Zpět na všechny soutěže


6. Otevřené mistrovství České republiky masters v klasickém benčpresu

Pohlaví: Společné
Od-do: 12.11. 2022
Místo konání: Rakovník
Informace o soutěži:

Diplomy

Personál:



Marián Přibyl Ředitel
Petra Švadlenková Delegát
Hana Takáčová Hlavní rozhodčí
Jan Filo Postranní rozhodčí
Zdeněk Tuháček Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Iryna Bezyk 1974 / 48 / 50.47 Powerlifting School 50.0 55.0 R61.0 R61.0 60.03 VT1
Ž -69 kg Ž -69 kg
1. Edita Kanátová 1974 / 116 / 67.35 SK Olympia Zlín 65.0 70.0 72.5 72.5 58.45 VT1
Ž -76 kg Ž -76 kg
1. Lucie Šuková 1974 / 161 / 70.84 SKST Litvínov 92.5 R95.5 R96.5 R95.5 75.30 EVT
Ž -84 kg Ž -84 kg
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Petra Mlejnková 1967 / 114 / 54.08 Powerlifting Gladiators 67.5 72.5 R75.5 72.5 67.12 EVT
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Václava Zodererová 1961 / 152 / 51.16 TJ Sokol Žižkov R45.0 R47.5 R48.0 R48.0 46.63 VT1
Ženy M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Adina Hyková 1943 / 191 / 60.92 TJ TZ Prosport Rakovník 50.0 55.0 57.5 55.0 46.80 MVT
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Jiří Volfel 1980 / 138 / 65.4 Sportovní klub TER 100.0 102.5 105.0 102.5 58.43 VT3
M -74 kg M -74 kg
1. Miloslav Hrubý 1982 / 16 / 71.2 Doplnejch powerlifting 130.0 140.0 140.0 140.0 76.21 VT1
M -83 kg M -83 kg
1. Martin Létal 1982 / 107 / 81.6 TJ Sokol Lanžhot 140.0 147.5 152.5 147.5 74.74 VT1
M -93 kg M -93 kg
1. David Pelán 1980 / 101 / 92.5 TJ KRALUPY 145.0 152.5 155.0 155.0 73.73 VT1
2. Vladimír Barkóci 1977 / 9 / 91.3 TJ Sokol Lanžhot 135.0 142.5 152.5 142.5 68.22 VT2
3. Josef Lipka 1976 / 23 / 91.6 SK Fitness Gym Olomouc 130.0 140.0 145.0 140.0 66.92 VT2
4. Julius Čmerda 1973 / 120 / 91.9 SKST Litvínov 122.5 130.0 130.0 122.5 58.46 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Vladislav Havrlík 1980 / 64 / 101.2 KST Příbram 200.0 207.5 R212.5 R212.5 96.80 EVT
2. Petr Hlavin 1974 / 149 / 100.8 Powerlifting School 160.0 160.0 160.0 160.0 73.02 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Pavol Demčák 1977 / 184 / 118.3 TJ Sokol Nymburk 212.5 222.5 R235.0 222.5 94.45 EVT
M +120 kg M +120 kg
1. Pavel Syrový 1974 / 46 / 140.1 Powerlifting Bílina 220.0 230.0 230.0 220.0 87.15 EVT
2. Radek Pochylý 1982 / 153 / 151.6 Powerlifting Hodonín 190.0 195.0 200.0 200.0 76.94 MVT
3. Pavel Fučík 1978 / 115 / 138 TJ Sokol Pohořelice 180.0 190.0 200.0 190.0 75.71 VT1
4. Antonín Coufal 1973 / 31 / 146.7 TJ Sokol Vejprnice 170.0 180.0 185.0 180.0 70.08 VT1
5. Vlastimil Zeman 1979 / 141 / 136.5 Powerlifting TJJM Chodov 150.0 160.0 165.0 160.0 64.03 VT2
6. Martin Tvrz 1973 / 126 / 127.3 SKST Litvínov 142.5 147.5 147.5 142.5 58.64 VT3
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Miroslav Novotný 1964 / 60 / 71.7 TJ Sokol Rosice 100.0 107.5 112.5 112.5 61.01 VT2
2. Martin Dolejš 1970 / 52 / 74 TJ Sokol Vejprnice 90.0 100.0 102.5 102.5 54.66 VT3
3. Ondřej Valenta 1970 / 124 / 72.1 Powerlifting TJJM Chodov 90.0 95.0 100.0 95.0 51.37 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Vladimír Medek 1964 / 30 / 81.7 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 122.5 127.5 132.5 132.5 67.10 VT2
2. Libor Novák 1966 / 91 / 81.5 TJ Svitavy 120.0 125.0 130.0 130.0 65.91 VT2
3. Ladislav Konopásek 1964 / 180 / 82.4 TJ TZ Prosport Rakovník 100.0 105.0 110.0 110.0 55.46 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Roman Kubala 1971 / 154 / 92.2 Colbert club SSK Vítkovice 125.0 132.5 135.0 135.0 64.32 VT2
2. Luděk Vymětal 1970 / 98 / 83.2 Spal strength gym 110.0 120.0 132.5 132.5 66.47 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Miroslav Botlík 1965 / 185 / 103.1 TJ Sokol Vejprnice 152.5 157.5 160.0 160.0 72.25 VT1
2. Radek Wasserbauer 1972 / 177 / 104.2 SK Olympia Zlín 150.0 157.5 160.0 160.0 71.90 VT1
3. Jaroslav Doleček 1965 / 17 / 103.3 TJ Svitavy 145.0 152.5 157.5 157.5 71.06 VT1
4. Mojmír Turek 1965 / 72 / 95.7 Iron Warriors 120.0 127.5 132.5 132.5 61.99 VT2
5. Jiří Lacina 1969 / 179 / 98.9 Fitness Staňkov 125.0 132.5 140.0 132.5 61.02 VT2
6. Jan Heto 1969 / 24 / 103.7 TJ Sokol Rosice 120.0 132.5 140.0 132.5 59.67 VT2
7. František Stříska 1971 / 147 / 102.6 TJ Sokol Nymburk 120.0 130.0 140.0 130.0 58.84 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Marián Přibyl 1972 / 164 / 119.45 TJ TZ Prosport Rakovník 160.0 167.5 170.0 170.0 71.86 VT1
2. Daniel Bachan 1971 / 181 / 105.3 Sportovní klub TER 135.0 142.5 150.0 142.5 63.72 VT2
3. Oskar Janiak 1965 / 50 / 109.3 TJ Sokol Vítkovice 112.5 120.0 130.0 120.0 52.75 VT3
M +120 kg M +120 kg
1. Lubomír Růžička 1967 / 45 / 141 Silový trojboj Holba Hanušovice 185.0 192.5 200.0 200.0 79.04 EVT
2. Jaroslav Šoukal 1972 / 156 / 169.2 TJ Sokol Vejprnice 160.0 180.0 195.0 195.0 72.26 EVT
3. Jan Vítek 1971 / 167 / 153.3 Powerlifting School 155.0 162.5 170.0 170.0 65.14 VT1
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Pavel Plesar 1960 / 11 / 73.5 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 95.0 100.0 105.0 105.0 56.20 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Jaroslav Zimola 1953 / 47 / 79.5 Silový trojboj Holba Hanušovice 110.0 115.0 120.0 120.0 61.63 VT1
2. Ladislav Thun 1956 / 36 / 79.2 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 105.0 110.0 112.5 112.5 57.89 VT2
3. František Michalczyk 1954 / 104 / 79.9 Colbert club SSK Vítkovice 95.0 100.0 105.0 105.0 53.79 VT2
4. Ferenc Koloman 1954 / 150 / 82.9 SK OLYMP Fitness Nový Bor 95.0 100.0 105.0 100.0 50.26 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Michal Sekot 1961 / 34 / 91.2 Fitness Staňkov 120.0 127.5 135.0 135.0 64.67 MVT
2. Jaroslav Tomi 1958 / 183 / 89.2 TJ Sokol Vítkovice 115.0 127.5 127.5 115.0 55.70 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Jiří Psota 1962 / 89 / 104 Sporting APIS Praha R152.5 R157.5 R160.0 R160.0 71.96 EVT
2. Vladimír Turtev 1962 / 137 / 103.1 TJ KRALUPY 110.0 125.0 140.0 140.0 63.22 VT1
M -120 kg M -120 kg
1. Zoltán Kanát 1962 / 74 / 116.8 SK Olympia Zlín 157.5 162.5 R166.0 R166.0 70.85 EVT
M +120 kg M +120 kg
1. Milan Mrázek 1958 / 121 / 132.2 TJ Sokol Lanžhot 130.0 137.5 140.0 140.0 56.74 VT1
2. Emil Mojžíšek 1956 / 127 / 141.5 Colbert club SSK Vítkovice 115.0 120.0 125.0 125.0 49.33 VT2
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Karel Olič 1947 / 144 / 71.5 TJ KRALUPY 70.0 75.0 80.0 75.0 40.74 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Jaroslav Fajkus 1949 / 143 / 80.3 Colbert club SSK Vítkovice 95.0 105.0 105.0 105.0 53.65 VT1
M -93 kg M -93 kg
1. Jiří Horník 1948 / 49 / 90.5 SK Horník PWL 117.5 125.0 R130.5 R130.5 62.75 MVT
M -105 kg M -105 kg
1. Alexander Kolář 1943 / 44 / 104.6 SK Olympia Zlín 85.0 92.5 100.0 100.0 44.86 VT2
2. František Hromas 1947 / 18 / 99.6 TJ Spartak Pelhřimov 85.0 87.5 - 87.5 40.16 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. Josef Duna 1950 / 139 / 111.3 TJ Sokol Vejprnice 135.0 142.5 145.0 145.0 63.23 MVT
2. Jiří Krištofík 1951 / 118 / 106 Colbert club SSK Vítkovice 120.0 125.0 132.5 132.5 59.07 VT1
3. Ivan Veselý 1949 / 76 / 117.2 TJ KRALUPY 97.5 102.5 102.5 97.5 41.55 VT3
M +120 kg M +120 kg
1. Josef Vojtěch Vážný 1952 / 155 / 125.9 SK OLYMP Fitness Nový Bor R140.0 R145.0 R150.0 R150.0 62.01 MVT

Absolutní pořadí

Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Lucie Šuková 1974 / 161 / 70.84 SKST Litvínov 92.5 95.5 96.5 95.5 75.30 EVT
2. Iryna Bezyk 1974 / 48 / 50.47 Powerlifting School 50.0 55.0 61.0 61.0 60.03 VT1
3. Edita Kanátová 1974 / 116 / 67.35 SK Olympia Zlín 65.0 70.0 72.5 72.5 58.45 VT1
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Petra Mlejnková 1967 / 114 / 54.08 Powerlifting Gladiators 67.5 72.5 75.5 72.5 67.12 EVT
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Václava Zodererová 1961 / 152 / 51.16 TJ Sokol Žižkov 45.0 47.5 48.0 48.0 46.63 VT1
Ženy M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Adina Hyková 1943 / 191 / 60.92 TJ TZ Prosport Rakovník 50.0 55.0 57.5 55.0 46.80 MVT
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Vladislav Havrlík 1980 / 64 / 101.2 KST Příbram 200.0 207.5 212.5 212.5 96.80 EVT
2. Pavol Demčák 1977 / 184 / 118.3 TJ Sokol Nymburk 212.5 222.5 235.0 222.5 94.45 EVT
3. Pavel Syrový 1974 / 46 / 140.1 Powerlifting Bílina 220.0 230.0 230.0 220.0 87.15 EVT
4. Radek Pochylý 1982 / 153 / 151.6 Powerlifting Hodonín 190.0 195.0 200.0 200.0 76.94 MVT
5. Miloslav Hrubý 1982 / 16 / 71.2 Doplnejch powerlifting 130.0 140.0 140.0 140.0 76.21 VT1
6. Pavel Fučík 1978 / 115 / 138 TJ Sokol Pohořelice 180.0 190.0 200.0 190.0 75.71 VT1
7. Martin Létal 1982 / 107 / 81.6 TJ Sokol Lanžhot 140.0 147.5 152.5 147.5 74.74 VT1
8. David Pelán 1980 / 101 / 92.5 TJ KRALUPY 145.0 152.5 155.0 155.0 73.73 VT1
9. Petr Hlavin 1974 / 149 / 100.8 Powerlifting School 160.0 160.0 160.0 160.0 73.02 VT2
10. Antonín Coufal 1973 / 31 / 146.7 TJ Sokol Vejprnice 170.0 180.0 185.0 180.0 70.08 VT1
11. Vladimír Barkóci 1977 / 9 / 91.3 TJ Sokol Lanžhot 135.0 142.5 152.5 142.5 68.22 VT2
12. Josef Lipka 1976 / 23 / 91.6 SK Fitness Gym Olomouc 130.0 140.0 145.0 140.0 66.92 VT2
13. Vlastimil Zeman 1979 / 141 / 136.5 Powerlifting TJJM Chodov 150.0 160.0 165.0 160.0 64.03 VT2
14. Martin Tvrz 1973 / 126 / 127.3 SKST Litvínov 142.5 147.5 147.5 142.5 58.64 VT3
15. Julius Čmerda 1973 / 120 / 91.9 SKST Litvínov 122.5 130.0 130.0 122.5 58.46 VT3
16. Jiří Volfel 1980 / 138 / 65.4 Sportovní klub TER 100.0 102.5 105.0 102.5 58.43 VT3
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Lubomír Růžička 1967 / 45 / 141 Silový trojboj Holba Hanušovice 185.0 192.5 200.0 200.0 79.04 EVT
2. Jaroslav Šoukal 1972 / 156 / 169.2 TJ Sokol Vejprnice 160.0 180.0 195.0 195.0 72.26 EVT
3. Miroslav Botlík 1965 / 185 / 103.1 TJ Sokol Vejprnice 152.5 157.5 160.0 160.0 72.25 VT1
4. Radek Wasserbauer 1972 / 177 / 104.2 SK Olympia Zlín 150.0 157.5 160.0 160.0 71.90 VT1
5. Marián Přibyl 1972 / 164 / 119.45 TJ TZ Prosport Rakovník 160.0 167.5 170.0 170.0 71.86 VT1
6. Jaroslav Doleček 1965 / 17 / 103.3 TJ Svitavy 145.0 152.5 157.5 157.5 71.06 VT1
7. Vladimír Medek 1964 / 30 / 81.7 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 122.5 127.5 132.5 132.5 67.10 VT2
8. Luděk Vymětal 1970 / 98 / 83.2 Spal strength gym 110.0 120.0 132.5 132.5 66.47 VT2
9. Libor Novák 1966 / 91 / 81.5 TJ Svitavy 120.0 125.0 130.0 130.0 65.91 VT2
10. Jan Vítek 1971 / 167 / 153.3 Powerlifting School 155.0 162.5 170.0 170.0 65.14 VT1
11. Roman Kubala 1971 / 154 / 92.2 Colbert club SSK Vítkovice 125.0 132.5 135.0 135.0 64.32 VT2
12. Daniel Bachan 1971 / 181 / 105.3 Sportovní klub TER 135.0 142.5 150.0 142.5 63.72 VT2
13. Mojmír Turek 1965 / 72 / 95.7 Iron Warriors 120.0 127.5 132.5 132.5 61.99 VT2
14. Jiří Lacina 1969 / 179 / 98.9 Fitness Staňkov 125.0 132.5 140.0 132.5 61.02 VT2
15. Miroslav Novotný 1964 / 60 / 71.7 TJ Sokol Rosice 100.0 107.5 112.5 112.5 61.01 VT2
16. Jan Heto 1969 / 24 / 103.7 TJ Sokol Rosice 120.0 132.5 140.0 132.5 59.67 VT2
17. František Stříska 1971 / 147 / 102.6 TJ Sokol Nymburk 120.0 130.0 140.0 130.0 58.84 VT2
18. Ladislav Konopásek 1964 / 180 / 82.4 TJ TZ Prosport Rakovník 100.0 105.0 110.0 110.0 55.46 VT3
19. Martin Dolejš 1970 / 52 / 74 TJ Sokol Vejprnice 90.0 100.0 102.5 102.5 54.66 VT3
20. Oskar Janiak 1965 / 50 / 109.3 TJ Sokol Vítkovice 112.5 120.0 130.0 120.0 52.75 VT3
21. Ondřej Valenta 1970 / 124 / 72.1 Powerlifting TJJM Chodov 90.0 95.0 100.0 95.0 51.37 VT3
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Jiří Psota 1962 / 89 / 104 Sporting APIS Praha 152.5 157.5 160.0 160.0 71.96 EVT
2. Zoltán Kanát 1962 / 74 / 116.8 SK Olympia Zlín 157.5 162.5 166.0 166.0 70.85 EVT
3. Michal Sekot 1961 / 34 / 91.2 Fitness Staňkov 120.0 127.5 135.0 135.0 64.67 MVT
4. Vladimír Turtev 1962 / 137 / 103.1 TJ KRALUPY 110.0 125.0 140.0 140.0 63.22 VT1
5. Jaroslav Zimola 1953 / 47 / 79.5 Silový trojboj Holba Hanušovice 110.0 115.0 120.0 120.0 61.63 VT1
6. Ladislav Thun 1956 / 36 / 79.2 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 105.0 110.0 112.5 112.5 57.89 VT2
7. Milan Mrázek 1958 / 121 / 132.2 TJ Sokol Lanžhot 130.0 137.5 140.0 140.0 56.74 VT1
8. Pavel Plesar 1960 / 11 / 73.5 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 95.0 100.0 105.0 105.0 56.20 VT2
9. Jaroslav Tomi 1958 / 183 / 89.2 TJ Sokol Vítkovice 115.0 127.5 127.5 115.0 55.70 VT2
10. František Michalczyk 1954 / 104 / 79.9 Colbert club SSK Vítkovice 95.0 100.0 105.0 105.0 53.79 VT2
11. Ferenc Koloman 1954 / 150 / 82.9 SK OLYMP Fitness Nový Bor 95.0 100.0 105.0 100.0 50.26 VT2
12. Emil Mojžíšek 1956 / 127 / 141.5 Colbert club SSK Vítkovice 115.0 120.0 125.0 125.0 49.33 VT2
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Josef Duna 1950 / 139 / 111.3 TJ Sokol Vejprnice 135.0 142.5 145.0 145.0 63.23 MVT
2. Jiří Horník 1948 / 49 / 90.5 SK Horník PWL 117.5 125.0 130.5 130.5 62.75 MVT
3. Josef Vojtěch Vážný 1952 / 155 / 125.9 SK OLYMP Fitness Nový Bor 140.0 145.0 150.0 150.0 62.01 MVT
4. Jiří Krištofík 1951 / 118 / 106 Colbert club SSK Vítkovice 120.0 125.0 132.5 132.5 59.07 VT1
5. Jaroslav Fajkus 1949 / 143 / 80.3 Colbert club SSK Vítkovice 95.0 105.0 105.0 105.0 53.65 VT1
6. Alexander Kolář 1943 / 44 / 104.6 SK Olympia Zlín 85.0 92.5 100.0 100.0 44.86 VT2
7. Ivan Veselý 1949 / 76 / 117.2 TJ KRALUPY 97.5 102.5 102.5 97.5 41.55 VT3
8. Karel Olič 1947 / 144 / 71.5 TJ KRALUPY 70.0 75.0 80.0 75.0 40.74 VT3
9. František Hromas 1947 / 18 / 99.6 TJ Spartak Pelhřimov 85.0 87.5 - 87.5 40.16 VT3

Oddílové výsledky

Ženy M1
# Oddíl Total IPF GL Body
1. SKST Litvínov 95.5 75.30 12 [12]
2. Powerlifting School 61.0 60.03 12 [12]
3. SK Olympia Zlín 72.5 58.45 12 [12]
Ženy M2
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Powerlifting Gladiators 72.5 67.12 12 [12]
Ženy M3
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ Sokol Žižkov 48.0 46.63 12 [12]
Ženy M4
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ TZ Prosport Rakovník 55.0 46.80 12 [12]
Muži M1
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ Sokol Lanžhot 290.0 142.96 21 [12, 9]
2. KST Příbram 212.5 96.80 12 [12]
3. TJ Sokol Nymburk 222.5 94.45 12 [12]
4. Powerlifting Bílina 220.0 87.15 12 [12]
5. Doplnejch powerlifting 140.0 76.21 12 [12]
6. TJ KRALUPY 155.0 73.73 12 [12]
7. Sportovní klub TER 102.5 58.43 12 [12]
8. SKST Litvínov 265.0 117.10 12 [7, 5]
9. Powerlifting Hodonín 200.0 76.94 9 [9]
10. Powerlifting School 160.0 73.02 9 [9]
11. TJ Sokol Pohořelice 190.0 75.71 8 [8]
12. SK Fitness Gym Olomouc 140.0 66.92 8 [8]
13. TJ Sokol Vejprnice 180.0 70.08 7 [7]
14. Powerlifting TJJM Chodov 160.0 64.03 6 [6]
Muži M2
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ Sokol Vejprnice 457.5 199.17 30 [12, 9, 9]
2. TJ TZ Prosport Rakovník 280.0 127.32 20 [12, 8]
3. TJ Sokol Rosice 245.0 120.68 17 [12, 5]
4. TJ Svitavy 287.5 136.97 17 [9, 8]
5. Silový trojboj Holba Hanušovice 200.0 79.04 12 [12]
6. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 132.5 67.10 12 [12]
7. Colbert club SSK Vítkovice 135.0 64.32 12 [12]
8. SK Olympia Zlín 160.0 71.90 9 [9]
9. Spal strength gym 132.5 66.47 9 [9]
10. Sportovní klub TER 142.5 63.72 9 [9]
11. Powerlifting School 170.0 65.14 8 [8]
12. TJ Sokol Vítkovice 120.0 52.75 8 [8]
13. Powerlifting TJJM Chodov 95.0 51.37 8 [8]
14. Iron Warriors 132.5 61.99 7 [7]
15. Fitness Staňkov 132.5 61.02 6 [6]
16. TJ Sokol Nymburk 130.0 58.84 4 [4]
Muži M3
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Colbert club SSK Vítkovice 230.0 103.12 17 [9, 8]
2. Sporting APIS Praha 160.0 71.96 12 [12]
3. SK Olympia Zlín 166.0 70.85 12 [12]
4. Fitness Staňkov 135.0 64.67 12 [12]
5. Silový trojboj Holba Hanušovice 120.0 61.63 12 [12]
6. TJ Sokol Lanžhot 140.0 56.74 12 [12]
7. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 105.0 56.20 12 [12]
8. TJ KRALUPY 140.0 63.22 9 [9]
9. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 112.5 57.89 9 [9]
10. TJ Sokol Vítkovice 115.0 55.70 9 [9]
11. SK OLYMP Fitness Nový Bor 100.0 50.26 7 [7]
Muži M4
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Colbert club SSK Vítkovice 237.5 112.72 21 [12, 9]
2. TJ KRALUPY 172.5 82.29 20 [12, 8]
3. TJ Sokol Vejprnice 145.0 63.23 12 [12]
4. SK Horník PWL 130.5 62.75 12 [12]
5. SK OLYMP Fitness Nový Bor 150.0 62.01 12 [12]
6. SK Olympia Zlín 100.0 44.86 12 [12]
7. TJ Spartak Pelhřimov 87.5 40.16 9 [9]
Celkové pořadí
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Colbert club SSK Vítkovice 602.5 280.16 50 [12, 12, 9, 9, 8]
2. TJ Sokol Vejprnice 782.5 332.48 49 [12, 12, 9, 9, 7]
3. SK Olympia Zlín 498.5 246.06 45 [12, 12, 12, 9]
4. TJ KRALUPY 467.5 219.24 41 [12, 12, 9, 8]
5. TJ Sokol Lanžhot 430.0 199.70 33 [12, 12, 9]
6. TJ TZ Prosport Rakovník 335.0 174.12 32 [12, 12, 8]
7. Powerlifting School 391.0 198.19 29 [12, 9, 8]
8. Silový trojboj Holba Hanušovice 320.0 140.67 24 [12, 12]
9. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 237.5 123.30 24 [12, 12]
10. SKST Litvínov 360.5 192.40 24 [12, 7, 5]
11. Sportovní klub TER 245.0 122.15 21 [12, 9]
12. SK OLYMP Fitness Nový Bor 250.0 112.27 19 [12, 7]
13. Fitness Staňkov 267.5 125.69 18 [12, 6]
14. TJ Sokol Rosice 245.0 120.68 17 [12, 5]
15. TJ Svitavy 287.5 136.97 17 [9, 8]
16. TJ Sokol Vítkovice 235.0 108.45 17 [9, 8]
17. TJ Sokol Nymburk 352.5 153.29 16 [12, 4]
18. Powerlifting TJJM Chodov 255.0 115.40 14 [8, 6]
19. KST Příbram 212.5 96.80 12 [12]
20. Powerlifting Bílina 220.0 87.15 12 [12]
21. Doplnejch powerlifting 140.0 76.21 12 [12]
22. Sporting APIS Praha 160.0 71.96 12 [12]
23. Powerlifting Gladiators 72.5 67.12 12 [12]
24. SK Horník PWL 130.5 62.75 12 [12]
25. TJ Sokol Žižkov 48.0 46.63 12 [12]
26. Powerlifting Hodonín 200.0 76.94 9 [9]
27. Spal strength gym 132.5 66.47 9 [9]
28. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 112.5 57.89 9 [9]
29. TJ Spartak Pelhřimov 87.5 40.16 9 [9]
30. TJ Sokol Pohořelice 190.0 75.71 8 [8]
31. SK Fitness Gym Olomouc 140.0 66.92 8 [8]
32. Iron Warriors 132.5 61.99 7 [7]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Pokus Hodnota
Vladislav Havrlík Muži M1 M -105 kg Benčpres 3 212.5 kg
Jiří Psota Muži M3 M -105 kg Benčpres 1 152.5 kg
Jiří Psota Muži M3 M -105 kg Benčpres 2 157.5 kg
Jiří Psota Muži M3 M -105 kg Benčpres 3 160 kg
Zoltán Kanát Muži M3 M -120 kg Benčpres 3 166 kg
Václava Zodererová Ženy M3 Ž -52 kg Benčpres 1 45 kg
Václava Zodererová Ženy M3 Ž -52 kg Benčpres 2 47.5 kg
Václava Zodererová Ženy M3 Ž -52 kg Benčpres 3 48 kg
Josef Vojtěch Vážný Muži M4 M +120 kg Benčpres 1 140 kg
Josef Vojtěch Vážný Muži M4 M +120 kg Benčpres 2 145 kg
Josef Vojtěch Vážný Muži M4 M +120 kg Benčpres 3 150 kg
Jiří Horník Muži M4 M -93 kg Benčpres 3 130.5 kg
Lucie Šuková Ženy M1 Ž -76 kg Benčpres 2 95.5 kg
Iryna Bezyk Ženy M1 Ž -52 kg Benčpres 3 61 kg
Vladislav Havrlík Muži M1 M -105 kg Trojboj - 212.5 kg
Jiří Psota Muži M3 M -105 kg Trojboj - 160 kg
Zoltán Kanát Muži M3 M -120 kg Trojboj - 166 kg
Václava Zodererová Ženy M3 Ž -52 kg Trojboj - 48 kg
Josef Vojtěch Vážný Muži M4 M +120 kg Trojboj - 150 kg
Jiří Horník Muži M4 M -93 kg Trojboj - 130.5 kg
Lucie Šuková Ženy M1 Ž -76 kg Trojboj - 95.5 kg
Iryna Bezyk Ženy M1 Ž -52 kg Trojboj - 61 kg