář 2000 / 67 / 87.9 TJ Sokol Rosice 130.0 137.5 142.5 142.5 48.79 VT3
9. Adam Holeček 2000 / 51 / 92.2 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 130.0 130.0 145.0 145.0 48.20 VT3
10. Ondřej Zázvůrek 2003 / 109 / 79.8 Doplnejch powerlifting 125.0 130.0 130.0 130.0 47.63 VT3
11. Libor Bergl 2001 / 0 / 79.5 Colbert club SSK Vítkovice 122.5 127.5 132.5 127.5 46.85 VT3
12. Jiří Veverka 2001 / 33 / 92.7 Powerlifting Jihlava 130.0 140.0 140.0 140.0 46.39 VT3
13. Vojtěch Křížek 1999 / 4 / 103.5 Sportovní klub ZLOBR 135.0 135.0 140.0 140.0 43.77 VT3
14. Lukáš Horáček 2001 / 95 / 92.1 Doplnejch powerlifting 0.0 0.0 0.0 - -
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Pavel Syrový 1974 / 60 / 142.8 Powerlifting Bílina 317.5 325.0 330.0 330.0 92.35 EVT
2. Milan Selinger 1984 / 40 / 120 Powerlifting Jihlava 285.0 295.0 315.0 295.0 86.78 EVT
3. Jiří Kati 1965 / 6 / 91.8 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 250.0 252.5 252.5 84.16 EVT
4. Jaroslav Šoukal 1972 / 64 / 170.2 TJ Sokol Vejprnice 295.0 310.0 332.5 310.0 84.05 EVT
5. Jan Šindelář 1997 / 69 / 87.5 Sportovní klub ZLOBR 210.0 220.0 227.5 227.5 78.12 MVT
6. Zdeněk Tuháček 1986 / 103 / 99.1 TJ KRALUPY 220.0 230.0 237.5 237.5 75.86 MVT
7. Denis Kurečka 1999 / 99 / 140.3 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 255.0 265.0 265.0 74.47 EVT
8. Martin Turek 1972 / 72 / 82.4 TJ Viktorie Bohumín 195.0 200.0 202.5 202.5 72.45 MVT
9. Robert Rajzl 1994 / 36 / 82.3 SK Olympia Zlín 200.0 210.0 210.0 200.0 71.62 MVT
10. Stanislav Macák 1977 / 107 / 115.8 SK Fitness Gym Olomouc 220.0 227.5 235.0 235.0 70.03 MVT
11. Václav Patočka 1977 / 91 / 93 TJ Sokol Rosice 185.0 205.0 212.5 205.0 67.81 VT1
12. Martin Šumbera 1980 / 84 / 112.1 TJ Sokol Rosice 210.0 220.0 232.5 220.0 66.40 VT1
13. Tomáš Lacko 1982 / 32 / 73.8 TJ Svitavy 160.0 170.0 175.0 170.0 66.36 VT1
14. Jiří Šigut 1986 / 61 / 88.6 TJ Sokol Vítkovice 190.0 220.0 220.0 190.0 64.73 VT1
15. Ondřej Smetaník 2003 / 5 / 91.1 TJ Sokol Nymburk 185.0 192.5 192.5 192.5 64.46 VT1
16. Michal Tarbaj 1984 / 2 / 103 TJ Sokol Vítkovice 190.0 197.5 205.0 205.0 64.23 VT1
17. Tomáš Novák 1990 / 54 / 92 TJ Spartak Pelhřimov 177.5 185.0 192.5 192.5 64.08 VT1
18. Jiří Prášek 1989 / 111 / 83 Sportovní klub ZLOBR 162.5 172.5 180.0 180.0 64.07 VT1
19. Jiří Psota 1962 / 114 / 104.4 Sporting APIS Praha 195.0 200.0 205.5 205.5 63.98 VT1
20. Michal Sicha 1980 / 96 / 82.4 TJ Sokol Vranovice 162.5 170.0 177.5 177.5 63.51 VT1
21. Luboš Billy 1970 / 104 / 103 TJ Sokol Nymburk 195.0 202.5 207.5 202.5 63.45 VT1
22. Rostislav Cejnek 1962 / 102 / 99.8 Powerlifting Jihlava 190.0 197.5 207.5 197.5 62.86 VT1
23. Roman Kocúr 1996 / 90 / 73.7 Colbert club SSK Vítkovice 155.0 160.0 170.0 160.0 62.53 VT2
24. Jan Vácha 1992 / 66 / 103.1 Powerlifting Jihlava 190.0 197.5 205.0 197.5 61.85 VT1
25. Jiří Nový 1991 / 30 / 92.5 Powerlifting TJJM Chodov 177.5 185.0 190.0 185.0 61.39 VT2
26. Jan Vítek 1971 / 83 / 159.1 Powerlifting School 210.0 215.0 222.5 222.5 60.95 VT1
27. Jaroslav Jirout 1980 / 86 / 115.1 PWL VISION NUTRITION 180.0 200.0 210.0 200.0 59.74 VT2
28. Tomáš Němec 1996 / 93 / 95.6 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 180.0 190.0 180.0 58.61 VT2
29. Tomáš Burda 1989 / 29 / 103.7 TJ Viktorie Bohumín 180.0 187.5 190.0 187.5 58.56 VT2
30. Ivo Jurman 1969 / 100 / 117.8 TJ Sokol Rosice 190.0 190.0 197.5 197.5 58.48 VT2
31. Daniel Lochman 2000 / 87 / 91.6 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 165.0 175.0 180.0 175.0 58.40 VT2
32. Radim Kopal 1974 / 55 / 92.1 SKST Litvínov 170.0 175.0 175.0 175.0 58.22 VT2
33. Libor Novák 1966 / 85 / 82.4 TJ Svitavy 150.0 157.5 162.5 162.5 58.14 VT2
34. Jiří Furch 1975 / 9 / 89 TJ Sokol Vranovice 150.0 160.0 170.0 170.0 57.75 VT2
35. Jan Jindřich 1993 / 45 / 115 Doplnejch powerlifting 185.0 190.0 195.0 190.0 56.77 VT2
36. Miroslav Botlík 1965 / 65 / 102.3 TJ Sokol Vejprnice 180.0 195.0 202.5 180.0 56.59 VT2
37. Jiří Dammer 2004 / 79 / 72.8 TJ Sokol Vejprnice 135.0 142.5 147.5 142.5 56.29 VT3
38. Radek Wasserbauer 1972 / 13 / 104.2 SK Olympia Zlín 167.5 172.5 180.0 180.0 56.09 VT2
39. Jaroslav Doleček 1965 / 81 / 102.5 TJ Svitavy 165.0 175.0 177.5 177.5 55.75 VT2
40. Radek Zich 2004 / 23 / 86.1 Powerlifting Jihlava 145.0 152.5 160.0 160.0 55.53 VT3
41. Jan Heto 1969 / 41 / 103.5 TJ Sokol Rosice 165.0 170.0 177.5 177.5 55.49 VT2
42. Vlastimil Zeman 1979 / 53 / 129.1 Powerlifting TJJM Chodov 180.0 190.0 200.0 190.0 54.59 VT2
43. Lukáš Rozehnal 2001 / 34 / 77.2 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 142.5 150.0 142.5 53.57 VT3
44. Denis Peroutka 1999 / 97 / 72.8 Powerlifting TJJM Chodov 125.0 130.0 135.0 135.0 53.33 VT3
45. František Stříska 1971 / 38 / 103.5 TJ Sokol Nymburk 160.0 170.0 177.5 170.0 53.14 VT3
46. Vojtěch Kij 2003 / 17 / 81.7 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 145.0 145.0 145.0 52.20 VT3
47. Miroslav Novotný 1964 / 46 / 73.4 TJ Sokol Rosice 125.0 130.0 135.0 130.0 50.98 VT3
48. David Pelán 1980 / 94 / 92.9 TJ KRALUPY 150.0 175.0 177.5 150.0 49.65 VT3
49. Tomáš Pospíšil 2003 / 115 / 80.7 SKST Litvínov 125.0 130.0 135.0 135.0 49.04 VT3
50. Tomáš Čižmář 2000 / 67 / 87.9 TJ Sokol Rosice 130.0 137.5 142.5 142.5 48.79 VT3
51. Jiří Horník 1948 / 12 / 90.8 SK Horník PWL 140.0 145.0 150.5 145.0 48.65 VT3
52. Adam Holeček 2000 / 51 / 92.2 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 130.0 130.0 145.0 145.0 48.20 VT3
53. Josef Ptáček 1953 / 57 / 92.2 TJ Spartak Pelhřimov 142.5 145.0 152.5 145.0 48.20 VT3
54. Jaroslav Tomi 1958 / 14 / 87.7 TJ Sokol Vítkovice 135.0 140.0 145.0 140.0 48.01 -
55. Jan Cifrain 1998 / 70 / 125 Sportovní klub ZLOBR 165.0 165.0 165.0 165.0 47.88 VT3
56. Ondřej Zázvůrek 2003 / 109 / 79.8 Doplnejch powerlifting 125.0 130.0 130.0 130.0 47.63 -
57. Lukáš Bouda 1979 / 49 / 101.6 Silový trojboj Holba Hanušovice 132.5 142.5 150.0 150.0 47.31 VT3
58. Libor Bergl 2001 / 0 / 79.5 Colbert club SSK Vítkovice 122.5 127.5 132.5 127.5 46.85 -
59. Antonín Soušek 1946 / 89 / 81.7 SK Fitness Gym Olomouc 125.0 130.0 135.0 130.0 46.80 -
60. Jiří Studeník 2004 / 82 / 89.9 TJ Sokol Vejprnice 130.0 137.5 140.0 137.5 46.42 -
61. Jiří Veverka 2001 / 33 / 92.7 Powerlifting Jihlava 130.0 140.0 140.0 140.0 46.39 -
62. David Horník 2004 / 15 / 78.5 SK Horník PWL 125.0 0.0 0.0 125.0 46.38 -
63. Jiří Krištofík 1951 / 19 / 108.9 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 150.0 152.5 150.0 45.82 -
64. Jaroslav Zimola 1953 / 25 / 78.9 Silový trojboj Holba Hanušovice 115.0 120.0 130.0 120.0 44.35 -
65. Vojtěch Křížek 1999 / 4 / 103.5 Sportovní klub ZLOBR 135.0 135.0 140.0 140.0 43.77 -
66. Ladislav Thun 1956 / 37 / 81 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 105.0 110.0 117.5 117.5 42.57 -
67. Oskar Janiak 1965 / 52 / 110.1 TJ Sokol Vítkovice 140.0 142.5 142.5 140.0 42.57 -
68. Miroslav Hájek 2004 / 18 / 96.2 Doplnejch powerlifting 125.0 130.0 130.0 130.0 42.19 -
69. František Michalczyk 1954 / 21 / 80.2 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 110.0 115.0 115.0 41.97 -
70. Josef Vojtěch Vážný 1952 / 26 / 126.4 SK OLYMP Fitness Nový Bor 145.0 145.0 155.0 145.0 41.93 -
71. Milan Mrázek 1958 / 47 / 132.3 TJ Sokol Lanžhot 130.0 140.0 142.5 140.0 39.95 -
72. David Cízl 2005 / 24 / 99.2 TJ Sokol Vejprnice 120.0 125.0 127.5 125.0 39.91 -
73. Emil Mojžíšek 1956 / 92 / 139.3 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 130.0 140.0 140.0 39.41 -
74. Ivo Huser 1950 / 20 / 90 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 110.0 115.0 115.0 38.79 -
75. Aleš Vrzák 1957 / 3 / 91.8 TJ Spartak Pelhřimov 107.5 107.5 115.0 115.0 38.33 -
76. Vladimír Nebola 1970 / 78 / 81.7 TJ Spartak Letohrad 200.0 200.0 0.0 - - -
77. Miroslav Paukert 1963 / 80 / 92 Powerlifting Klatovy 180.0 180.0 185.0 - - -
78. Josef Duna 1950 / 110 / 111.3 TJ Sokol Vejprnice 155.0 157.5 157.5 - - -
79. Pavel Klepáč 1955 / 71 / 124.3 TJ Sokol Rosice 130.0 130.0 130.0 - - -
80. Lukáš Horáček 2001 / 95 / 92.1 Doplnejch powerlifting 0.0 0.0 0.0 - - -
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Pavel Syrový 1974 / 60 / 142.8 Powerlifting Bílina 317.5 325.0 330.0 330.0 92.35 EVT
2. Stanislav Macák 1977 / 107 / 115.8 SK Fitness Gym Olomouc 220.0 227.5 235.0 235.0 70.03 EVT
3. Václav Patočka 1977 / 91 / 93 TJ Sokol Rosice 185.0 205.0 212.5 205.0 67.81 MVT
4. Martin Šumbera 1980 / 84 / 112.1 TJ Sokol Rosice 210.0 220.0 232.5 220.0 66.40 MVT
5. Tomáš Lacko 1982 / 32 / 73.8 TJ Svitavy 160.0 170.0 175.0 170.0 66.36 MVT
6. Michal Sicha 1980 / 96 / 82.4 TJ Sokol Vranovice 162.5 170.0 177.5 177.5 63.51 MVT
7. Jaroslav Jirout 1980 / 86 / 115.1 PWL VISION NUTRITION 180.0 200.0 210.0 200.0 59.74 MVT
8. Radim Kopal 1974 / 55 / 92.1 SKST Litvínov 170.0 175.0 175.0 175.0 58.22 VT1
9. Jiří Furch 1975 / 9 / 89 TJ Sokol Vranovice 150.0 160.0 170.0 170.0 57.75 VT1
10. Vlastimil Zeman 1979 / 53 / 129.1 Powerlifting TJJM Chodov 180.0 190.0 200.0 190.0 54.59 VT1
11. David Pelán 1980 / 94 / 92.9 TJ KRALUPY 150.0 175.0 177.5 150.0 49.65 VT2
12. Lukáš Bouda 1979 / 49 / 101.6 Silový trojboj Holba Hanušovice 132.5 142.5 150.0 150.0 47.31 VT3
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Jiří Kati 1965 / 6 / 91.8 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 250.0 252.5 252.5 84.16 EVT
2. Jaroslav Šoukal 1972 / 64 / 170.2 TJ Sokol Vejprnice 295.0 310.0 332.5 310.0 84.05 EVT
3. Martin Turek 1972 / 72 / 82.4 TJ Viktorie Bohumín 195.0 200.0 202.5 202.5 72.45 EVT
4. Luboš Billy 1970 / 104 / 103 TJ Sokol Nymburk 195.0 202.5 207.5 202.5 63.45 EVT
5. Jan Vítek 1971 / 83 / 159.1 Powerlifting School 210.0 215.0 222.5 222.5 60.95 EVT
6. Ivo Jurman 1969 / 100 / 117.8 TJ Sokol Rosice 190.0 190.0 197.5 197.5 58.48 MVT
7. Libor Novák 1966 / 85 / 82.4 TJ Svitavy 150.0 157.5 162.5 162.5 58.14 MVT
8. Miroslav Botlík 1965 / 65 / 102.3 TJ Sokol Vejprnice 180.0 195.0 202.5 180.0 56.59 MVT
9. Radek Wasserbauer 1972 / 13 / 104.2 SK Olympia Zlín 167.5 172.5 180.0 180.0 56.09 MVT
10. Jaroslav Doleček 1965 / 81 / 102.5 TJ Svitavy 165.0 175.0 177.5 177.5 55.75 MVT
11. Jan Heto 1969 / 41 / 103.5 TJ Sokol Rosice 165.0 170.0 177.5 177.5 55.49 MVT
12. František Stříska 1971 / 38 / 103.5 TJ Sokol Nymburk 160.0 170.0 177.5 170.0 53.14 VT1
13. Miroslav Novotný 1964 / 46 / 73.4 TJ Sokol Rosice 125.0 130.0 135.0 130.0 50.98 VT2
14. Oskar Janiak 1965 / 52 / 110.1 TJ Sokol Vítkovice 140.0 142.5 142.5 140.0 42.57 VT2
15. Vladimír Nebola 1970 / 78 / 81.7 TJ Spartak Letohrad 200.0 200.0 0.0 - - bez
16. Miroslav Paukert 1963 / 80 / 92 Powerlifting Klatovy 180.0 180.0 185.0 - - bez
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Jiří Psota 1962 / 114 / 104.4 Sporting APIS Praha 195.0 200.0 205.5 205.5 63.98 EVT
2. Rostislav Cejnek 1962 / 102 / 99.8 Powerlifting Jihlava 190.0 197.5 207.5 197.5 62.86 EVT
3. Josef Ptáček 1953 / 57 / 92.2 TJ Spartak Pelhřimov 142.5 145.0 152.5 145.0 48.20 VT1
4. Jaroslav Tomi 1958 / 14 / 87.7 TJ Sokol Vítkovice 135.0 140.0 145.0 140.0 48.01 VT1
5. Jaroslav Zimola 1953 / 25 / 78.9 Silový trojboj Holba Hanušovice 115.0 120.0 130.0 120.0 44.35 VT2
6. Ladislav Thun 1956 / 37 / 81 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 105.0 110.0 117.5 117.5 42.57 VT2
7. František Michalczyk 1954 / 21 / 80.2 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 110.0 115.0 115.0 41.97 VT2
8. Milan Mrázek 1958 / 47 / 132.3 TJ Sokol Lanžhot 130.0 140.0 142.5 140.0 39.95 VT2
9. Emil Mojžíšek 1956 / 92 / 139.3 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 130.0 140.0 140.0 39.41 VT2
10. Aleš Vrzák 1957 / 3 / 91.8 TJ Spartak Pelhřimov 107.5 107.5 115.0 115.0 38.33 VT2
11. Pavel Klepáč 1955 / 71 / 124.3 TJ Sokol Rosice 130.0 130.0 130.0 - - bez
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Jiří Horník 1948 / 12 / 90.8 SK Horník PWL 140.0 145.0 150.5 145.0 48.65 EVT
2. Antonín Soušek 1946 / 89 / 81.7 SK Fitness Gym Olomouc 125.0 130.0 135.0 130.0 46.80 MVT
3. Jiří Krištofík 1951 / 19 / 108.9 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 150.0 152.5 150.0 45.82 MVT
4. Josef Vojtěch Vážný 1952 / 26 / 126.4 SK OLYMP Fitness Nový Bor 145.0 145.0 155.0 145.0 41.93 MVT
5. Ivo Huser 1950 / 20 / 90 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 110.0 115.0 115.0 38.79 VT2
6. Josef Duna 1950 / 110 / 111.3 TJ Sokol Vejprnice 155.0 157.5 157.5 - -

Oddílové výsledky

Dorostenky
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Doplnejch powerlifting 110.0 64.52 17 [9, 8]
2. Colbert club SSK Vítkovice 60.0 35.17 12 [12]
Juniorky
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Sportovní klub ZLOBR 254.5 155.87 36 [12, 12, 12]
2. Doplnejch powerlifting 125.5 85.13 20 [12, 8]
3. TJ Viktorie Bohumín 72.5 50.24 12 [12]
4. Powerlifting School 111.5 68.48 9 [9]
5. TJ Sokol Nymburk 65.0 38.07 9 [9]
Ženy
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Sportovní klub ZLOBR 337.0 197.80 45 [12, 12, 12, 9]
2. Doplnejch powerlifting 235.5 149.65 31 [12, 8, 6, 5]
3. TJ Sokol Nymburk 150.0 84.19 21 [12, 9]
4. Colbert club SSK Vítkovice 127.5 82.71 16 [9, 7]
5. SKST Litvínov 92.5 52.52 12 [12]
6. TJ Viktorie Bohumín 72.5 50.24 12 [12]
7. TJ Sokol Vranovice 92.5 48.05 12 [12]
8. Powerlifting School 111.5 68.48 9 [9]
9. TJ Sokol Rosice 95.0 58.04 8 [8]
10. TJ Sokol Žižkov 47.5 33.21 8 [8]
Ženy M1
# Oddíl Total IPF GL Body
1. SKST Litvínov 92.5 52.52 12 [12]
2. TJ Sokol Nymburk 85.0 46.12 12 [12]
Ženy M3
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ Sokol Žižkov 47.5 33.21 12 [12]
Dorostenci
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ Sokol Vejprnice 405.0 142.62 30 [12, 9, 9]
2. Powerlifting Jihlava 160.0 55.53 12 [12]
3. SK Horník PWL 125.0 46.38 12 [12]
4. Doplnejch powerlifting 130.0 42.19 12 [12]
Junioři
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Colbert club SSK Vítkovice 552.5 226.48 39 [12, 12, 9, 6]
2. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 320.0 106.60 17 [9, 8]
3. TJ Sokol Nymburk 192.5 64.46 12 [12]
4. Powerlifting TJJM Chodov 135.0 53.33 12 [12]
5. Sportovní klub ZLOBR 140.0 43.77 12 [12]
6. SKST Litvínov 135.0 49.04 8 [8]
7. TJ Sokol Rosice 142.5 48.79 7 [7]
8. Doplnejch powerlifting 130.0 47.63 7 [7]
9. Powerlifting Jihlava 140.0 46.39 6 [6]
Muži
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Colbert club SSK Vítkovice 1 792.5 598.38 38 [12, 9, 8, 5, 4]
2. TJ Sokol Rosice 1 072.5 347.95 28 [8, 8, 6, 6]
3. Powerlifting Jihlava 990.0 313.41 25 [12, 6, 5, 1, 1]
4. Sportovní klub ZLOBR 712.5 233.84 23 [9, 8, 5, 1]
5. TJ Sokol Vejprnice 895.0 283.26 20 [9, 8, 2, 1]
6. TJ Svitavy 510.0 180.25 19 [12, 6, 1]
7. TJ Sokol Vítkovice 675.0 219.54 17 [8, 5, 3, 1]
8. Powerlifting TJJM Chodov 510.0 169.31 17 [7, 6, 4]
9. TJ Viktorie Bohumín 390.0 131.01 16 [12, 4]
10. TJ Sokol Nymburk 565.0 181.05 15 [7, 7, 1]
11. TJ KRALUPY 387.5 125.51 13 [12, 1]
12. Powerlifting Bílina 330.0 92.35 12 [12]
13. SK Olympia Zlín 380.0 127.71 10 [9, 1]
14. SK Fitness Gym Olomouc 365.0 116.83 10 [9, 1]
15. Sporting APIS Praha 205.5 63.98 9 [9]
16. TJ Sokol Vranovice 347.5 121.26 8 [7, 1]
17. TJ Spartak Pelhřimov 452.5 150.61 8 [6, 1, 1]
18. Doplnejch powerlifting 597.5 146.59 8 [5, 2, 1]
19. Powerlifting School 222.5 60.95 7 [7]
20. PWL VISION NUTRITION 200.0 59.74 7 [7]
21. SKST Litvínov 310.0 107.26 5 [3, 2]
22. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 437.5 149.17 5 [3, 1, 1]
23. SK OLYMP Fitness Nový Bor 145.0 41.93 4 [4]
24. TJ Sokol Lanžhot 140.0 39.95 3 [3]
25. SK Horník PWL 270.0 95.03 2 [1, 1]
26. Silový trojboj Holba Hanušovice 270.0 91.66 2 [1, 1]
Muži M1
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ Sokol Rosice 425.0 134.21 21 [12, 9]
2. TJ Sokol Vranovice 347.5 121.26 20 [12, 8]
3. Powerlifting Bílina 330.0 92.35 12 [12]
4. SK Fitness Gym Olomouc 235.0 70.03 12 [12]
5. TJ Svitavy 170.0 66.36 12 [12]
6. Silový trojboj Holba Hanušovice 150.0 47.31 12 [12]
7. SKST Litvínov 175.0 58.22 9 [9]
8. Powerlifting TJJM Chodov 190.0 54.59 9 [9]
9. PWL VISION NUTRITION 200.0 59.74 8 [8]
10. TJ KRALUPY 150.0 49.65 7 [7]
Muži M2
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ Sokol Vejprnice 490.0 140.64 21 [12, 9]
2. TJ Sokol Rosice 375.0 113.97 18 [12, 6]
3. TJ Sokol Nymburk 372.5 116.59 17 [12, 5]
4. TJ Svitavy 340.0 113.89 16 [9, 7]
5. Colbert club SSK Vítkovice 252.5 84.16 12 [12]
6. TJ Viktorie Bohumín 202.5 72.45 12 [12]
7. Powerlifting School 222.5 60.95 9 [9]
8. TJ Sokol Vítkovice 140.0 42.57 9 [9]
9. SK Olympia Zlín 180.0 56.09 8 [8]
Muži M3
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ Spartak Pelhřimov 260.0 86.53 20 [12, 8]
2. Colbert club SSK Vítkovice 255.0 81.38 17 [9, 8]
3. Sporting APIS Praha 205.5 63.98 12 [12]
4. Silový trojboj Holba Hanušovice 120.0 44.35 12 [12]
5. TJ Sokol Lanžhot 140.0 39.95 12 [12]
6. Powerlifting Jihlava 197.5 62.86 9 [9]
7. TJ Sokol Vítkovice 140.0 48.01 9 [9]
8. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 117.5 42.57 9 [9]
Muži M4
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Colbert club SSK Vítkovice 265.0 84.61 21 [12, 9]
2. SK Horník PWL 145.0 48.65 12 [12]
3. SK Fitness Gym Olomouc 130.0 46.80 12 [12]
Celkové pořadí
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Sportovní klub ZLOBR 1 049.5 431.64 54 [12, 12, 12, 9, 9]
2. Colbert club SSK Vítkovice 1 920.0 681.09 45 [12, 9, 9, 8, 7]
3. TJ Sokol Nymburk 715.0 265.24 36 [12, 9, 7, 7, 1]
4. Doplnejch powerlifting 833.0 345.31 36 [12, 8, 6, 5, 5]
5. TJ Sokol Rosice 1 167.5 405.99 36 [8, 8, 8, 6, 6]
6. TJ Viktorie Bohumín 462.5 181.25 28 [12, 12, 4]
7. Powerlifting Jihlava 990.0 313.41 25 [12, 6, 5, 1, 1]
8. TJ Sokol Vranovice 440.0 169.31 20 [12, 7, 1]
9. TJ Sokol Vejprnice 895.0 283.26 20 [9, 8, 2, 1]
10. TJ Svitavy 510.0 180.25 19 [12, 6, 1]
11. SKST Litvínov 402.5 159.78 17 [12, 3, 2]
12. TJ Sokol Vítkovice 675.0 219.54 17 [8, 5, 3, 1]
13. Powerlifting TJJM Chodov 510.0 169.31 17 [7, 6, 4]
14. Powerlifting School 334.0 129.43 16 [9, 7]
15. TJ KRALUPY 387.5 125.51 13 [12, 1]
16. Powerlifting Bílina 330.0 92.35 12 [12]
17. SK Olympia Zlín 380.0 127.71 10 [9, 1]
18. SK Fitness Gym Olomouc 365.0 116.83 10 [9, 1]
19. Sporting APIS Praha 205.5 63.98 9 [9]
20. TJ Sokol Žižkov 47.5 33.21 8 [8]
21. TJ Spartak Pelhřimov 452.5 150.61 8 [6, 1, 1]
22. PWL VISION NUTRITION 200.0 59.74 7 [7]
23. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 437.5 149.17 5 [3, 1, 1]
24. SK OLYMP Fitness Nový Bor 145.0 41.93 4 [4]
25. TJ Sokol Lanžhot 140.0 39.95 3 [3]
26. SK Horník PWL 270.0 95.03 2 [1, 1]
27. Silový trojboj Holba Hanušovice 270.0 91.66 2 [1, 1]
28. Powerlifting Klatovy 0.0 0.00 0 [0]
29. TJ Spartak Letohrad 0.0 0.00 0 [0]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Viktorie Slavíková Ženy -47kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 65.50 kg
Viktorie Slavíková Juniorky -47kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 65.50 kg
Václava Zodererová Ženy M3 -52kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 2 47.50 kg
Adriana Holubová Ženy -63kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 112.00 kg
Adriana Holubová Juniorky -63kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 112.00 kg
Jiří Psota Muži M3 -105kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 205.50 kg
Jaroslav Šoukal Muži M2 +120kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 2 310.00 kg
Josef Vojtěch Vážný Muži M4 +120kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 2 145.00 kg