Zpět na všechny soutěže


23. Mistrovství Moravy mužů a žen v silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 20.01. 2018
Místo konání: Krnov

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Oddílové výsledky
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Muži -59kg Muži -59kg
1. Bronislav Tvrdoň 1971 / 21 / 58.4 TJ Sokol Pohořelice 150.0 160.0 165.0 160.0 1. 110.0 120.0 120.0 110.0 1. 140.0 155.0 160.0 160.0 1. 430.0 376.04 VT2
Muži -66kg Muži -66kg
1. Radek Peňaz 1987 / 7 / 65.2 TJ Sokol Rosice 140.0 150.0 160.0 160.0 1. 80.0 87.5 100.0 100.0 1. 140.0 155.0 165.0 165.0 1. 425.0 337.11 VT3
- Martin Čech 1974 / 5 / 66 TJ Bystřice pod Hostýnem 185.0 200.0 207.5 200.0 - 115.0 120.0 120.0 0 - 210.0 222.5 230.0 222.5 - - -
Muži -74kg Muži -74kg
1. Filip Hasmanda 1996 / 14 / 69.8 TJ Lokomotiva Krnov 155.0 167.5 175.0 175.0 1. 110.0 117.5 117.5 110.0 1. 190.0 205.0 210.0 210.0 1. 495.0 371.74 VT3
2. Lukáš Soukup 1980 / 1 / 72.3 TJ Sokol Vranovice 102.5 112.5 115.0 115.0 2. 82.5 90.0 92.5 92.5 2. 145.0 152.5 160.0 160.0 2. 367.5 268.83
Muži -83kg Muži -83kg
1. Jan Strouhal 1989 / 17 / 81.7 TJ Sokol Pohořelice 250.0 250.0 255.0 255.0 1. 142.5 145.0 150.0 145.0 1. 250.0 250.0 270.0 250.0 1. 650.0 438.04 VT1
2. Martin Štoppl 1991 / 20 / 81.4 SK Fitness Gym Olomouc 180.0 180.0 200.0 200.0 2. 105.0 112.5 112.5 112.5 2. 205.0 225.0 237.5 237.5 2. 550.0 371.47 VT3
3. Pavel  Bílek 1991 / 13 / 83 TJ Sokol Vranovice 187.5 195.0 205.0 195.0 3. 125.0 130.0 132.5 132.5 3. 195.0 205.0 212.5 212.5 3. 540.0 360.45 VT3
4. Ondřej Hilgert 1998 / 2 / 79.8 TJ Lokomotiva Krnov 155.0 167.5 180.0 167.5 4. 125.0 130.0 135.0 135.0 4. 200.0 210.0 220.0 210.0 4. 512.5 350.45 VT3
5. Čestmír Wolf 1959 / 19 / 82.5 Colbert club SSK Vítkovice 125.0 140.0 150.0 140.0 5. 170.0 175.0 180.0 180.0 5. 170.0 180.0 185.0 180.0 5. 500.0 334.95 VT3
Muži -93kg Muži -93kg
1. Lukáš Kovařík 1990 / 4 / 90.3 TJ Olympia Zlín 240.0 250.0 260.0 260.0 1. 180.0 180.0 185.0 180.0 1. 240.0 252.5 270.0 252.5 1. 692.5 441.33 VT1
2. Pavel  Pláteník 1974 / 8 / 89.4 TJ Sokol Vranovice 255.0 270.0 280.0 270.0 2. 147.5 157.5 162.5 157.5 2. 225.0 0.0 0.0 225.0 2. 652.5 417.99 VT2
3. Richard  Štork 1983 / 12 / 85.4 TJ Sokol Jemnice 180.0 190.0 192.5 192.5 3. 145.0 150.0 155.0 150.0 3. 200.0 210.0 220.0 220.0 3. 562.5 369.34 VT3
4. Jiří Furch 1975 / 10 / 83.9 TJ Sokol Vranovice 140.0 150.0 157.5 157.5 4. 140.0 150.0 157.5 150.0 4. 170.0 180.0 0.0 180.0 4. 487.5 323.36
Muži -105kg Muži -105kg
1. David Hadáček 1987 / 3 / 102.1 Colbert club SSK Vítkovice 220.0 250.0 250.0 220.0 1. 150.0 160.0 165.0 160.0 1. 250.0 270.0 275.0 275.0 1. 655.0 395.42 VT2
2. Čeněk Klein 1989 / 6 / 98.1 TJ Sokol Rosice 230.0 245.0 257.5 257.5 2. 145.0 150.0 150.0 150.0 2. 215.0 240.0 252.5 240.0 2. 647.5 397.18 VT2
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ženy -52kg Ženy -52kg
1. Sára Halásová 1993 / 9 / 49.5 Colbert club SSK Vítkovice 80.0 85.0 85.0 85.0 1. 55.0 60.0 62.5 60.0 1. 100.0 107.5 112.5 107.5 1. 252.5 326.84 VT3
Ženy -57kg Ženy -57kg
1. Lucie Peterková 1991 / 11 / 53.8 Colbert club SSK Vítkovice 67.5 72.5 75.0 75.0 1. 47.5 50.0 52.5 50.0 1. 80.0 90.0 97.5 97.5 1. 222.5 270.14
Ženy -72kg Ženy -72kg
1. Lenka Strolená 1984 / 16 / 64.1 TJ Spartak Chodov 130.0 130.0 150.0 150.0 1. 72.5 77.5 77.5 72.5 1. 130.0 150.0 160.0 160.0 1. 382.5 405.49 VT2

Absolutní pořadí

Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Lukáš Kovařík 1990 / 4 / 90.3 TJ Olympia Zlín 240.0 250.0 260.0 260.0 1. 180.0 180.0 185.0 180.0 1. 240.0 252.5 270.0 252.5 1. 692.5 441.33 VT1
2. Jan Strouhal 1989 / 17 / 81.7 TJ Sokol Pohořelice 250.0 250.0 255.0 255.0 1. 142.5 145.0 150.0 145.0 1. 250.0 250.0 270.0 250.0 1. 650.0 438.04 VT1
3. Pavel  Pláteník 1974 / 8 / 89.4 TJ Sokol Vranovice 255.0 270.0 280.0 270.0 2. 147.5 157.5 162.5 157.5 2. 225.0 0.0 0.0 225.0 2. 652.5 417.99 VT2
4. Čeněk Klein 1989 / 6 / 98.1 TJ Sokol Rosice 230.0 245.0 257.5 257.5 2. 145.0 150.0 150.0 150.0 2. 215.0 240.0 252.5 240.0 2. 647.5 397.18 VT2
5. David Hadáček 1987 / 3 / 102.1 Colbert club SSK Vítkovice 220.0 250.0 250.0 220.0 1. 150.0 160.0 165.0 160.0 1. 250.0 270.0 275.0 275.0 1. 655.0 395.42 VT2
6. Bronislav Tvrdoň 1971 / 21 / 58.4 TJ Sokol Pohořelice 150.0 160.0 165.0 160.0 1. 110.0 120.0 120.0 110.0 1. 140.0 155.0 160.0 160.0 1. 430.0 376.04 VT2
7. Filip Hasmanda 1996 / 14 / 69.8 TJ Lokomotiva Krnov 155.0 167.5 175.0 175.0 1. 110.0 117.5 117.5 110.0 1. 190.0 205.0 210.0 210.0 1. 495.0 371.74 VT3
8. Martin Štoppl 1991 / 20 / 81.4 SK Fitness Gym Olomouc 180.0 180.0 200.0 200.0 2. 105.0 112.5 112.5 112.5 2. 205.0 225.0 237.5 237.5 2. 550.0 371.47 VT3
9. Richard  Štork 1983 / 12 / 85.4 TJ Sokol Jemnice 180.0 190.0 192.5 192.5 3. 145.0 150.0 155.0 150.0 3. 200.0 210.0 220.0 220.0 3. 562.5 369.34 VT3
10. Pavel  Bílek 1991 / 13 / 83 TJ Sokol Vranovice 187.5 195.0 205.0 195.0 3. 125.0 130.0 132.5 132.5 3. 195.0 205.0 212.5 212.5 3. 540.0 360.45 VT3
11. Ondřej Hilgert 1998 / 2 / 79.8 TJ Lokomotiva Krnov 155.0 167.5 180.0 167.5 4. 125.0 130.0 135.0 135.0 4. 200.0 210.0 220.0 210.0 4. 512.5 350.45 VT3
12. Radek Peňaz 1987 / 7 / 65.2 TJ Sokol Rosice 140.0 150.0 160.0 160.0 1. 80.0 87.5 100.0 100.0 1. 140.0 155.0 165.0 165.0 1. 425.0 337.11 VT3
13. Čestmír Wolf 1959 / 19 / 82.5 Colbert club SSK Vítkovice 125.0 140.0 150.0 140.0 5. 170.0 175.0 180.0 180.0 5. 170.0 180.0 185.0 180.0 5. 500.0 334.95 VT3
14. Jiří Furch 1975 / 10 / 83.9 TJ Sokol Vranovice 140.0 150.0 157.5 157.5 4. 140.0 150.0 157.5 150.0 4. 170.0 180.0 0.0 180.0 4. 487.5 323.36
15. Lukáš Soukup 1980 / 1 / 72.3 TJ Sokol Vranovice 102.5 112.5 115.0 115.0 2. 82.5 90.0 92.5 92.5 2. 145.0 152.5 160.0 160.0 2. 367.5 268.83
- Martin Čech 1974 / 5 / 66 TJ Bystřice pod Hostýnem 185.0 200.0 207.5 200.0 0. 115.0 120.0 120.0 0 - 210.0 222.5 230.0 222.5 0. - -
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Lenka Strolená 1984 / 16 / 64.1 TJ Spartak Chodov 130.0 130.0 150.0 150.0 1. 72.5 77.5 77.5 72.5 1. 130.0 150.0 160.0 160.0 1. 382.5 405.49 VT2
2. Sára Halásová 1993 / 9 / 49.5 Colbert club SSK Vítkovice 80.0 85.0 85.0 85.0 1. 55.0 60.0 62.5 60.0 1. 100.0 107.5 112.5 107.5 1. 252.5 326.84 VT3
3. Lucie Peterková 1991 / 11 / 53.8 Colbert club SSK Vítkovice 67.5 72.5 75.0 75.0 1. 47.5 50.0 52.5 50.0 1. 80.0 90.0 97.5 97.5 1. 222.5 270.14

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. Colbert club SSK Vítkovice 1 630.0 1 327.35 42 [12, 12, 12, 6]
2. TJ Sokol Vranovice 2 047.5 1 370.63 33 [9, 9, 8, 7]
3. TJ Sokol Pohořelice 1 080.0 814.08 24 [12, 12]
4. TJ Sokol Rosice 1 072.5 734.29 21 [12, 9]
5. TJ Lokomotiva Krnov 1 007.5 722.19 19 [12, 7]
6. TJ Olympia Zlín 692.5 441.33 12 [12]
7. TJ Spartak Chodov 382.5 405.49 12 [12]
8. SK Fitness Gym Olomouc 550.0 371.47 9 [9]
9. TJ Sokol Jemnice 562.5 369.34 8 [8]
- TJ Bystřice pod Hostýnem 0.0 0.00 0 [0]