Zpět na všechny soutěže


4. Mistrovství Moravy juniorů a dorostu v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 12.09. 2020
Místo konání: Blansko

Personál:



Zdeněk Zvonič Delegát
Michal Sicha Hlavní rozhodčí
Jiří Zimula Postranní rozhodčí
Patrik Přibyl Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Denisa Turková 2003 / 28 / 54.5 TJ Viktorie Bohumín 75.0 82.5 - 82.5 1. 40.0 45.0 47.5 45.0 1. 95.0 100.0 - 100.0 1. 227.5 273.43 VT1
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Adéla Pivoňková 2002 / 7 / 60.6 B Strong Powerlifting Team 85.0 92.5 97.5 97.5 1. 45.0 50.0 52.5 50.0 2. 105.0 115.0 120.0 120.0 1. 267.5 295.94 VT1
2. Klára Balážová 2002 / 64 / 60.1 Sportovní klub Zbýšov 75.0 82.5 87.5 87.5 2. 45.0 52.5 57.5 52.5 1. 85.0 95.0 102.5 102.5 2. 242.5 270.00 VT2
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Sára Kopřivová 2002 / 17 / 66.5 B Strong Powerlifting Team 100.0 107.5 112.5 112.5 1. 45.0 47.5 50.0 50.0 1. 112.5 120.0 125.0 120.0 1. 282.5 291.46 VT1
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Šárka Fibingrová 2001 / 8 / 50.7 Iron Warriors 105.0 110.0 R115.0 115.0 1. 62.5 R65.5 R65.5 62.5 1. 112.5 117.5 117.5 112.5 1. 290.0 368.62 MVT
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Sandra Kučerová 2000 / 39 / 62.4 Iron Warriors 112.5 115.0 117.5 117.5 1. 67.5 70.0 72.5 72.5 1. 135.0 145.0 150.0 145.0 1. 335.0 362.40 MVT
2. Anna Šebíková 1999 / 26 / 62.3 Iron Warriors 105.0 110.0 110.0 110.0 2. 60.0 65.0 67.5 67.5 2. 115.0 120.0 127.5 127.5 2. 305.0 330.35 VT1
3. Eliška Ročárková 2001 / 33 / 59.1 Powerlifting TJJM Chodov 100.0 105.0 107.5 107.5 3. 50.0 55.0 57.5 57.5 3. 102.5 112.5 120.0 120.0 3. 285.0 321.51 VT1
4. Adéla Pustějovská 1999 / 65 / 61.7 Spal strength gym 77.5 82.5 85.0 82.5 4. 50.0 55.0 57.5 55.0 4. 97.5 105.0 107.5 107.5 4. 245.0 267.32 VT2
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Klára Zmeškalová 1997 / 43 / 70.6 Iron Warriors 145.0 152.5 R160.5 160.5 1. 77.5 80.0 85.0 85.0 1. 177.5 185.0 R192.5 185.0 1. R430.5 425.76 EVT
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Jitka Frühbauerová 1999 / 50 / 74.9 Powerlifting Jihlava 105.0 110.0 115.0 115.0 1. 50.0 55.0 60.0 60.0 1. 112.5 117.5 122.5 122.5 1. 297.5 283.04 VT2
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Jaroslav Kubíček 2002 / 1 / 72 Silový trojboj Holba Hanušovice 155.0 165.0 172.5 172.5 2. 105.0 112.5 115.0 115.0 1. 202.5 215.0 220.0 220.0 1. 507.5 372.35 VT1
2. Jiří Patočka 2003 / 57 / 73.1 TJ Sokol Pohořelice 170.0 180.0 185.0 185.0 1. 90.0 97.5 100.0 100.0 4. 200.0 212.5 220.0 220.0 2. 505.0 366.43 VT1
3. Tomáš Křída 2002 / 6 / 69.2 Iron Warriors 155.0 165.0 172.5 165.0 3. 95.0 100.0 102.5 100.0 2. 165.0 177.5 190.0 190.0 3. 455.0 344.03 VT2
4. Daniel Kristlík 2002 / 72 / 74 Iron Warriors 135.0 145.0 152.5 152.5 4. 80.0 85.0 85.0 85.0 5. 180.0 190.0 200.0 190.0 4. 427.5 307.50 VT2
5. Vojtěch Kij 2003 / 44 / 71.7 Colbert club SSK Vítkovice 140.0 150.0 155.0 150.0 5. 90.0 95.0 100.0 100.0 3. 120.0 140.0 150.0 150.0 5. 400.0 294.40 VT2
6. Lubomír Medo 2004 / 10 / 71.9 TJ Sokol Rosice 100.0 110.0 110.0 110.0 6. 70.0 77.5 80.0 80.0 6. 100.0 115.0 130.0 115.0 6. 305.0 224.02
M -83 kg M -83 kg
1. Pavel Řezáč 2002 / 67 / 80.6 Iron Warriors 175.0 185.0 195.0 195.0 2. 115.0 120.0 122.5 120.0 2. 195.0 205.0 215.0 215.0 1. 530.0 360.13 VT1
2. Ondřej Zitko 2002 / 34 / 81.5 B Strong Powerlifting Team 190.0 200.0 200.0 200.0 1. 105.0 110.0 115.0 110.0 4. 190.0 200.0 210.0 210.0 2. 520.0 350.95 VT1
3. Ondřej Kaucký 2002 / 36 / 82.9 B Strong Powerlifting Team 167.5 177.5 185.0 185.0 3. 130.0 137.5 142.5 142.5 1. 170.0 182.5 192.5 192.5 6. 520.0 347.36 VT1
4. Štěpán Medek 2004 / 22 / 82.6 TJ Svitavy 155.0 162.5 170.0 170.0 5. 117.5 120.0 125.0 117.5 3. 185.0 195.0 202.5 202.5 4. 490.0 328.01 VT2
5. Richard Zatloukal 2002 / 9 / 82.4 SK Fitness Gym Olomouc 165.0 172.5 172.5 172.5 4. 95.0 100.0 102.5 95.0 5. 190.0 200.0 207.5 207.5 3. 475.0 318.44 VT2
6. Petr Patočka 2003 / 70 / 82 TJ Sokol Pohořelice 150.0 160.0 165.0 165.0 6. 80.0 85.0 87.5 85.0 8. 190.0 200.0 210.0 200.0 5. 450.0 302.58 VT2
7. Denis Švancara 2004 / 3 / 78.1 ASK Blansko 140.0 150.0 157.5 157.5 7. 80.0 85.0 90.0 90.0 6. 165.0 175.0 185.0 185.0 7. 432.5 299.85 VT2
8. Daniel Hlavička 2002 / 42 / 80.8 TJ Olympia Zlín 110.0 122.5 135.0 135.0 8. 75.0 77.5 85.0 85.0 7. 150.0 165.0 180.0 180.0 8. 400.0 271.40 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Tomáš Vidourek 2002 / 53 / 90.7 ASK Blansko 200.0 210.0 220.0 220.0 1. 110.0 120.0 120.0 120.0 1. 250.0 260.0 270.0 260.0 1. 600.0 381.54 VT1
2. David Petr 2002 / 68 / 84.9 TJ Lokomotiva Krnov 170.0 177.5 185.0 177.5 2. 105.0 110.0 115.0 115.0 2. 200.0 210.0 225.0 225.0 2. 517.5 340.93 VT2
3. Jakub Zoicas 2002 / 35 / 91 TJ Svitavy 145.0 155.0 162.5 162.5 3. 85.0 92.5 92.5 85.0 4. 172.5 190.0 200.0 200.0 3. 447.5 284.12 VT2
4. Matouš Kavický 2003 / 20 / 88 TJ Sokol Pohořelice 150.0 160.0 165.0 160.0 4. 80.0 85.0 90.0 85.0 3. 170.0 180.0 185.0 185.0 4. 430.0 277.74 VT3
5. Daniel Zavadil 2003 / 13 / 88.9 TJ Olympia Zlín 110.0 120.0 127.5 127.5 5. 70.0 75.0 80.0 80.0 5. 130.0 145.0 152.5 152.5 5. 360.0 231.26
M -105 kg M -105 kg
1. David Vích 2002 / 25 / 101.1 B Strong Powerlifting Team 170.0 170.0 200.0 200.0 1. 100.0 107.5 112.5 112.5 1. 185.0 205.0 220.0 220.0 1. 532.5 322.69 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Dušan Mátta 2005 / 69 / 114.7 Fitness Ring 165.0 175.0 175.0 175.0 1. 105.0 110.0 115.0 115.0 1. 185.0 205.0 212.5 212.5 1. 502.5 292.20 VT2
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Tomáš Miláček 1999 / 55 / 68.2 TJ Svitavy 155.0 157.5 162.5 162.5 1. 105.0 105.0 105.0 105.0 2. 182.5 185.0 192.5 192.5 1. 460.0 351.76 VT2
2. Marek Bajer 1999 / 62 / 72.7 SK Fitness Gym Olomouc 150.0 155.0 160.0 160.0 2. 105.0 110.0 115.0 110.0 1. 170.0 180.0 190.0 190.0 2. 460.0 335.11 VT2
3. Matěj Hájský 2000 / 41 / 72.5 TJ Svitavy 130.0 140.0 145.0 140.0 3. 85.0 90.0 95.0 90.0 3. 155.0 165.0 180.0 180.0 3. 410.0 299.30 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Michal Komprda 1997 / 49 / 81.3 ASK Blansko 185.0 195.0 200.0 200.0 1. 135.0 145.0 150.0 145.0 2. 235.0 245.0 250.0 250.0 2. 595.0 402.16 VT1
2. Vojtěch Sýkora 1997 / 47 / 82.3 TJ Sokol Těškovice 180.0 190.0 195.0 190.0 2. 115.0 122.5 127.5 122.5 4. 245.0 255.0 262.5 255.0 1. 567.5 380.74 VT1
3. Jan Truxa 1997 / 14 / 82.3 B Strong Powerlifting Team 157.5 170.0 180.0 180.0 4. 125.0 130.0 135.0 130.0 3. 185.0 200.0 220.0 220.0 4. 530.0 355.58 VT2
4. Ondřej Hilgert 1998 / 18 / 82 TJ Lokomotiva Krnov 150.0 162.5 172.5 172.5 6. 135.0 140.0 147.5 147.5 1. 180.0 200.0 220.0 200.0 6. 520.0 349.65 VT2
5. Tomáš Svoboda 1999 / 12 / 81.9 B Strong Powerlifting Team 145.0 155.0 165.0 165.0 7. 105.0 105.0 105.0 105.0 5. 215.0 220.0 220.0 220.0 3. 490.0 329.72 VT2
6. František Frantál 2000 / 40 / 83 Sportovní klub ZLOBR 170.0 180.0 190.0 190.0 3. 90.0 97.5 105.0 97.5 7. 175.0 187.5 195.0 195.0 7. 482.5 322.07 VT2
7. Jakub Hýbl 2001 / 54 / 80.8 Silový trojboj Holba Hanušovice 165.0 175.0 175.0 175.0 5. 100.0 105.0 105.0 100.0 6. 175.0 185.0 200.0 200.0 5. 475.0 322.29 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Adam Kubový 2001 / 37 / 87.8 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 215.0 225.0 225.0 1. 120.0 130.0 135.0 130.0 6. 260.0 275.0 285.0 275.0 1. 630.0 407.42 VT1
2. Ondřej Štěpán 1999 / 48 / 91.8 Spal strength gym 195.0 210.0 217.5 210.0 4. 120.0 130.0 135.0 135.0 4. 225.0 240.0 255.0 255.0 2. 600.0 379.26 VT1
3. Jan Richter 1998 / 21 / 91.8 Powerlifting Brno 202.5 212.5 220.0 220.0 3. 112.5 122.5 130.0 130.0 7. 225.0 240.0 252.5 240.0 4. 590.0 372.94 VT1
4. Vojtěch Halma 1999 / 45 / 91.6 TJ Sokol Rosice 180.0 195.0 205.0 205.0 6. 130.0 140.0 142.5 140.0 3. 230.0 240.0 250.0 240.0 3. 585.0 370.19 VT1
5. Pavel Goliáš 1998 / 51 / 91.9 TJ Sokol Vranovice 192.5 202.5 207.5 207.5 5. 120.0 127.5 132.5 132.5 5. 220.0 227.5 235.0 235.0 5. 575.0 363.29 VT1
6. Pavel Kudělka 1999 / 2 / 88.4 B Strong Powerlifting Team 200.0 210.0 220.0 220.0 2. 110.0 115.0 120.0 120.0 8. 230.0 250.0 250.0 230.0 6. 570.0 367.31 VT1
7. Jan Škrobánek 1999 / 23 / 90.7 B Strong Powerlifting Team 170.0 185.0 197.5 197.5 7. 130.0 137.5 140.0 140.0 2. 185.0 200.0 212.5 212.5 8. 550.0 349.75 VT2
8. Jan Maláč 2000 / 58 / 92.5 TJ Lokomotiva Krnov 185.0 190.0 195.0 190.0 8. 115.0 122.5 122.5 115.0 10. 210.0 220.0 230.0 230.0 7. 535.0 336.94 VT2
9. Patrik Steinoch 2000 / 19 / 87.6 Sportovní klub Zbýšov 160.0 175.0 190.0 175.0 10. 137.5 145.0 150.0 145.0 1. 200.0 210.0 220.0 210.0 9. 530.0 343.17 VT2
10. Daniel Černý 2000 / 16 / 87.8 TJ Sokol Pohořelice 170.0 180.0 185.0 180.0 9. 95.0 100.0 105.0 105.0 11. 190.0 205.0 205.0 190.0 10. 475.0 307.18 VT3
11. Jiří Veverka 2001 / 63 / 92.2 Powerlifting Jihlava 110.0 120.0 130.0 130.0 11. 105.0 115.0 117.5 115.0 9. 150.0 165.0 180.0 165.0 11. 410.0 258.63 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Jakub Lukeš 2000 / 66 / 99.6 TJ Lokomotiva Krnov 220.0 232.5 237.5 237.5 1. 140.0 147.5 152.5 147.5 3. 250.0 267.5 275.0 275.0 1. 660.0 402.34 VT1
2. Ondřej Batelka 1997 / 59 / 103.7 Sportovní klub Zbýšov 180.0 190.0 195.0 195.0 7. 145.0 150.0 152.5 152.5 2. 245.0 255.0 260.0 255.0 2. 602.5 361.62 VT1
3. Petr Jeřábek 1999 / 61 / 103.9 Spal strength gym 180.0 200.0 - 200.0 6. 140.0 152.5 160.0 160.0 1. 240.0 255.0 255.0 240.0 5. 600.0 359.88 VT1
4. Michal Svatoš 1997 / 30 / 104.9 TJ Ústí nad Orlicí 200.0 210.0 215.0 210.0 4. 120.0 125.0 127.5 127.5 5. 232.5 247.5 255.0 255.0 3. 592.5 354.20 VT2
5. Patrik Hačunda 2001 / 38 / 102.1 Powerlifting Hodonín 170.0 180.0 185.0 185.0 8. 132.5 135.0 140.0 135.0 4. 230.0 240.0 247.5 247.5 4. 567.5 342.60 VT2
6. Vojtěch Poljak 2000 / 11 / 102.8 B Strong Powerlifting Team 200.0 210.0 215.0 215.0 2. 115.0 120.0 125.0 125.0 6. 200.0 212.5 220.0 220.0 7. 560.0 337.18 VT2
7. Karel Král 1999 / 27 / 101.8 Iron Warriors 190.0 200.0 207.5 207.5 5. 115.0 120.0 122.5 120.0 7. 210.0 220.0 227.5 220.0 6. 547.5 330.91 VT2
8. Štěpán Küschner 2001 / 32 / 103 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 215.0 227.5 215.0 3. 110.0 120.0 125.0 120.0 8. 190.0 - - 190.0 8. 525.0 315.89 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Jakub Šigut 1999 / 46 / 116.4 Iron Warriors 255.0 267.5 275.0 275.0 1. 137.5 142.5 142.5 142.5 3. 290.0 - R310.5 290.0 1. 707.5 409.78 MVT
2. Filip Porteš 2000 / 5 / 114.1 TJ Olympia Zlín 250.0 260.0 267.5 260.0 3. 152.5 160.0 165.0 160.0 1. 260.0 270.0 280.0 280.0 2. 700.0 407.61 VT1
3. Vít Kučera 2000 / 52 / 107.2 Iron Warriors 250.0 262.5 272.5 272.5 2. 145.0 150.0 152.5 152.5 2. 245.0 260.0 260.0 245.0 4. 670.0 397.51 VT1
4. David Bárek 2000 / 15 / 119.2 Powerlifting Brno 222.5 - 230.0 222.5 4. 130.0 132.5 132.5 132.5 4. 240.0 255.0 270.0 255.0 3. 610.0 351.24 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. Denis Kurečka 1999 / 71 / 131.5 Colbert club SSK Vítkovice 215.0 230.0 240.0 240.0 2. 165.0 175.0 180.0 175.0 2. 220.0 240.0 275.0 275.0 1. 690.0 389.44 VT1
2. Marek Novák 1997 / 4 / 156.6 TJ Olympia Zlín 235.0 250.0 260.0 260.0 1. 200.0 212.5 220.0 220.0 1. 160.0 190.0 210.0 210.0 2. 690.0 379.43 VT1

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Adéla Pivoňková 2002 / 7 / 60.6 B Strong Powerlifting Team 85.0 92.5 97.5 97.5 1. 45.0 50.0 52.5 50.0 2. 105.0 115.0 120.0 120.0 1. 267.5 295.94 VT1
2. Sára Kopřivová 2002 / 17 / 66.5 B Strong Powerlifting Team 100.0 107.5 112.5 112.5 1. 45.0 47.5 50.0 50.0 1. 112.5 120.0 125.0 120.0 1. 282.5 291.46 VT1
3. Denisa Turková 2003 / 28 / 54.5 TJ Viktorie Bohumín 75.0 82.5 - 82.5 1. 40.0 45.0 47.5 45.0 1. 95.0 100.0 - 100.0 1. 227.5 273.43 VT1
4. Klára Balážová 2002 / 64 / 60.1 Sportovní klub Zbýšov 75.0 82.5 87.5 87.5 2. 45.0 52.5 57.5 52.5 1. 85.0 95.0 102.5 102.5 2. 242.5 270.00 VT2
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Klára Zmeškalová 1997 / 43 / 70.6 Iron Warriors 145.0 152.5 160.5 160.5 1. 77.5 80.0 85.0 85.0 1. 177.5 185.0 192.5 185.0 1. 430.5 425.76 EVT
2. Šárka Fibingrová 2001 / 8 / 50.7 Iron Warriors 105.0 110.0 115.0 115.0 1. 62.5 65.5 65.5 62.5 1. 112.5 117.5 117.5 112.5 1. 290.0 368.62 MVT
3. Sandra Kučerová 2000 / 39 / 62.4 Iron Warriors 112.5 115.0 117.5 117.5 1. 67.5 70.0 72.5 72.5 1. 135.0 145.0 150.0 145.0 1. 335.0 362.40 MVT
4. Anna Šebíková 1999 / 26 / 62.3 Iron Warriors 105.0 110.0 110.0 110.0 2. 60.0 65.0 67.5 67.5 2. 115.0 120.0 127.5 127.5 2. 305.0 330.35 VT1
5. Eliška Ročárková 2001 / 33 / 59.1 Powerlifting TJJM Chodov 100.0 105.0 107.5 107.5 3. 50.0 55.0 57.5 57.5 3. 102.5 112.5 120.0 120.0 3. 285.0 321.51 VT1
6. Jitka Frühbauerová 1999 / 50 / 74.9 Powerlifting Jihlava 105.0 110.0 115.0 115.0 1. 50.0 55.0 60.0 60.0 1. 112.5 117.5 122.5 122.5 1. 297.5 283.04 VT2
7. Adéla Pustějovská 1999 / 65 / 61.7 Spal strength gym 77.5 82.5 85.0 82.5 4. 50.0 55.0 57.5 55.0 4. 97.5 105.0 107.5 107.5 4. 245.0 267.32 VT2
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Tomáš Vidourek 2002 / 53 / 90.7 ASK Blansko 200.0 210.0 220.0 220.0 1. 110.0 120.0 120.0 120.0 1. 250.0 260.0 270.0 260.0 1. 600.0 381.54 VT1
2. Jaroslav Kubíček 2002 / 1 / 72 Silový trojboj Holba Hanušovice 155.0 165.0 172.5 172.5 2. 105.0 112.5 115.0 115.0 1. 202.5 215.0 220.0 220.0 1. 507.5 372.35 VT1
3. Jiří Patočka 2003 / 57 / 73.1 TJ Sokol Pohořelice 170.0 180.0 185.0 185.0 1. 90.0 97.5 100.0 100.0 4. 200.0 212.5 220.0 220.0 2. 505.0 366.43 VT1
4. Pavel Řezáč 2002 / 67 / 80.6 Iron Warriors 175.0 185.0 195.0 195.0 2. 115.0 120.0 122.5 120.0 2. 195.0 205.0 215.0 215.0 1. 530.0 360.13 VT1
5. Ondřej Zitko 2002 / 34 / 81.5 B Strong Powerlifting Team 190.0 200.0 200.0 200.0 1. 105.0 110.0 115.0 110.0 4. 190.0 200.0 210.0 210.0 2. 520.0 350.95 VT1
6. Ondřej Kaucký 2002 / 36 / 82.9 B Strong Powerlifting Team 167.5 177.5 185.0 185.0 3. 130.0 137.5 142.5 142.5 1. 170.0 182.5 192.5 192.5 6. 520.0 347.36 VT1
7. Tomáš Křída 2002 / 6 / 69.2 Iron Warriors 155.0 165.0 172.5 165.0 3. 95.0 100.0 102.5 100.0 2. 165.0 177.5 190.0 190.0 3. 455.0 344.03 VT2
8. David Petr 2002 / 68 / 84.9 TJ Lokomotiva Krnov 170.0 177.5 185.0 177.5 2. 105.0 110.0 115.0 115.0 2. 200.0 210.0 225.0 225.0 2. 517.5 340.93 VT2
9. Štěpán Medek 2004 / 22 / 82.6 TJ Svitavy 155.0 162.5 170.0 170.0 5. 117.5 120.0 125.0 117.5 3. 185.0 195.0 202.5 202.5 4. 490.0 328.01 VT2
10. David Vích 2002 / 25 / 101.1 B Strong Powerlifting Team 170.0 170.0 200.0 200.0 1. 100.0 107.5 112.5 112.5 1. 185.0 205.0 220.0 220.0 1. 532.5 322.69 VT2
11. Richard Zatloukal 2002 / 9 / 82.4 SK Fitness Gym Olomouc 165.0 172.5 172.5 172.5 4. 95.0 100.0 102.5 95.0 5. 190.0 200.0 207.5 207.5 3. 475.0 318.44 VT2
12. Daniel Kristlík 2002 / 72 / 74 Iron Warriors 135.0 145.0 152.5 152.5 4. 80.0 85.0 85.0 85.0 5. 180.0 190.0 200.0 190.0 4. 427.5 307.50 VT2
13. Petr Patočka 2003 / 70 / 82 TJ Sokol Pohořelice 150.0 160.0 165.0 165.0 6. 80.0 85.0 87.5 85.0 8. 190.0 200.0 210.0 200.0 5. 450.0 302.58 VT2
14. Denis Švancara 2004 / 3 / 78.1 ASK Blansko 140.0 150.0 157.5 157.5 7. 80.0 85.0 90.0 90.0 6. 165.0 175.0 185.0 185.0 7. 432.5 299.85 VT2
15. Vojtěch Kij 2003 / 44 / 71.7 Colbert club SSK Vítkovice 140.0 150.0 155.0 150.0 5. 90.0 95.0 100.0 100.0 3. 120.0 140.0 150.0 150.0 5. 400.0 294.40 VT2
16. Dušan Mátta 2005 / 69 / 114.7 Fitness Ring 165.0 175.0 175.0 175.0 1. 105.0 110.0 115.0 115.0 1. 185.0 205.0 212.5 212.5 1. 502.5 292.20 VT2
17. Jakub Zoicas 2002 / 35 / 91 TJ Svitavy 145.0 155.0 162.5 162.5 3. 85.0 92.5 92.5 85.0 4. 172.5 190.0 200.0 200.0 3. 447.5 284.12 VT2
18. Matouš Kavický 2003 / 20 / 88 TJ Sokol Pohořelice 150.0 160.0 165.0 160.0 4. 80.0 85.0 90.0 85.0 3. 170.0 180.0 185.0 185.0 4. 430.0 277.74 VT3
19. Daniel Hlavička 2002 / 42 / 80.8 TJ Olympia Zlín 110.0 122.5 135.0 135.0 8. 75.0 77.5 85.0 85.0 7. 150.0 165.0 180.0 180.0 8. 400.0 271.40 VT3
20. Daniel Zavadil 2003 / 13 / 88.9 TJ Olympia Zlín 110.0 120.0 127.5 127.5 5. 70.0 75.0 80.0 80.0 5. 130.0 145.0 152.5 152.5 5. 360.0 231.26
21. Lubomír Medo 2004 / 10 / 71.9 TJ Sokol Rosice 100.0 110.0 110.0 110.0 6. 70.0 77.5 80.0 80.0 6. 100.0 115.0 130.0 115.0 6. 305.0 224.02
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jakub Šigut 1999 / 46 / 116.4 Iron Warriors 255.0 267.5 275.0 275.0 1. 137.5 142.5 142.5 142.5 3. 290.0 - 310.5 290.0 1. 707.5 409.78 MVT
2. Filip Porteš 2000 / 5 / 114.1 TJ Olympia Zlín 250.0 260.0 267.5 260.0 3. 152.5 160.0 165.0 160.0 1. 260.0 270.0 280.0 280.0 2. 700.0 407.61 VT1
3. Adam Kubový 2001 / 37 / 87.8 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 215.0 225.0 225.0 1. 120.0 130.0 135.0 130.0 6. 260.0 275.0 285.0 275.0 1. 630.0 407.42 VT1
4. Jakub Lukeš 2000 / 66 / 99.6 TJ Lokomotiva Krnov 220.0 232.5 237.5 237.5 1. 140.0 147.5 152.5 147.5 3. 250.0 267.5 275.0 275.0 1. 660.0 402.34 VT1
5. Michal Komprda 1997 / 49 / 81.3 ASK Blansko 185.0 195.0 200.0 200.0 1. 135.0 145.0 150.0 145.0 2. 235.0 245.0 250.0 250.0 2. 595.0 402.16 VT1
6. Vít Kučera 2000 / 52 / 107.2 Iron Warriors 250.0 262.5 272.5 272.5 2. 145.0 150.0 152.5 152.5 2. 245.0 260.0 260.0 245.0 4. 670.0 397.51 VT1
7. Denis Kurečka 1999 / 71 / 131.5 Colbert club SSK Vítkovice 215.0 230.0 240.0 240.0 2. 165.0 175.0 180.0 175.0 2. 220.0 240.0 275.0 275.0 1. 690.0 389.44 VT1
8. Vojtěch Sýkora 1997 / 47 / 82.3 TJ Sokol Těškovice 180.0 190.0 195.0 190.0 2. 115.0 122.5 127.5 122.5 4. 245.0 255.0 262.5 255.0 1. 567.5 380.74 VT1
9. Marek Novák 1997 / 4 / 156.6 TJ Olympia Zlín 235.0 250.0 260.0 260.0 1. 200.0 212.5 220.0 220.0 1. 160.0 190.0 210.0 210.0 2. 690.0 379.43 VT1
10. Ondřej Štěpán 1999 / 48 / 91.8 Spal strength gym 195.0 210.0 217.5 210.0 4. 120.0 130.0 135.0 135.0 4. 225.0 240.0 255.0 255.0 2. 600.0 379.26 VT1
11. Jan Richter 1998 / 21 / 91.8 Powerlifting Brno 202.5 212.5 220.0 220.0 3. 112.5 122.5 130.0 130.0 7. 225.0 240.0 252.5 240.0 4. 590.0 372.94 VT1
12. Vojtěch Halma 1999 / 45 / 91.6 TJ Sokol Rosice 180.0 195.0 205.0 205.0 6. 130.0 140.0 142.5 140.0 3. 230.0 240.0 250.0 240.0 3. 585.0 370.19 VT1
13. Pavel Kudělka 1999 / 2 / 88.4 B Strong Powerlifting Team 200.0 210.0 220.0 220.0 2. 110.0 115.0 120.0 120.0 8. 230.0 250.0 250.0 230.0 6. 570.0 367.31 VT1
14. Pavel Goliáš 1998 / 51 / 91.9 TJ Sokol Vranovice 192.5 202.5 207.5 207.5 5. 120.0 127.5 132.5 132.5 5. 220.0 227.5 235.0 235.0 5. 575.0 363.29 VT1
15. Ondřej Batelka 1997 / 59 / 103.7 Sportovní klub Zbýšov 180.0 190.0 195.0 195.0 7. 145.0 150.0 152.5 152.5 2. 245.0 255.0 260.0 255.0 2. 602.5 361.62 VT1
16. Petr Jeřábek 1999 / 61 / 103.9 Spal strength gym 180.0 200.0 - 200.0 6. 140.0 152.5 160.0 160.0 1. 240.0 255.0 255.0 240.0 5. 600.0 359.88 VT1
17. Jan Truxa 1997 / 14 / 82.3 B Strong Powerlifting Team 157.5 170.0 180.0 180.0 4. 125.0 130.0 135.0 130.0 3. 185.0 200.0 220.0 220.0 4. 530.0 355.58 VT2
18. Michal Svatoš 1997 / 30 / 104.9 TJ Ústí nad Orlicí 200.0 210.0 215.0 210.0 4. 120.0 125.0 127.5 127.5 5. 232.5 247.5 255.0 255.0 3. 592.5 354.20 VT2
19. Tomáš Miláček 1999 / 55 / 68.2 TJ Svitavy 155.0 157.5 162.5 162.5 1. 105.0 105.0 105.0 105.0 2. 182.5 185.0 192.5 192.5 1. 460.0 351.76 VT2
20. David Bárek 2000 / 15 / 119.2 Powerlifting Brno 222.5 - 230.0 222.5 4. 130.0 132.5 132.5 132.5 4. 240.0 255.0 270.0 255.0 3. 610.0 351.24 VT2
21. Jan Škrobánek 1999 / 23 / 90.7 B Strong Powerlifting Team 170.0 185.0 197.5 197.5 7. 130.0 137.5 140.0 140.0 2. 185.0 200.0 212.5 212.5 8. 550.0 349.75 VT2
22. Ondřej Hilgert 1998 / 18 / 82 TJ Lokomotiva Krnov 150.0 162.5 172.5 172.5 6. 135.0 140.0 147.5 147.5 1. 180.0 200.0 220.0 200.0 6. 520.0 349.65 VT2
23. Patrik Steinoch 2000 / 19 / 87.6 Sportovní klub Zbýšov 160.0 175.0 190.0 175.0 10. 137.5 145.0 150.0 145.0 1. 200.0 210.0 220.0 210.0 9. 530.0 343.17 VT2
24. Patrik Hačunda 2001 / 38 / 102.1 Powerlifting Hodonín 170.0 180.0 185.0 185.0 8. 132.5 135.0 140.0 135.0 4. 230.0 240.0 247.5 247.5 4. 567.5 342.60 VT2
25. Vojtěch Poljak 2000 / 11 / 102.8 B Strong Powerlifting Team 200.0 210.0 215.0 215.0 2. 115.0 120.0 125.0 125.0 6. 200.0 212.5 220.0 220.0 7. 560.0 337.18 VT2
26. Jan Maláč 2000 / 58 / 92.5 TJ Lokomotiva Krnov 185.0 190.0 195.0 190.0 8. 115.0 122.5 122.5 115.0 10. 210.0 220.0 230.0 230.0 7. 535.0 336.94 VT2
27. Marek Bajer 1999 / 62 / 72.7 SK Fitness Gym Olomouc 150.0 155.0 160.0 160.0 2. 105.0 110.0 115.0 110.0 1. 170.0 180.0 190.0 190.0 2. 460.0 335.11 VT2
28. Karel Král 1999 / 27 / 101.8 Iron Warriors 190.0 200.0 207.5 207.5 5. 115.0 120.0 122.5 120.0 7. 210.0 220.0 227.5 220.0 6. 547.5 330.91 VT2
29. Tomáš Svoboda 1999 / 12 / 81.9 B Strong Powerlifting Team 145.0 155.0 165.0 165.0 7. 105.0 105.0 105.0 105.0 5. 215.0 220.0 220.0 220.0 3. 490.0 329.72 VT2
30. Jakub Hýbl 2001 / 54 / 80.8 Silový trojboj Holba Hanušovice 165.0 175.0 175.0 175.0 5. 100.0 105.0 105.0 100.0 6. 175.0 185.0 200.0 200.0 5. 475.0 322.29 VT2
31. František Frantál 2000 / 40 / 83 Sportovní klub ZLOBR 170.0 180.0 190.0 190.0 3. 90.0 97.5 105.0 97.5 7. 175.0 187.5 195.0 195.0 7. 482.5 322.07 VT2
32. Štěpán Küschner 2001 / 32 / 103 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 215.0 227.5 215.0 3. 110.0 120.0 125.0 120.0 8. 190.0 - - 190.0 8. 525.0 315.89 VT2
33. Daniel Černý 2000 / 16 / 87.8 TJ Sokol Pohořelice 170.0 180.0 185.0 180.0 9. 95.0 100.0 105.0 105.0 11. 190.0 205.0 205.0 190.0 10. 475.0 307.18 VT3
34. Matěj Hájský 2000 / 41 / 72.5 TJ Svitavy 130.0 140.0 145.0 140.0 3. 85.0 90.0 95.0 90.0 3. 155.0 165.0 180.0 180.0 3. 410.0 299.30 VT3
35. Jiří Veverka 2001 / 63 / 92.2 Powerlifting Jihlava 110.0 120.0 130.0 130.0 11. 105.0 115.0 117.5 115.0 9. 150.0 165.0 180.0 165.0 11. 410.0 258.63 VT3

Oddílové výsledky

Dorostenky
# Oddíl Total Wilks Body
1. B Strong Powerlifting Team 550.0 587.40 24 [12, 12]
2. TJ Viktorie Bohumín 227.5 273.43 12 [12]
3. Sportovní klub Zbýšov 242.5 270.00 9 [9]
Juniorky
# Oddíl Total Wilks Body
1. Iron Warriors 1 360.5 1 487.13 45 [12, 12, 12, 9]
2. Powerlifting Jihlava 297.5 283.04 12 [12]
3. Powerlifting TJJM Chodov 285.0 321.51 8 [8]
4. Spal strength gym 245.0 267.32 7 [7]
Dorostenci
# Oddíl Total Wilks Body
1. B Strong Powerlifting Team 1 572.5 1 021.00 29 [12, 9, 8]
2. Iron Warriors 1 412.5 1 011.66 27 [12, 8, 7]
3. TJ Sokol Pohořelice 1 385.0 946.75 21 [9, 7, 5]
4. ASK Blansko 1 032.5 681.39 16 [12, 4]
5. TJ Svitavy 937.5 612.13 15 [8, 7]
6. Silový trojboj Holba Hanušovice 507.5 372.35 12 [12]
7. Fitness Ring 502.5 292.20 12 [12]
8. TJ Olympia Zlín 760.0 502.66 9 [6, 3]
9. TJ Lokomotiva Krnov 517.5 340.93 9 [9]
10. SK Fitness Gym Olomouc 475.0 318.44 6 [6]
11. Colbert club SSK Vítkovice 400.0 294.40 6 [6]
12. TJ Sokol Rosice 305.0 224.02 5 [5]
Junioři
# Oddíl Total Wilks Body
1. B Strong Powerlifting Team 2 700.0 1 739.54 28 [8, 6, 5, 5, 4]
2. Colbert club SSK Vítkovice 1 845.0 1 112.75 27 [12, 12, 3]
3. Iron Warriors 1 925.0 1 138.20 24 [12, 8, 4]
4. TJ Lokomotiva Krnov 1 715.0 1 088.93 22 [12, 7, 3]
5. TJ Svitavy 870.0 651.06 20 [12, 8]
6. TJ Olympia Zlín 1 390.0 787.04 18 [9, 9]
7. Spal strength gym 1 200.0 739.14 17 [9, 8]
8. Powerlifting Brno 1 200.0 724.18 15 [8, 7]
9. ASK Blansko 595.0 402.16 12 [12]
10. Sportovní klub Zbýšov 1 132.5 704.79 11 [9, 2]
11. TJ Sokol Těškovice 567.5 380.74 9 [9]
12. SK Fitness Gym Olomouc 460.0 335.11 9 [9]
13. TJ Sokol Rosice 585.0 370.19 7 [7]
14. TJ Ústí nad Orlicí 592.5 354.20 7 [7]
15. TJ Sokol Vranovice 575.0 363.29 6 [6]
16. Powerlifting Hodonín 567.5 342.60 6 [6]
17. Sportovní klub ZLOBR 482.5 322.07 5 [5]
18. Silový trojboj Holba Hanušovice 475.0 322.29 4 [4]
19. TJ Sokol Pohořelice 475.0 307.18 1 [1]
20. Powerlifting Jihlava 410.0 258.63 1 [1]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. Iron Warriors 4 698.0 3 636.99 60 [12, 12, 12, 12, 12]
2. B Strong Powerlifting Team 4 822.5 3 347.94 53 [12, 12, 12, 9, 8]
3. TJ Svitavy 1 807.5 1 263.19 35 [12, 8, 8, 7]
4. Colbert club SSK Vítkovice 2 245.0 1 407.15 33 [12, 12, 6, 3]
5. TJ Lokomotiva Krnov 2 232.5 1 429.86 31 [12, 9, 7, 3]
6. ASK Blansko 1 627.5 1 083.55 28 [12, 12, 4]
7. TJ Olympia Zlín 2 150.0 1 289.70 27 [9, 9, 6, 3]
8. Spal strength gym 1 445.0 1 006.46 24 [9, 8, 7]
9. TJ Sokol Pohořelice 1 860.0 1 253.93 22 [9, 7, 5, 1]
10. Sportovní klub Zbýšov 1 375.0 974.79 20 [9, 9, 2]
11. Silový trojboj Holba Hanušovice 982.5 694.64 16 [12, 4]
12. SK Fitness Gym Olomouc 935.0 653.55 15 [9, 6]
13. Powerlifting Brno 1 200.0 724.18 15 [8, 7]
14. Powerlifting Jihlava 707.5 541.67 13 [12, 1]
15. Fitness Ring 502.5 292.20 12 [12]
16. TJ Viktorie Bohumín 227.5 273.43 12 [12]
17. TJ Sokol Rosice 890.0 594.21 12 [7, 5]
18. TJ Sokol Těškovice 567.5 380.74 9 [9]
19. Powerlifting TJJM Chodov 285.0 321.51 8 [8]
20. TJ Ústí nad Orlicí 592.5 354.20 7 [7]
21. TJ Sokol Vranovice 575.0 363.29 6 [6]
22. Powerlifting Hodonín 567.5 342.60 6 [6]
23. Sportovní klub ZLOBR 482.5 322.07 5 [5]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Šárka Fibingrová Ženy -52 kg Dřep Raw 3 115.00 kg
Klára Zmeškalová Ženy -72 kg Dřep Raw 3 160.50 kg
Klára Zmeškalová Ženy -72 kg Trojboj Raw - 430.50 kg
Šárka Fibingrová Juniorky -52 kg Dřep Raw 3 115.00 kg
Klára Zmeškalová Juniorky -72 kg Dřep Raw 3 160.50 kg
Klára Zmeškalová Juniorky -72 kg Trojboj Raw - 430.50 kg