Zpět na všechny soutěže


5. Mistrovství Čech juniorů a dorostu v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 11.09. 2021
Místo konání: Staňkov
Propozice: MČJ raw.513.pdf

Informace o soutěži:

Diplomy ze soutěže

Personál:



Karel Rada Ředitel
Petra Švadlenková Delegát
Ivan Veselý Hlavní rozhodčí
Jan Filo Postranní rozhodčí
Vilém Štifter Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Valentýna Štáchová 2003 / 29 / 51.1 Doplnejch powerlifting 85.0 92.5 100.0 92.5 1. 35.0 40.0 45.0 40.0 2. 110.0 115.0 R120.5 115.0 1. 247.5 312.72 VT1
2. Adéla Veselá 2003 / 50 / 51.35 TJ Přeštice 85.0 92.5 95.0 92.5 2. 40.0 42.5 47.5 47.5 1. 90.0 100.0 107.5 107.5 2. 247.5 311.55 VT1
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Anna Marková 2003 / 16 / 56.55 Sportovní klub ZLOBR 82.5 90.0 95.0 90.0 1. 40.0 45.0 47.5 45.0 1. 110.0 117.5 125.0 117.5 1. 252.5 294.82 VT1
Ž -69 kg Ž -69 kg
1. Štěpánka Radová 2006 / 64 / 66.3 Fitness Staňkov 92.5 100.0 100.0 92.5 1. 42.5 47.5 50.0 50.0 1. 100.0 110.0 115.0 115.0 1. 257.5 266.23 VT2
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -47 kg Ž -47 kg
1. Veronika Linhartová 1998 / 60 / 46.65 PWL VISION NUTRITION 70.0 R75.5 R75.5 75.5 1. 37.5 42.5 R45.5 42.5 1. 80.0 90.0 R97.5 97.5 1. R215.5 291.38 VT1
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Nela Smetaníková 1999 / 36 / 62.45 TJ Sokol Nymburk 65.0 75.0 85.0 85.0 1. 30.0 37.5 40.0 37.5 1. 90.0 100.0 105.0 105.0 1. 227.5 245.95 VT2
Ž -69 kg Ž -69 kg
1. Alžběta Michlová 1998 / 76 / 67.85 Sportovní klub ZLOBR 120.0 127.5 132.5 127.5 1. 57.5 62.5 65.0 65.0 2. 130.0 137.5 142.5 142.5 1. 335.0 340.66 MVT
2. Michaela Kučerová 1998 / 34 / 66.55 Powerlifting Gladiators 105.0 110.0 115.0 115.0 2. 65.0 67.5 70.0 67.5 1. 127.5 135.0 140.0 140.0 2. 322.5 332.53 VT1
Ž -76 kg Ž -76 kg
1. Valerie Velemanová 1999 / 53 / 69.55 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 105.0 112.5 120.0 120.0 3. 65.0 72.5 77.5 72.5 1. 137.5 150.0 155.0 155.0 2. 347.5 347.26 VT1
2. Tereza Loosová 2000 / 51 / 73.8 Iron Warriors 115.0 127.5 137.5 127.5 2. 55.0 57.5 60.0 57.5 4. 140.0 152.5 162.5 162.5 1. 347.5 333.74 VT1
3. Zuzana Jarošová 1999 / 74 / 75.05 TJ Sokol Nymburk 110.0 120.0 130.0 130.0 1. 57.5 65.0 67.5 65.0 2. 112.5 122.5 132.5 132.5 4. 327.5 311.19 VT1
4. Zuzana Kupcová 1999 / 65 / 72.5 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 95.0 105.0 110.0 110.0 5. 55.0 62.5 65.0 62.5 3. 120.0 135.0 140.0 140.0 3. 312.5 303.63 VT1
5. Renata Šimonová 2002 / 78 / 73.3 Sportovní klub ZLOBR 95.0 105.0 115.0 115.0 4. 45.0 52.5 55.0 52.5 5. 75.0 82.5 - 82.5 5. 250.0 241.15 VT2
Ž +84 kg Ž +84 kg
1. Simona Škáchová 2002 / 56 / 88.15 Fitness Staňkov 107.5 112.5 115.0 115.0 1. 55.0 60.0 62.5 62.5 1. 110.0 122.5 135.0 135.0 1. 312.5 272.44 VT2
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -59 kg M -59 kg
1. Oliver Balážik 2003 / 59 / 58.4 PWL VISION NUTRITION 130.0 140.0 147.5 147.5 2. 70.0 77.5 82.5 82.5 2. 150.0 160.0 170.0 170.0 1. 400.0 349.80 VT1
2. Jan Široký 2003 / 27 / 55.55 Fitness Staňkov 150.0 R160.0 R167.5 167.5 1. 90.0 100.0 R110.5 110.5 1. 90.0 102.5 112.5 102.5 2. 380.5 349.15 VT1
M -74 kg M -74 kg
1. Šimon Falta 2004 / 62 / 72.9 TJ KRALUPY 170.0 180.0 190.0 190.0 1. 105.0 115.0 120.0 120.0 1. 190.0 200.0 210.0 210.0 2. 520.0 378.09 VT1
2. Adam Kořánek 2004 / 58 / 72.5 Doplnejch powerlifting 155.0 165.0 172.5 165.0 2. 95.0 100.0 105.0 105.0 2. 205.0 220.0 230.0 220.0 1. 490.0 357.70 VT1
3. Tomáš Sladký 2004 / 11 / 73.6 TJ Sokol Vejprnice 145.0 155.0 162.5 162.5 3. 90.0 97.5 102.5 97.5 3. 170.0 180.0 187.5 187.5 3. 447.5 323.14 VT2
4. Nikita Velechovský 2003 / 61 / 73.5 TJ Sokol Nymburk 135.0 150.0 160.0 160.0 4. 85.0 92.5 100.0 92.5 4. 165.0 180.0 195.0 180.0 5. 432.5 312.61 VT2
5. Jakub Kralovec 2003 / 35 / 70.75 Fitness Staňkov 130.0 140.0 150.0 140.0 5. 80.0 87.5 90.0 90.0 5. 150.0 165.0 180.0 180.0 4. 410.0 304.75 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Ondřej Slaba 2004 / 47 / 79.7 B Strong Powerlifting Team 175.0 185.0 192.5 192.5 2. 115.0 122.5 127.5 127.5 1. 200.0 217.5 225.0 225.0 1. 545.0 372.94 VT1
2. Tomáš Zahradníček 2004 / 49 / 82.4 POWERLIFTING DK 185.0 190.0 195.0 195.0 1. 115.0 120.0 122.5 122.5 2. 210.0 220.0 240.0 220.0 2. 537.5 360.34 VT1
3. Adam Preis 2005 / 15 / 79 POWERLIFTING DK 140.0 147.5 152.5 152.5 3. 107.5 112.5 115.0 115.0 3. 160.0 167.5 172.5 172.5 3. 440.0 302.81 VT2
4. Lukáš Bejda 2004 / 20 / 80.9 TJ Spartak Pelhřimov 115.0 125.0 135.0 135.0 4. 75.0 85.0 90.0 90.0 4. 135.0 145.0 160.0 160.0 4. 385.0 260.99 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Šimon Mitráš 2003 / 2 / 87.2 POWERLIFTING DK 155.0 165.0 175.0 165.0 2. 115.0 125.0 130.0 125.0 1. 200.0 215.0 220.0 220.0 1. 510.0 331.04 VT2
2. Jiří Studeník 2004 / 32 / 86.4 TJ Sokol Vejprnice 140.0 150.0 167.5 167.5 1. 80.0 95.0 105.0 95.0 2. 150.0 165.0 177.5 177.5 2. 440.0 287.01 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Vojtěch Loukota 2004 / 77 / 97 TJ Přeštice 170.0 185.0 195.0 195.0 1. 115.0 125.0 132.5 132.5 1. 190.0 205.0 220.0 220.0 1. 547.5 337.42 VT2
2. Dalibor Mohelník 2003 / 8 / 98.2 PWL VISION NUTRITION 140.0 150.0 160.0 160.0 2. 70.0 80.0 85.0 85.0 3. 190.0 210.0 225.0 210.0 2. 455.0 278.96 VT3
3. David Cízl 2005 / 18 / 101.9 TJ Sokol Vejprnice 130.0 150.0 150.0 150.0 3. 80.0 90.0 102.5 90.0 2. 160.0 180.0 200.0 200.0 3. 440.0 265.80 VT3
M +120 kg M +120 kg
1. Dominik Fictum 2003 / 38 / 124.8 Fitness Staňkov 100.0 115.0 125.0 125.0 1. 100.0 107.5 112.5 112.5 1. 140.0 160.0 175.0 175.0 1. 412.5 235.12 VT3
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -59 kg M -59 kg
1. TaNam Majerský 2001 / 67 / 56.7 TJ Sokol Bílina 100.0 120.0 140.0 120.0 1. 80.0 100.0 105.0 105.0 1. 150.0 165.0 180.0 180.0 1. 405.0 364.26 VT2
M -74 kg M -74 kg
1. Ondřej Houdek 1998 / 7 / 73.5 Doplnejch powerlifting 205.0 215.0 R226.0 226.0 1. 105.0 115.0 125.0 115.0 5. 230.0 255.0 255.0 230.0 2. 571.0 412.72 MVT
2. Tomáš Votava 2002 / 41 / 73.3 Doplnejch powerlifting 180.0 180.0 190.0 190.0 2. 125.0 130.0 130.0 125.0 2. 220.0 230.0 230.0 230.0 1. 545.0 394.69 VT1
3. Jakub Straka 2002 / 24 / 72.9 Doplnejch powerlifting 165.0 175.0 180.0 180.0 3. 105.0 115.0 117.5 115.0 4. 200.0 210.0 220.0 220.0 3. 515.0 374.46 VT1
4. Matěj Vojtěch 2001 / 66 / 68.4 POWERLIFTING DK 155.0 160.0 167.5 167.5 4. 115.0 120.0 122.5 120.0 3. 190.0 200.0 207.5 207.5 5. 495.0 377.69 VT2
5. Jakub Novotný 2002 / 33 / 73.6 Doplnejch powerlifting 150.0 160.0 167.5 167.5 5. 125.0 132.5 137.5 132.5 1. 170.0 180.0 185.0 185.0 9. 485.0 350.22 VT2
6. Tomáš Koudela 1999 / 46 / 72.9 TJ Sokol Vejprnice 155.0 165.0 172.5 165.0 6. 95.0 100.0 102.5 102.5 6. 200.0 210.0 215.0 215.0 4. 482.5 350.83 VT2
7. Marek Petružela 2002 / 70 / 73.5 PWL VISION NUTRITION 160.0 170.0 170.0 160.0 7. 95.0 102.5 107.5 102.5 8. 180.0 200.0 - 200.0 7. 462.5 334.30 VT2
8. Marek Bárta 2002 / 23 / 73.2 Iron Warriors 145.0 152.5 162.5 152.5 8. 102.5 110.0 112.5 102.5 7. 170.0 190.0 205.0 205.0 6. 460.0 333.45 VT2
9. Jan Kašpar 2000 / 22 / 74 PWL VISION NUTRITION 130.0 145.0 150.0 130.0 9. 80.0 90.0 95.0 90.0 9. 180.0 192.5 207.5 192.5 8. 412.5 296.71 VT3
- Sebastian Oláh 1999 / 40 / 69.8 TJ Sokol Vejprnice 155.0 170.0 170.0 0 - - - - 0 - - - - 0 - - -
M -83 kg M -83 kg
1. Filip Čáp 2001 / 55 / 82.7 B Strong Powerlifting Team 182.5 192.5 197.5 197.5 2. 117.5 125.0 130.0 130.0 2. 225.0 237.5 245.0 245.0 1. 572.5 382.95 VT1
2. Robert Sporka 2001 / 48 / 82.1 TJ Sokol Vejprnice 190.0 200.0 210.0 210.0 1. 130.0 132.5 137.5 132.5 1. 200.0 212.5 217.5 212.5 3. 555.0 372.90 VT1
3. Adam Šťastný 1998 / 68 / 80.8 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 160.0 170.0 180.0 180.0 4. 105.0 115.0 120.0 120.0 4. 210.0 225.0 235.0 235.0 2. 535.0 363.00 VT1
4. Tomáš Vrba 2000 / 26 / 76.8 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 160.0 172.5 180.0 180.0 3. 112.5 120.0 125.0 120.0 3. 190.0 205.0 210.0 205.0 4. 505.0 354.06 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Lars Lukeš 1999 / 57 / 90.3 Doplnejch powerlifting 215.0 225.0 235.0 235.0 3. 130.0 140.0 145.0 145.0 2. 262.5 275.0 285.0 285.0 1. 665.0 423.80 MVT
2. Jakub Daněk 2000 / 10 / 86.3 Powerlifting TJJM Chodov 225.0 235.0 240.0 240.0 2. 137.5 150.0 155.0 150.0 1. 250.0 262.5 272.5 272.5 2. 662.5 432.48 MVT
3. Karel Rada 2001 / 43 / 84.2 Fitness Staňkov 235.0 242.5 245.0 245.0 1. 135.0 140.0 145.0 140.0 3. 245.0 260.0 277.5 260.0 3. 645.0 426.93 VT1
4. Tomáš Merhout 2000 / 9 / 91.8 Powerlifting Gladiators 205.0 212.5 217.5 217.5 4. 120.0 125.0 130.0 125.0 4. 260.0 275.0 275.0 260.0 4. 602.5 380.84 VT1
5. Martin Kochrda 2002 / 14 / 87.9 Doplnejch powerlifting 195.0 205.0 212.5 212.5 5. 105.0 112.5 120.0 120.0 5. 210.0 225.0 235.0 235.0 6. 567.5 366.78 VT1
6. Marek Čečatka 1998 / 73 / 90.5 PWL VISION NUTRITION 170.0 175.0 190.0 190.0 6. 105.0 115.0 122.5 115.0 6. 225.0 235.0 245.0 245.0 5. 550.0 350.13 VT2
7. Adam Kulhánek 2001 / 13 / 92 Doplnejch powerlifting 180.0 190.0 200.0 190.0 7. 115.0 120.0 120.0 115.0 7. 220.0 230.0 235.0 230.0 7. 535.0 337.85 VT2
8. Matěj Novotný 2002 / 63 / 86 KST Příbram 140.0 150.0 155.0 155.0 8. 100.0 105.0 105.0 100.0 8. 180.0 200.0 200.0 180.0 8. 435.0 284.49 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Pavel Kurek 2000 / 3 / 102.5 Doplnejch powerlifting 235.0 250.0 255.0 255.0 1. 140.0 150.0 157.5 150.0 2. 245.0 252.5 260.0 252.5 5. 657.5 396.34 VT1
2. David Pískatý 2000 / 45 / 102.7 Doplnejch powerlifting 217.5 227.5 230.0 230.0 2. 115.0 125.0 130.0 130.0 6. 265.0 275.0 285.0 285.0 1. 645.0 388.55 VT1
3. Josef Sladký 2001 / 71 / 99.4 TJ Sokol Vejprnice 200.0 212.5 220.0 212.5 6. 135.0 142.5 147.5 147.5 3. 250.0 260.0 275.0 275.0 2. 635.0 387.41 VT1
4. Karel Petráš 2001 / 4 / 93.8 Fitness Staňkov 210.0 220.0 225.0 225.0 3. 125.0 132.5 135.0 135.0 4. 245.0 260.0 272.5 260.0 3. 620.0 387.93 VT1
5. Jiří Hamouz 2000 / 19 / 98.5 TJ TZ Prosport Rakovník 175.0 185.0 195.0 195.0 8. 140.0 150.0 155.0 155.0 1. 240.0 250.0 255.0 255.0 4. 605.0 370.44 VT1
6. Marek Jiřík 2001 / 31 / 102.8 Powerlifting Gladiators 217.5 220.0 220.0 217.5 5. 130.0 135.0 137.5 135.0 5. 230.0 235.0 235.0 230.0 6. 582.5 350.72 VT2
7. Vladimír Schreib 1998 / 25 / 102.6 Powerlifting School 200.0 212.5 225.0 225.0 4. 112.5 120.0 127.5 120.0 9. 205.0 220.0 227.5 220.0 7. 565.0 340.47 VT2
8. Vojtěch Studený 1999 / 69 / 95.3 Sportovní klub ZLOBR 177.5 187.5 195.0 195.0 7. 110.0 120.0 125.0 125.0 7. 180.0 195.0 195.0 195.0 10. 515.0 319.87 VT2
9. Tomáš Janda 2001 / 5 / 94.2 Fitness Staňkov 175.0 185.0 190.0 185.0 9. 95.0 102.5 107.5 107.5 10. 195.0 210.0 215.0 215.0 8. 507.5 316.88 VT3
10. Michal Zejda 2002 / 1 / 95.4 Doplnejch powerlifting 170.0 185.0 200.0 185.0 10. 115.0 122.5 122.5 122.5 8. 185.0 200.0 - 200.0 9. 507.5 315.11 VT3
11. Vojtěch Křížek 1999 / 17 / 102.1 Sportovní klub ZLOBR 150.0 160.0 167.5 160.0 11. 80.0 85.0 87.5 87.5 11. 160.0 182.5 182.5 160.0 11. 407.5 246.01
M -120 kg M -120 kg
1. Václav Vlk 2000 / 30 / 112.5 Fitness Jiskra Bílina 245.0 252.5 257.5 257.5 1. R181.0 R187.5 R192.5 192.5 1. 270.0 282.5 282.5 270.0 2. 720.0 420.91 MVT
2. David Stankovič 2000 / 37 / 115.9 Doplnejch powerlifting 230.0 242.5 250.0 250.0 2. 140.0 147.5 152.5 152.5 3. 255.0 265.0 280.0 280.0 1. 682.5 395.78 VT1
3. Michael Křížek 2001 / 52 / 112.9 Doplnejch powerlifting 185.0 205.0 215.0 215.0 5. 160.0 170.0 175.0 170.0 2. 235.0 265.0 300.0 265.0 3. 650.0 379.60 VT1
4. Šimon Král 2002 / 6 / 117 TJ Sokol Vejprnice 230.0 250.0 250.0 230.0 4. 132.5 140.0 - 140.0 5. 230.0 250.0 277.5 250.0 4. 620.0 358.67 VT1
5. Zdeněk Hliněný 1998 / 54 / 118.4 TJ Sokol Nymburk 217.5 230.0 237.5 237.5 3. 135.0 145.0 147.5 145.0 4. 235.0 250.0 250.0 235.0 5. 617.5 356.17 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. Martin Valenta 2002 / 28 / 145.5 Doplnejch powerlifting 265.0 275.0 285.0 285.0 1. 160.0 170.0 180.0 180.0 1. 270.0 285.0 295.0 295.0 1. 760.0 422.33 MVT
2. Zbyněk Zuna 1998 / 39 / 127.5 TJ TZ Prosport Rakovník 225.0 237.5 245.0 245.0 2. 140.0 150.0 160.0 160.0 2. 235.0 247.5 260.0 260.0 2. 665.0 377.45 VT1

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Wilks VT
1. Valentýna Štáchová 2003 / 29 / 51.1 Doplnejch powerlifting 85.0 92.5 100.0 92.5 1. 35.0 40.0 45.0 40.0 2. 110.0 115.0 120.5 115.0 1. 247.5 312.72 VT1
2. Adéla Veselá 2003 / 50 / 51.35 TJ Přeštice 85.0 92.5 95.0 92.5 2. 40.0 42.5 47.5 47.5 1. 90.0 100.0 107.5 107.5 2. 247.5 311.55 VT1
3. Anna Marková 2003 / 16 / 56.55 Sportovní klub ZLOBR 82.5 90.0 95.0 90.0 1. 40.0 45.0 47.5 45.0 1. 110.0 117.5 125.0 117.5 1. 252.5 294.82 VT1
4. Štěpánka Radová 2006 / 64 / 66.3 Fitness Staňkov 92.5 100.0 100.0 92.5 1. 42.5 47.5 50.0 50.0 1. 100.0 110.0 115.0 115.0 1. 257.5 266.23 VT2
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Wilks VT
1. Valerie Velemanová 1999 / 53 / 69.55 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 105.0 112.5 120.0 120.0 3. 65.0 72.5 77.5 72.5 1. 137.5 150.0 155.0 155.0 2. 347.5 347.26 VT1
2. Alžběta Michlová 1998 / 76 / 67.85 Sportovní klub ZLOBR 120.0 127.5 132.5 127.5 1. 57.5 62.5 65.0 65.0 2. 130.0 137.5 142.5 142.5 1. 335.0 340.66 MVT
3. Tereza Loosová 2000 / 51 / 73.8 Iron Warriors 115.0 127.5 137.5 127.5 2. 55.0 57.5 60.0 57.5 4. 140.0 152.5 162.5 162.5 1. 347.5 333.74 VT1
4. Michaela Kučerová 1998 / 34 / 66.55 Powerlifting Gladiators 105.0 110.0 115.0 115.0 2. 65.0 67.5 70.0 67.5 1. 127.5 135.0 140.0 140.0 2. 322.5 332.53 VT1
5. Zuzana Jarošová 1999 / 74 / 75.05 TJ Sokol Nymburk 110.0 120.0 130.0 130.0 1. 57.5 65.0 67.5 65.0 2. 112.5 122.5 132.5 132.5 4. 327.5 311.19 VT1
6. Zuzana Kupcová 1999 / 65 / 72.5 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 95.0 105.0 110.0 110.0 5. 55.0 62.5 65.0 62.5 3. 120.0 135.0 140.0 140.0 3. 312.5 303.63 VT1
7. Veronika Linhartová 1998 / 60 / 46.65 PWL VISION NUTRITION 70.0 75.5 75.5 75.5 1. 37.5 42.5 45.5 42.5 1. 80.0 90.0 97.5 97.5 1. 215.5 291.38 VT1
8. Simona Škáchová 2002 / 56 / 88.15 Fitness Staňkov 107.5 112.5 115.0 115.0 1. 55.0 60.0 62.5 62.5 1. 110.0 122.5 135.0 135.0 1. 312.5 272.44 VT2
9. Nela Smetaníková 1999 / 36 / 62.45 TJ Sokol Nymburk 65.0 75.0 85.0 85.0 1. 30.0 37.5 40.0 37.5 1. 90.0 100.0 105.0 105.0 1. 227.5 245.95 VT2
10. Renata Šimonová 2002 / 78 / 73.3 Sportovní klub ZLOBR 95.0 105.0 115.0 115.0 4. 45.0 52.5 55.0 52.5 5. 75.0 82.5 - 82.5 5. 250.0 241.15 VT2
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Wilks VT
1. Šimon Falta 2004 / 62 / 72.9 TJ KRALUPY 170.0 180.0 190.0 190.0 1. 105.0 115.0 120.0 120.0 1. 190.0 200.0 210.0 210.0 2. 520.0 378.09 VT1
2. Ondřej Slaba 2004 / 47 / 79.7 B Strong Powerlifting Team 175.0 185.0 192.5 192.5 2. 115.0 122.5 127.5 127.5 1. 200.0 217.5 225.0 225.0 1. 545.0 372.94 VT1
3. Tomáš Zahradníček 2004 / 49 / 82.4 POWERLIFTING DK 185.0 190.0 195.0 195.0 1. 115.0 120.0 122.5 122.5 2. 210.0 220.0 240.0 220.0 2. 537.5 360.34 VT1
4. Adam Kořánek 2004 / 58 / 72.5 Doplnejch powerlifting 155.0 165.0 172.5 165.0 2. 95.0 100.0 105.0 105.0 2. 205.0 220.0 230.0 220.0 1. 490.0 357.70 VT1
5. Oliver Balážik 2003 / 59 / 58.4 PWL VISION NUTRITION 130.0 140.0 147.5 147.5 2. 70.0 77.5 82.5 82.5 2. 150.0 160.0 170.0 170.0 1. 400.0 349.80 VT1
6. Jan Široký 2003 / 27 / 55.55 Fitness Staňkov 150.0 160.0 167.5 167.5 1. 90.0 100.0 110.5 110.5 1. 90.0 102.5 112.5 102.5 2. 380.5 349.15 VT1
7. Vojtěch Loukota 2004 / 77 / 97 TJ Přeštice 170.0 185.0 195.0 195.0 1. 115.0 125.0 132.5 132.5 1. 190.0 205.0 220.0 220.0 1. 547.5 337.42 VT2
8. Šimon Mitráš 2003 / 2 / 87.2 POWERLIFTING DK 155.0 165.0 175.0 165.0 2. 115.0 125.0 130.0 125.0 1. 200.0 215.0 220.0 220.0 1. 510.0 331.04 VT2
9. Tomáš Sladký 2004 / 11 / 73.6 TJ Sokol Vejprnice 145.0 155.0 162.5 162.5 3. 90.0 97.5 102.5 97.5 3. 170.0 180.0 187.5 187.5 3. 447.5 323.14 VT2
10. Nikita Velechovský 2003 / 61 / 73.5 TJ Sokol Nymburk 135.0 150.0 160.0 160.0 4. 85.0 92.5 100.0 92.5 4. 165.0 180.0 195.0 180.0 5. 432.5 312.61 VT2
11. Jakub Kralovec 2003 / 35 / 70.75 Fitness Staňkov 130.0 140.0 150.0 140.0 5. 80.0 87.5 90.0 90.0 5. 150.0 165.0 180.0 180.0 4. 410.0 304.75 VT2
12. Adam Preis 2005 / 15 / 79 POWERLIFTING DK 140.0 147.5 152.5 152.5 3. 107.5 112.5 115.0 115.0 3. 160.0 167.5 172.5 172.5 3. 440.0 302.81 VT2
13. Jiří Studeník 2004 / 32 / 86.4 TJ Sokol Vejprnice 140.0 150.0 167.5 167.5 1. 80.0 95.0 105.0 95.0 2. 150.0 165.0 177.5 177.5 2. 440.0 287.01 VT3
14. Dalibor Mohelník 2003 / 8 / 98.2 PWL VISION NUTRITION 140.0 150.0 160.0 160.0 2. 70.0 80.0 85.0 85.0 3. 190.0 210.0 225.0 210.0 2. 455.0 278.96 VT3
15. David Cízl 2005 / 18 / 101.9 TJ Sokol Vejprnice 130.0 150.0 150.0 150.0 3. 80.0 90.0 102.5 90.0 2. 160.0 180.0 200.0 200.0 3. 440.0 265.80 VT3
16. Lukáš Bejda 2004 / 20 / 80.9 TJ Spartak Pelhřimov 115.0 125.0 135.0 135.0 4. 75.0 85.0 90.0 90.0 4. 135.0 145.0 160.0 160.0 4. 385.0 260.99 VT3
17. Dominik Fictum 2003 / 38 / 124.8 Fitness Staňkov 100.0 115.0 125.0 125.0 1. 100.0 107.5 112.5 112.5 1. 140.0 160.0 175.0 175.0 1. 412.5 235.12 VT3
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Wilks VT
1. Jakub Daněk 2000 / 10 / 86.3 Powerlifting TJJM Chodov 225.0 235.0 240.0 240.0 2. 137.5 150.0 155.0 150.0 1. 250.0 262.5 272.5 272.5 2. 662.5 432.48 MVT
2. Karel Rada 2001 / 43 / 84.2 Fitness Staňkov 235.0 242.5 245.0 245.0 1. 135.0 140.0 145.0 140.0 3. 245.0 260.0 277.5 260.0 3. 645.0 426.93 VT1
3. Lars Lukeš 1999 / 57 / 90.3 Doplnejch powerlifting 215.0 225.0 235.0 235.0 3. 130.0 140.0 145.0 145.0 2. 262.5 275.0 285.0 285.0 1. 665.0 423.80 MVT
4. Martin Valenta 2002 / 28 / 145.5 Doplnejch powerlifting 265.0 275.0 285.0 285.0 1. 160.0 170.0 180.0 180.0 1. 270.0 285.0 295.0 295.0 1. 760.0 422.33 MVT
5. Václav Vlk 2000 / 30 / 112.5 Fitness Jiskra Bílina 245.0 252.5 257.5 257.5 1. 181.0 187.5 192.5 192.5 1. 270.0 282.5 282.5 270.0 2. 720.0 420.91 MVT
6. Ondřej Houdek 1998 / 7 / 73.5 Doplnejch powerlifting 205.0 215.0 226.0 226.0 1. 105.0 115.0 125.0 115.0 5. 230.0 255.0 255.0 230.0 2. 571.0 412.72 MVT
7. Pavel Kurek 2000 / 3 / 102.5 Doplnejch powerlifting 235.0 250.0 255.0 255.0 1. 140.0 150.0 157.5 150.0 2. 245.0 252.5 260.0 252.5 5. 657.5 396.34 VT1
8. David Stankovič 2000 / 37 / 115.9 Doplnejch powerlifting 230.0 242.5 250.0 250.0 2. 140.0 147.5 152.5 152.5 3. 255.0 265.0 280.0 280.0 1. 682.5 395.78 VT1
9. Tomáš Votava 2002 / 41 / 73.3 Doplnejch powerlifting 180.0 180.0 190.0 190.0 2. 125.0 130.0 130.0 125.0 2. 220.0 230.0 230.0 230.0 1. 545.0 394.69 VT1
10. David Pískatý 2000 / 45 / 102.7 Doplnejch powerlifting 217.5 227.5 230.0 230.0 2. 115.0 125.0 130.0 130.0 6. 265.0 275.0 285.0 285.0 1. 645.0 388.55 VT1
11. Karel Petráš 2001 / 4 / 93.8 Fitness Staňkov 210.0 220.0 225.0 225.0 3. 125.0 132.5 135.0 135.0 4. 245.0 260.0 272.5 260.0 3. 620.0 387.93 VT1
12. Josef Sladký 2001 / 71 / 99.4 TJ Sokol Vejprnice 200.0 212.5 220.0 212.5 6. 135.0 142.5 147.5 147.5 3. 250.0 260.0 275.0 275.0 2. 635.0 387.41 VT1
13. Filip Čáp 2001 / 55 / 82.7 B Strong Powerlifting Team 182.5 192.5 197.5 197.5 2. 117.5 125.0 130.0 130.0 2. 225.0 237.5 245.0 245.0 1. 572.5 382.95 VT1
14. Tomáš Merhout 2000 / 9 / 91.8 Powerlifting Gladiators 205.0 212.5 217.5 217.5 4. 120.0 125.0 130.0 125.0 4. 260.0 275.0 275.0 260.0 4. 602.5 380.84 VT1
15. Michael Křížek 2001 / 52 / 112.9 Doplnejch powerlifting 185.0 205.0 215.0 215.0 5. 160.0 170.0 175.0 170.0 2. 235.0 265.0 300.0 265.0 3. 650.0 379.60 VT1
16. Matěj Vojtěch 2001 / 66 / 68.4 POWERLIFTING DK 155.0 160.0 167.5 167.5 4. 115.0 120.0 122.5 120.0 3. 190.0 200.0 207.5 207.5 5. 495.0 377.69 VT2
17. Zbyněk Zuna 1998 / 39 / 127.5 TJ TZ Prosport Rakovník 225.0 237.5 245.0 245.0 2. 140.0 150.0 160.0 160.0 2. 235.0 247.5 260.0 260.0 2. 665.0 377.45 VT1
18. Jakub Straka 2002 / 24 / 72.9 Doplnejch powerlifting 165.0 175.0 180.0 180.0 3. 105.0 115.0 117.5 115.0 4. 200.0 210.0 220.0 220.0 3. 515.0 374.46 VT1
19. Robert Sporka 2001 / 48 / 82.1 TJ Sokol Vejprnice 190.0 200.0 210.0 210.0 1. 130.0 132.5 137.5 132.5 1. 200.0 212.5 217.5 212.5 3. 555.0 372.90 VT1
20. Jiří Hamouz 2000 / 19 / 98.5 TJ TZ Prosport Rakovník 175.0 185.0 195.0 195.0 8. 140.0 150.0 155.0 155.0 1. 240.0 250.0 255.0 255.0 4. 605.0 370.44 VT1
21. Martin Kochrda 2002 / 14 / 87.9 Doplnejch powerlifting 195.0 205.0 212.5 212.5 5. 105.0 112.5 120.0 120.0 5. 210.0 225.0 235.0 235.0 6. 567.5 366.78 VT1
22. TaNam Majerský 2001 / 67 / 56.7 TJ Sokol Bílina 100.0 120.0 140.0 120.0 1. 80.0 100.0 105.0 105.0 1. 150.0 165.0 180.0 180.0 1. 405.0 364.26 VT2
23. Adam Šťastný 1998 / 68 / 80.8 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 160.0 170.0 180.0 180.0 4. 105.0 115.0 120.0 120.0 4. 210.0 225.0 235.0 235.0 2. 535.0 363.00 VT1
24. Šimon Král 2002 / 6 / 117 TJ Sokol Vejprnice 230.0 250.0 250.0 230.0 4. 132.5 140.0 - 140.0 5. 230.0 250.0 277.5 250.0 4. 620.0 358.67 VT1
25. Zdeněk Hliněný 1998 / 54 / 118.4 TJ Sokol Nymburk 217.5 230.0 237.5 237.5 3. 135.0 145.0 147.5 145.0 4. 235.0 250.0 250.0 235.0 5. 617.5 356.17 VT2
26. Tomáš Vrba 2000 / 26 / 76.8 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 160.0 172.5 180.0 180.0 3. 112.5 120.0 125.0 120.0 3. 190.0 205.0 210.0 205.0 4. 505.0 354.06 VT2
27. Tomáš Koudela 1999 / 46 / 72.9 TJ Sokol Vejprnice 155.0 165.0 172.5 165.0 6. 95.0 100.0 102.5 102.5 6. 200.0 210.0 215.0 215.0 4. 482.5 350.83 VT2
28. Marek Jiřík 2001 / 31 / 102.8 Powerlifting Gladiators 217.5 220.0 220.0 217.5 5. 130.0 135.0 137.5 135.0 5. 230.0 235.0 235.0 230.0 6. 582.5 350.72 VT2
29. Jakub Novotný 2002 / 33 / 73.6 Doplnejch powerlifting 150.0 160.0 167.5 167.5 5. 125.0 132.5 137.5 132.5 1. 170.0 180.0 185.0 185.0 9. 485.0 350.22 VT2
30. Marek Čečatka 1998 / 73 / 90.5 PWL VISION NUTRITION 170.0 175.0 190.0 190.0 6. 105.0 115.0 122.5 115.0 6. 225.0 235.0 245.0 245.0 5. 550.0 350.13 VT2
31. Vladimír Schreib 1998 / 25 / 102.6 Powerlifting School 200.0 212.5 225.0 225.0 4. 112.5 120.0 127.5 120.0 9. 205.0 220.0 227.5 220.0 7. 565.0 340.47 VT2
32. Adam Kulhánek 2001 / 13 / 92 Doplnejch powerlifting 180.0 190.0 200.0 190.0 7. 115.0 120.0 120.0 115.0 7. 220.0 230.0 235.0 230.0 7. 535.0 337.85 VT2
33. Marek Petružela 2002 / 70 / 73.5 PWL VISION NUTRITION 160.0 170.0 170.0 160.0 7. 95.0 102.5 107.5 102.5 8. 180.0 200.0 - 200.0 7. 462.5 334.30 VT2
34. Marek Bárta 2002 / 23 / 73.2 Iron Warriors 145.0 152.5 162.5 152.5 8. 102.5 110.0 112.5 102.5 7. 170.0 190.0 205.0 205.0 6. 460.0 333.45 VT2
35. Vojtěch Studený 1999 / 69 / 95.3 Sportovní klub ZLOBR 177.5 187.5 195.0 195.0 7. 110.0 120.0 125.0 125.0 7. 180.0 195.0 195.0 195.0 10. 515.0 319.87 VT2
36. Tomáš Janda 2001 / 5 / 94.2 Fitness Staňkov 175.0 185.0 190.0 185.0 9. 95.0 102.5 107.5 107.5 10. 195.0 210.0 215.0 215.0 8. 507.5 316.88 VT3
37. Michal Zejda 2002 / 1 / 95.4 Doplnejch powerlifting 170.0 185.0 200.0 185.0 10. 115.0 122.5 122.5 122.5 8. 185.0 200.0 - 200.0 9. 507.5 315.11 VT3
38. Jan Kašpar 2000 / 22 / 74 PWL VISION NUTRITION 130.0 145.0 150.0 130.0 9. 80.0 90.0 95.0 90.0 9. 180.0 192.5 207.5 192.5 8. 412.5 296.71 VT3
39. Matěj Novotný 2002 / 63 / 86 KST Příbram 140.0 150.0 155.0 155.0 8. 100.0 105.0 105.0 100.0 8. 180.0 200.0 200.0 180.0 8. 435.0 284.49 VT3
40. Vojtěch Křížek 1999 / 17 / 102.1 Sportovní klub ZLOBR 150.0 160.0 167.5 160.0 11. 80.0 85.0 87.5 87.5 11. 160.0 182.5 182.5 160.0 11. 407.5 246.01
41. Sebastian Oláh 1999 / 40 / 69.8 TJ Sokol Vejprnice 155.0 170.0 170.0 0 - - - - 0 - - - - 0 - - -

Oddílové výsledky

Dorostenky
# Oddíl Total Wilks Body
1. Doplnejch powerlifting 247.5 312.72 12 [12]
2. Sportovní klub ZLOBR 252.5 294.82 12 [12]
3. Fitness Staňkov 257.5 266.23 12 [12]
4. TJ Přeštice 247.5 311.55 9 [9]
Juniorky
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Nymburk 555.0 557.14 20 [12, 8]
2. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 660.0 650.89 19 [12, 7]
3. Sportovní klub ZLOBR 585.0 581.81 18 [12, 6]
4. PWL VISION NUTRITION 215.5 291.38 12 [12]
5. Fitness Staňkov 312.5 272.44 12 [12]
6. Iron Warriors 347.5 333.74 9 [9]
7. Powerlifting Gladiators 322.5 332.53 9 [9]
Dorostenci
# Oddíl Total Wilks Body
1. POWERLIFTING DK 1 487.5 994.19 29 [12, 9, 8]
2. Fitness Staňkov 1 203.0 889.02 27 [12, 9, 6]
3. TJ Sokol Vejprnice 1 327.5 875.95 25 [9, 8, 8]
4. PWL VISION NUTRITION 855.0 628.76 21 [12, 9]
5. TJ KRALUPY 520.0 378.09 12 [12]
6. B Strong Powerlifting Team 545.0 372.94 12 [12]
7. TJ Přeštice 547.5 337.42 12 [12]
8. Doplnejch powerlifting 490.0 357.70 9 [9]
9. TJ Sokol Nymburk 432.5 312.61 7 [7]
10. TJ Spartak Pelhřimov 385.0 260.99 7 [7]
Junioři
# Oddíl Total Wilks Body
1. Doplnejch powerlifting 7 786.0 4 958.23 57 [12, 12, 12, 12, 9]
2. TJ Sokol Vejprnice 2 292.5 1 469.81 29 [9, 8, 7, 5]
3. Fitness Staňkov 1 772.5 1 131.74 17 [8, 7, 2]
4. TJ TZ Prosport Rakovník 1 270.0 747.89 15 [9, 6]
5. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 1 040.0 717.06 15 [8, 7]
6. Fitness Jiskra Bílina 720.0 420.91 12 [12]
7. B Strong Powerlifting Team 572.5 382.95 12 [12]
8. TJ Sokol Bílina 405.0 364.26 12 [12]
9. Powerlifting Gladiators 1 185.0 731.56 12 [7, 5]
10. PWL VISION NUTRITION 1 425.0 981.14 11 [5, 4, 2]
11. Powerlifting TJJM Chodov 662.5 432.48 9 [9]
12. POWERLIFTING DK 495.0 377.69 7 [7]
13. TJ Sokol Nymburk 617.5 356.17 6 [6]
14. Powerlifting School 565.0 340.47 4 [4]
15. Sportovní klub ZLOBR 922.5 565.88 4 [3, 1]
16. Iron Warriors 460.0 333.45 3 [3]
17. KST Příbram 435.0 284.49 3 [3]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. Doplnejch powerlifting 8 523.5 5 628.65 60 [12, 12, 12, 12, 12]
2. Fitness Staňkov 3 545.5 2 559.43 53 [12, 12, 12, 9, 8]
3. PWL VISION NUTRITION 2 495.5 1 901.28 42 [12, 12, 9, 5, 4]
4. TJ Sokol Vejprnice 3 620.0 2 345.76 42 [9, 9, 8, 8, 8]
5. POWERLIFTING DK 1 982.5 1 371.88 36 [12, 9, 8, 7]
6. Sportovní klub ZLOBR 1 760.0 1 442.51 34 [12, 12, 6, 3, 1]
7. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 1 700.0 1 367.95 34 [12, 8, 7, 7]
8. TJ Sokol Nymburk 1 605.0 1 225.92 33 [12, 8, 7, 6]
9. B Strong Powerlifting Team 1 117.5 755.89 24 [12, 12]
10. TJ Přeštice 795.0 648.97 21 [12, 9]
11. Powerlifting Gladiators 1 507.5 1 064.09 21 [9, 7, 5]
12. TJ TZ Prosport Rakovník 1 270.0 747.89 15 [9, 6]
13. Fitness Jiskra Bílina 720.0 420.91 12 [12]
14. TJ KRALUPY 520.0 378.09 12 [12]
15. TJ Sokol Bílina 405.0 364.26 12 [12]
16. Iron Warriors 807.5 667.19 12 [9, 3]
17. Powerlifting TJJM Chodov 662.5 432.48 9 [9]
18. TJ Spartak Pelhřimov 385.0 260.99 7 [7]
19. Powerlifting School 565.0 340.47 4 [4]
20. KST Příbram 435.0 284.49 3 [3]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Ondřej Houdek Muži -74 kg Dřep Raw 3 226.00 kg
Jan Široký Dorostenci -59 kg Dřep Raw 3 167.50 kg
Jan Široký Dorostenci -59 kg Benčpres Raw 3 110.50 kg
Jan Široký Dorostenci -59 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 110.50 kg
Ondřej Houdek Junioři -74 kg Dřep Raw 3 226.00 kg
Václav Vlk Junioři -120 kg Benčpres Raw 3 192.50 kg
Václav Vlk Junioři -120 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 192.50 kg
Veronika Linhartová Juniorky -47 kg Dřep Raw 3 75.50 kg
Veronika Linhartová Juniorky -47 kg Mrtvý tah Raw 3 97.50 kg
Veronika Linhartová Juniorky -47 kg Trojboj Raw - 215.50 kg