Deadlift Challenge VOL. 3 - pozvánka
[18. 4. 2019 14:50:55]
Deadlift Challenge VOL. 3 - pozvánka

Zveřejněna pozvánka na Deadlift Challenge VOL. 3


Dne 22. 6. 2019 se uskuteční schválená propagační soutěž v mrtvém tahu nesoucí název Deadlift Challenge VOL. 3

Budoucnost závodění v silových sportech - Deadlift challenge


Pomalu se blíží termín třetího ročníku prestižního závodu v mrtvém tahu Deadlift challenge Vol. 3. Pojďme si tedy o tomto závodu říci něco víc a proč bys vlastně měl svoji účast zvážit i ty?


Deadlift challenge si klade za cíl zlepšit kvalitu závodění v silovém trojboji a pozvednout tak tento sport ze starých zaprášených tělocvičen na novou a divácky zajímavou úroveň. Jedná se o moderovaný závod se spoustou závodníků, zajímavých osobností, pokusem o český rekord v doubledeadliftu 725kg a mnoho dalšího.


Misí závodu je také zvyšovat povědomí o powerliftingu a pokud možno k tomuto sportu přitáhnout co nejvíce nových lidí. Proto, kromě divácky nejzajímavější Monster league, kde se představí opravdu ti nejlepší z nejlepších, nabízí Deadlift challenge několik váhových i věkových kategorií, aby byly šance opravdu vyrovnané. Myslelo se samozřejmě i na dámy, proto doufejme, že i je uvidíme v hojném počtu. Závod je schválený pro závodníky IPF, i tímto se potvrzuje vysoká úroveň závodu.


Pořádání soutěže je pod taktovkou oddílu Doplnejch powerlifting, v čele s mistrem světa v silovém trojboji Davidem Lupačem. Tento početný oddíl s mnoha úspěšnými závodníky představuje to nejlepší, co může dnešní powerliftingová scéna nabídnout. Stejně tak jako Deadlift challenge, Doplnejch powerlifting se snaží udávat směr a dokazují, že se dá tento sport dělat i jinak.


Pokud i ty chceš být součástí nové kapitoly powerliftingu, zažít skvělý závod a překonat sám sebe, neváhej a zaregistruj se. V kalendáři si poznač datum 22. června 2019 a přijď si zazávodit do prostor Crossfit With Us na adrese Pod Harfou 9, Praha 9. A pokud z nějakého důvodu závodit nemůžeš, přijď alespoň jako divák, rozhodně bude na co koukat.


Registrovat se můžeš na adrese https://www.deadlift.cz/odeslat-prihlaskuText: Marek Pojezný

 

 

Video z loňského ročníku


Zpět...