Zpět na všechny soutěže


3. Otevřené mistrovství České republiky juniorů, dorostu a masters v klasickém benčpresu

Pohlaví: Společné
Od-do: 16.11. 2019
Místo konání: Lukov
Informace o soutěži:

 

 

Personál:



Stanislav Krček Delegát
Michal Sicha Hlavní rozhodčí
Alexandr Kolář Postranní rozhodčí
Irena Pokorná Postranní rozhodčí
Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Denisa Turková 2003 / 63 / 50.54 TJ Viktorie Bohumín 35.0 40.0 42.5 40.0 1. 40.0 50.97 VT2
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Martina Smejkalová 2002 / 84 / 59.57 Spal strength gym 37.5 42.5 45.0 42.5 1. 42.5 47.65 VT3
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Natalia Curzydlo 2001 / 111 / 68.22 TJ Viktorie Bohumín 57.5 62.5 65.0 62.5 1. 62.5 63.31 VT1
2. Eliška Marhounová 2002 / 101 / 66.36 Powerlifting School 40.0 45.0 45.0 40.0 2. 40.0 41.33 VT3
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Michaela Kanátová 2002 / 29 / 82.83 TJ Olympia Zlín 70.0 72.5 R75.5 75.5 1. 75.5 67.81 MVT
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Nikol Barkociová 1997 / 61 / 50.96 TJ Sokol Lanžhot 50.0 55.0 57.5 57.5 1. 57.5 72.81 VT1
2. Nikola Styblíková 1998 / 71 / 51.39 TJ Svitavy 50.0 55.0 55.0 50.0 2. 50.0 62.90 VT2
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Adéla Pustějovská 1999 / 112 / 55.92 Spal strength gym 45.0 50.0 55.0 50.0 1. 50.0 58.89 VT2
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Kateřina Prípadová 1999 / 55 / 61.49 TJ TZ Prosport Rakovník 70.0 72.5 75.0 72.5 1. 72.5 79.32 MVT
2. Kateřina Šupíková 1999 / 47 / 60.6 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 45.0 50.0 55.0 50.0 2. 50.0 55.32 VT3
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Karolína Kujalová 1998 / 12 / 70.45 B Strong Powerlifting Team 67.5 72.5 75.0 72.5 1. 72.5 71.81 VT1
2. Lucie Daňková 2000 / 33 / 71.15 TJ Olympia Zlín 67.5 72.5 75.0 72.5 2. 72.5 71.33 VT1
- Diana Picková 1998 / 22 / 64.22 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 47.5 47.5 47.5 0 - - -
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Michaela Dubská 1997 / 87 / 81.27 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 80.0 R85.5 R85.5 80.0 1. 80.0 72.58 VT1
2. Jitka Frühbauerová 1999 / 60 / 73.55 Powerlifting Jihlava 52.5 55.0 57.5 55.0 2. 55.0 52.94 VT3
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Edita Kanátová 1974 / 95 / 61.15 TJ Olympia Zlín 62.5 67.5 70.0 67.5 1. 67.5 74.16 VT1
2. Lenka Gerychová 1979 / 46 / 61.87 TJ Olympia Zlín 42.5 45.0 45.0 42.5 2. 42.5 46.27 VT3
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Lucie Šuková 1974 / 65 / 67.46 SKST Litvínov R77.5 R81.0 R82.5 82.5 1. 82.5 84.24 MVT
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Alena Krčmářová 1975 / 24 / 77.33 TJ Sokol Nymburk 52.5 57.5 60.0 57.5 1. 57.5 53.65 VT3
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Václava Zodererová 1961 / 122 / 51.28 TJ Sokol Žižkov 50.0 52.5 52.5 50.0 1. 50.0 63.01 VT1
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Jitka Mašková 1968 / 30 / 57.8 TJ Sokol Lanžhot 40.0 42.5 42.5 40.0 1. 40.0 45.91 VT3
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Simona Košařová 1966 / 88 / 71.34 Colbert club SSK Vítkovice 55.0 57.5 60.0 57.5 1. 57.5 56.47 VT2
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Hana Takáčová 1954 / 125 / 83.5 TJ Sokol Nymburk 80.0 90.0 - 90.0 1. 90.0 80.50 EVT
2. Miroslava Matějovská 1959 / 117 / 78.38 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 50.0 50.0 52.5 52.5 2. 52.5 48.60 VT2
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Tomáš Fryček 2002 / 108 / 64.97 TJ Sokol Vejprnice 77.5 80.0 80.0 77.5 1. 77.5 61.65 VT3
M -74 kg M -74 kg
1. Kevin Tóth 2004 / 89 / 72.88 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 110.0 115.0 110.0 1. 110.0 79.99 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Jan Majerský 2001 / 126 / 76.61 TJ Sokol Bílina 130.0 137.5 R143.0 137.5 1. 137.5 96.57 MVT
2. Lukáš Wasserbauer 2001 / 98 / 83 TJ Olympia Zlín 125.0 130.0 132.5 130.0 2. 130.0 86.77 VT1
3. Adam Vala 2003 / 10 / 81.68 TJ TZ Prosport Rakovník 110.0 115.0 120.0 120.0 3. 120.0 80.88 VT1
4. Pavel Řezáč 2002 / 67 / 80.34 TJ Olympia Zlín 105.0 112.5 117.5 117.5 4. 117.5 80.01 VT2
5. Dominik Čonka 2003 / 91 / 81.46 TJ Svitavy 110.0 115.0 117.5 117.5 5. 117.5 79.32 VT2
6. Robert Sporka 2001 / 41 / 74.56 TJ Sokol Vejprnice 107.5 112.5 117.5 112.5 6. 112.5 80.49 VT2
7. Jakub Kaderka 2001 / 35 / 82.39 SK Fitness Gym Olomouc 105.0 107.5 110.0 110.0 7. 110.0 73.74 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Radek Šmejkal 2001 / 6 / 90.12 Powerlifting School 127.5 137.5 145.0 137.5 1. 137.5 87.73 VT1
2. Filip Rybár 2001 / 86 / 88.66 TJ Přeštice 125.0 135.0 142.5 135.0 2. 135.0 86.86 VT1
3. Jiří Dammer 2004 / 40 / 91.66 TJ Sokol Vejprnice 110.0 120.0 125.0 125.0 3. 125.0 79.08 VT2
4. Adam Kubový 2001 / 77 / 87.81 Colbert club SSK Vítkovice 112.5 117.5 122.5 117.5 4. 117.5 75.98 VT2
5. Daniel Cibulka 2001 / 82 / 89.83 TJ Sokol Vejprnice 105.0 112.5 115.0 112.5 5. 112.5 71.89 VT2
6. Jiří Veverka 2001 / 96 / 90.61 Powerlifting Jihlava 95.0 105.0 110.0 110.0 6. 110.0 69.98 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Josef Sladký 2001 / 15 / 97.24 TJ Sokol Vejprnice 120.0 130.0 132.5 132.5 1. 132.5 81.58 VT2
2. Vojtěch Klabal 2002 / 90 / 102.8 TJ Olympia Zlín 110.0 120.0 122.5 122.5 2. 122.5 73.76 VT2
3. Šimon Král 2002 / 5 / 100.76 TJ Sokol Vejprnice 110.0 117.5 120.0 117.5 3. 117.5 71.30 VT2
4. Štěpán Küschner 2001 / 121 / 100.62 Colbert club SSK Vítkovice 115.0 120.0 120.0 115.0 4. 115.0 69.82 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. Nicolas Tóth 2001 / 93 / 108.21 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 R180.0 R185.0 185.0 1. 185.0 109.43 MVT
2. Vojtěch Šerber 2001 / 81 / 108.24 TJ Sokol Bílina 125.0 130.0 135.0 130.0 2. 130.0 76.90 VT2
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Tomáš Vorel 2000 / 110 / 64.34 Powerlifting Brno 110.0 117.5 122.5 122.5 1. 122.5 98.26 VT1
M -74 kg M -74 kg
1. Jan Bolech 1996 / 31 / 73.72 Powerlifting Brno 110.0 117.5 130.0 117.5 1. 117.5 84.75 VT2
2. Robin Knápek 2000 / 44 / 74 TJ Ústí nad Orlicí 110.0 117.5 120.0 110.0 2. 110.0 79.12 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Tomáš Němec 1996 / 39 / 81.41 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 150.0 155.0 150.0 1. 150.0 101.30 VT1
2. Daniel Lochman 2000 / 25 / 81.57 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 142.5 147.5 152.5 147.5 2. 147.5 99.49 VT1
3. Libor Mikš 1996 / 17 / 81.1 Colbert club SSK Vítkovice 140.0 145.0 150.0 145.0 3. 145.0 98.15 VT1
M -93 kg M -93 kg
1. Vojtěch Anderle 1996 / 105 / 91 TJ Spartak Pelhřimov 150.0 157.5 162.5 157.5 1. 157.5 100.00 VT1
2. Lubomír Netopil 1997 / 53 / 91.95 TJ Olympia Zlín 140.0 147.5 152.5 147.5 2. 147.5 93.16 VT2
3. Erik Honzík 1999 / 123 / 91.34 Spal strength gym 145.0 145.0 145.0 145.0 3. 145.0 91.89 VT2
4. Tomáš Roháček 2000 / 83 / 85.1 Powerlifting Brno 120.0 127.5 132.5 127.5 4. 127.5 83.88 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Luděk Dvořák 1996 / 7 / 100.07 TJ Sokol Jemnice 140.0 150.0 155.0 155.0 1. 155.0 94.30 VT2
2. Petr Daněk 1996 / 21 / 104.73 TJ Sokol Lanžhot 135.0 150.0 155.0 155.0 2. 155.0 92.71 VT2
3. Petr Jeřábek 1999 / 94 / 95.34 Spal strength gym 135.0 140.0 140.0 135.0 3. 135.0 83.83 VT3
4. Jan Matulík 2000 / 27 / 103.3 TJ Svitavy 117.5 125.0 125.0 125.0 4. 125.0 75.14 VT3
5. Jakub Kruchňa 2000 / 48 / 95.72 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 117.5 122.5 122.5 117.5 5. 117.5 72.84 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. David Havlíček 1998 / 127 / 108.49 Iron Warriors 155.0 165.0 170.0 155.0 1. 155.0 91.60 VT2
2. Vít Kučera 2000 / 52 / 108.67 Iron Warriors 147.5 155.0 160.0 155.0 2. 155.0 91.56 VT2
3. Denis Kurečka 1999 / 56 / 118.65 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 152.5 160.0 152.5 3. 152.5 87.92 VT2
4. David Bárek 2000 / 8 / 118.9 Powerlifting Brno 122.5 130.0 135.0 130.0 4. 130.0 74.91 VT3
M +120 kg M +120 kg
1. Marek Novák 1997 / 115 / 147.44 TJ Olympia Zlín 172.5 182.5 187.5 187.5 1. 187.5 103.99 MVT
2. Jakub  Veselský 1998 / 85 / 122.67 SK Fitness Gym Olomouc 150.0 157.5 160.0 160.0 2. 160.0 91.54 VT2
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
M -59 kg M -59 kg
1. Martin Čech 1974 / 103 / 58.9 TJ Bystřice pod Hostýnem 82.5 87.5 90.0 90.0 1. 90.0 78.08 VT3
M -66 kg M -66 kg
1. Zdeněk Stuchlík 1974 / 3 / 65.76 Colbert club SSK Vítkovice 100.0 115.0 120.0 120.0 1. 120.0 94.51 VT2
M -74 kg M -74 kg
1. Martin Dolejš 1970 / 23 / 72.5 TJ Sokol Vejprnice 102.5 112.5 115.0 115.0 1. 115.0 83.95 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Kamil Večera 1978 / 57 / 81.72 TJ Olympia Zlín 135.0 142.5 142.5 142.5 1. 142.5 96.02 VT2
2. Marek Polák 1972 / 118 / 82.07 SK Fitness Gym Olomouc 130.0 135.0 137.5 135.0 2. 135.0 90.72 VT2
3. Luděk Vymětal 1970 / 78 / 76 Spal strength gym 112.5 120.0 125.0 120.0 3. 120.0 84.73 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Vladimír Nebola 1970 / 14 / 87.4 TJ Spartak Letohrad 145.0 150.0 155.0 150.0 1. 150.0 97.25 VT2
2. Josef Lipka 1976 / 20 / 92.96 SK Fitness Gym Olomouc 145.0 150.0 155.0 150.0 2. 150.0 94.24 VT2
3. Ladislav Dorotík 1971 / 58 / 90.52 TJ Olympia Zlín 135.0 137.5 140.0 137.5 3. 137.5 87.52 VT2
4. Jaroslav Klabal 1973 / 68 / 92.36 TJ Olympia Zlín 130.0 135.0 140.0 135.0 4. 135.0 85.09 VT2
5. Jiří Furch 1975 / 75 / 86.9 TJ Sokol Vranovice 120.0 130.0 137.5 130.0 5. 130.0 84.54 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Lukáš Budiš 1979 / 19 / 98.41 Powerlifting Hodonín 170.0 180.0 185.0 185.0 1. 185.0 113.33 MVT
2. Zdeněk Cipriján 1974 / 74 / 98.15 TJ Sokol Bílina 172.5 177.5 180.0 180.0 2. 180.0 110.39 VT1
3. Zdeněk Ponocný 1974 / 1 / 103.71 TJ Sokol Bílina 175.0 177.5 180.0 177.5 3. 177.5 106.54 VT1
4. Karel Rada 1973 / 100 / 104.43 Fitness Staňkov 167.5 177.5 180.0 177.5 4. 177.5 106.27 VT1
5. Radek Omamik 1975 / 51 / 103.65 TJ Olympia Zlín 160.0 165.0 170.0 170.0 5. 170.0 102.05 VT1
M -120 kg M -120 kg
1. Pavol Demčák 1977 / 54 / 118.54 TJ Sokol Nymburk 215.0 225.0 235.0 225.0 1. 225.0 129.70 EVT
2. Miroslav Slovák 1970 / 92 / 117.46 TJ Sokol Nymburk 175.0 185.0 195.0 195.0 2. 195.0 112.69 MVT
3. Stanislav Macák 1977 / 26 / 116.28 SK Fitness Gym Olomouc 175.0 180.0 187.5 180.0 3. 180.0 104.29 VT1
M +120 kg M +120 kg
1. Marián Přibyl 1972 / 107 / 153.3 TJ TZ Prosport Rakovník 210.0 217.5 - 217.5 1. 217.5 119.97 EVT
2. Lukáš Doubek 1979 / 106 / 134.82 TJ Sokol Nymburk 130.0 140.0 150.0 150.0 2. 150.0 84.32 VT3
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Pavel Plesar 1960 / 72 / 72.08 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 105.0 105.0 105.0 105.0 1. 105.0 76.98 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Vladimír Medek 1964 / 43 / 82.4 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 127.5 132.5 137.5 132.5 1. 132.5 88.83 VT2
2. Petr Zámečník 1966 / 4 / 81.45 TJ Olympia Zlín 112.5 117.5 120.0 120.0 2. 120.0 81.01 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Jiří Kati 1965 / 42 / 92.4 Colbert club SSK Vítkovice 175.0 R182.5 R182.5 175.0 1. 175.0 110.27 EVT
2. Vladimír Turtev 1962 / 13 / 92.73 TJ KRALUPY 130.0 135.0 - 130.0 2. 130.0 81.78 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. JIří Psota 1962 / 9 / 103.69 Sporting APIS Praha 150.0 157.5 165.0 165.0 1. 165.0 99.03 VT1
2. Miroslav Botlík 1965 / 70 / 97.62 TJ Sokol Vejprnice 145.0 152.5 162.5 152.5 2. 152.5 93.74 VT1
3. Jiří Gryga 1968 / 69 / 103.83 TJ Olympia Zlín 145.0 147.5 150.0 147.5 3. 147.5 88.49 VT2
4. Oskar Janiak 1965 / 32 / 103.57 TJ Sokol Vítkovice 110.0 115.0 115.0 110.0 4. 110.0 66.06 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. Zoltán Kanát 1962 / 116 / 116.9 TJ Olympia Zlín 155.0 160.0 165.0 165.0 1. 165.0 95.47 VT1
2. Jiří Krčmář 1962 / 119 / 111.28 TJ Sokol Nymburk 145.0 155.0 160.0 155.0 2. 155.0 90.89 VT1
3. Vilém Bém 1963 / 37 / 114.62 Colbert club SSK Vítkovice 135.0 145.0 150.0 150.0 3. 150.0 87.24 VT2
4. Aleš Černošek 1963 / 11 / 114.9 TJ Olympia Zlín 130.0 135.0 140.0 135.0 4. 135.0 78.46 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. Lubomír Růžička 1967 / 2 / 134.36 Silový trojboj Holba Hanušovice 192.5 200.0 R205.5 205.5 1. 205.5 115.57 EVT
2. Jiří Kadlec 1966 / 79 / 134.19 TJ Sokol Bílina 130.0 135.0 145.0 145.0 2. 145.0 81.56 VT2
3. Jan Verbič 1962 / 28 / 121.94 TJ Sokol Vejprnice 115.0 122.5 135.0 122.5 3. 122.5 70.17 VT3
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
M -83 kg M -83 kg
1. Ladislav Thun 1956 / 64 / 80.21 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 107.5 112.5 117.5 112.5 1. 112.5 76.68 VT2
2. Jaroslav Zimola 1953 / 124 / 78.73 Silový trojboj Holba Hanušovice 100.0 110.0 115.0 110.0 2. 110.0 75.87 VT2
3. František Michalczyk 1954 / 97 / 79.02 Colbert club SSK Vítkovice 90.0 97.5 100.0 100.0 3. 100.0 68.81 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Čestmír Wolf 1959 / 80 / 84.66 Colbert club SSK Vítkovice R150.0 R165.0 R175.0 165.0 1. 165.0 108.87 EVT
2. Ivo Huser 1950 / 62 / 91.23 Colbert club SSK Vítkovice 115.0 125.0 135.0 135.0 2. 135.0 85.60 MVT
M -105 kg M -105 kg
1. Josef Ptáček 1953 / 34 / 93.1 TJ Spartak Pelhřimov 120.0 127.5 130.0 130.0 1. 130.0 81.63 VT1
2. Marcel Anděl 1958 / 59 / 97.19 TJ Sokol Jemnice 120.0 130.0 130.0 120.0 2. 120.0 73.90 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Josef Duna 1950 / 102 / 112.23 TJ Sokol Vejprnice 135.0 140.0 150.0 140.0 1. 140.0 81.90 VT1
2. Jiří Krištofík 1951 / 38 / 106.07 Colbert club SSK Vítkovice 110.0 115.0 120.0 120.0 2. 120.0 71.46 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. Milan Mrázek 1958 / 104 / 125.4 TJ Sokol Lanžhot 132.5 145.0 145.0 132.5 1. 132.5 75.46 VT2
2. Emil Mojžíšek 1956 / 18 / 139.44 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 110.0 115.0 115.0 2. 115.0 64.30 VT3
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
M -83 kg M -83 kg
1. Antonín Soušek 1946 / 73 / 81.79 SK Fitness Gym Olomouc 105.0 110.0 112.5 110.0 1. 110.0 74.07 VT1
2. Jaroslav Fajkus 1949 / 99 / 80.06 Colbert club SSK Vítkovice 95.0 105.0 110.0 105.0 2. 105.0 71.65 VT1
M -105 kg M -105 kg
1. František Hromas 1947 / 16 / 99.52 TJ Spartak Pelhřimov 90.0 95.0 100.0 100.0 1. 100.0 60.98 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Stanislav Krček 1949 / 45 / 108.6 TJ Olympia Zlín 87.5 90.0 92.5 90.0 1. 90.0 53.18 VT3

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
1. Michaela Kanátová 2002 / 29 / 82.83 TJ Olympia Zlín 70.0 72.5 75.5 75.5 1. 75.5 67.81 MVT
2. Natalia Curzydlo 2001 / 111 / 68.22 TJ Viktorie Bohumín 57.5 62.5 65.0 62.5 1. 62.5 63.31 VT1
3. Denisa Turková 2003 / 63 / 50.54 TJ Viktorie Bohumín 35.0 40.0 42.5 40.0 1. 40.0 50.97 VT2
4. Martina Smejkalová 2002 / 84 / 59.57 Spal strength gym 37.5 42.5 45.0 42.5 1. 42.5 47.65 VT3
5. Eliška Marhounová 2002 / 101 / 66.36 Powerlifting School 40.0 45.0 45.0 40.0 2. 40.0 41.33 VT3
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
1. Kateřina Prípadová 1999 / 55 / 61.49 TJ TZ Prosport Rakovník 70.0 72.5 75.0 72.5 1. 72.5 79.32 MVT
2. Nikol Barkociová 1997 / 61 / 50.96 TJ Sokol Lanžhot 50.0 55.0 57.5 57.5 1. 57.5 72.81 VT1
3. Michaela Dubská 1997 / 87 / 81.27 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 80.0 85.5 85.5 80.0 1. 80.0 72.58 VT1
4. Karolína Kujalová 1998 / 12 / 70.45 B Strong Powerlifting Team 67.5 72.5 75.0 72.5 1. 72.5 71.81 VT1
5. Lucie Daňková 2000 / 33 / 71.15 TJ Olympia Zlín 67.5 72.5 75.0 72.5 2. 72.5 71.33 VT1
6. Nikola Styblíková 1998 / 71 / 51.39 TJ Svitavy 50.0 55.0 55.0 50.0 2. 50.0 62.90 VT2
7. Adéla Pustějovská 1999 / 112 / 55.92 Spal strength gym 45.0 50.0 55.0 50.0 1. 50.0 58.89 VT2
8. Kateřina Šupíková 1999 / 47 / 60.6 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 45.0 50.0 55.0 50.0 2. 50.0 55.32 VT3
9. Jitka Frühbauerová 1999 / 60 / 73.55 Powerlifting Jihlava 52.5 55.0 57.5 55.0 2. 55.0 52.94 VT3
- Diana Picková 1998 / 22 / 64.22 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 47.5 47.5 47.5 0 - - -
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
1. Lucie Šuková 1974 / 65 / 67.46 SKST Litvínov 77.5 81.0 82.5 82.5 1. 82.5 84.24 MVT
2. Edita Kanátová 1974 / 95 / 61.15 TJ Olympia Zlín 62.5 67.5 70.0 67.5 1. 67.5 74.16 VT1
3. Alena Krčmářová 1975 / 24 / 77.33 TJ Sokol Nymburk 52.5 57.5 60.0 57.5 1. 57.5 53.65 VT3
4. Lenka Gerychová 1979 / 46 / 61.87 TJ Olympia Zlín 42.5 45.0 45.0 42.5 2. 42.5 46.27 VT3
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
1. Václava Zodererová 1961 / 122 / 51.28 TJ Sokol Žižkov 50.0 52.5 52.5 50.0 1. 50.0 63.01 VT1
2. Simona Košařová 1966 / 88 / 71.34 Colbert club SSK Vítkovice 55.0 57.5 60.0 57.5 1. 57.5 56.47 VT2
3. Jitka Mašková 1968 / 30 / 57.8 TJ Sokol Lanžhot 40.0 42.5 42.5 40.0 1. 40.0 45.91 VT3
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
1. Hana Takáčová 1954 / 125 / 83.5 TJ Sokol Nymburk 80.0 90.0 - 90.0 1. 90.0 80.50 EVT
2. Miroslava Matějovská 1959 / 117 / 78.38 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 50.0 50.0 52.5 52.5 2. 52.5 48.60 VT2
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
1. Nicolas Tóth 2001 / 93 / 108.21 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 180.0 185.0 185.0 1. 185.0 109.43 MVT
2. Jan Majerský 2001 / 126 / 76.61 TJ Sokol Bílina 130.0 137.5 143.0 137.5 1. 137.5 96.57 MVT
3. Radek Šmejkal 2001 / 6 / 90.12 Powerlifting School 127.5 137.5 145.0 137.5 1. 137.5 87.73 VT1
4. Filip Rybár 2001 / 86 / 88.66 TJ Přeštice 125.0 135.0 142.5 135.0 2. 135.0 86.86 VT1
5. Lukáš Wasserbauer 2001 / 98 / 83 TJ Olympia Zlín 125.0 130.0 132.5 130.0 2. 130.0 86.77 VT1
6. Josef Sladký 2001 / 15 / 97.24 TJ Sokol Vejprnice 120.0 130.0 132.5 132.5 1. 132.5 81.58 VT2
7. Adam Vala 2003 / 10 / 81.68 TJ TZ Prosport Rakovník 110.0 115.0 120.0 120.0 3. 120.0 80.88 VT1
8. Robert Sporka 2001 / 41 / 74.56 TJ Sokol Vejprnice 107.5 112.5 117.5 112.5 6. 112.5 80.49 VT2
9. Pavel Řezáč 2002 / 67 / 80.34 TJ Olympia Zlín 105.0 112.5 117.5 117.5 4. 117.5 80.01 VT2
10. Kevin Tóth 2004 / 89 / 72.88 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 110.0 115.0 110.0 1. 110.0 79.99 VT2
11. Dominik Čonka 2003 / 91 / 81.46 TJ Svitavy 110.0 115.0 117.5 117.5 5. 117.5 79.32 VT2
12. Jiří Dammer 2004 / 40 / 91.66 TJ Sokol Vejprnice 110.0 120.0 125.0 125.0 3. 125.0 79.08 VT2
13. Vojtěch Šerber 2001 / 81 / 108.24 TJ Sokol Bílina 125.0 130.0 135.0 130.0 2. 130.0 76.90 VT2
14. Adam Kubový 2001 / 77 / 87.81 Colbert club SSK Vítkovice 112.5 117.5 122.5 117.5 4. 117.5 75.98 VT2
15. Vojtěch Klabal 2002 / 90 / 102.8 TJ Olympia Zlín 110.0 120.0 122.5 122.5 2. 122.5 73.76 VT2
16. Jakub Kaderka 2001 / 35 / 82.39 SK Fitness Gym Olomouc 105.0 107.5 110.0 110.0 7. 110.0 73.74 VT2
17. Daniel Cibulka 2001 / 82 / 89.83 TJ Sokol Vejprnice 105.0 112.5 115.0 112.5 5. 112.5 71.89 VT2
18. Šimon Král 2002 / 5 / 100.76 TJ Sokol Vejprnice 110.0 117.5 120.0 117.5 3. 117.5 71.30 VT2
19. Jiří Veverka 2001 / 96 / 90.61 Powerlifting Jihlava 95.0 105.0 110.0 110.0 6. 110.0 69.98 VT3
20. Štěpán Küschner 2001 / 121 / 100.62 Colbert club SSK Vítkovice 115.0 120.0 120.0 115.0 4. 115.0 69.82 VT3
21. Tomáš Fryček 2002 / 108 / 64.97 TJ Sokol Vejprnice 77.5 80.0 80.0 77.5 1. 77.5 61.65 VT3
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
1. Marek Novák 1997 / 115 / 147.44 TJ Olympia Zlín 172.5 182.5 187.5 187.5 1. 187.5 103.99 MVT
2. Tomáš Němec 1996 / 39 / 81.41 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 150.0 155.0 150.0 1. 150.0 101.30 VT1
3. Vojtěch Anderle 1996 / 105 / 91 TJ Spartak Pelhřimov 150.0 157.5 162.5 157.5 1. 157.5 100.00 VT1
4. Daniel Lochman 2000 / 25 / 81.57 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 142.5 147.5 152.5 147.5 2. 147.5 99.49 VT1
5. Tomáš Vorel 2000 / 110 / 64.34 Powerlifting Brno 110.0 117.5 122.5 122.5 1. 122.5 98.26 VT1
6. Libor Mikš 1996 / 17 / 81.1 Colbert club SSK Vítkovice 140.0 145.0 150.0 145.0 3. 145.0 98.15 VT1
7. Luděk Dvořák 1996 / 7 / 100.07 TJ Sokol Jemnice 140.0 150.0 155.0 155.0 1. 155.0 94.30 VT2
8. Lubomír Netopil 1997 / 53 / 91.95 TJ Olympia Zlín 140.0 147.5 152.5 147.5 2. 147.5 93.16 VT2
9. Petr Daněk 1996 / 21 / 104.73 TJ Sokol Lanžhot 135.0 150.0 155.0 155.0 2. 155.0 92.71 VT2
10. Erik Honzík 1999 / 123 / 91.34 Spal strength gym 145.0 145.0 145.0 145.0 3. 145.0 91.89 VT2
11. David Havlíček 1998 / 127 / 108.49 Iron Warriors 155.0 165.0 170.0 155.0 1. 155.0 91.60 VT2
12. Vít Kučera 2000 / 52 / 108.67 Iron Warriors 147.5 155.0 160.0 155.0 2. 155.0 91.56 VT2
13. Jakub  Veselský 1998 / 85 / 122.67 SK Fitness Gym Olomouc 150.0 157.5 160.0 160.0 2. 160.0 91.54 VT2
14. Denis Kurečka 1999 / 56 / 118.65 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 152.5 160.0 152.5 3. 152.5 87.92 VT2
15. Jan Bolech 1996 / 31 / 73.72 Powerlifting Brno 110.0 117.5 130.0 117.5 1. 117.5 84.75 VT2
16. Tomáš Roháček 2000 / 83 / 85.1 Powerlifting Brno 120.0 127.5 132.5 127.5 4. 127.5 83.88 VT3
17. Petr Jeřábek 1999 / 94 / 95.34 Spal strength gym 135.0 140.0 140.0 135.0 3. 135.0 83.83 VT3
18. Robin Knápek 2000 / 44 / 74 TJ Ústí nad Orlicí 110.0 117.5 120.0 110.0 2. 110.0 79.12 VT3
19. Jan Matulík 2000 / 27 / 103.3 TJ Svitavy 117.5 125.0 125.0 125.0 4. 125.0 75.14 VT3
20. David Bárek 2000 / 8 / 118.9 Powerlifting Brno 122.5 130.0 135.0 130.0 4. 130.0 74.91 VT3
21. Jakub Kruchňa 2000 / 48 / 95.72 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 117.5 122.5 122.5 117.5 5. 117.5 72.84 VT3
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
1. Pavol Demčák 1977 / 54 / 118.54 TJ Sokol Nymburk 215.0 225.0 235.0 225.0 1. 225.0 129.70 EVT
2. Marián Přibyl 1972 / 107 / 153.3 TJ TZ Prosport Rakovník 210.0 217.5 - 217.5 1. 217.5 119.97 EVT
3. Lukáš Budiš 1979 / 19 / 98.41 Powerlifting Hodonín 170.0 180.0 185.0 185.0 1. 185.0 113.33 MVT
4. Miroslav Slovák 1970 / 92 / 117.46 TJ Sokol Nymburk 175.0 185.0 195.0 195.0 2. 195.0 112.69 MVT
5. Zdeněk Cipriján 1974 / 74 / 98.15 TJ Sokol Bílina 172.5 177.5 180.0 180.0 2. 180.0 110.39 VT1
6. Zdeněk Ponocný 1974 / 1 / 103.71 TJ Sokol Bílina 175.0 177.5 180.0 177.5 3. 177.5 106.54 VT1
7. Karel Rada 1973 / 100 / 104.43 Fitness Staňkov 167.5 177.5 180.0 177.5 4. 177.5 106.27 VT1
8. Stanislav Macák 1977 / 26 / 116.28 SK Fitness Gym Olomouc 175.0 180.0 187.5 180.0 3. 180.0 104.29 VT1
9. Radek Omamik 1975 / 51 / 103.65 TJ Olympia Zlín 160.0 165.0 170.0 170.0 5. 170.0 102.05 VT1
10. Vladimír Nebola 1970 / 14 / 87.4 TJ Spartak Letohrad 145.0 150.0 155.0 150.0 1. 150.0 97.25 VT2
11. Kamil Večera 1978 / 57 / 81.72 TJ Olympia Zlín 135.0 142.5 142.5 142.5 1. 142.5 96.02 VT2
12. Zdeněk Stuchlík 1974 / 3 / 65.76 Colbert club SSK Vítkovice 100.0 115.0 120.0 120.0 1. 120.0 94.51 VT2
13. Josef Lipka 1976 / 20 / 92.96 SK Fitness Gym Olomouc 145.0 150.0 155.0 150.0 2. 150.0 94.24 VT2
14. Marek Polák 1972 / 118 / 82.07 SK Fitness Gym Olomouc 130.0 135.0 137.5 135.0 2. 135.0 90.72 VT2
15. Ladislav Dorotík 1971 / 58 / 90.52 TJ Olympia Zlín 135.0 137.5 140.0 137.5 3. 137.5 87.52 VT2
16. Jaroslav Klabal 1973 / 68 / 92.36 TJ Olympia Zlín 130.0 135.0 140.0 135.0 4. 135.0 85.09 VT2
17. Luděk Vymětal 1970 / 78 / 76 Spal strength gym 112.5 120.0 125.0 120.0 3. 120.0 84.73 VT3
18. Jiří Furch 1975 / 75 / 86.9 TJ Sokol Vranovice 120.0 130.0 137.5 130.0 5. 130.0 84.54 VT3
19. Lukáš Doubek 1979 / 106 / 134.82 TJ Sokol Nymburk 130.0 140.0 150.0 150.0 2. 150.0 84.32 VT3
20. Martin Dolejš 1970 / 23 / 72.5 TJ Sokol Vejprnice 102.5 112.5 115.0 115.0 1. 115.0 83.95 VT3
21. Martin Čech 1974 / 103 / 58.9 TJ Bystřice pod Hostýnem 82.5 87.5 90.0 90.0 1. 90.0 78.08 VT3
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
1. Lubomír Růžička 1967 / 2 / 134.36 Silový trojboj Holba Hanušovice 192.5 200.0 205.5 205.5 1. 205.5 115.57 EVT
2. Jiří Kati 1965 / 42 / 92.4 Colbert club SSK Vítkovice 175.0 182.5 182.5 175.0 1. 175.0 110.27 EVT
3. JIří Psota 1962 / 9 / 103.69 Sporting APIS Praha 150.0 157.5 165.0 165.0 1. 165.0 99.03 VT1
4. Zoltán Kanát 1962 / 116 / 116.9 TJ Olympia Zlín 155.0 160.0 165.0 165.0 1. 165.0 95.47 VT1
5. Miroslav Botlík 1965 / 70 / 97.62 TJ Sokol Vejprnice 145.0 152.5 162.5 152.5 2. 152.5 93.74 VT1
6. Jiří Krčmář 1962 / 119 / 111.28 TJ Sokol Nymburk 145.0 155.0 160.0 155.0 2. 155.0 90.89 VT1
7. Vladimír Medek 1964 / 43 / 82.4 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 127.5 132.5 137.5 132.5 1. 132.5 88.83 VT2
8. Jiří Gryga 1968 / 69 / 103.83 TJ Olympia Zlín 145.0 147.5 150.0 147.5 3. 147.5 88.49 VT2
9. Vilém Bém 1963 / 37 / 114.62 Colbert club SSK Vítkovice 135.0 145.0 150.0 150.0 3. 150.0 87.24 VT2
10. Vladimír Turtev 1962 / 13 / 92.73 TJ KRALUPY 130.0 135.0 - 130.0 2. 130.0 81.78 VT2
11. Jiří Kadlec 1966 / 79 / 134.19 TJ Sokol Bílina 130.0 135.0 145.0 145.0 2. 145.0 81.56 VT2
12. Petr Zámečník 1966 / 4 / 81.45 TJ Olympia Zlín 112.5 117.5 120.0 120.0 2. 120.0 81.01 VT2
13. Aleš Černošek 1963 / 11 / 114.9 TJ Olympia Zlín 130.0 135.0 140.0 135.0 4. 135.0 78.46 VT2
14. Pavel Plesar 1960 / 72 / 72.08 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 105.0 105.0 105.0 105.0 1. 105.0 76.98 VT3
15. Jan Verbič 1962 / 28 / 121.94 TJ Sokol Vejprnice 115.0 122.5 135.0 122.5 3. 122.5 70.17 VT3
16. Oskar Janiak 1965 / 32 / 103.57 TJ Sokol Vítkovice 110.0 115.0 115.0 110.0 4. 110.0 66.06 VT3
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
1. Čestmír Wolf 1959 / 80 / 84.66 Colbert club SSK Vítkovice 150.0 165.0 175.0 165.0 1. 165.0 108.87 EVT
2. Ivo Huser 1950 / 62 / 91.23 Colbert club SSK Vítkovice 115.0 125.0 135.0 135.0 2. 135.0 85.60 MVT
3. Josef Duna 1950 / 102 / 112.23 TJ Sokol Vejprnice 135.0 140.0 150.0 140.0 1. 140.0 81.90 VT1
4. Josef Ptáček 1953 / 34 / 93.1 TJ Spartak Pelhřimov 120.0 127.5 130.0 130.0 1. 130.0 81.63 VT1
5. Ladislav Thun 1956 / 64 / 80.21 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 107.5 112.5 117.5 112.5 1. 112.5 76.68 VT2
6. Jaroslav Zimola 1953 / 124 / 78.73 Silový trojboj Holba Hanušovice 100.0 110.0 115.0 110.0 2. 110.0 75.87 VT2
7. Milan Mrázek 1958 / 104 / 125.4 TJ Sokol Lanžhot 132.5 145.0 145.0 132.5 1. 132.5 75.46 VT2
8. Marcel Anděl 1958 / 59 / 97.19 TJ Sokol Jemnice 120.0 130.0 130.0 120.0 2. 120.0 73.90 VT2
9. Jiří Krištofík 1951 / 38 / 106.07 Colbert club SSK Vítkovice 110.0 115.0 120.0 120.0 2. 120.0 71.46 VT2
10. František Michalczyk 1954 / 97 / 79.02 Colbert club SSK Vítkovice 90.0 97.5 100.0 100.0 3. 100.0 68.81 VT2
11. Emil Mojžíšek 1956 / 18 / 139.44 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 110.0 115.0 115.0 2. 115.0 64.30 VT3
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 BP # Total Body VT
1. Antonín Soušek 1946 / 73 / 81.79 SK Fitness Gym Olomouc 105.0 110.0 112.5 110.0 1. 110.0 74.07 VT1
2. Jaroslav Fajkus 1949 / 99 / 80.06 Colbert club SSK Vítkovice 95.0 105.0 110.0 105.0 2. 105.0 71.65 VT1
3. František Hromas 1947 / 16 / 99.52 TJ Spartak Pelhřimov 90.0 95.0 100.0 100.0 1. 100.0 60.98 VT2
4. Stanislav Krček 1949 / 45 / 108.6 TJ Olympia Zlín 87.5 90.0 92.5 90.0 1. 90.0 53.18 VT3

Oddílové výsledky

Dorostenky
# Oddíl Total Wilks Body
1 TJ Olympia Zlín 75.5 67.81 12 [12]
2 Spal strength gym 42.5 47.65 12 [12]
3 TJ Viktorie Bohumín 102.5 114.28 24 [12, 12]
4 Powerlifting School 40.0 41.33 9 [9]
Juniorky
# Oddíl Total Wilks Body
1 TJ Olympia Zlín 72.5 71.33 9 [9]
2 Spal strength gym 50.0 58.89 12 [12]
3 TJ Sokol Lanžhot 57.5 72.81 12 [12]
4 TJ TZ Prosport Rakovník 72.5 79.32 12 [12]
5 TJ Svitavy 50.0 62.90 9 [9]
6 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 50.0 55.32 9 [9]
7 Powerlifting Jihlava 55.0 52.94 9 [9]
8 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 80.0 72.58 12 [12]
9 B Strong Powerlifting Team 72.5 71.81 12 [12]
Ženy M1
# Oddíl Total Wilks Body
1 TJ Olympia Zlín 110.0 120.43 21 [12, 9]
2 TJ Sokol Nymburk 57.5 53.65 12 [12]
3 SKST Litvínov 82.5 84.24 12 [12]
Ženy M2
# Oddíl Total Wilks Body
1 Colbert club SSK Vítkovice 57.5 56.47 12 [12]
2 TJ Sokol Lanžhot 40.0 45.91 12 [12]
3 TJ Sokol Žižkov 50.0 63.01 12 [12]
Ženy M3
# Oddíl Total Wilks Body
1 TJ Sokol Nymburk 90.0 80.50 12 [12]
2 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 52.5 48.60 9 [9]
Dorostenci
# Oddíl Total Wilks Body
1 Colbert club SSK Vítkovice 527.5 335.22 38 [12, 12, 7, 7]
2 TJ Olympia Zlín 370.0 240.54 25 [9, 9, 7]
3 TJ Sokol Vejprnice 677.5 445.99 46 [12, 12, 8, 8, 6]
4 SK Fitness Gym Olomouc 110.0 73.74 4 [4]
5 TJ Sokol Bílina 267.5 173.47 21 [12, 9]
6 TJ TZ Prosport Rakovník 120.0 80.88 8 [8]
7 TJ Svitavy 117.5 79.32 6 [6]
8 Powerlifting School 137.5 87.73 12 [12]
9 Powerlifting Jihlava 110.0 69.98 5 [5]
10 TJ Přeštice 135.0 86.86 9 [9]
Junioři
# Oddíl Total Wilks Body
1 Colbert club SSK Vítkovice 447.5 287.37 28 [12, 8, 8]
2 TJ Olympia Zlín 335.0 197.15 21 [12, 9]
3 Spal strength gym 280.0 175.72 16 [8, 8]
4 SK Fitness Gym Olomouc 160.0 91.54 9 [9]
5 TJ Sokol Lanžhot 155.0 92.71 9 [9]
6 Powerlifting Brno 497.5 341.80 38 [12, 12, 7, 7]
7 TJ Spartak Pelhřimov 157.5 100.00 12 [12]
8 TJ Svitavy 125.0 75.14 7 [7]
9 Iron Warriors 310.0 183.16 21 [12, 9]
10 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 147.5 99.49 9 [9]
11 TJ Sokol Jemnice 155.0 94.30 12 [12]
12 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 117.5 72.84 6 [6]
13 TJ Ústí nad Orlicí 110.0 79.12 9 [9]
Muži M1
# Oddíl Total Wilks Body
1 Colbert club SSK Vítkovice 120.0 94.51 12 [12]
2 TJ Olympia Zlín 585.0 370.68 33 [12, 8, 7, 6]
3 TJ Sokol Vejprnice 115.0 83.95 12 [12]
4 TJ Sokol Nymburk 580.0 332.51 30 [12, 9, 9]
5 Spal strength gym 120.0 84.73 8 [8]
6 SK Fitness Gym Olomouc 465.0 289.25 26 [9, 9, 8]
7 TJ Sokol Bílina 357.5 216.93 17 [9, 8]
8 TJ TZ Prosport Rakovník 217.5 119.97 12 [12]
9 Powerlifting Hodonín 185.0 113.33 12 [12]
10 TJ Spartak Letohrad 150.0 97.25 12 [12]
11 TJ Bystřice pod Hostýnem 90.0 78.08 12 [12]
12 Fitness Staňkov 177.5 106.27 7 [7]
13 TJ Sokol Vranovice 130.0 84.54 6 [6]
Muži M2
# Oddíl Total Wilks Body
1 Colbert club SSK Vítkovice 325.0 197.51 20 [12, 8]
2 TJ Olympia Zlín 567.5 343.43 36 [12, 9, 8, 7]
3 TJ Sokol Vejprnice 275.0 163.91 17 [9, 8]
4 TJ Sokol Nymburk 155.0 90.89 9 [9]
5 TJ Sokol Bílina 145.0 81.56 9 [9]
6 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 237.5 165.81 24 [12, 12]
7 Silový trojboj Holba Hanušovice 205.5 115.57 12 [12]
8 Sporting APIS Praha 165.0 99.03 12 [12]
9 TJ KRALUPY 130.0 81.78 9 [9]
10 TJ Sokol Vítkovice 110.0 66.06 7 [7]
Muži M3
# Oddíl Total Wilks Body
1 Colbert club SSK Vítkovice 635.0 399.04 47 [12, 9, 9, 9, 8]
2 TJ Sokol Vejprnice 140.0 81.90 12 [12]
3 TJ Sokol Lanžhot 132.5 75.46 12 [12]
4 TJ Spartak Pelhřimov 130.0 81.63 12 [12]
5 Silový trojboj Holba Hanušovice 110.0 75.87 9 [9]
6 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 112.5 76.68 12 [12]
7 TJ Sokol Jemnice 120.0 73.90 9 [9]
Muži M4
# Oddíl Total Wilks Body
1 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 71.65 9 [9]
2 TJ Olympia Zlín 90.0 53.18 12 [12]
3 SK Fitness Gym Olomouc 110.0 74.07 12 [12]
4 TJ Spartak Pelhřimov 100.0 60.98 12 [12]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1 Colbert club SSK Vítkovice 2 217.5 1 441.77 60 [12, 12, 12, 12, 12]
2 TJ Olympia Zlín 2 205.5 1 464.55 60 [12, 12, 12, 12, 12]
3 TJ Sokol Vejprnice 1 207.5 775.75 57 [12, 12, 12, 12, 9]
4 TJ Sokol Nymburk 882.5 557.55 54 [12, 12, 12, 9, 9]
5 Spal strength gym 492.5 366.99 48 [12, 12, 8, 8, 8]
6 SK Fitness Gym Olomouc 845.0 528.60 47 [12, 9, 9, 9, 8]
7 TJ Sokol Bílina 770.0 471.96 47 [12, 9, 9, 9, 8]
8 TJ Sokol Lanžhot 385.0 286.89 45 [12, 12, 12, 9]
9 Powerlifting Brno 497.5 341.80 38 [12, 12, 7, 7]
10 TJ Spartak Pelhřimov 387.5 242.61 36 [12, 12, 12]
11 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 290.0 214.41 33 [12, 12, 9]
12 TJ TZ Prosport Rakovník 410.0 280.17 32 [12, 12, 8]
13 TJ Viktorie Bohumín 102.5 114.28 24 [12, 12]
14 TJ Svitavy 292.5 217.36 22 [9, 7, 6]
15 Silový trojboj Holba Hanušovice 315.5 191.44 21 [12, 9]
16 Iron Warriors 310.0 183.16 21 [12, 9]
17 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 260.0 176.17 21 [12, 9]
18 TJ Sokol Jemnice 275.0 168.20 21 [12, 9]
19 Powerlifting School 177.5 129.06 21 [12, 9]
20 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 167.5 128.16 15 [9, 6]
21 Powerlifting Jihlava 165.0 122.92 14 [9, 5]
22 Powerlifting Hodonín 185.0 113.33 12 [12]
23 Sporting APIS Praha 165.0 99.03 12 [12]
24 TJ Spartak Letohrad 150.0 97.25 12 [12]
25 SKST Litvínov 82.5 84.24 12 [12]
26 TJ Bystřice pod Hostýnem 90.0 78.08 12 [12]
27 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 80.0 72.58 12 [12]
28 B Strong Powerlifting Team 72.5 71.81 12 [12]
29 TJ Sokol Žižkov 50.0 63.01 12 [12]
30 TJ Přeštice 135.0 86.86 9 [9]
31 TJ KRALUPY 130.0 81.78 9 [9]
32 TJ Ústí nad Orlicí 110.0 79.12 9 [9]
33 Fitness Staňkov 177.5 106.27 7 [7]
34 TJ Sokol Vítkovice 110.0 66.06 7 [7]
35 TJ Sokol Vranovice 130.0 84.54 6 [6]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Pokus Hodnota
Čestmír Wolf Muži M3 M -93 kg Benčpres 1 150 kg
Čestmír Wolf Muži M3 M -93 kg Benčpres 2 165 kg
Nicolas Tóth Dorostenci M -120 kg Benčpres 2 180 kg
Nicolas Tóth Dorostenci M -120 kg Benčpres 3 185 kg
Lubomír Růžička Muži M2 M +120 kg Benčpres 3 205.5 kg
Lucie Šuková Ženy M1 Ž -72 kg Benčpres 1 77.5 kg
Lucie Šuková Ženy M1 Ž -72 kg Benčpres 2 81 kg
Lucie Šuková Ženy M1 Ž -72 kg Benčpres 3 82.5 kg
Michaela Kanátová Dorostenky Ž -84 kg Benčpres 3 75.5 kg